Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nachtigal Pozri príspevok
Zuzanka, samozrejme slovne pomôcť môžeš aj by si mala, odporučiť kde nájde čo potrebuje! Mala som na mysli, že neurobíš už za nikoho prácu!!! Veď si to vypracovala ty nie ona!
Odmietnutie narúša vzťahy a začiatky v novej firme sú pre každého tvrdé, každý sme nejako začínali a potrebovali aj pomoc, nikto nepríde do cudzej firmy a je tam ako doma, ale nie každý to zneužil. Dnes je doba iná tvrdšia - na každé miesto čaká najmenej desať ľudí pred dverami! Človek musí byť veľmi opatrný a nedať srdce na dlaň. Prajem ti veľa šťastia v práci, si dobrý človek!!!
Tak toto som skúšala niekoľkokrát, presne som jej napísala § zákona, kde si to môže naštudovať a ona na to, že prosím po lopate, ja som blondína. Ale tak budem sa snažiť, aby som zas zo seba nerobila blbca a niekto za to mal krásny plat....a takmer bez námahy....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZuzanaP Pozri príspevok
Tak toto som skúšala niekoľkokrát, presne som jej napísala § zákona, kde si to môže naštudovať a ona na to, že prosím po lopate, ja som blondína. Ale tak budem sa snažiť, aby som zas zo seba nerobila blbca a niekto za to mal krásny plat....a takmer bez námahy....
A neskúšala si povedať svojmu nadriadenému, alebo jej nadriadenému, že ti to zaberá čas, keď jej musíš vysvetlovať jej prácu? Alebo aspoň naznačiť? Ja myslím, že by potom sa hneď začala snažiť robiť viac samostatne.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No mňa dnes rozčúlilo toto http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/...-neplatte.html . Zaplatili sme, a teraz dumam ako naformulovať zrušenie.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Gabi03 Pozri príspevok
A neskúšala si povedať svojmu nadriadenému, alebo jej nadriadenému, že ti to zaberá čas, keď jej musíš vysvetlovať jej prácu? Alebo aspoň naznačiť? Ja myslím, že by potom sa hneď začala snažiť robiť viac samostatne.
ja som pochopila, že tán známa je z inej firmy. Alebo sa mýlim?
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Dobrý deň, som taká na..., že som ani nevedela nájsť túto stránku.
Ale po poriadku. Robím účto dvom firmám. Jeden majiteľ, jedná adresa. Jednú firmu chcel min. roku predať, ale to nevyšlo, takže ostala len tak,mala náklady, prenájom, telef., žiadny príjem ,v DP strata.A teraz prišlo z DU oznámenie, že nezaplatil daň z príjmu, keď som tam dnes bola nevedli nájsť DP, hoci súvaha a výsledovka aj poznámky tam boli a ja mám potvrdenie o odovzdaní DP . To oznámnie o nezaplatení Dp bolo presne na sumu z tej druhej firmy, ktorá bola zaplatená v termíne a máme na to aj potvrdenie.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Dáša_ Pozri príspevok
ja som pochopila, že tán známa je z inej firmy. Alebo sa mýlim?
Je z inej firmy...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

helas Pozri príspevok
Dobrý deň, som taká na..., že som ani nevedela nájsť túto stránku.
Ale po poriadku. Robím účto dvom firmám. Jeden majiteľ, jedná adresa. Jednú firmu chcel min. roku predať, ale to nevyšlo, takže ostala len tak,mala náklady, prenájom, telef., žiadny príjem ,v DP strata.A teraz prišlo z DU oznámenie, že nezaplatil daň z príjmu, keď som tam dnes bola nevedli nájsť DP, hoci súvaha a výsledovka aj poznámky tam boli a ja mám potvrdenie o odovzdaní DP . To oznámnie o nezaplatení Dp bolo presne na sumu z tej druhej firmy, ktorá bola zaplatená v termíne a máme na to aj potvrdenie.
Nerozčuľuj sa . Oni za to nemôžu, to počítač im tak vyhodil
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZuzanaP Pozri príspevok
Je z inej firmy...
Aha. Tak choď do tej firmy, že si prosíš podiel.

Alebo jednoducho prestaň vysvelovať a radiť. Niekto to proste inak nepochopí.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

My sme mali minulý týždeň inú švandu s inštitúciami - prišiel rozsudok zo súdu. A písomné znenie rozsudku je úplne opačné, ako bolo ústne rozhodnutie.
A čo je ešte zaujímavejšie, aj zápisnica z pojednávania je v inom znení, ako bolo pojednávanie samo. Je zhodná s písomným rozsudkom.

Na šťastie, je to v náš prospech.

Ale je to naozaj šťastie, že sudca v tomto štáte povie v sudnej sieni jedno a na papier dá niečo úplne iné
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
Aha. Tak choď do tej firmy, že si prosíš podiel.

Alebo jednoducho prestaň vysvelovať a radiť. Niekto to proste inak nepochopí.
To by bola sranda.... Ale zneužívať sa už nenechám.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
ZuzanaP Pozri príspevok
Tak toto som skúšala niekoľkokrát, presne som jej napísala § zákona, kde si to môže naštudovať a ona na to, že prosím po lopate, ja som blondína. Ale tak budem sa snažiť, aby som zas zo seba nerobila blbca a niekto za to mal krásny plat....a takmer bez námahy....
no ako vidím na ňu neplatí porekadlo: "ja pracujem len do výšky svojho platu!" inak má super výhovorku!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nachtigal Pozri príspevok
no ako vidím na ňu neplatí porekadlo: "ja pracujem len do výšky svojho platu!" inak má super výhovorku!

Jáj, keby to len vedeli jej šéfovia, že nevie ani základné veci o účte... Veď nevedela ani založiť s. r. o. do účta (základné imanie), nemá šajnu o aktívach a pasívach - na ktorých stranách je ZS a KS, netvrdím, že ja viem všetko, veľa mi pomáha porada, ale nezneužívam hneď niekoho pomoc.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
ZuzanaP Pozri príspevok
Jáj, keby to len vedeli jej šéfovia, že nevie ani základné veci o účte... Veď nevedela ani založiť s. r. o. do účta (základné imanie), nemá šajnu o aktívach a pasívach - na ktorých stranách je ZS a KS, netvrdím, že ja viem všetko, veľa mi pomáha porada, ale nezneužívam hneď niekoho pomoc.
po tomto som si nie istá, že ten trojnásobný plat bol na základe výsledkov práce nedostala ho náhodou po víkende?
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Xanti Pozri príspevok
No mňa dnes rozčúlilo toto http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/...-neplatte.html . Zaplatili sme, a teraz dumam ako naformulovať zrušenie.
daj vedieť ako to dopadlo, nie je to malá suma!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nachtigal Pozri príspevok
po tomto som si nie istá, že ten trojnásobný plat bol na základe výsledkov práce nedostala ho náhodou po víkende?
Plat jej zvýšili po tom, ako boli spokojní v banke s jej prácou....Pritom ja viem, že jej minimálne 3x volali, že je tam čosi zle, tak sa vždy obrátila na mňa a nejako sme to dali do poriadku.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Zuzka, ale však ti je už lepšie ako rano, ozaj je velmi dobre, ked človek to dostane zo seba von. Ja som takto radila kolegynam, čo nemali ani maturitu, len potom večerne dokončili, druha školu celkom inu ako ekonomicku a ja tam už dnes nepracujem a ony ano. Ale nebanujem...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Nachtigal Pozri príspevok
daj vedieť ako to dopadlo, nie je to malá suma!
No sama som zvedavá, vybitý chceli po tel. ked sme im volali aj ICO a DIC fy. Uviedli sme len tie údaje čo oni tam mali na tej ich ponuke. Nič navyše. ale rozčúlia taký podvodníci človeka ....
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
ZuzanaP Pozri príspevok
Plat jej zvýšili po tom, ako boli spokojní v banke s jej prácou....Pritom ja viem, že jej minimálne 3x volali, že je tam čosi zle, tak sa vždy obrátila na mňa a nejako sme to dali do poriadku.
presne ako som povedala, urobila si za ňu prácu až do konca! nauč sa ju decentne odpáliť a hotovo! keď bude hovoriť, že je blondína, povedz jej či sa nechce prefarbiť! musíš byť tvrdšia inak sa jej nezbavíš!
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Darina1234 Pozri príspevok
Zuzka, ale však ti je už lepšie ako rano, ozaj je velmi dobre, ked človek to dostane zo seba von. Ja som takto radila kolegynam, čo nemali ani maturitu, len potom večerne dokončili, druha školu celkom inu ako ekonomicku a ja tam už dnes nepracujem a ony ano. Ale nebanujem...
presne netreba banovať, všetko zlé je na niečo dobré, mňa to tiež posunulo dopredu .....v niektorých veciach som sa tak zdokonalila, že na starom mieste som nato nemala šancu!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Jáj, určite je mi lepšie, aj drahý mi povedal, že nech ju už pošlem kade ľahšie.... Odteraz ma dievča smolu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať