Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wolverin wolverin

wolverin je offline (nepripojený) wolverin

Snažil som sa získať prístup audio stream na netu a firefox ukazuje, že mi chýba zásuvný modul. The object is audio/x-mpegurl. Objekt je audio / x-mpegurl.
what plugin do i need to install? plugin, čo potrebujem k inštalácii.?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Nachtigal Pozri príspevok
adi no super.....začarovaný dátum 9.9....
kto ešte čo zabudol, priznajte sa!!!!!!
Priznávam sa : Išla som vyvenčiť psu, zamkla som dvere, vyvenčila psu, prišla domov - dvere boli síce zamknuté, ale nezatvorené!!!!!!!!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Muška Pozri príspevok
Tak mne sa 9.9. narodila segra
Teším sa na jej sobotňajšie mecheche.
A v nedeľu má drágam meniny, tak sa teším na ďalšie mecheche.
Mušiíí..... a v pondelok budeš umechechovaná, alebo udretá mechom?
už som si aj ja plesla a rovno dve!
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

A mne dnes zubar vytrhol zub. Akurat, že trochu ho tam ostalo. Vyjadril sa, že ked to trochu vyhnisá, tak to pôjde lepšie von
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
júúúúúúúúúúúúúúúúúj au
0 0
wolverin wolverin

wolverin je offline (nepripojený) wolverin

Dnes som 1x dostal poštu v prechodnom bydlisku - prijali ma na vyšku... sila
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dneska potešili naši futbalisti-vyhrali 2-0 v Severnom írsku a na 99,998% sme na majstrovstvách sveta v Juhoafrickej republike...
A ja tam budem s nimi...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wolverin Pozri príspevok
Dnes som 1x dostal poštu v prechodnom bydlisku - prijali ma na vyšku... sila
CONGRATULATIONS...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska potešili naši futbalisti-vyhrali 2-0 v Severnom írsku a na 99,998% sme na majstrovstvách sveta v Juhoafrickej republike...
A ja tam budem s nimi...
...treba len veriť že neprehráme oba zápasy.-))
0 0
alenad alenad

alenad je offline (nepripojený) alenad

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska potešili naši futbalisti-vyhrali 2-0 v Severnom írsku a na 99,998% sme na majstrovstvách sveta v Juhoafrickej republike...
A ja tam budem s nimi...
Prepáč, mňa okamžite napadlo:" Jéj, to zas bude prúser! " . No hold, som večný pesimista.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

bobino38 Pozri príspevok
...treba len veriť že neprehráme oba zápasy.-))
Neviem či tvoj príspevok sa nedá klasifikovať ako šírenie poplašnej správy(asi ten tvoj príspevok posuniem na prešetrenie kompetentným orgánom)
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Podľa numerológov 9.9.2009 je šťastný deň. Ja som mala návštevu z DÚ , šťastím asi bolo, že dámy boli veľmi milé , pofotili čo potrebovali, podpísali sme zápis a išli ta het. Ďalším šťastím poobede bolo rodičovské združenie, kde ma samozrejme skásli. A šťastný deň pokračoval ďalej, keď som večer prišla domov, a zistila som, že niet ani chlieb, ani maslo, a keby aj bol chlieb, nie je čo dať naň. Ospravedlnením bolo, že všetci mali nejaké povinnosti, napr. počítač, kamaráti, atď. Veď to ja vždy zabezpečujem. No tak som sa nasrdila. Proste, šťastný deň.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Žabinka Pozri príspevok
Podľa numerológov 9.9.2009 je šťastný deň. Ja som mala návštevu z DÚ , šťastím asi bolo, že dámy boli veľmi milé , pofotili čo potrebovali, podpísali sme zápis a išli ta het. Ďalším šťastím poobede bolo rodičovské združenie, kde ma samozrejme skásli. A šťastný deň pokračoval ďalej, keď som večer prišla domov, a zistila som, že niet ani chlieb, ani maslo, a keby aj bol chlieb, nie je čo dať naň. Ospravedlnením bolo, že všetci mali nejaké povinnosti, napr. počítač, kamaráti, atď. Veď to ja vždy zabezpečujem. No tak som sa nasrdila. Proste, šťastný deň.

Asi sa už aj k Vám domov dostalo to úžasné lepidlo, ktoré sme s manželom vyrobili. Ráno sa syn prilepí k počítaču a do včera sa neodlepí.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

tuta Pozri príspevok
Asi sa už aj k Vám domov dostalo to úžasné lepidlo, ktoré sme s manželom vyrobili. Ráno sa syn prilepí k počítaču a do včera sa neodlepí.
Tak také isté sme si zaobstarali aj my.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Mňa dnes nemilo prekvapila jedna čudná SS, no hrúza a neviem, prečo som ju dostala práve ja a všimla som si, že ju dostalo ešte pár poraďákov.
Naposledy upravil ALDA : 10.09.09 at 10:10
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Heli,
vitaj v klube
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja som nič nedostala.... Dúfam, že mám šťastie...

Som si včera spravila radosť - kúpila som si novú orchidejku v Tescu, krásnu fialovú
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Aj ja som jedným zo "šťastlivcov", ktorí dostali tú ss.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Aj ja som jedným zo "šťastlivcov", ktorí dostali tú ss.
aj ja
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

ALDA Pozri príspevok
Mňa dnes nemilo prekvapila jedna čudná SS, no hrúza a neviem, prečo som ju dostala práve ja a všimla som si, že ju dostalo ešte pár poraďákov.
Aj ja patrím k tým "šťastlivcom", ale nemám času pátrať po tom, o čo vlastne ide - mám ešte kopec inej roboty a stretko pred sebou
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať