Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
bepo Pozri príspevok
A koho alebo čo ste trafili raketou?


0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

bepo Pozri príspevok
A koho alebo čo ste trafili raketou?
Však zbadáme, kto bude trafený.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mňa dnes potešilo, ako mi jedno dievčatko, rádove 5 rokov, pochválilo psíčicu, a ako sme sa dali do reči, mi porozprávala, že oni našli dvoch psíkov, z toho jeden je u jednej a druhý u druhej starkej, a že už k nim doniesli aj nájdené zatúlané mačičky.Pritom jedného zo psíkov "oco mohol aj zraziť, ale zabrzdil a zobral do auta, a odniesol k starkej, a nikomu psík nechýbal, tak tam ostal, a druhého sme našli poraneného, tak sme ho zobrali k veterinárovi, ten ho ošetril, a tiež ho nikto nechcel, tak keď sa vyliečil, ostal u druhej starkej.Ale ja chcem psíka aj domov, lebo mám psíkov veľmi rada a pôjdeme si ho vybrať do útulku..."
0 0
Viera Klimentová Viera Klimentová

Viera Klimentová je offline (nepripojený) Viera Klimentová

Presne to sa mi stalo. Ďakujem za usmernenie.
0 0
suschi suschi

suschi je offline (nepripojený) suschi

tak nebolo to dnes, ale v piatok 23.5.2008 (bol to pre našu rodinu ten povestny "piatok trinásteho") ale jedna pikoška....
mali sme zajednanu rodinnú oslavu (dabl-peťdesiatka) aj s ubytovanim pre 40 ludí v Agropenzione Adam, Podkylava. V piatok, mesiac pred konaním oslavy, nám zavolali z penzionu-zastupcovia najvyššieho manažmentu, že mu tam prišiel kolektív z ministerstva ("vyššie postaveni") a namiesto 15 izieb nam nexava len 4.... takto sme sa tvarili aj my.... podotýkam bez akéhokoľvek ospravedlnenia!!!! toto je v dnešnom svete možne... teda v dnešnom slovensku, preto ak by ste tam xceli mať oslavu, nedajbože svadbu, pretože "mile" to tam je, ratajte aj s možnosťou neserioznosti! a to sa stalo ešte kopec ďalšich nexutnych veci v piatok....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Konečne nám ide doma internet. Vo štvrtok som nahlasovala poruchu, v piatok sa mi ozval servisák, povedala som mu o čo ide, povedal, že zavolá za hodinku, vykašlal sa na mňa. Dnes prišiel druhý a net funguje.... Vraj bol niekde v pivnici roztrhnutý kábel, no krása....
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

ja sa veľmi teším, synátor mi dnes zmaturoval....a učiť sa mu veľmi nechcelo celé 4 roky....tak som rada
Naposledy upravil Iwett : 26.05.08 at 18:39
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Iwett Pozri príspevok
ja sa dnes veľmi teším, synátor mi dnes zmaturoval....a učiť sa mu veľmi nechcelo celé 4 roky....tak som rada
Blahoželám a posielam kvietky.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Dav Pozri príspevok
Blahoželám a posielam kvietky.
ďakujeme krásne, potešili!
0 0
amakov amakov

amakov je offline (nepripojený) amakov

práve som sa vrátila zo školy a nedá mi, aby som sa nepochválila širokej rodine poraďákov, že som dnes úspešne ukončila štátnice I. vysok. st. a od dnes som bakalár, neskutočne som šťastná a veľmi sa teším, že v mojich 49 rokoch som sa toho dožila, keďže predtým bol iba stredoškolské štúdium
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
amakov Pozri príspevok
práve som sa vrátila zo školy a nedá mi, aby som sa nepochválila širokej rodine poraďákov, že som dnes úspešne ukončila štátnice I. vysok. st. a od dnes som bakalár, neskutočne som šťastná a veľmi sa teším, že v mojich 49 rokoch som sa toho dožila, keďže predtým bol iba stredoškolské štúdium
Gratulujeme
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

amakov Pozri príspevok
práve som sa vrátila zo školy a nedá mi, aby som sa nepochválila širokej rodine poraďákov, že som dnes úspešne ukončila štátnice I. vysok. st. a od dnes som bakalár, neskutočne som šťastná a veľmi sa teším, že v mojich 49 rokoch som sa toho dožila, keďže predtým bol iba stredoškolské štúdium
Blahoželám aj ja
0 0
amakov amakov

amakov je offline (nepripojený) amakov

Ďakujem vám veľmi pekne za blahoprianie
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

amakov Pozri príspevok
práve som sa vrátila zo školy a nedá mi, aby som sa nepochválila širokej rodine poraďákov, že som dnes úspešne ukončila štátnice I. vysok. st. a od dnes som bakalár, neskutočne som šťastná a veľmi sa teším, že v mojich 49 rokoch som sa toho dožila, keďže predtým bol iba stredoškolské štúdium
Tak to Ti treba skutočne zablahoželať, je to krásny výkon. Ešte dva roky a môžeš sa nám pochváliť, že si už MAGISTER. A potom sa spolu prihlásime na Univerzitu tretieho veku
Ten pocit šťastia si plne zaslúžiš, tak si ho užívaj.
0 0
LDO LDO

LDO je offline (nepripojený) LDO

Mne skoro nikto nepomohol, nič ma neteší, dnešný deň je ako Vietnamská vojna. Jednoznačný melancholik.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Dnes ma potešil synátor-urobil štátnice-magister
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Blahoželám.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

LDO Pozri príspevok
Mne skoro nikto nepomohol, nič ma neteší, dnešný deň je ako Vietnamská vojna. Jednoznačný melancholik.
ale veď píšeš, že SKORO nikto, čiže niekto predsa len. A aj Vietnamská vojna sa dočkala svojho konca; a treba aj takéto dni, aspoň si budeš viac vychutnávať tie ostatné dni.
Ako dobre bolo na súši, to si človek uvedomí, až keď sa loď začne potápať. Seneca
Naposledy upravil abel : 29.05.08 at 07:46 Dôvod: oprava konca :))
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
ale veď píšeš, že SKORO nikto, čiže niekto predsa len. A aj Vietnamská konca sa dočkala svojho konca; a treba aj takéto dni, aspoň si budeš viac vychutnávať tie ostané dni.
Ako dobre bolo na súši, to si človek uvedomí, až keď sa loď začne potápať. Seneca
Veru... aj vo Vietname vojna skončila...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

ALDA Pozri príspevok
Dnes ma potešil synátor-urobil štátnice-magister
A co vystudoval?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať