Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
willma Pozri príspevok
v tichosti treba zhasnutý príspevok dať na svetlo a nekomentovať.
willmuš, za rozkazovacou vetou sa píše výkričník. Takto ľa:!!!!!!!!!!!!!
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ibaka Pozri príspevok
Som pán v lepších rokoch (otázka je čo sú to lepšie roky) a tiež som sa nedávno dobre zabával na podobnej situácii. V Nitre pred jednou križovatkou - svietila na nej červená- som dal prednosť pritiidúcej vodičke, lebo chcela odbočiť vľavo. Pánko v mladších rokoch za mnou skoro vyskočil z kože, v spätnom zrkadle som videl ako si trhá vlasy, rozhadzuje rukami a ten ksicht - velmi komické. A pritom nič sa nedialo, vodička odbočila, ja som sa posunul ku križovatke, ešte chvílu počkal na zelenú a išlo sa ďalej. A ten pán stále gestikuloval a mračil sa. Ja som sa smial až do Nových zámkov, dávno som sa tak dobre nepobavil. Ale vážne - takýmto dementom vodičák do ruky nepatrí.
Žeby to bol ten istý?! Počkaj, nie. Tí moji boli po 50-tke.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Gabi03 Pozri príspevok
Žeby to bol ten istý?! Počkaj, nie. Tí moji boli po 50-tke.
Tak potom som v lepších rokoch
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Danka dobre sa radí... však?
Elenka veď ma poznáš a vieš, že mnohokrát ma prsty svrbia riadne

Danila Pozri príspevok
willmuš, za rozkazovacou vetou sa píše výkričník. Takto ľa:!!!!!!!!!!!!!
a to nebola rozkazovacia ale doporučovacia veta tak
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Každý má právo sa vyjadriť Helka... dobre padne zdôveriť sa. Zvlášť keď to človek veľmi prežíva. Cmučky moja...
... Elenka, pekné slová, pomáhajú ... dobre padne zdôveriť sa, nemali by sme všetko dusiť v sebe ... ale niekedy sú to veľmi citlivé záležitosti, ktoré správne chápe len ten, ktorý niečo podobné prežil ... pre ostatných sú to len slová...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
A dnes ma aj potešilo, že cez ss sa mi prihlásila dobrá dušička z Porady, že pôjde našu kaskadérku kuknuť, nachádza sa o nejaké poschodie vyššie, alebo nižšie. Nechcem písať nick, pretože neviem, či môžem. Oli "Olice" musela som, prepáč.
Ďaaaakujem
Naposledy upravil ALDA : 17.09.08 at 11:50
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

VladoaKatka Pozri príspevok
... Elenka, pekné slová, pomáhajú ... dobre padne zdôveriť sa, nemali by sme všetko dusiť v sebe ... ale niekedy sú to veľmi citlivé záležitosti, ktoré správne chápe len ten, ktorý niečo podobné prežil ... pre ostatných sú to len slová...
Presne tak a vtedy vie správne aj reagovať práve ten čo niečo také prežil, prežíva... preto mi prišlo na pobavenie vyjadrenie willmy... (Tvoja Betty )
Ďakujem Katka... potešila si ma. Viem si vážiť keď sa niekto zdôverí a tak aj pristupujem k zdôverenému.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
No teraz vám nerozumiem. Myslím, že sa tak často nezdôverujem, ale už nebudem vôbec, sľubujem.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Stalo sa mi to pred týždňom a doteraz som váhala či to sem napísať, lebo neviem či sa mám hanbiť za seba ale za toho druhého. Zákazníčka mi oznámila že si našla novú účtovníčku, nič by na tom nebolo zlé, ale argument ktorý mi povedala ma dorazil. "Vieš ja si zakladám sro a potrebujem aby mi to poriadne niekto robil". Vôbec nebudem za ňou ľutovať, ale tá veta ma mrzí.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Presne tak a vtedy vie správne aj reagovať práve ten čo niečo také prežil, prežíva... preto mi prišlo na pobavenie vyjadrenie willmy... (Tvoja Betty )
Ďakujem Katka... potešila si ma. Viem si vážiť keď sa niekto zdôverí a tak aj pristupujem k zdôverenému.
No počkaj mojenko, ja som sa vyňadrila v zmysle, že sa nemienim vyňadrovať k rečiam od veci , samozrejme, že keď je k čomu a debata sa nezvrháva, vždy mám čo povedať.äaj keď by som občas čušať mala) A ALDA, čo sa týka babuľky, ver, že aj mne je to ľúto, veď sama mám doma šidielko z vreca von a pri niektorých jej kúskoch mám čo trobiť aby som nevyletela z kože od strachu, čo všetko sa jej môže stať. A také zdôverovanie je samozrejmé, netreba sa báť negatívnych reakcií a keď aj nejaké sa priplichtia tak najlepšia obrana je naozaj mlčanie, veď ono to tú druhú stranu prestane skôr, neskôr baviť.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
willma Pozri príspevok
netreba sa báť negatívnych reakcií a keď aj nejaké sa priplichtia tak najlepšia obrana je naozaj mlčanie, veď ono to tú druhú stranu prestane skôr, neskôr baviť.
Ja sa nepotrebujem brániť, ale s tým mlčaním súhlasím, iba škoda, že už na Porade mlčí nejako veľa dobrých prispievateľov. Ešte že existujú osobné stretnutia.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Dneska u nás v dedine hlásili, že istý pán vykupuje hrozno, za biele dá 7,- sk a za čierne hrozno 9,- sk. Najprv som myslela že zle počujem. ale keď už opakovala, už som uvedomila že dobre som počula. To je absurdné, že pred 10 rokmi vykupovali hrozno za 13-16 sk a teraz len za 9,- sk. a sme v únie?
áno sme, ale veľmi -veľmi hlboko v .... .
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Willmoška.

Čo ťa svrbí , skús poškrabkať - zvykne to pomôcť.

willma Pozri príspevok
ja by som mala len jeden návrh, už som ho tu párkrát prezentovala. Jednoducho nereagujem žiadnym spôsobom na niektoré príspevky aj keď ma prsty parádne svrbia. Totižto akcia vyvoláva reakciu a potom sa zo spusteného kolotoča ťažko vyskakuje.
willma Pozri príspevok
Elenka veď ma poznáš a vieš, že mnohokrát ma prsty svrbia riadne
Danilka.

Výkričníkmi sa neškrabká. Tými sa škriabe.

Danila Pozri príspevok
willmuš, za rozkazovacou vetou sa píše výkričník. Takto ľa:!!!!!!!!!!!!!
Ahoj

Ka Mil
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som mala tiež nejaký smoliarsky deň. Zavrela som za sebou dvere na obývačke - teda vyšla som z nej a čuduj sa, viac sa nedali otvoriť. Už sa to raz stalo mojej dcére na kuchyni, ostala tam chúďa uväznená. Tak som čakala na suseda dve hodiny pokiaľ príde z práce. Aj pred tým mi otvoril dvere on. Odnieslo si to sklo, lebo sa nedalo odrámovať - rámovanie bolo z tej druhej strany a z tejto strany sa nedala ani kľučka vybrať. Tak sme sklo museli rozbiť. Po hodine trápenia sa mu ich podarilo otvoriť. Keďže už nechcem mať strach z toho, že sa raz niekde zavriem a nebudem môcť vyjsť, vybrala som všetky staré zámky a idem ich vymeniť. Vyjde ma to dosť - sklo a 6 ks zámkov. To ešte nestačilo, radiátor sa mi nedal odvzdušniť a to ani šrobovákom. Problém bol v tom, že na jar sme vypúšťali systém, lebo tiekli ventily na kúrení ( v rámci záruky) a po napustení ostal zavzdušnený tento radiátor. Tak som si ho musela vymeniť sama ( nemal mi ho kto ) Ale zvládla som to . Ale vtedy mi do smiechu nebolo. Ale hlavná vec že sme zdraví - alebo to staré známe "čo Ťa nezabije, to Ťa posilní"
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
No tak toto sa už i mne stalo.Prišla som z obchodu a vošla som do spálne, že sa prezlečiem.Prievan mi pribuchol dvere a nedali sa otvoriť. Ja z jednej strany dverí, dcéra z druhej a žiadny chlap doma.Nehovoriac o tom, že som ešte aj potrebovala ísť na WC. Bývame na 1. poschodí, spustila som z okna niť (v spálni mám šijací stroj), dcéra priviazala šrubovák a ja som tie dvere nejako vypáčila.Ani do dnes neviem ako sa mi to podarilo, ale asi už nervy a zúfalstvo zapracovali.Ale trvalo to dobre 2 hodiny.Neviem si predstaviť, že by sa mi to stalo keď som sama doma. A odvtedy neznášam zatvorené dvere, najmä ak som sama doma.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja tiež odvtedy, ako sa to stalo dcére, nikdy nemám na spálni ani na WC zatvorené dvere. ( byvam sama a nemal by mi kto pomôcť) Tu bol problém v tom, že som mala vypnuté kúrenie a nemohla som ho zapnúť, lebo sa zapína v obývačke. Z druhej strany sa tam nedalo dostať, lebo druhé dvere boli zvnútra zamknuté. Ešte teraz mám z toho zlý pocit, že keby sa mi to stalo vo WC tak môžem kričať do smrti, nikto by ma tam nepočul. Okno je 20m od cesty, 50 m od suseda, ktorý mi ani na meno nepríde a keby ma aj počul volať, tak mu je to ukradnuté Nejaká je vlčia doba - človek človeku vlkom
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Karas Milan Pozri príspevok
Willmoška.

Čo ťa svrbí , skús poškrabkať - zvykne to pomôcť.

Danilka.

Výkričníkmi sa neškrabká. Tými sa škriabe.

Ahoj

Ka Mil
Kočky.

Aj vy (tri) , čo ste také empatické , skúste mi vašou ženskou logikou vysvetliť , prečo ste mi dali červené lampičky.

Ka Mil
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
dobsony Pozri príspevok
....To je absurdné, že pred 10 rokmi vykupovali hrozno za 13-16 sk a teraz len za 9,- sk. a sme v únie?.....
... pred desiatimi rokmi pestovatelia hrozna nedostávali dotáciu z EU - asi preto ten rozdiel .
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
wagner Pozri príspevok
....Vyjde ma to dosť - sklo a 6 ks zámkov....
Väčšinou netreba meniť celý zámok, ale len ten zliatinový jazýček - ten sa zvykne "unavit" - zlomí sa potvora a nejdu dvere otvoriť. Ale dnes ten jazýček stojí viac, ako pôvodne celý zámok.
Inak už sa nám to stalo asi 4 krát. Najhorúcejšie chvíle boli vtedy, keď manželka bola doma sama s troma malými deťmi a zavrelo ju to do izby. Ona zdesená, deti revali, našťastie dvere mali tiež 2/3 sklenenú výplň - takže sa vynašla a "vypochodovala" cez vyrazený otvor...
0 0
Lubica12 Lubica12

Lubica12 je offline (nepripojený) Lubica12

Čo povedať na absurditu?... keď nadriadený obhajuje svojho podriadeného asi takto... Nemôžme vedieť či ste schopný platiť za tovar, nevieme s kým máme do činenia.... Nejaký kvázi manažér sa neunúva a nemá záujem o rozhovor na tému podmienok obchodu a kvality výrobkov za účelom ich predaja. A mne v skutočnosti išlo o to, aby som získala informácie, ktoré firma nemala uvedené na internete, nebolo ich možné získať ani telefonicky, nakoľko dva dni sa nedalo dovolať na obchodné oddelenie. Takže bola nutná návšteva. Návšteva v nevhodný čas dopoludnia cca o 10,00 hod. - keď sa vo firme chatuje a veci podobné, keď sa otáčajú monitory do steny, aby zákazník nevidel, že na obrazovke práve prebieha nejaký príbeh nemenovanej hry...alebo sa zbiehajú chuťové bunky práve k obedu. Rozhovor je strohý, trvá max. 2 minúty s tým, že ste nezaujímavým klientom o ktorom zamestnanec nevie vôbec nič, pretože sa ani nepýta. Zákazník v a.s. v nemenovanej firme, neznamená nič. Čo bude treba ešte urobiť na Slovensku aby sa dostala zákazníkovi aspoň štipka úcty, dôvery? Prešla som kus sveta, ale s týmto som sa nikde nestretla. Všade vo svete zákazníka vítajú, ba naopak, ak sa o niekom dozvedia, že chce predávať ich výrobky, prezentovať výrobky, zdarma im robiť reklamu, tak mu nadbiehajú a híčkajú si ho. Na Slovensku sa to podľa mojich prognóz chystá v 24 storočí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať