Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

JarkaL Pozri príspevok
Goóól ! Už druhý. Celkom ma to začína baviť.
Doprdele, škoda, že to tak dopadlo.
Pri druhom zrevali až tak, že by mi to mohlo vyliečiť i tinitus

Výsledok: 2:2
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Škoda, zaslúžili si vyhrať. Ďakujeme, chlapci.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

alla66 Pozri príspevok
Vynulovať nie, iba slušne upozorniť....
Ten nick som nenašla, ani témy ktoré boli založené. Už je asi vynulovaná. Po príspevkoch ani stopy. Už sa asi upratovalo. Však čo s takými, ktorí si myslia, že pojedli všetku múdrosť sveta.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
wagner Pozri príspevok
Ten nick som nenašla, ani témy ktoré boli založené. Už je asi vynulovaná. Po príspevkoch ani stopy. Už sa asi upratovalo. Však čo s takými, ktorí si myslia, že pojedli všetku múdrosť sveta.
Máš pravdu toto som nechcela
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

- mna ani tak nie, ale mojho syna casnika potesil telefonat, ze nemusi ist poobede do roboty
- oblacno, chladno, neotvara sa v penzione predna terasa

0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Je tam krásne, tam by mi kávička chutila.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Práve sa mi podarilo rozbiť nerozbitný tanier na tisíce kúskov!!! Je toho plná umývačka aj podlaha, niečo sa ušlo aj mne.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

JarkaL Pozri príspevok
Práve sa mi podarilo rozbiť nerozbitný tanier na tisíce kúskov!!! Je toho plná umývačka aj podlaha, niečo sa ušlo aj mne.
No tak , dokážeš aj nemožné. A črepy prinášajú šťastie...len sa neporež pri upratovaní
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Čo mňa potešilo ?
Veľmi ma potešilo, že sa nám naozaj (naživo - tvárou v tvár) podarilo stretnúť s Marínou.
Nebolo to síce dnes, ..... bolo to pred týždňom na ostrove RAB.

Bolo to veľmi príjemné a milé stretnutie pri kávičke, vínku....sama sranda ...akoby sme sa už veeeľmi dlho poznali.


Čo už ma neteší ?
Neteší ma skutočnosť, že zajtra už mám pracovný deň, na rozdiel od Maríny, ktorá sa niekde čľapotá v mori ....ale ja jej prajem,(dúfam, že aj počasie), nech len oddychuje......
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dav Pozri príspevok
No tak , dokážeš aj nemožné. A črepy prinášajú šťastie...len sa neporež pri upratovaní
tie taniere čím dlhšie mám tým sú krehkejšie a rozbitnejšie...ja som už rozbila asi tri taniere a dve misky...jeden mi dokonca praskol ihneď po kúpení v mikrovlnke
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
tie taniere čím dlhšie mám tým sú krehkejšie a rozbitnejšie...ja som už rozbila asi tri taniere a dve misky...jeden mi dokonca praskol ihneď po kúpení v mikrovlnke
pravda, tiež mi praskla misa na tisíc kúskov v mikrovlnke, keď som robila pukance...tanier tiež neodolá dlažbe...vždy poddá
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

azla Pozri príspevok
Čo mňa potešilo ?
Veľmi ma potešilo, že sa nám naozaj (naživo - tvárou v tvár) podarilo stretnúť s Marínou.
Nebolo to síce dnes, ..... bolo to pred týždňom na ostrove RAB.

Bolo to veľmi príjemné a milé stretnutie pri kávičke, vínku....sama sranda ...akoby sme sa už veeeľmi dlho poznali.


Čo už ma neteší ?
Neteší ma skutočnosť, že zajtra už mám pracovný deň, na rozdiel od Maríny, ktorá sa niekde čľapotá v mori ....ale ja jej prajem,(dúfam, že aj počasie), nech len oddychuje......
A to ste mali dohodnuté stretnutie alebo len tak že: "Aha, ide nejaká pani a vyzerá celkom ako dáka poraďáčka"
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Potešil ma celkom oddychový víkend.

Ale minulý týždeň ma nas...a jedna známa, "tiež" účtovníčka. Začala pracovať v jednej firme ako účtovníčka a mzdárka. Ak potrebovala, ochotne som jej poradila aj s vecami, o ktorých si myslím, že ako účtovníčka by mala zvládať ľavou zadnou. Pomohla (vlastne som ich celé urobila, ona mi dodala výkaz, v ktorom boli čísla hala bala) som jej aj s výkazmi do jednej inštitúcie, kde ju za ne pochválili pred šéfom a zdvihli jej plat. Na trojnásobok mojeho a ona sa mi s kľudom Angličana pochválila..... Mne samozrejme ani bú ani mú. No prestávam určitým osobám radiť, keď má taký plat, nech si zaplatí daňového poradcu, uf....
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Zuzka a ty nevieš, že za dobrotu na žobrotu ?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Darina1234 Pozri príspevok
Zuzka a ty nevieš, že za dobrotu na žobrotu ?

Darinka, viem, ale keď ja som v tomto blbá... Ale musím sa naučiť povedať nie, hlavne tým, ktorí ma takýmto spôsobom zneužívajú.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
kedysi som tiež zažila niečo podobné: pomôž nováčikovi vo firme a on ťa potom preskočí s platom! Vedenie sa ide posr...ť od radosti aká šikovná osôbka to k nim nastúpila! Zuzka dúfam, že si to urobila posledný krát! Dnes majú niektorí ľudia namiesto chrbtovej kosti hadicu od vysávača!!!!!!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ZuzanaP Pozri príspevok
Potešil ma celkom oddychový víkend.

Ale minulý týždeň ma nas...a jedna známa, "tiež" účtovníčka. Začala pracovať v jednej firme ako účtovníčka a mzdárka. Ak potrebovala, ochotne som jej poradila aj s vecami, o ktorých si myslím, že ako účtovníčka by mala zvládať ľavou zadnou. Pomohla (vlastne som ich celé urobila, ona mi dodala výkaz, v ktorom boli čísla hala bala) som jej aj s výkazmi do jednej inštitúcie, kde ju za ne pochválili pred šéfom a zdvihli jej plat. Na trojnásobok mojeho a ona sa mi s kľudom Angličana pochválila..... Mne samozrejme ani bú ani mú. No prestávam určitým osobám radiť, keď má taký plat, nech si zaplatí daňového poradcu, uf....
Dnes sú informácie drahé, škoda, že v tomto prípade za ne zaplatili nesprávnej osobe,( ale ospravedľnuje ich ich nevedomosť) ale bohužiaľ, takéto prípady nie sú ojedinené.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Kazu Pozri príspevok
A to ste mali dohodnuté stretnutie alebo len tak že: "Aha, ide nejaká pani a vyzerá celkom ako dáka poraďáčka"
Vedeli sme, cez SS, že približne v rovnakom čase budeme (možno) tráviť dovolenku v Chorvatsku, tak sme si vymenili t.č. , ...zavolali a stretli.

Ale mohlo to vyzerať aj tak ako píšeš ...."Aha ide nejaká pani" ....lebo som si "pre istotu" nahodila v ten deň tričko Porada, aby som vyzerala celkom ako dáka poraďačka.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nachtigal Pozri príspevok
kedysi som tiež zažila niečo podobné: pomôž nováčikovi vo firme a on ťa potom preskočí s platom! Vedenie sa ide posr...ť od radosti aká šikovná osôbka to k nim nastúpila! Zuzka dúfam, že si to urobila posledný krát! Dnes majú niektorí ľudia namiesto chrbtovej kosti hadicu od vysávača!!!!!!
To teda určite, nie som typ, ktorý nepomôže, ale zneužívať sa nenechám. A keď pomôcť, tak len tým, že jej poradím § zákona.


Tweety Pozri príspevok
Dnes sú informácie drahé, škoda, že v tomto prípade za ne zaplatili nesprávnej osobe,( ale ospravedľnuje ich ich nevedomosť) ale bohužiaľ, takéto prípady nie sú ojedinené.
Veru sú a málokto ich vie oceniť. Najradšej mám od nej vetu, ale po lopate, to znamená, že nevie čítať v zákonoch....
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Zuzanka, samozrejme slovne pomôcť môžeš aj by si mala, odporučiť kde nájde čo potrebuje! Mala som na mysli, že neurobíš už za nikoho prácu!!! Veď si to vypracovala ty nie ona!
Odmietnutie narúša vzťahy a začiatky v novej firme sú pre každého tvrdé, každý sme nejako začínali a potrebovali aj pomoc, nikto nepríde do cudzej firmy a je tam ako doma, ale nie každý to zneužil. Dnes je doba iná tvrdšia - na každé miesto čaká najmenej desať ľudí pred dverami! Človek musí byť veľmi opatrný a nedať srdce na dlaň. Prajem ti veľa šťastia v práci, si dobrý človek!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať