Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Od zajtra začne v Nitre blázinec. Vystupňujú sa i už aj tak problémy pre nás vodičov.... no hrôza výstava Nábytok a bývanie....
Prajem všetkým počas tohto bláznivého týždňa veľa trpezlivosti a radšej si pridajte pár minút navyše.. aby ste všetko stihli včas.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Bionda Pozri príspevok
Od zajtra začne v Nitre blázinec. Vystupňujú sa i už aj tak problémy pre nás vodičov.... no hrôza výstava Nábytok a bývanie....
Prajem všetkým počas tohto bláznivého týždňa veľa trpezlivosti a radšej si pridajte pár minút navyše.. aby ste všetko stihli včas.
Chystám sa vám v Nitre pridať nejaký ten zmätok - táto výstava býva výborná, zúčastnila som sa svojho času aj ako vystavovateľ - len v tých dávnych časoch to bolo na týždeň a to bol zabiják. Ubytko sme zohnali na Zobore - a odtiaľ denne dochádzať - bola to fakt veľká sranda
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Marianna01 Pozri príspevok
Chystám sa vám v Nitre pridať nejaký ten zmätok - táto výstava býva výborná, zúčastnila som sa svojho času aj ako vystavovateľ - len v tých dávnych časoch to bolo na týždeň a to bol zabiják. Ubytko sme zohnali na Zobore - a odtiaľ denne dochádzať - bola to fakt veľká sranda
Teraz by to bola ešte väčšia s kruháčom pod zoborom
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Gabi03 Pozri príspevok
Teraz by to bola ešte väčšia s kruháčom pod zoborom
Ten kruháč pod Zoborom mi nani nespomínaj, bol som zvyknutý na tú starú križovatku, tento ma nejak ma mätie
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Tiež uvažujem, že pôjdem na výstavu. Oplatí sa?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ibaka Pozri príspevok
Ten kruháč pod Zoborom mi nani nespomínaj, bol som zvyknutý na tú starú križovatku, tento ma nejak ma mätie
Treba si zvyknúť a najmä zvýšiť pozornosť.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

michelle84 Pozri príspevok
Tiež uvažujem, že pôjdem na výstavu. Oplatí sa?
No začína až dnes. Ale Nábytok a bývanie býva jedným z najatraktívnejších a najnavštevovanejších.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

ZuzanaP Pozri príspevok
Volala mi známa, že či by som nemohla ešte urobiť DP švagrine, nemá toho vraj veľa, čo je momentálne diskutabilný pojem. Ale OK, v rámci dobrých vzťahov ma snáď jedno DP nezabije. No ale na moje veľké prekvapenie, doklady krásne zotriedené, proste na jedničku, ale sme bez DP za rok 2007, lebo pôvodná účtovníčka nezdvíha telefon, stretnutia ignoruje a ešte jej ho odovzdala minulý rok neskoro, za čo milá klientka dostala pokutu 1000 SK. No chápete to? ja nie a to mám tento rok už druhú klientku, ku ktorej sa takto zachovala účtovníčka....
Nech klientka poprosí svoju správkyňu dane, aby jej okopírovala DP a výkazy. U nás to ochotne urobia.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Marína Pozri príspevok
Nech klientka poprosí svoju správkyňu dane, aby jej okopírovala DP a výkazy. U nás to ochotne urobia.
Mohla si len opísať údaje z podaného DP....Ale zatiaľ nám to stačí.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
michelle84 Pozri príspevok
Tiež uvažujem, že pôjdem na výstavu. Oplatí sa?
Mne to staále pripadá o tom istom, ale pozrieť si " naše" stoličky, som bola celkom spokojná- naši klieti predpokladám tiež
Ten kruháč je riadna .........- najmä pre ten chaos, ktorý sa tam občas riadne deje, keď je tam nehoda- je to totálne neprejazdné- tichý úžas .....
Výstava - nuž nákupné trhy- ako to volám ja, sa už rozbehli, doprava- je úžasná, Výstavná je prechodná- ako vždy len v jednom smere, všade policajti....
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Bionda Pozri príspevok
Mne to staále pripadá o tom istom, ale pozrieť si " naše" stoličky, som bola celkom spokojná- naši klieti predpokladám tiež
Ten kruháč je riadna .........- najmä pre ten chaos, ktorý sa tam občas riadne deje, keď je tam nehoda- je to totálne neprejazdné- tichý úžas .....
Výstava - nuž nákupné trhy- ako to volám ja, sa už rozbehli, doprava- je úžasná, Výstavná je prechodná- ako vždy len v jednom smere, všade policajti....
Chystám sa teraz prvýkrát na túto výstavu. Takže určite by som mala byť nadšená z nádherného nábytku Veľmi rada sa inšpirujem krásnym nábytkom. Ceny si všímať radšej nebudem

Bohužiaľ, aby som bola včera mi zomrela moja prvá šéfka Veľmi ma to zarmútilo, lebo som to nečakala
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ja mám veľmi rada výstavy v Nitre, všeobecne sú tam dobre usporiadané. Nábytok a bývanie je moja srdcovka - ako som už písala, bola som tam niekedy v 96-97, neviem presne, ako vystavovateľ. Na tie časy to bolo skvele zorganizované, trpeli jedine moje nohy v 12 cm opätkoch, keď som tam stála od rána od 9,00hod do 18,00 hod. Ale veľa sa tam predalo, resp. veľa ľudí prišlo nakúpiť nábytok na základe tejto výstavy. Určite sa to oplatilo aj vystavovateľom, aj ľuďom, nakoľko bolo bežné, že sa dávali dosť vysoké zľavy. Pavilóny boli komplet obsadené, my sme dokonca boli až v Mku, čiže v posledných, napriek tomu sme mali stále plno a nestačili sme tlačiť cenníky. Musím nás ale aj pochváliť - vtedy ešte nebolo zvykom mať aj doplnky v štýle Ikea - zariadené izby, boli sme jediní a ľudí to fakt zaujalo a dosť nás chválili, že sme najkrajšie zariadení na výstave. Ale to sme tam mali aj umelecké diela - originály (a predstavte si, nič nezmizlo!) a starožitnosti. Predali sme pár kusov aj z týchto diel, a to sa v tých rokoch vôbec nepovažovalo za terno investovať do umenia. Nuž ale, výstava má svoje čaro a nahovorí ľuďom, že potrebujú aj "nepotrebné" veci
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Marianna01 Pozri príspevok
ja mám veľmi rada výstavy v Nitre, všeobecne sú tam dobre usporiadané. Nábytok a bývanie je moja srdcovka - ako som už písala, bola som tam niekedy v 96-97, neviem presne, ako vystavovateľ. Na tie časy to bolo skvele zorganizované, trpeli jedine moje nohy v 12 cm opätkoch, keď som tam stála od rána od 9,00hod do 18,00 hod. Ale veľa sa tam predalo, resp. veľa ľudí prišlo nakúpiť nábytok na základe tejto výstavy. Určite sa to oplatilo aj vystavovateľom, aj ľuďom, nakoľko bolo bežné, že sa dávali dosť vysoké zľavy. Pavilóny boli komplet obsadené, my sme dokonca boli až v Mku, čiže v posledných, napriek tomu sme mali stále plno a nestačili sme tlačiť cenníky. Musím nás ale aj pochváliť - vtedy ešte nebolo zvykom mať aj doplnky v štýle Ikea - zariadené izby, boli sme jediní a ľudí to fakt zaujalo a dosť nás chválili, že sme najkrajšie zariadení na výstave. Ale to sme tam mali aj umelecké diela - originály (a predstavte si, nič nezmizlo!) a starožitnosti. Predali sme pár kusov aj z týchto diel, a to sa v tých rokoch vôbec nepovažovalo za terno investovať do umenia. Nuž ale, výstava má svoje čaro a nahovorí ľuďom, že potrebujú aj "nepotrebné" veci
Ja som tiež na takéto. Fakt ako zákazník si prejdem na jednom mieste viacerých dodávateľov a mám z čoho vyberať a naozaj zľavy ponúkajú výborné, aspoň, čo som počula. Takže sa tešííím

Len čo ma ešte viac zarmútilo, potvrdila sa mi informácia, že spolužiak zo strednej školy spáchal samovraždu Dnes je strašný deň, som úplne mimo z toho všetkého
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Aby ten deň nebol strašný, ma dnes prekvapilo a hlavne potešilo moje rozhodnutie, že pri toľkej práci, čo mám som sa rozhodla poobede ísť si zarelaxovať a zaplávať do DS, alebo Medera.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Tak ma teraz rozčúlila jedna neskutočne arogantná klientka Z jej správania: všetci sú nuly, ale ona je eso. Len škoda, že občas nepoviem čo si myslím, ale vždy si kúsnem do jazyka. No čo už, za dobrotu na žobrotu

Ale teší ma, že keď prídem domov, budú sa na mňa tešiť dve ušaté klbká, t.j. moje "psie antidepresíva"
PS: Hneď sa cítim lepšie, keď sa môžem "vykecať"
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

mirpo Pozri príspevok
Tak ma teraz rozčúlila jedna neskutočne arogantná klientka Z jej správania: všetci sú nuly, ale ona je eso. Len škoda, že občas nepoviem čo si myslím, ale vždy si kúsnem do jazyka. No čo už, za dobrotu na žobrotu

Ale teší ma, že keď prídem domov, budú sa na mňa tešiť dve ušaté klbká, t.j. moje "psie antidepresíva"
PS: Hneď sa cítim lepšie, keď sa môžem "vykecať"
Netelefonovali sme naraz? ja som mala na opačnom konci drátu podobného exota, kolegyňa sa ale smiala, lebo až po ukončení telefonátu som jej povedala s kým som tak milo premilo komunikovala., Nedala som sa vytočiť a basta.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
willma Pozri príspevok
Netelefonovali sme naraz? ja som mala na opačnom konci drátu podobného exota, kolegyňa sa ale smiala, lebo až po ukončení telefonátu som jej povedala s kým som tak milo premilo komunikovala., Nedala som sa vytočiť a basta.
Netelefonovali, u mňa bola osobne. Ja sa tiež nedám vytočiť, vždy predýchavam až keď takýto klient odíde. Ale takých je veľmi málo, normálne nemávam problém s klientmi. Inak som v práci najmladšia, tak si asi myslí, že si môže dovoliť Najviac ju asi vytočilo, že som stále komunikovala milo, prívetivo a ešte som sa jej ponúkla, že keby niečomu nerozumela, nech sa na mňa obráti, že jej pomôžem.
PS: Vždy sa snažím nájsť v ľudoch hlavne to dobré, to ostatné už dáko predýcham
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

"môjtybože", tak toto ma šokovalo...
moje dcery zatial navstevuju zakladnu, ale bojim sa aj tak...

http://www.topky.sk/cl/11/418846/Str...ej-10-mrtvych-
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Toto ma nepotešilo, ani nerozčúlilo, ale jednoducho dojalo......


Syn sa pýta jedného dňa svojho otca:
Tati, chceš sa so mnou zúčastniť na maratóne?
Otec mal síce choré srdce, ale napriek tomu odpovedal... áno.
A tak sa rozhodli, že sa spoločne prihlásia na maratón...
Onedlho sa pýta syn otca: "Tati, čo myslíš, môžeme sa prihlásiť na
Ironman-a?"
Otec odpovedal... "áno..., ale je to najťažší triatlon na svete, ktorý
sa koná každoročne na Hawaii... Závodníci v ňom musia zaplávať 3,86
km, prejsť na bicykli 180,2 km a prebehnúť 43,19 km. Cez celý
ostrov... "
Otec i syn sa stali jedným telom, aby sa mohli zúčastniť...


A teraz sa pozri na video... (aj so zvukom)

http://www.tangle.com/view_video.php...aca5dd9ea45513
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

[QUOTE=Olice;981756]Toto ma nepotešilo, ani nerozčúlilo, ale jednoducho dojalo......



Úžasné...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať