Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
vieš, to je podobné ako keď volajúci do rozhlasu povie napr. tu je Bardejov....
čo nemá meno? Hoci si aj vymyslí, keď už nechce povedať pravé? nie?
Mňa to vie vždy vytočiť. Obdivujem trpezlivosť redaktorov.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

cactus Pozri príspevok
to nie o tebe bola príhoda včera v zákrute?
Spomínali tam predbiehanie vpravo....

A len tak na margo - máš ty ale štastie - blahoželám.
Musel to byť poriadny šok a následný stresssss...
Nie je o mne - ale asi je to bežný jav. Máme nový národný šport, jazdu na chodníku. Mohla tam byť mamička s kočíkom, deti, idúce zo školy, starší človek...
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Dnes som zistila, že je "nový" zákon o sociálnom poistení, t. j. aj výpočet vymeriavacieho základu.
Rozhodne ma to nepotešilo, pretože v ňom vôbec nemám jasno. Kontrolujem mzdové listy jednej org. so zamestnancomi so ZPS na skrátený úväzok a netuším, čo je správne. Ich zástupca mi tvrdí, že je zrejme všetko O.K. Lenže mne nesedí HM a vymeriavací základ
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ani som sa nerozčúlila,skôr som bola pohoršená..cestovala som v autobuse a pristúpila mamička,asi 23 ročná s prekrásnym dievčatkom, takou malou všetečnicou..malá sa vrtela,aby videla z okna a aj aby mala prehľad,kto okolo nej sedí..mamička reagovala: "už ma nebavíš,aká si hnusná".
Poviem pravdu,ledva som sa udržala... nebol by to len slovný komentár, čo by bola odo mňa dostala pekná,vymaľovaná mamička.
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Včera pred ordináciou chirurga bol kolega s krvácajúcou nohou. Lekár najprv vyšiel, že ešte neordinuje a začína až o 10,00 (ale aspoň ho poslal na rentgen). Neskôr cca hodinu pred začiatkom ordinačných hodín už bola pod nohou mláčka krvi. Konečne cca 10 minút pred začiatkom setrička pozvala kolegu dnu a všetku krv poutierala. Nuž ale div sa svete, kolega (ktorý ešte stále krvácal) vyšiel lebo ho doktor poslal von (prišla za ním jeho známa... a to bočnými dverami...) . Doteraz som si myslela, že keď pacient očividne krváca - má prednosť.
"Teraz už viem, že nie - teda aspoň v Senci na chirurgii nie".
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Stina Pozri príspevok
Včera pred ordináciou chirurga bol kolega s krvácajúcou nohou. Lekár najprv vyšiel, že ešte neordinuje a začína až o 10,00 (ale aspoň ho poslal na rentgen). Neskôr cca hodinu pred začiatkom ordinačných hodín už bola pod nohou mláčka krvi. Konečne cca 10 minút pred začiatkom setrička pozvala kolegu dnu a všetku krv poutierala. Nuž ale div sa svete, kolega (ktorý ešte stále krvácal) vyšiel lebo ho doktor poslal von (prišla za ním jeho známa... a to bočnými dverami...) . Doteraz som si myslela, že keď pacient očividne krváca - má prednosť.
"Teraz už viem, že nie - teda aspoň v Senci na chirurgii nie".

U nás si zas jeden pacient sám zašil ruku a keď vyšiel von z chirurgie zbadal druhého na nosidlách a hovorí mu, že tu je samoobsluha... Takže sa ani nedivím
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Stina Pozri príspevok
Včera pred ordináciou chirurga bol kolega s krvácajúcou nohou. Lekár najprv vyšiel, že ešte neordinuje a začína až o 10,00 (ale aspoň ho poslal na rentgen). Neskôr cca hodinu pred začiatkom ordinačných hodín už bola pod nohou mláčka krvi. Konečne cca 10 minút pred začiatkom setrička pozvala kolegu dnu a všetku krv poutierala. Nuž ale div sa svete, kolega (ktorý ešte stále krvácal) vyšiel lebo ho doktor poslal von (prišla za ním jeho známa... a to bočnými dverami...) . Doteraz som si myslela, že keď pacient očividne krváca - má prednosť.
"Teraz už viem, že nie - teda aspoň v Senci na chirurgii nie".
No vieš, nebola tam televízia, žiadna medializácia, ako je pán doktor zavalený s robotou,... a má smolu, že sa neobjednal ako platiací pacient... alebo, že on nemal právo ísť cez bočné dvere...

Je to tak, toto som napísala, lebo súhlasím, neni si známa, nikto ťa nedoporučil ... tak čakaj... aj keď krvácaš, Tvoja smola
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Stina Pozri príspevok
Včera pred ordináciou chirurga bol kolega s krvácajúcou nohou. Lekár najprv vyšiel, že ešte neordinuje a začína až o 10,00 (ale aspoň ho poslal na rentgen). Neskôr cca hodinu pred začiatkom ordinačných hodín už bola pod nohou mláčka krvi. Konečne cca 10 minút pred začiatkom setrička pozvala kolegu dnu a všetku krv poutierala. Nuž ale div sa svete, kolega (ktorý ešte stále krvácal) vyšiel lebo ho doktor poslal von (prišla za ním jeho známa... a to bočnými dverami...) . Doteraz som si myslela, že keď pacient očividne krváca - má prednosť.
"Teraz už viem, že nie - teda aspoň v Senci na chirurgii nie".

Tiež som bola tento týždeň na chirurgii u nás. Bolo tam 3-mesačné dievčatko s popálenou ručičkou. Naštastie sú na jednej chodbe dvaja chirurgovia. Sestrička u toho jedného surovo povedala, že oni majú veľa, nech ide k tomu druhému. A ešte tam minimálne hodinu s tou malinkou museli čakať v čakárni, aby ich poslali k druhému chirurgovi. U toho druhého ich vybavili za 5 minút.
A nehovorím o tom, že ja som sa išla len objednať. Na dverách nemali žiadne telefónne číslo, tak som vyše hodiny tam čakala, aby som sa vôbec objednala.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VladoaKatka Pozri príspevok
No vieš, nebola tam televízia, žiadna medializácia, ako je pán doktor zavalený s robotou,... a má smolu, že sa neobjednal ako platiací pacient... alebo, že on nemal právo ísť cez bočné dvere...

Je to tak, toto som napísala, lebo súhlasím, neni si známa, nikto ťa nedoporučil ... tak čakaj... aj keď krvácaš, Tvoja smola
..



..súhlasím 2x...ja sa vždy v čakárni ,kde sedím aj 4 hodiny (na Hajdukovej) modlím,aby preboha doktorovi nezazvonil mobil,pretože vtedy ho už vôbec nezaujímam a neodpovie ani na základné otázky...

..raz som si ,len tak,z recesie,pýtala jeho číslo,ale odkázal ma na ústredňu..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..práve počúvam v rádiu,že vraj podľa nejakého nového zákona,čo sa ešte len chystá,sa bude mladým na diskotékach vyberať hudba,pri ktorej sa budú musieť baviť...komentár môjho syna ani nenapíšem..radšej...


..nejako podozrivo krásne sa nám ide žiť na Slovensku...
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Dnes ráno ma potešil môj kolega, keď mi dosniesol do kancelárie orgovány. Dnes budem mať pekný deň s kvetinami.
0 0
carolain carolain

carolain je offline (nepripojený) carolain

Myslím si mladý ľudia budú aj tak robiť čo robia, zákon ich nezastaví.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Zuzka10 Pozri príspevok
Dnes ráno ma potešil môj kolega, keď mi dosniesol do kancelárie orgovány. Dnes budem mať pekný deň s kvetinami.
...kolega...budem žalovať
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
...kolega...budem žalovať
Kľudne, bol tu keď som to dostala....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Som na seba trošku pyšná.... Včera mi volal klientov brat, že by pre neho potreboval daňové priznanie, ktoré je ešte stále u mňa a dotyčný pán mi ho ešte nezaplatil. Povedala som si dosť, aj keď sme kamaráti, nenechám zo seba robiť blázna. Tak som mu povedala, že mu ho nedám... Nech sa zastaví brat a donesie aj to, čo mi dlží. Človek sa fakt učí na vlastných chybách...
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

Zuzka10 Pozri príspevok
Dnes ráno ma potešil môj kolega, keď mi dosniesol do kancelárie orgovány. Dnes budem mať pekný deň s kvetinami.
Už aby som tú DPH dokončila, ani netuším, že už kvitnu orgovány a ja ich mám tak rada.
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Kathryn Pozri príspevok
Už aby som tú DPH dokončila, ani netuším, že už kvitnu orgovány a ja ich mám tak rada.
Ani ja som nevedela že už kvitnú, preto som sa im tak veľmi potešila.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Zuzka10 Pozri príspevok
Ani ja som nevedela že už kvitnú, preto som sa im tak veľmi potešila.
Ja som tiež dostala včera poobede kyticu, dedko a Andrejka boli na prechádzke, plnú náruč orgovánu doniesli ... malá obtrhala celý krík, aby bolo aj pre babku aj pre mamu
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ja som sa prave velmi rozculila,ked som otvorila doporucenu postu od VZP. Poslali mi vyzvu na uhradenie nedoplatku 15 000,za obdobie 2 rokov ako samoplatcovi.Ocividne maju v tom prehlad, pretoze prave od uvedeneho obdobia odvadza za mna odvody zamestnavatel a to som si 100% ista, pretoze tie uhrady robim ja.Volala som s tetuskou z poistovne, vraj nevie preco to nemaju v evidencii.,vraj prezisti a da na poriadok.Slovko prepacte vsak nevyslovila.Vsak naco, aj na buduce mi moze privodit infarktovy stav Nechcem im skodit,ale v tej nasej pobocke je to katastrofa. Mam este jeden zazitok,ktory by bol vhodny na umiestnenie sa v tv lamparni,ale nastastie veselsi.Mojmu krsniatku,ked mal asi 3 tyzdne prisiel z poistovne postou preukaz poistenca, doporucene ,do vlastnych ruk a na jeho meno.Je sice sikovny,ale az taky genius aby sa v tom veku vedel podpisat veru nie ............
0 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

no ohladom tych poistovni tiez viem jednu perlicku, kamaratovi mzdarka cele dva roky posielala platby za zdravotne poistenie do nespravnej zdravotnej poistovne, ked sa to dozvedel, tak isiel si zistit stav do svojej vlastnej poistovne, oznamili mu, ze nema voci poistovni ziadne dlhy, takze jednej poistovni nevadilo, ze sa jej posielali platby navyse a v druhej zas peniaze nechybali
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať