Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ALDA Pozri príspevok
Ano, štát sme my všetci, preto odvádzame do štátnej kasy nemalé financie, ktoré potom za nás rozdeľujú a užívajú si naši zástupcovia, ktorých sme si zvolili. A ako spomenul buchač tie financie neodvádzajú tak, ako by mali napr. zdr.poisť., DU, SP, firmám, ktoré pre štát pracujú a pod. a ak štát zaplatí pokutu, tak tá ide zase z tých našich peňazí, ktoré sme štátu odviedli.

PS: Ospravedlňujem sa, ak Ťa môj predchádzajúci príspevok rozčúlil ...
nerzčúlil, som v pohode...., kurnik nejdu mi momentalne smejkovia, skusim napisat

...........vyšlo to aj písané
Naposledy upravil bettylou : 24.08.09 at 20:40
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

buchač Pozri príspevok
Nebol som pravdepodobne pochopený ...

Nehodnotil som citovaného človeka ako takého .......

ALE RELÁCIU .....p. H.....

toto som už raz niekde vysvetľoval a aj profile mal , síce len určitý čas ...veľa ľudí si myslí úplne niečo iné , asi toto , no opak je pravdou ....
1/ o.k súhlasím
2/ ani ja som nemyslela "buchača" ako takého, to je jedno aký nick...však ja viem, že sme prehodili aj pár sms ešte z doby, kedy si tu na porade bol "nováčik" a viem že nie je buchač ako buchač ...preto som začala ako -Juri...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja mám toho Juraja alias buchača celkom rád, má celkom ok názory a dobre sa číta- takže až na tú jednu ss s pred polroka je celkom ok chalanisko...
A mám na ňom rád aj to,že nieje falošný,a to je velmi cenná devíza...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja mám toho Juraja alias buchača celkom rád, má celkom ok názory a dobre sa číta- takže až na tú jednu ss s pred polroka je celkom ok chalanisko...
A mám na ňom rád aj to,že nieje falošný,a to je velmi cenná devíza...
No vidíš Stando a mňa dnes práve potešilo , že ty máš celkom rád toho nášho Juraja /buchača
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

slavica Pozri príspevok
No vidíš Stando a mňa dnes práve potešilo , že ty máš celkom rád toho nášho Juraja /buchača
Akože aby sa neurazil,ale on mi tak troška pripadá ako taký lámač ženských srdc-alebo sa mi to len zdá???
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Akože aby sa neurazil,ale on mi tak troška pripadá ako taký lámač ženských srdc-alebo sa mi to len zdá???

No nech sa vyjadrí....počkáme si , ne ?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Akože aby sa neurazil,ale on mi tak troška pripadá ako taký lámač ženských srdc-alebo sa mi to len zdá???
Buchač? Je celkom milý, ale zdá sa mi, že skočí skôr na otlak ako do srdca
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Kazu Pozri príspevok
Buchač? Je celkom milý, ale zdá sa mi, že skočí skôr na otlak ako do srdca


0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

rano sme mali na aute (pre nas nove auto, inak felicia pick-up s osuntelym lakom, kupena na stavbu za par supov) odtlacok topanky na kapote a zrejme sa im zapacil aj nalozny priestor...

co to bude nabuduce?

lebo na druhom nasom aute mame pravidelne pohadzane kamene, diery na kapote, streche a bocnych stlpikoch, nehovoriac o susedoch, kt. natesno zaparkuju auto a potom mame obite dvere od ich dveri... uz som s tym zmierena, ale to, aby nam niekto chodil po aute je uz viac nez pretecenie hrnca trpezlivosti...

niekto zavidi kupu stareho auta???
0 0
FugAn FugAn

FugAn je offline (nepripojený) FugAn

Predtým ako som išiel do práce pozrel som si rannú reláciu na M, kde akýsi ujo rozprával o zlučovaní poisťovní a jeho posledné slová ma rozčúlili. Nechápem prečo média hovoria o niečom čo ešte nie je ako o tom, že už to je. Myslím konkrétne to ako povedal, že od januára na trhu budú len tri ZP. Ešte to nevyšlo v žiadnom zákone ani vyhláške, že SZP a VšZP sa zlúčia, ale oni už o tom ropzrávajú. Čo sú média viac ako zákon?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
FugAn Pozri príspevok
Predtým ako som išiel do práce pozrel som si rannú reláciu na M, kde akýsi ujo rozprával o zlučovaní poisťovní a jeho posledné slová ma rozčúlili. Nechápem prečo média hovoria o niečom čo ešte nie je ako o tom, že už to je. Myslím konkrétne to ako povedal, že od januára na trhu budú len tri ZP. Ešte to nevyšlo v žiadnom zákone ani vyhláške, že SZP a VšZP sa zlúčia, ale oni už o tom ropzrávajú. Čo sú média viac ako zákon?

Často si to myslia a potom musíme neznalým zákonom vysvetlovať, prečo to tak nie je, ako to povedali v televízii. Môj šéf často chodí s tým, že v rádiu, televízii som počul....

Netvrdím, že je to však vždy tak, ale väčšinou.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
FugAn Pozri príspevok
Predtým ako som išiel do práce pozrel som si rannú reláciu na M, kde akýsi ujo rozprával o zlučovaní poisťovní a jeho posledné slová ma rozčúlili. Nechápem prečo média hovoria o niečom čo ešte nie je ako o tom, že už to je. Myslím konkrétne to ako povedal, že od januára na trhu budú len tri ZP. Ešte to nevyšlo v žiadnom zákone ani vyhláške, že SZP a VšZP sa zlúčia, ale oni už o tom ropzrávajú. Čo sú média viac ako zákon?
1.Sa čudujem , že túto reláciu vôbec pozeráš .....šak si pozri na konkurenciu , kde dávajú tých dvoch zo zákulisia jedného rádia ....naserieš sa ešte viac ...
Alebo máš nízky tlak , keď takéto médium pozeráš pred odchodom do robotky ???

2.Čo všetko nevyšlo v menovaných vykonávačkách ....a aj tak to bola pravda .
To je o tom , ..." že bez vetra sa ani lístok nepohne .."
Horšie na tom je , že oni nerozprávajú , ale oni drístajú . Nepovedia celú informáciu a aj keby už bola schválená najvyššími , tak v podaní médií je to tak zavádzajúce , že si na prášky ...

3.No niekedy sú tie média viac ako zákon , stačí si len dať dokopy , kto stojí / stál / v pozadí tých médií ....napr. Rusko , Kmotrík .....
0 0
FugAn FugAn

FugAn je offline (nepripojený) FugAn

1. Zo zvyku pri raňajkách zapnem televízor, aby som aspoň trocha mal prehľad o čom sa drísta.
2. Ale ak Ti ide o krku(zamestnanie) tak Ťa také reči dokážu rozčúliť.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Nápodobne je to aj s novinami..... o klebetníkoch sa vyjadrovať nebudem, kde ,kto, s kým a ako.... no ja to prudko nemusím...
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Dnes som po prvykrat na Slovensku musela navstivit so svojim 2 a pol rocnym dietatom odborneho lekara, ortopeda. Sli sme teda do Trnavy k Mudr. Pruzincovi. Na nevetrane horuce autobusy som si ako tak zvykla, aj na to, ze nie su ked ich clovek potrebuje, takze ked ziadny nesiel zo zeleznicnej stanice v klude som si zobrala taxik. Navyse Trnavu nepoznam, tak som to nechcela riskovat. Prisli sme na polikliniku Druzba. Na informaciach mi povedali, ze je na druhom poschodi, cislo dveri 206. Kedze mam problemy s chrbatom a na dcerku je to este privela rozhodla som sa cakat na vytah. Trvalo aspon 5 minut, kym nejaky prisiel a len co sa otvoril natlacili sa don traja ludia a uz bol preplneny. Tak som malu zobrala na ruky a podme na druhe poschodie. Dvere cislo 206 sme nasli "coby dup", ale nepatrili spravnemu lekarovi. Chvilu mi trvalo, kym som zistila, ze na konci chodby je uzatvorena miestnost a dnu su dalsie dvere 206. Otvaracie hodiny a meno lekara su takmer neviditelne na sklenenych dverach. Dnu v miestnosti cca 30m2 bolo cez 30 ludi + 8 kocikov. Ziadne cisla, ziadny zoznam len nejako sa dohodnut s ludmi, kto bol posledny. Prisli sme tam 9:55 rano. V tom case a v tento den mal brat do obeda kojencov a male deti. No vpustal dnu 3 kojencov a 1-2 deti. Co sa tyka cakarne, aspon tam boli makksie sedadla, ale asi tak 12 miest, pricom podaktori uz sedeli aj na stoliku, v dalsich cakarnach boli drevene lavice ako v parku. Kedze kojencov stale pribudalalo a pribudalo ich aj po 12:00 zmensovala sa nasa nadej. No stale som si hovorila, ze vydrzim aby som sem nemusela prist opat. Malej sa menila nalada, raz tancovala raz plakala. Prisla som na to, ze sa pyta na WC len preto aby sme tam nemuseli byt. Kvoli babatkam sa tam ani poriadne nevetralo. Najblizsi bufet bol o dve poschodia nizsie a z troch zachodov, boli dva zamknute a ten jeden co zostal nemal ani splachovadlo, bol spinavy, zretelne bolo vidiet z coho su /boli/ vyrobene dvere, ktore aj tak nemali klucku. Z dvoch umyvadiel bolo len jedno funkcne, pricom to funkcne uz nemalo vodovod, tak tam namontovali zelenu zahradnu hadicu. Okolo 12:00 zacal brat objednanych, i ked boli dospeli a pre dospelych ma vyhradene ine dni. Ked uz sme boli na rade o 13:15, zastala som si pred dvere aby bolo kazdemu jasne, ze teraz sme na rade my. No pozval dnu len tych, co pred tym poslal na rengen a teraz tam cakali s vysledkami. Ked uz aj oni vysli o 13:30, lekar vycapil na dvere listok, ze ide na obed. Poviem Vam, ja som velmi trpezlivy clovek, ktory nenadava, ale uz po tomto ma triaslo od zlosti, v kutikoch oci som mala slzy a pri odchode so mna vyletelo f...k U. Cim by som sa chcela ospravedlnit ludom a detom, co tam este zostali. Ale som si ista, ze ma chapali. No jednoducho po 3 a pol hodinach cakania som z tade odisla. Dieta bolo hladne a uz davno malo spat a my sme mali este dlhu cestu s preplnenym a prehriatym autobusom pred sebou. Ked si to tak zoberiem za poslednych 15 rokov som nevyuzivala slovenske zdravotnictvo, ale mozem povedat, ze za 15 rokov sa nezmenili.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
ajale Pozri príspevok
Ked si to tak zoberiem za poslednych 15 rokov som nevyuzivala slovenske zdravotnictvo, ale mozem povedat, ze za 15 rokov sa nezmenili.
Ale zmenilo, z našich lekárov sa stali tvrdí biznismani. Dôležitý je zisk. Ospravedlňijem sa tým málo poctivým a čestným.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Ibaka Pozri príspevok
Ale zmenilo, z našich lekárov sa stali tvrdí biznismani. Dôležitý je zisk. Ospravedlňijem sa tým málo poctivým a čestným.
Tým málo poctivým sa neospravedlňuj.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Bohužiaľ , chceli by stále viac - finančne, ale prístup je u väčšiny ešte horší a veľmi laxný. Na zdrav. sestry vymysleli nejakí múdri vysoké školy- ani to sa lekárom nepáči - aj ja to považujem za úplnú blbosť. Stačí sa na poloklinikách prejsť chodbami- napr. RTG odd. kde sa pracovníci s kávičkami per pazuchy prechádzajú.... no hrozné! Neviem si predstaviť čo by sa zmenilo, keby dostali toľko čo pýtajú, podľa mňa úplne nič!
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Ma to ale nieco pozitivne... Prisli sme domov, uz v autobuse som ju povyzliekala /spravili sa jej potnicky po celom chrbte/, vykupala som ju, sama si zobrala perinu a vankus, ulozila sa spat a od 18:00 uz spi.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Tým málo poctivým sa neospravedlňuj.
Predpokladám, že Ibaka tým myslela, že sa ospravedlňuje tým poctivým a čestným, teda tým čo ich je málo
Naposledy upravil babi2 : 25.08.09 at 18:38
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať