Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Kto mi poradí? Stalo sa mi teraz...písala som a pri stlačení( chcela som dolmú pomlčku dať a nevviem, čo som stlačila, a v celej porade sa mi všetko zmenšilo o polovicu veľkosti...akopísmo, tak všetko skoro neviem prečítať
no Zbohom, už viem a stlačila som ctrlsúťasnedolnúpomĺčku a teraz je to ešte menšie....poradí mi niektoo...prosíi l
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
ctrl drž a stláčaj plusku, alebo roluj kolieskom na myške
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Skús dať CTRL + možno to pomôže
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

jéj, ďakujem, zas som múdrejšia
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Jááááj, kolegynka stojí vedľa mňa, telefonuje objednávku a zrazu krik a dáva si dolu nohavice.... Do nohavice jej vliezla osa a dvakrát ju štipla... To bola určite bolesť... Teraz sa už len smejeme, ale nebolo nám všetko jedno.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

alla66 Pozri príspevok
ctrl drž a stláčaj plusku, alebo roluj kolieskom na myške
Orim Pozri príspevok
Skús dať CTRL + možno to pomôže
kukučka Pozri príspevok
jéj, ďakujem, zas som múdrejšia
Priletela som sem z welnesu natešená pozrieť a poďakovať sa Vám
...Tebe alla aj Tebe Orim... veľmi pekne ďakujem za radu.
Teraz ma hneď na ráno potešilo, že moje túlavé prsty (aj keď som včera mala malú dušičku kvôli ním( Vašou radou pomohli aj inému...kukučke...a ktohovie ešte komu? ak si to niekto prečíta a zatiaľ to nevedel.
Môj postreh z toho je "omyl jedného, kto svoju prosbu o radu na poradu napíše sú tu milý človiečikovia hneď poradia a ani nevedia že neradia iba jednému".
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Zitulda Pozri príspevok
Priletela som sem z welnesu natešená pozrieť a poďakovať sa Vám
...Tebe alla aj Tebe Orim... veľmi pekne ďakujem za radu.
Teraz ma hneď na ráno potešilo, že moje túlavé prsty (aj keď som včera mala malú dušičku kvôli ním( Vašou radou pomohli aj inému...kukučke...a ktohovie ešte komu? ak si to niekto prečíta a zatiaľ to nevedel.
Môj postreh z toho je "omyl jedného, kto svoju prosbu o radu na poradu napíše sú tu milý človiečikovia hneď poradia a ani nevedia že neradia iba jednému".
Tiez Vam vsetkym dakujem, mne sa to stalo minuly tyzden. Neviem co som potlacila (mozno to urobil moj drobec) ale zrazu sa mi stale ked som rotovala kolieckom zmensoval a zvacsoval obraz, potom som zase nieco nevedomky stlacila a prestalo to...teraz viem aspon do buducna co robit.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

ZuzanaP Pozri príspevok
Jááááj, kolegynka stojí vedľa mňa, telefonuje objednávku a zrazu krik a dáva si dolu nohavice.... Do nohavice jej vliezla osa a dvakrát ju štipla... To bola určite bolesť... Teraz sa už len smejeme, ale nebolo nám všetko jedno.
A to nebola tá "kolegyňa", ktorá ťahala z Teba múdre rady?
Naposledy upravil Blankake : 08.09.09 at 08:36
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Blankake Pozri príspevok
A to nebola tá "kolegyňa", ktorá ťahala z Teba múdre rady?
Nebola, tá čo zo mňa ťahala rozumy robí v inej firme.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja by som sa chcela trochu vyžalovať, je toho nejako viacej.
Najprv mi pri ukladaní dreva veľké dubové polenisko skoro nohu dolámalo- našťastie len dokrvavilo, na druhý deň sa na mňa strieskala skrinka so všetkými pohárami a šálkami ! zostali len tie čo boli v umývačke- skrinka mi vylomila dva prsty- ale vďaka hypermobilite- nezlomili sa! sklo ma zasypalo - lopatami sme vyhadzovali kryštálové črepiny- ale úsmevné na tom bolo, že dcéra našla jeden celý a ako ho chcela postaviť na prac. dosku- strieskal sa a rozbil- no mne to už bolo smiešne- to jediné ma rozosmialo, lebo tá skrinka ( kuchynská horná) ako letela na mňa- to ako atentát!
Muž rozhodol - ide sa na dovolenku boľačky poliečiť- bolo fajn- super naozaj, počasie, more, bývanie, jedlo! ...
vracali sme sa s dcérou v očakávaní, lebo naša Limča ( osmák degu- narodila sa u nás , vychovala ju dcéra - poslúcha, je úžasná) čakala malinké.... vypadalo to, že do rána budú ( nedele).... nič a všetko sa obrátilo,...... Limka už prestala plakať a dnes umrela- malinké neporodila a zabilo ju to, brucho ako z blata- malé v rozklade ... hrozné keď vidíte tvorčeka, ktorého máte radi ako trpí ako matka a vidíte ako sa blíži jej koniec..... slzy nevie zakryť nikto z nás! poobede nás čaká s dcérou jej pochovanie.... ( tí čo máte spoločníka zvieratko , viete aké to je ťažké ) Jej partner Zigi strašne píska a plače, je to hrozné počuť - zároveň je to krásne, že viete, že aj malé zvieratko má tak veľké srdiečko a vie cítiť. Je to vždy smutné prísť o takéhoto kamaráta naša Lima ňou bola , včera večer keď som ju videla ako trpí.... priala som si , aby sa jej utrpenie čo najskôr skončilo a mala už pokoj. Dcéra to znáša najhoršie je to jej zvieratko, venovala jej čas a lásku, ktorú dostala aj späť.... vždy budeme s láskou na ňu myslieť a spomínať ako hopkala po izbe a prišla hneď na zavolanie, ako sa vedela túliť a najradšej pochodovala dcére na pleciach a vykukovala jej spod vlasov ....
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Bionda Pozri príspevok
Ja by som sa chcela trochu vyžalovať, je toho nejako viacej.
Najprv mi pri ukladaní dreva veľké dubové polenisko skoro nohu dolámalo- našťastie len dokrvavilo, na druhý deň sa na mňa strieskala skrinka so všetkými pohárami a šálkami ! zostali len tie čo boli v umývačke- skrinka mi vylomila dva prsty- ale vďaka hypermobilite- nezlomili sa! sklo ma zasypalo - lopatami sme vyhadzovali kryštálové črepiny- ale úsmevné na tom bolo, že dcéra našla jeden celý a ako ho chcela postaviť na prac. dosku- strieskal sa a rozbil- no mne to už bolo smiešne- to jediné ma rozosmialo, lebo tá skrinka ( kuchynská horná) ako letela na mňa- to ako atentát!
Muž rozhodol - ide sa na dovolenku boľačky poliečiť- bolo fajn- super naozaj, počasie, more, bývanie, jedlo! ...
vracali sme sa s dcérou v očakávaní, lebo naša Limča ( osmák degu- narodila sa u nás , vychovala ju dcéra - poslúcha, je úžasná) čakala malinké.... vypadalo to, že do rána budú ( nedele).... nič a všetko sa obrátilo,...... Limka už prestala plakať a dnes umrela- malinké neporodila a zabilo ju to, brucho ako z blata- malé v rozklade ... hrozné keď vidíte tvorčeka, ktorého máte radi ako trpí ako matka a vidíte ako sa blíži jej koniec..... slzy nevie zakryť nikto z nás! poobede nás čaká s dcérou jej pochovanie.... ( tí čo máte spoločníka zvieratko , viete aké to je ťažké ) Jej partner Zigi strašne píska a plače, je to hrozné počuť - zároveň je to krásne, že viete, že aj malé zvieratko má tak veľké srdiečko a vie cítiť. Je to vždy smutné prísť o takéhoto kamaráta naša Lima ňou bola , včera večer keď som ju videla ako trpí.... priala som si , aby sa jej utrpenie čo najskôr skončilo a mala už pokoj. Dcéra to znáša najhoršie je to jej zvieratko, venovala jej čas a lásku, ktorú dostala aj späť.... vždy budeme s láskou na ňu myslieť a spomínať ako hopkala po izbe a prišla hneď na zavolanie, ako sa vedela túliť a najradšej pochodovala dcére na pleciach a vykukovala jej spod vlasov ....
Uff... tak to si mala naozaj toho naraz veľa.
Najhoršie je, že zvieratku nemôžeš vysvetľovať ako človeku.
No po týchto nepríjemných zážitkoch Vás určite musí čakať niečo krásne a príjemné. Želám to Tebe aj Tvojej dcérke.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
mňa dnes trošku rozhodila kontrola zo SOI, už by som mala byť zvyknutá, veď je 4 za posledný mesiac.....nič nenašli, ale zvŕtali ma 2,5 hodiny a odchádzali s tým, že oni sa ešte ukážu..... ináč sídlia vo vedľajšej budove.... kontrovali mi úplne všetko, čo ma zarazilo, že robili mi vývoj a porovnávanie cien od roku 2007, ale neviem či som povinná uschovávať cenníky 3 roky do zadu, že vraj je to podľa zákona, ale doteraz som o takom niečom nepočula.....sú na mňa asi naštvaní, že mi nemôžu niečo nájsť, tak chodia a asi aj budú chodiť....
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

elpka Pozri príspevok
mňa dnes trošku rozhodila kontrola zo SOI, už by som mala byť zvyknutá, veď je 4 za posledný mesiac.....nič nenašli, ale zvŕtali ma 2,5 hodiny a odchádzali s tým, že oni sa ešte ukážu..... ináč sídlia vo vedľajšej budove.... kontrovali mi úplne všetko, čo ma zarazilo, že robili mi vývoj a porovnávanie cien od roku 2007, ale neviem či som povinná uschovávať cenníky 3 roky do zadu, že vraj je to podľa zákona, ale doteraz som o takom niečom nepočula.....sú na mňa asi naštvaní, že mi nemôžu niečo nájsť, tak chodia a asi aj budú chodiť....
Tak im umožni, aby raz "niečo našli" a budeš mať od nich pokoj
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

elpka Pozri príspevok
mňa dnes trošku rozhodila kontrola zo SOI, už by som mala byť zvyknutá, veď je 4 za posledný mesiac.....nič nenašli, ale zvŕtali ma 2,5 hodiny a odchádzali s tým, že oni sa ešte ukážu..... ináč sídlia vo vedľajšej budove.... kontrovali mi úplne všetko, čo ma zarazilo, že robili mi vývoj a porovnávanie cien od roku 2007, ale neviem či som povinná uschovávať cenníky 3 roky do zadu, že vraj je to podľa zákona, ale doteraz som o takom niečom nepočula.....sú na mňa asi naštvaní, že mi nemôžu niečo nájsť, tak chodia a asi aj budú chodiť....
To máš nejako často tú kontrolu-4 za mesiac, to je fakt nejako moc...
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
asi budem musieť niečo na nich vymyslieť...., len si musím zistiť ich cenník pokút....aby som im moc nedala..
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mne keď kontrolovali daň zo ZČ, boli nadšené, ako to mám pekne a prehľadne poukladané, mali skontrolované raz-dva, stihli aj nákup na Miletičke, po ňom sa vrátili, dopísali protokol a že vraj by ku mne najradšej chodili každý týždeň
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mna dnes rozculila lekarka mojej mamy (vseobecna). Mama ma uz niekolko dni teploty, klby ju bolia, proste stavy ake su pri chripke. Vyzeralo to ze to cez vikend prechadza, ale zase sa jej to zhorsilo, tak sa konecne nechala presvedcit ist k lekarke. Ta ju ani nepopocuvala, len je pozrela do hrdla, nezmerala jej ani tlak, hoci sa mama stazovala na zavrate. Dala jej nejake lieky a vraj ked bude zle moze jej zavolat aj v noci. Nedavno u tej istej doktorky bola mamina kamaratka, stazovala sa ze jej je zle, ta ju poslala domov a pred ambulanciou sa pani zlozila, mala porazku. Uz som mame hovorila, nech od tej lekarky uteka prec....
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
manžel chová holubov a ako tak pozeral hore a vytešoval sa ako pekne lietajú a plieskajú krídlami tak ho jeden parádne okakal! Ešte teraz ma brucho bolí ako som sa nasmiala. "Najväčšia radosť - škodoradosť".
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Ale to nakakanie mu určite prinesie šťastie
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Mňa dnes vytočilo, že som musela čakať pri okienku na objednanie na mamograf 25 minút, lebo tam nebola zodpovedná pracovníčka asi bola na obede. Ale na druhej strane som objednaná na budúci týždeň, takže žiadna dlhá čakacia doba
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať