Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Prišla nám na účet spoluúčasť z poisťovne škodcu.... Hneď je deň krajší, keď sa na účte objaví 331 €, odložíme na dovolenku
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ALDA Pozri príspevok
Verte, alebo nie, tie posledné príspevky /okrem Olice-vytopenie, cítim s ňou//mi skutočne zlepšili náladu, Vilmuš, nemáš chybu, si to celá Ty.
Aldi ďakujem za poklonu,, moje heslo: S úsmevom ide všetko lepšie, aj keď priznám, že veľakrát to bol smiech cez slzy, ale tie nikto nevidel.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

jo a aby to nebolo len tak, dnes som mrkla na príjem z prenájmu za minulý rok a zistila som, že na účet mi prišli len dve platby, ktoré neprevýšili sumu 25 000, takže daň z prenájmu mi odpadá a mne pribudne na účet celkom potešujúca sumička, lebo daňový bonus si nechávam vyplácať jednorazovo. no koho by to nepotešilo? Tuším si zaobstarám ku dvom ešte jedno drobča ,
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
willma Pozri príspevok
jo a aby to nebolo len tak, dnes som mrkla na príjem z prenájmu za minulý rok a zistila som, že na účet mi prišli len dve platby, ktoré neprevýšili sumu 25 000, takže daň z prenájmu mi odpadá a mne pribudne na účet celkom potešujúca sumička, lebo daňový bonus si nechávam vyplácať jednorazovo. no koho by to nepotešilo? Tuším si zaobstarám ku dvom ešte jedno drobča ,
xixi .....téééda, Ty chceš byť priveľmi aktívna
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Dnes ma potešilo, že na ďalšom paneláku som zrealizovala výmenu digitálnych zvonkov do bytov a už sa vyrábajú aj nové vchodové dvere
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Vrátil sa nám Ka Mil ako robert 9696. Potešilo Vás to?
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Dnes mi volal klient, že dostal výzvu od sociálnej poisťovne, že má u nich nedoplatok a musí to do 14 dni od doručenia výzvy zaplatiť ináč ... no a suma nedoplatku je 0,09 € . nie je to smiešné ? a výzvu odoslali za najmenej 0 ,83 € . A tak vyzerá hospodárenie sociálnej úpoisťovne. neviem prečo neodrátali z poštovného aj ta by ostalo pre nich ešte 0,74 €.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mňa dnes ...naštvala moja osoba, lebo som si v programe zle skopírovala predkontácie, a potom som to opravovala a hľadala ako ... Ďalší bod dneška bol, že mi nejde TV, (iba na nervy), lebo nám prehodili káblové rozvody, a máme to kdesi inde strčiť, a netuším, kde. Po predošlom hľadaní správnych predkontácií sa mi nechcelo hľadať aj zásuvku na TV.. A čerešnička na torte - celý deň mi bola zima , tak som sa tešila, že prídem domov, a doma bude teplúčko... Nebolo. Otvorili sa mi balkónové dvere na izbe. Psa s ukrivdeným výrazom som objavila v kuchyni pod stolom a pred radiátorom, ortuť v izbovom teplomeri schúlenú v tej dolnej guličke. Vydarený deň.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Dav Pozri príspevok
Mňa dnes ...naštvala moja osoba
Olinka, nech jej je odpustené. Asi má toho dosť a tiež by si zaslúžila trochu odpočinku. Dopraj jej teplú sprchu, vylož jej labky na stôl, dožič jej nejaký príjemný relax a uvidíš, že zajtra budeš mať z nej radosť
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

abel Pozri príspevok
Olinka, nech jej je odpustené. Asi má toho dosť a tiež by si zaslúžila trochu odpočinku. Dopraj jej teplú sprchu, vylož jej labky na stôl, dožič jej nejaký príjemný relax a uvidíš, že zajtra budeš mať z nej radosť
Ďakujem, to je dobrá rada.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Zita5 Pozri príspevok
xixi .....téééda, Ty chceš byť priveľmi aktívna
vlastne ani nie aktívna, len som pozrela na výplatnú pásku a tam čudná anomália baj očko 500 mne a 400??? doplňte si kam asi. No rodenie detí celkom fajn zárobková činnosť, ešte rozmýšľam akým spôsobom vybývať byt a prísť k niečomu krajšiemu v novostavbe, okná sa mi rozpadávajú, elektrina funguje silou vôle .... Ďalej nehovorím.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

willma Pozri príspevok
okná sa mi rozpadávajú, elektrina funguje silou vôle .... Ďalej nehovorím.

Willma:
Zamestnanie - iné: Technik PO a BOZP Willmuš nie že vypadneš z toho okna
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

Mňa dnes nahneval T-Mobile, až tak, že vážne rozmýšľam, že od nich po 9 rokoch odídem. Ešte neviem kam...vytvorila som na to aj zvlášť tému(produkty,odporúčania), že ktorí sú lepší.
0 0
Sojka 007 Sojka 007

Sojka 007 je offline (nepripojený) Sojka 007

Podľa mňa O2 fér je naozaj fér. Máme Orange paušál. Manžel však vyskúšal O2 a zistili sme ,že je to fakt lacnejšie. Dokonca mu občas príde navýšenie o ktorom vôbec nevie.Keby sme nemali na druhý mobil paušál už sme všetci v O2. Aspoň zatiaľ to vyzerá férovo.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

dlho sme nepouzivali alfu, tak sme nepotrebovali rocny upgrade... ale kedze nam ju opat treba, tak som dnes zbehla do krosu zakupit rocnu podporu, aby sme mali aktualnu verziu aj licencny subor a teraz som sa dostala k tomu... nainstalujem, spustim, prevediem zalohu z ineho pocitaca a tam mi vypluje ze ta nova verzia je Alfa Start+!!!!!!! a my sme mali zakupenu Alfu multiverziu!!!!!!

nestaci, ze s omegou nezvladaju prechod na euro ale teraz toto???? ja potrebujem robit a teraz si tak mozem trhnut lavou zadnou! idem im napisat "mily" mejl...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

"Podľa Obamu USA vyjde z krízy silnejšie, než sú teraz..."

To už je fakt na pogrc celá Amerika nenažratá...
...že nebudú míňať na zbrane a vojny...no hurá
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja som s dnešným dňom zatiaľ v celku spokojná. Dala som dokopy dvoch igelitkárov, vyplnila aj DP a priložila aj faktúrku
Naopak ma štve počítač, po aktualizácii MoneyS3 na najnovšiu verziu si robí, čo chce, zamŕza (však je vraj zima, čo by mal robiť ), nemôžem mať s Money spustený naraz žiaden iný program - a to skúste účtovať, ak potrebujete mať zároveň otvorených viac programov a preklikávať sa..., zakaždým sa mi vypne automatická ochrana PC, antivirák odmieta sťahovať aktuálne databázy vírusov, no niekde sa skrátka stala chyba.

Apoňže ma práve prišiel potešiť synáčik - vracali sa zo sánkovačky do škôlky na obed
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Náhodou som sa dozvedela, že mi zrušili let. Ani sa neunúvali mi to oznámiť
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mne pokracuje moja nahnevanost na jednu firmu... citim sa byt ako zakaznik oklamana, tak som napisala na soi-ku a ich odpoved je "soi neriesi podnikatelske vztahy" tak kde do pekla sa mam stazovat a kto mi moj problem vyriesi???

ide o to, ze som si zakupila balik podpory, co ma byt na jeden rok, to bolo vcera ale v programe je uvedene len do konca roka, co je 10mesiacov a 3 dni... na moju otazku z firmy odpovedali ze licencne subory maju 4x vzdy ku koncu stvrtroku... lenze takyto pokec k baliku podpory na stranke nikde neuvadzaju... uvadzaju len ze balik podpory je na 1 rok... nie od dakeho datumu ci niecoho ineho... takze ja ako zakaznik chcem len to, co som si zaplatila... este to komplikuje to, ze sme program dlhsie nepouzivali (nepotrebovali sme pre pozastavenu zivnost, su to 3 roky)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať