Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Olice Pozri príspevok
No a mňa nepotešila informácia, že sa moja podriadená bola na mňa sťažovať u šéfa. Zostala som takto pozerať. Keď niekto má problém v 21. storočí poslať e-mail, zistiť na internete nejakú informáciu a veľa ďalších "maličkostí", ktoré by mali byť samozrejmé a mať v sebe ešte tú drzosť, že sa ide sťažovať, pretože to vedúci od neho vyžaduje, tak už teda neviem.

No, ale na druhej strane ma potešilo, že mi šéf povedal ako veľmi si váži moju prácu aj mňa, tak to mi zase pohladilo dušu.

Chcel ju preložiť na iné oddelenie, ale povedala som, že ešte počkáme ako sa to všetko vyvinie. Tá kolegyňa je totiž moja spolužiačka zo základnej školy a ja nechcem byť xantipa, pretože by mi vzápätí vykričala, že som jej vzala chlieb.

Bóže, aký je ten život pestrí.
Oli, ešte mi prezraď... neprihovorila si sa zaňu keď k Vám nastupovala? Nič si z toho nerob... aj takí ľudia musia byť a bohužiaľ sú ... keby bola radšej do práce taká žhavá ale určite to je jedno z jej pracovných hobby, tak neviem či si urobila dobre a počkáš kým sa zas prejaví jej pracovná aktivita (prehnaná).
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Oli, ešte mi prezraď... neprihovorila si sa zaňu keď k Vám nastupovala? Nič si z toho nerob... aj takí ľudia musia byť a bohužiaľ sú ... keby bola radšej do práce taká žhavá ale určite to je jedno z jej pracovných hobby, tak neviem či si urobila dobre a počkáš kým sa zas prejaví jej pracovná aktivita (prehnaná).
Veľmi som sa neprihovárala, ale iste zavážilo to, že bola moja spolužiačka. Ani ja neviem, či som urobila dobre, uvidím....
Ja len toľko, ľudia sme rôzni, aj ja mám svoje chyby, ale človeka s takou povahou stretnete raz za sto rokov. Už si z toho nič nerobím. A idem rozdeliť prácu, to bude povzdychov, že zase robiť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Olice Pozri príspevok
Veľmi som sa neprihovárala, ale iste zavážilo to, že bola moja spolužiačka. Ani ja neviem, či som urobila dobre, uvidím....
Ja len toľko, ľudia sme rôzni, aj ja mám svoje chyby, ale človeka s takou povahou stretnete raz za sto rokov. Už si z toho nič nerobím. A idem rozdeliť prácu, to bude povzdychov, že zase robiť.
No vidím že si správna vedúca, deleguješ povinnosti na podriadených
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Olice Pozri príspevok
Veľmi som sa neprihovárala, ale iste zavážilo to, že bola moja spolužiačka. Ani ja neviem, či som urobila dobre, uvidím....
Ja len toľko, ľudia sme rôzni, aj ja mám svoje chyby, ale človeka s takou povahou stretnete raz za sto rokov. Už si z toho nič nerobím. A idem rozdeliť prácu, to bude povzdychov, že zase robiť.
Oli posielam Ti túto trvalku a želám pevné nervy, pekný deň a celý víkend. Prídi dnes na stretko
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ZuzanaP Pozri príspevok
Včera(!!!) som zistila, že v deň mojich narodenín sa posúva čas. Takže budem mať narodky celých 25 hodín...
No tak to by si mala poriadne osláviť......
Naposledy upravil Nika : 26.09.08 at 08:19
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ALDA Pozri príspevok
Oli posielam Ti túto trvalku a želám pevné nervy, pekný deň a celý víkend. Prídi dnes na stretko
Ďakujem Ti veľmi pekne. Na stretko dnes určite neprídem, niekedy nabudúce.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nika Pozri príspevok
No tak to by si mala poriadne osláviť......
ĎAKUJEM!!!
0 0
mongolik mongolik

mongolik je offline (nepripojený) mongolik

Melnick Pozri príspevok
Raňajky/tousty/ som robila na 3x. Hádajte rozčúlilo,alebo potešilo ma to.
Skúsim uhádnuť. Pokial si vstala prvá a urobila si ranajky najprv sebe, tak si bola potešená. Ale potom ako sa postupne zobúdzal zbytok rodiny a ty si ranajky chystala znova a znova tak ťa to už asi rozčúlilo.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Tak, a musím sa aj ja vyventilovať, lebo sa mi pri troch chlapoch pokazila pračka, všetko z nej vyberam a periem ručne, plakam a vešam vonku na balkon, keby aspon vo dvore na šnury ako doma pri mame. Samozrejme som sama doma a teraz si poraď ako vieš, ale už mi je lepšie lebo pri pisaní tychto riadkov sa už aj trochu v duchu usmievam.
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Preto sme ženy, že si so všetkým a vždy poradíme...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Patrícia5 Pozri príspevok
Preto sme ženy, že si so všetkým a vždy poradíme...
....alebo: preto si so všetkým a vždy poradíme, že sme ženy
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Tak už aj Paul Newman to má za sebou......
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Je to skoda, pacil sa mi ako herec aj ako clovek. Nech mu da Pan Boh vecny zivot v hereckom nebicku.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Nika Pozri príspevok
Tak už aj Paul Newman to má za sebou......
Tak to ma zaskočilo! Bol jedným z mojich najmilších hercov. A bol neodolateľný... Napr. vo filme Frajer Luke. Ach jóóó!
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

Tak mna teraz paradne stvu VPPckari, co nam maju kopat jamy na zivy plot. Kopu ich uz tyzden - zatial sa im podarilo 7ks jam, potom sme nieco vykopali my - bytovka a oni tam teraz stoja a mrvia sa v tom, akoby to kopali na novo. Este ich caka asi 170 jam a v piatok to ma byt hotove, slak ma ide trafit. Na piatok mame ohlasene Velke sadenie - zorganizovala som 2 bytovky, pozvala koho sa dalo a asi z toho bude akurat tak velke kopanie. Porazi ma!
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Nika Pozri príspevok
Tak už aj Paul Newman to má za sebou......
Vedeli ste, že matka tohto herca pochádzala zo Slovenska, od Humenného.
Mne to nejako uniklo a dozvedela som sa to až teraz.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Gabika nerozčuluj sa. Kto im je nadriadený - teda pod koho tí VPP patria? Nech si spraví s nimi poriadok. Ja by som ich poslala domov a u mňa by viac nerobili. Treba sa im vyhroziť, že ich nahlásiš na ÚP a ten ich vyradí z evidencie. Oni si to rozmyslia, alebo nie
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

Ach, Zdenka, snazim sa dychat z hlboka a riesit s kompetentnymi, uvidime, snad bude lepsie. Dakujem za povzbudenie.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
gabika to treba po starom
sľúbiť po práci oldomášik - my sme tak robili výkopy na el. vedenie, vodu, oplotenie -
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

Zial, Hanelie, tie individua nevyzeraju vykonu schopne pri ziadnej motivacii, ale skusit mozem. Dnes uzavreli svoju pracu s tym, ze za nimi ostal vykopany jarcok dlhy 1m a hlboky asi 40cm. Zvladli to za 4hodiny. wau
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať