Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Tento týždeň je celý na h...o V pondelok nám odišla jazvečíčka do psieho nebíčka, včera mi volala sestra, že ju vylúčili z braneckého (na školách OČAP) kvôli spolužiačke, ktorá ju napadla a aj to priznala, ale žiaľ sestra má 18, tak išla pekne krásne na vlastné náklady domov. A to je ešte len stred týždňa, dúfam, že dnes už žiadne zlé správy....
To mi je vážne ľúto. Cítim s Tebou...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
mirpo Pozri príspevok
To mi je vážne ľúto. Cítim s Tebou...

Ďakujem, bolo to hrozné... Stále ju vidím....
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Ďakujem, bolo to hrozné... Stále ju vidím....
Keď som prišla o svojho prvého havina /dobermana/ videla som ho na každom kroku viac ako pol roka. Aj teraz, skoro po 6 rokoch, mám slzy na krajíčku, keď si prezerám jeho fotky. Stále mi je za ním smutno

Bolesť zo straty prejde, hlavne si uchovaj tie najkrajšie spomienky na svoju spoločníčku.
PS: Doma mám dve havinky, ktoré mi moju náladu dokážu okamžite zlepšiť
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
mirpo Pozri príspevok
Keď som prišla o svojho prvého havina /dobermana/ videla som ho na každom kroku viac ako pol roka. Aj teraz, skoro po 6 rokoch, mám slzy na krajíčku, keď si prezerám jeho fotky. Stále mi je za ním smutno

Bolesť zo straty prejde, hlavne si uchovaj tie najkrajšie spomienky na svoju spoločníčku.
PS: Doma mám dve havinky, ktoré mi moju náladu dokážu okamžite zlepšiť

Ďakujem, pre našich to musí byť ešte horšie, ja s nimi už nebývam, ale vždy som sa na ňu tešila. Veď som s ňu prežila viac ako desať rokov. Hneď ako sa to stalo, moja malá sestrička volala mne, lebo maminke sa nemohla dovolať. Utekala som z práce ako o život....
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Stačí, že je uplakaný deň, tak sem pridávajte niečo pozitívne. Mňa napríklad dnes príjemne potešilo, keď som hľadala na Porade riešenie jedného problému, kde som si nebola istá s riešením, že ten príspevok, ktorý mi teraz pomohol, som pridala ja sama pred 2 rokmi . Ja občas žasnem aj sama nad sebou. ale to už je asi diagnóza...
0 0
milagros208 milagros208

milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

Mňa dnes veľmi potešil mail od môjho manžela. Poslal mi pesničku, ktorá sa mi páči aj s krásnym venovaním.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Tak toto je potešujúca správa

http://ekonomika.sme.sk/c/3888002/De...a-22-maja.html
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Môj manžel tento deň pochopil takto: Od zajtra už nemusím platiť žiadnu DPH?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Rozalka Pozri príspevok
Môj manžel tento deň pochopil takto: Od zajtra už nemusím platiť žiadnu DPH?
Rozalka kludne ho nechaj v tom, ešte dobre, že zabudol na ostatné dane , ktoré analitici nezarátali do tých 53 halierov , čo nám zoberú z 1 Sk.
Zabudli na dane z nehnuteľností, miestne poplatky a aby sme nezabudli aj na ten "zástrčkový" poplatok , to všetko preto, aby sme v tejto tabulke vyzerali lepšie.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Včera sme boli s drahým v kine na film MUZIKA. Už dlho som sa tak dobre nezasmiala.... V kine boli viaceré generácie, čo bolo úplne úžasné a myslím, že sme sa všetci dobre bavili....
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

ZuzanaP Pozri príspevok
Včera sme boli s drahým v kine na film MUZIKA. Už dlho som sa tak dobre nezasmiala.... V kine boli viaceré generácie, čo bolo úplne úžasné a myslím, že sme sa všetci dobre bavili....
Ja som bola na tomto filme pred mesiacom, ale bol to fantastický film. Naozaj, odporúčam každému si ho ísť pozrieť. Veľká sranda. A hlavne som si nevedela predstaviť Ľuba Kostelného v jeho roli. Je sa na čo pozerať
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Veru, musím ísť už aj ja konečne do kina... lebo len tu ňúram po nociach, trápim sa s rzzp, aj som to mala dobre spravené (na porade overené).... ale tie baby v ZP sa ešte ani neunúvali prečítať si vyhlášku!
Žeby bolo ešte priskoro
.. nechcela som zamrníkovať odbornú tému (tak že sa tu troška posťažujem)
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

Ja som mala dnes taky cudny telefonat. Aj som sa vytocila, aj pobavila. Volal mi nejaky chalanisko, ze by ma rad oslovil svojou ponukou. Vraj jeho spolocnost podnika s informaciami a skoleniami, ktore by mi mohli pomoct. A rad by ma pozval na kavicku a bla-bla-bla. Ziadala som od neho priamu odpoved, ze co konkretne ponuka - ake informacie a skolenia. Vyhybal sa odpovedi ako cert svatenej vode. Az ked som na neho vyrukovala, ze pokial mi neda priamu odpoved, tak sa moze stat, ze po dvoch minutach nasho stretnutia mu ukazem dvere, tak sa trosku rozhybal. Vraj mi ponuka informacie, ako dostat od statu peniaze vo vyske 6.000 rocne. Pekne som sa podakovala, rozlucila, no chlapec sa nevzdaval. Vraj: Neverim, ze by ste si so mnou nedali kavicku... A vy mate takuto dobru naladu a odmietate ma?

To si uz fakt ti obchodaci a poistovaci o nas myslia, ze sme totalni blbci? A ze flirtovanim dosiahnu to, ze cela rozzhavena si dam s nim stretko, len aby som si mohla dat kavicku s nejakym .... (ani vyraz nemozem najst) a dostat od statu 6.000 a pritom v podstate prist o niekolko desiatok tisic???!!!
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Včera som bola v servise s novým dvojmesačným autom kvôli spojke.
Vôbec mi nezaberala a do kopca to bola doslova hrôza... bola by som nabrala auto za mnou... no čo vám budem hovoriť...
Prišla som do servisu a hovorím čo je vo veci a že by som ešte aj chcela opraviť ručnú brzdu, že je vysoko nastavená a že ako dlho to bude trvať. To mi ale povedať nevedeli a vôbec...
Asi za hodinu a pol som prišla, auto už bolo pristavené a že tú ručnú brzdu opravili, ale spojka je vraj v poriadku. To sa mi nechcelo veriť, tak sme sa išli previesť a jasné, že pravda bola na mojej strane. Tak ďalšia dobrá hodina čakania. Povedali, že ju odvzdušnili a až by to aj naďalej robila, tak ten diel vymenia...
Ale, poviem vám, mala som nervy
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
evelien Pozri príspevok
Ja som mala dnes taky cudny telefonat. Aj som sa vytocila, aj pobavila. Volal mi nejaky chalanisko, ze by ma rad oslovil svojou ponukou. Vraj jeho spolocnost podnika s informaciami a skoleniami, ktore by mi mohli pomoct. A rad by ma pozval na kavicku a bla-bla-bla. Ziadala som od neho priamu odpoved, ze co konkretne ponuka - ake informacie a skolenia. Vyhybal sa odpovedi ako cert svatenej vode. Az ked som na neho vyrukovala, ze pokial mi neda priamu odpoved, tak sa moze stat, ze po dvoch minutach nasho stretnutia mu ukazem dvere, tak sa trosku rozhybal. Vraj mi ponuka informacie, ako dostat od statu peniaze vo vyske 6.000 rocne. Pekne som sa podakovala, rozlucila, no chlapec sa nevzdaval. Vraj: Neverim, ze by ste si so mnou nedali kavicku... A vy mate takuto dobru naladu a odmietate ma?

To si uz fakt ti obchodaci a poistovaci o nas myslia, ze sme totalni blbci? A ze flirtovanim dosiahnu to, ze cela rozzhavena si dam s nim stretko, len aby som si mohla dat kavicku s nejakym .... (ani vyraz nemozem najst) a dostat od statu 6.000 a pritom v podstate prist o niekolko desiatok tisic???!!!
Ja mám podobnú skúsenosť a naviac ma vytáča, keď slušne poviem,že nemám záujem a ako keby ma ani nebolo počuť. Mne sa jedna poisťovačka tiež tlačila domov na kávičku s tým, že keď zaplatím 2500 Sk tak ma cez víkend na Šírave preškolia a budem celej rodine radiť ako zhodnotiť peniaze a naučia ma ako na stavebnom sporení získať od štátu štátne prémie a podobne. Len samozrejme musím založiť rôzne životné a neviem ešte aké poistky.Bola strašné dotieravá a po niekoľkých telefonátoch som to jednoducho vzdala a surovo ju odbila.Mňa takéto veci tiež vytáčajú.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Mňa dnes potešilo podujatie: Deň detí s ozbrojenými silami SR.Malé detí už dávno nemám, ale sama som mala radosť, keď som si mohla sadnúť do vojenského vrtuľníka a popozerať rôznu vojenskú techniku.Predviedli nám ukážky zásahu vojenskej polície, boj zblízka, výcvik služobných psov.Zaujímavé boli ukážky historických bojov - boj rusov proti nemcom.Zaspievali nám superstaristi aj Zuzka Smatanová.Bolo to zaujímavé nielen pre deti ale i pre nás dospelých.Takže sme dnes prežili veľmi pekný deň vďaka našej armáde.
0 0
klementínka klementínka

klementínka je offline (nepripojený) klementínka

Neviem, či ma to potešilo, alebo nahnevalo. Chcela som sa doma na počítači zaregistrovať na poradu a ako vidím - som nováčik. Zrejme to bude len technická záležitosť, ako sa vrátiť späť. To bude však otázka na administrátora, ale už len zajtra.
Viera Klimentová
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

klementínka Pozri príspevok
Neviem, či ma to potešilo, alebo nahnevalo. Chcela som sa doma na počítači zaregistrovať na poradu a ako vidím - som nováčik. Zrejme to bude len technická záležitosť, ako sa vrátiť späť. To bude však otázka na administrátora, ale už len zajtra.
Viera Klimentová
Vierka a nie je to tým, že si sa pomýlila a dala si zaregistrovať namiesto prihlásiť?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

betka631 Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo podujatie: Deň detí s ozbrojenými silami SR.Malé detí už dávno nemám, ale sama som mala radosť, keď som si mohla sadnúť do vojenského vrtuľníka a popozerať rôznu vojenskú techniku.
A koho alebo čo ste trafili raketou?
0 0
valunka00 valunka00

valunka00 je offline (nepripojený) valunka00

No čo by ma tak dnes malo rozčúliť, keď je krásny deň?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať