Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Je to fakt bordel. Je dobre mat od vsetkeho doklady,lebo oni su schopni ta upozornovat na nedoplatky aj po 10 rokoch.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..práve počúvam v rádiu,že vraj podľa nejakého nového zákona,čo sa ešte len chystá,sa bude mladým na diskotékach vyberať hudba,pri ktorej sa budú musieť baviť...komentár môjho syna ani nenapíšem..radšej...


..nejako podozrivo krásne sa nám ide žiť na Slovensku...
No veď treba, čo myslíš že chcem počúvať tie búchanice? Ja už som predsa len postaršia osoba a keď budem musieť podľa iného zákona doprevádzať vnučku na diskotéku nechcem prísť o uši aj o rozum Ja som za, aby hrali na "dýdžine" hity nášho mládí.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Kazu Pozri príspevok
No veď treba, čo myslíš že chcem počúvať tie búchanice? Ja už som predsa len postaršia osoba a keď budem musieť podľa iného zákona doprevádzať vnučku na diskotéku nechcem prísť o uši aj o rozum Ja som za, aby hrali na "dýdžine" hity nášho mládí.
....no Zuzka, ten slovník ja Ťa nepoznávam...tuším mládneš...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

VladoaKatka Pozri príspevok
....no Zuzka, ten slovník ja Ťa nepoznávam...tuším mládneš...
Ááále, to vieš Starýýý človek ........ hotová opica
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Kazu Pozri príspevok
Ááále, to vieš Starýýý človek ........ hotová opica
... ja už začínam pozerať po butikoch, že čo na seba ... keď už budem musieť na tie disko, alebo párty, či ako sa to teraz volá..
Za mojích mladých čias ... som sa dostala občas na nejaký "čaj" to už sme o desiatej boli doma..
tak sa vybúrime teraz ... asi ten zákon pripravujú spriaznené duše
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Katy a R Pozri príspevok
... ja už začínam pozerať po butikoch, že čo na seba ... keď už budem musieť na tie disko, alebo párty, či ako sa to teraz volá..
Za mojích mladých čias ... som sa dostala občas na nejaký "čaj" to už sme o desiatej boli doma..
tak sa vybúrime teraz ... asi ten zákon pripravujú spriaznené duše
Nemusíš po butikoch, stačí vytiahnuť z truhlice....na to čo bude povolené si vystačíš aj s oblečením z našich mladých čias....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Nika Pozri príspevok
Nemusíš po butikoch, stačí vytiahnuť z truhlice....na to čo bude povolené si vystačíš aj s oblečením z našich mladých čias....
niečo mi scenzurovali mole, niečo je amortizované,a na niečo sa iný výraz ako "väčšie prasa ako chlievec"nehodí
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
alebo.......treba si udržiavať postavu ako naše dcérky potom je výber veľký
dôležité je odhaliť pupík a ste in...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

hanelie Pozri príspevok
alebo.......treba si udržiavať postavu ako naše dcérky potom je výber veľký
dôležité je odhaliť pupík a ste in...
Až sa na tú diskopárty vyberiem v originál veciach z môjho mládí, ver, že bude odhalený nielen pupík . Mojka, to už nebude "in" ale "von"
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,

Mojka, to už nebude "in" ale "von"
myslíš takéto niečo
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
No veď treba, čo myslíš že chcem počúvať tie búchanice? Ja už som predsa len postaršia osoba a keď budem musieť podľa iného zákona doprevádzať vnučku na diskotéku nechcem prísť o uši aj o rozum Ja som za, aby hrali na "dýdžine" hity nášho mládí.
Zuzka... nezabudni zajka. Keď sú si súdení.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Kathryn Pozri príspevok
Už aby som tú DPH dokončila, ani netuším, že už kvitnu orgovány a ja ich mám tak rada.
Aby Ti nebolo ľúto

ešte sme nechali niečo...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Mrník ako v CCCC
Ale schuti som sa
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Včera som vôbec nebola na nete, ale pobavili ste ma...
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Sťažovali sa mi profesorky a nevedia ako to majú riešiť, vraj vyšiel zákon že keď sa učiteľ na žiaka a pozrie nejak inak ako obvykle, ide o sexuálne obťažovanie a môže ho žiak žalovať. No a platí to aj naopak žiak na učiteľa. To už aby všetci boli vážny lebo čo keď zahlási nejaký žiak nejakú haluz, učiteľ/ka sa na neho pousmeje, zdvihne obočie a čo už je sexuálne žiak obťažovaní

V kabinete profesorov sa vedú vážne debaty na túto tému a už sa stalo že sa hneď pýtajú pri obyčajných príhodách žiakov či ich nezažalujú. Človek nevie či sa má nad týmto smiať, alebo krútiť hlavou.
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Dnes ma rozčúľuje počítač. Písal som na porade niekoľko príspevkov a nakoniec vidím len jeden a dokonca sa mi ani neukážu v téme tie po mne /vidím na hlavnej stránke , že ktosi písal/ aj ma vyhadzuje, keď sa prihlásim. A možno ani toto nebude vidieť.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pred chvíľou som si vypočula rozhovor dvoch malých filozofov a jeho koniec. Jeden malý špunt hovoril druhému... ale ja som väčší... už chodím do školy..., ten druhý mu odpovedá ... ty, že už chodíš do školy..., no, ale na to si dosť hlúpy ...., a bolo po rozhovore. Ten školák stĺkol malého filozofa. Samozrejme , že som sa pobavila, ale aj som si položila otázku. Čo je lepšie ? Mať viac rozumu alebo viac sily. Napadlo ma jediné. Asi z každého trochu. Aby ten silnejší vedel primerane odpovedať tomu múdrejšiemu a ten menší, aby sa vedel ubrániť tomu bitkárovi.
Takže nič ma nerozčúlilo, ale ani nepotešilo. Pekný večer.
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Mňa dnes rozčúlilo, že sa v parkoch, kde si majú ľudia oddýchnuť nachádzajú lavičky v takých dezolátnych stavoch, že sa to nedá ani opísať. Všade okolo nás sa pohadzujú PET fľaše a nemá ich kto zbierať a vlastne vymeniť za dosky, ktoré sa v súčastnosti vyrábajú na lavičky a sú trvácne /myslím na opotrebovanie/. Ďalej sú lavičky už súčasťou prírody, normálne zarástli do stromov a kríkov, skoro ako samorasty. Čo už vážne tí predstavitelia mesta nechodia do parkov, aby si to všimli...?
Naposledy upravil kukurička : 09.12.09 at 23:08
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukurička Pozri príspevok
Mňa dnes rozčúlilo, že sa v parkoch, kde si majú ľudia oddýchnuť nachádzajú lavičky v takých dezolátnych stavoch, že sa to nedá ani opísať. Všade okolo nás sa pohadzujú PET fľaše a nemá ich kto zbierať a vlastne vymeniť za dosky, ktoré sa v súčastnosti vyrábajú na lavičky a sú trvácne /myslím na opotrebovanie/. Ďalej sú lavičky už súčasťou prírody, normálne zarástli do stromov a kríkov, skoro ako samorasty. Čo už vážne tí predstavitelia mesta nechodia do parkov, aby si to všimli...?

..no,problém je stále rovnaký..nie sú peniaze..na drevo,na opravu,na zaplatenie ľudí,čo by to opravili..klasika,poznám to z vlastnej skúsenosti,keď som chodila na obecný úrad pýtať piesok do pieskovísk..nech sa detičky hrajú v prachu a mamičky si môžu položiť deku na zem,ak chcú sedieť..načo by sme investovali do detí?..


jeden čas som bola chvíľu vo Viedni..tam majú ešte aj pre psov ohradené ihriská a deti tam nepustia kvoli hygiene..u nás deti pieskoviská nemajú,lebo na to nemáme,nieže by ešte mohli byť aj špeciálne ohradené.....asi tak..všetko tu stojí a padá na peniazoch a preto nič nemáme...

..odhliadnuc od toho,že aj to málo,čo sa tu urobí, sme schopní si sami zničiť..kde žijeme?..
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

...a keď aj peniaze a ochota sú, preženie sa tlupa Homo sapiens likvidans a sú lavičky dorezané, koše poprevracané, smeti porozhadzované...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať