Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

andreaS Pozri príspevok
mne pokracuje moja nahnevanost na jednu firmu... citim sa byt ako zakaznik oklamana, tak som napisala na soi-ku a ich odpoved je "soi neriesi podnikatelske vztahy" tak kde do pekla sa mam stazovat a kto mi moj problem vyriesi???

ide o to, ze som si zakupila balik podpory, co ma byt na jeden rok, to bolo vcera ale v programe je uvedene len do konca roka, co je 10mesiacov a 3 dni... na moju otazku z firmy odpovedali ze licencne subory maju 4x vzdy ku koncu stvrtroku... lenze takyto pokec k baliku podpory na stranke nikde neuvadzaju... uvadzaju len ze balik podpory je na 1 rok... nie od dakeho datumu ci niecoho ineho... takze ja ako zakaznik chcem len to, co som si zaplatila... este to komplikuje to, ze sme program dlhsie nepouzivali (nepotrebovali sme pre pozastavenu zivnost, su to 3 roky)
Nejde náhodou o MoneyS3? Ja som mala tento istý problém - zaplatila som (pred pár rokmi) aktualizáciu na rok približne v máji a aktualizácia bola platná len do konca toho roka. Odvtedy poučená si ju zaplatím hneď v januári
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Včera mi môj muž hovoril, aký mal zážitok. Pred časom mal nedorozumenie s jedným pánom, ktorý si myslel, že zjedol múdrosť sveta a nikto nevidí, čo on robí a ako si prilepšuje vlastne na úkor môjho muža. No a tento pán prišiel včera za šéfom môjho manžela a požiadal ho, aby ho prepustil a na jeho miesto zobral jeho známeho. Tak si len tak rozmýšľam, kde dali niektorí ľudia svoj charakter alebo je možné, že ho ani nikdy nemali. Samozrejme manželov šéf to odmietol a mužovi to povedal. Správanie niektorých ľudí je pre mňa absolútne nepochopiteľné, hnus.
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Mňa včera vytočili na Sociálnej poisťovni
Idem odniesť prihlášku zamestnanca, bol štvrtok, nestránkový deň... to ma ale neodradilo, pretože podateľna funguje každý deň. Samozrejme termín na podanie prihlášky musíme všetci dodržiavať - najneskôr deň pred nástupom do zamestnania.
Vojdem do budovy, na podateľni mi ujo povie, že prihlášku musím odniesť osobne do kancelárie na to určenej, no tam ma nepustí lebo je nestránkový deň (na schodištiach boli zábrany, aby sa tam náhodou človek nasilu nedral) a hotovo...
A teraz si dodrž termín ako chceš
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

olice: nieco podobne ma aj moj muz v robote... je to priserne a zakazdym mi ostane rozum stat...

marianna: nie money ale cuduj sa svete kros... cele roky ich chvalim, dohodim im xy klientov a teraz toto... strasne ma to vytocilo... no najlepsie je to, ze ja to tak nechcem nechat, chcem co som si zaplatila a neviem kam mam smerovat moju staznost...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Pravdepodobne len na lamparen, oni si chyby nepripustaju, vsetko su chyby nase.
0 0
inngrid inngrid

inngrid je offline (nepripojený) inngrid

neviem či to tu dnes bolo ale prave ma rozculilo ze na drsr.sk neviem vyplnit vykazy jU pre rok 2008 pretoze mi ho neponuka tym padom ho nevytlacim neulozim nic akoze ta nasa pripravenost ma uplne vzdy dostane oni vzdy musia nieco takto posahat
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

inngrid Pozri príspevok
neviem či to tu dnes bolo ale prave ma rozculilo ze na drsr.sk neviem vyplnit vykazy jU pre rok 2008 pretoze mi ho neponuka tym padom ho nevytlacim neulozim nic akoze ta nasa pripravenost ma uplne vzdy dostane oni vzdy musia nieco takto posahat
s daňovákmi je to ako s cestármi. Cestárov každý rok prekvapí, že v decembri nastane zima a napadne prípadne sneh a treba mať prichystané posypové materiály a techniku, daňovákov zas každý rok prekvapí, že od januára do marca sa podávajú daňové priznania a treba mať prichystané všetky veci k hladkému chodu.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

daska: mne nejde o to aby si tu chybu uznali, ale aby ich daky urad zato trosku postihol... ale ked soi neriesi vztah podnikatelov, co ma tiez dojalo...

inak mna tento tyzden asi slak trafi, co vsetko ma rozuculuje...

este vcera som sa poriadne rozohnila... mam sukromneho gynekologa, kt. si stoji za polrocnymi kontrolami... tak vzdy po jednej navsteve rovno objednava na dalsiu o polroka...tak som bola polroka objednana na vcera na 15.00 ... prisla som o 5min neskor.. hovorim si ok, sak som na tretiu, hned dalsia budem ja... o polhodinu uz som zacala byt nervozna... dosla daka setonedelka, ze ona ma prednost... ale akym pravom? nech si taketo damy necha na daky den kedy mozu chodit... ked bolo 16.00 a dovnutra vliezla zenska, co prisla daaaavno po mne, tak som vstala a poziadala sestricku o preobjednanie a ona ze "vsak uz ste na rade" a ja jej nato ze ano, uz tu hodinu sedim a teraz podla vas som na rade, ale na stole mate dalsie dve predo mnou, to je na dalsiu polhodinu a ja nemam cas vysedavat u lekarov 1,5hod, mam aj ine veci na praci... tak len mykla plecom.... a este sa pytam, ci maju taketo sklzy castejsie, ze to zavisi od naliehavych pripadov... no skoro ma trafilo... cely den sa psychicky pripravujem nato, co ma caka a takto som dopadla... aspon ma preobjednala o mesiac a nie o 2-3 mesiace, co je u nich bezne... ale boh ju chran, ak pridem o mesiac a budem tam cakat viac ako polhodinu!!! ved tam platim za rocnu kartu 50euro a ani len nacas sa nedostanem... a prave to bol jeden z hlavnych dovodo, preco som zvolila sukromnika, ze nemusim vysedavat v cakarni s xy zenami, ze pridem a odidem behom polhodky... to ma vyjde lacnejsie ostat u statneho a 2x do roka si zaplatit vysetrenie na presnu hodinu...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Andrejka, SOI riesi asi len zvysenie cien sluzieb u malych zivnostnikov o dva centy. Este som nepocula, ze by postihli vacsie korporacie alebo aj tych sukromnych lekarov, o ktorych pises. Nejeduj sa, to skodi zdraviu. Ale chapem ta, je to strasne.
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

ZDENIELA Pozri príspevok
Mňa včera vytočili na Sociálnej poisťovni
Idem odniesť prihlášku zamestnanca, bol štvrtok, nestránkový deň... to ma ale neodradilo, pretože podateľna funguje každý deň. Samozrejme termín na podanie prihlášky musíme všetci dodržiavať - najneskôr deň pred nástupom do zamestnania.
Vojdem do budovy, na podateľni mi ujo povie, že prihlášku musím odniesť osobne do kancelárie na to určenej, no tam ma nepustí lebo je nestránkový deň (na schodištiach boli zábrany, aby sa tam náhodou človek nasilu nedral) a hotovo...
A teraz si dodrž termín ako chceš


[hore]Sociálna poisťovňa sa rozhodla predĺžiť stránkové hodiny





Od pondelka 2. marca Sociálna poisťovňa (SP) mení stránkové hodiny na svojich pobočkách. Generálny riaditeľ SP Dušan Muňko nariadil pre pobočky jednotné stránkové hodiny, ktoré rozširujú možnosti vybavovania po bežnom pracovnom čase väčšiny ľudí.
Zmena spočíva v tom, že otváracie hodiny budú predĺžené počas dvoch dní v týždni a okrem toho, pobočky nemôžu mať dva nestránkové dni, ako to v niektorých prípadoch bolo doteraz. Nestránkový deň bude jeden, a to vo štvrtok.
Pokladnica a podateľňa však budú otvorené aj v tento deň. Navyše, prerušenie stránkových hodín pre verejnosť z dôvodu obedňajšej prestávky nie je povolené.
Podnetom na zmenu boli pripomienky občanov, ktorí si svoje záležitosti nemohli vybaviť inak, ako v pracovnom čase a museli odchádzať z práce alebo si vyberať dovolenku, uviedol hovorca SP Peter Višváder.
Zdroj: TASR

Vidíš, akí sú rýchli?
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Noo, neverila som, že ten ujo na podateľni tak rýchlo zareaguje a bude to mať i pozitívny výsledok
Ozaj, je to rýchlosť ... určite väčšia ako Fibernet
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

ZDENIELA Pozri príspevok
Noo, neverila som, že ten ujo na podateľni tak rýchlo zareaguje a bude to mať i pozitívny výsledok
Ozaj, je to rýchlosť ... určite väčšia ako Fibernet
A to mi ešte čítal myšlienky, lebo ma , že mi na podateľni nechceli prevziať dokumenty- ale že sa dočkám takej okamžitej nápravy... sa mi teda ani nesnívalo.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Mňa dnes veľmi sklamal jeden človek svojim prístupom k problému,ktorý som mu predniesla. No hovorí sa,že človek musí padnúť,aby mohol vstať a ísť ďalej a tak je to aj pre mňa veľkým ponaučením.
0 0
pieces pieces

pieces je offline (nepripojený) pieces

potesilo ma, ze je piatok, ze som v robote stihla urobit vsetko potrebne, ze teraz travim vecer so svojou laskou, ze som v pohode..

a rozculovat sa nenecham ..
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja sa veľmi teším, že sme tak výhodne kúpili kávovar- ako vždy v Taliansku- v normálnom obchode- Saeco Incanto za 249,- ja že nižšia rada, postačí, keď Vienna povedala posledné slov a čuduj sa svete veď na Slovensku " strašiaci" predajcovia tento typ predávajú za " nekresťanských" cca 590eur .
Pravda je taká, že sú u nás hróoozne predražené, zrejme už na pár strojoch chcú zarobiť na nové autá- veď aj v Taliansku predavači zarábajú a oveľa viac ako u nás a aj prenájom obchod tiež určite platí...
je z toho smutno, že je to u nás tak........
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Minulý týždeň utorok som išla na Du odovzdať DPH priznanie. Moje prekvapenie bola obrovská. Dvere na DU boli uzmaknuté, vraj nemajú stránkové dni. Ale na hlavnom vchode je vypísané že podateľňa funguje každý deň od 8 do 12,00 hod. Bolo len 10 hodín a nikto. Bola som taká prekvapená že stála som tam ako blbá, a nerozumela čo je. A zrazu vyšli dve baby a prišla som do vnútra. Pracovníčka tak kukala na mňa keby som spadla z inej planéty./ Asi nerozumela že ako som dostala tam keď dvere sú uzamknuté / Ale bez slova zobrali DPH priznanie. Takže koniec bol dobrý, ale ani do dneska nerozumie ako môžu takto správať úradníci, ktorí žijú z naších peňazí.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

dobsony - neviem čo sa čuduješ. Vari nežiješ na Slovensku? ALebo sa Ti zasnívalo že si v Rakúsku? To si ešte počkáš, pokiaľ si štátny úradník na Slovensku uvedomí, že žije z daní pracujúcich. Hoci mám už pár rokov pocit, že štátní úradníci si to nikdy neuvedomia, žiaľ.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

wagner Pozri príspevok
dobsony - neviem čo sa čuduješ. Vari nežiješ na Slovensku? ALebo sa Ti zasnívalo že si v Rakúsku? To si ešte počkáš, pokiaľ si štátny úradník na Slovensku uvedomí, že žije z daní pracujúcich. Hoci mám už pár rokov pocit, že štátní úradníci si to nikdy neuvedomia, žiaľ.
No tak toto je teda fakt!
A ešte sa aj tvária veľakrát,že čo ich vôbec obťažujeme a chceme od nich,aby vyvinuli aspoň akú-takú činnosť v svojej práci. A určite si to neuvedomia nikdy.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj u nas maju na danovom urade strankove dni, ale nasa spravkyna je taka mila, ze ked jej zavolam, ze by som chcela prist, zide za mnou dolu a vybavime, co potrebujem.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ahoj, dnes mi volal jeden "igelitkar" ktoremu mam prvykrat robit DP, ze mu prisiel nejaky papier so ZP ze ma odovzdat RZZP za r. 2007, vraj co to je? Ked som mu to vysvetlila s udivom ze asi ani televiziu nesleduje, lebo to bolo dost obmielane dookola, tak sa spytal, ci mu to nemala povinne spravit ta co mu robila ucto predtym?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať