Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Teším sa už od prvého apríla, keď mi prišlo oznámenie, že som vyhrala konkurz. Nechcela som to urieknuť, tak som sa ani nechválila. Zajtra nastupujem na nové miesto, včera som podpísala všetky vstupné lajstre.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Dav Pozri príspevok
Teším sa už od prvého apríla, keď mi prišlo oznámenie, že som vyhrala konkurz. Nechcela som to urieknuť, tak som sa ani nechválila. Zajtra nastupujem na nové miesto, včera som podpísala všetky vstupné lajstre.
Gratulujem, veľa úspechov v novej práci
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dav Pozri príspevok
Teším sa už od prvého apríla, keď mi prišlo oznámenie, že som vyhrala konkurz. Nechcela som to urieknuť, tak som sa ani nechválila. Zajtra nastupujem na nové miesto, včera som podpísala všetky vstupné lajstre.
Veľa šťastia a úspechov!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dnes som poslala 540.-sk 560 .-Sk- mesačný koncesionársky poplatok a podotýkam ,že ani rádio ani TV na pracovisku nie je.

Už si iba hoďte kocku , aby ste zistili či ma to potešilo , alebo vytočilo.
Naposledy upravil Melnick : 02.05.08 at 08:55 Dôvod: Od zlosti som uviedla zlú sumu koncesionárskeho poplatku
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dav Pozri príspevok
Teším sa už od prvého apríla, keď mi prišlo oznámenie, že som vyhrala konkurz. Nechcela som to urieknuť, tak som sa ani nechválila. Zajtra nastupujem na nové miesto, včera som podpísala všetky vstupné lajstre.
Dav , myslím,že krajší darček k narodeninám /samozrejme okrem našich gratulácií / si si ani nemohla želať. Blahoželám Ti, nech sa Ti na novom pracovisku darí minimálne tak dobre, ako na Porade.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Melnick Pozri príspevok
Dnes som poslala 540.-sk - mesačný koncesionársky poplatok a podotýkam ,že ani rádio ani TV na pracovisku nie je.

Už si iba hoďte kocku , aby ste zistili či ma to potešilo , alebo vytočilo.

Majka určite si s radosťou prispela do štátnej kasy
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
katkaj Pozri príspevok
Majka určite si s radosťou prispela do štátnej kasy
Katka, poslednú dobu ani po ničom inom netúžim.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Melnick Pozri príspevok
Katka, poslednú dobu ani po ničom inom netúžim.

Majuška a nie je ten koncesionársky poplatok náhodou 560,- ??
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Samozrejme ,že áno od zlosti ani nevidím čo píšem , ale v príkaze na úhradu je tá suma správna . Neboj neukrátila som štátnu kasičku .
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Mňa potešil výsledok daňovej kontroly. Dopadlo to celkom dobre.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
V nedeľu sú rybárske preteky, tak môj drahý už dnes šiel "chytiť" miesto. Ale prekvapilo ma, že si zobral aj spoločnosť - nášho havinka /havinku/. Vraj aby mu nebolo smutno. Ešte s ňou nikdy nebol sám ani na prechádzke a teraz si ju berie na pár dní
PS: Teší ma to, aspoň ho bude viac poslúchať /dúfam/
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Mňa dnes rozčúlilo, že som mala aktivačné práce podpísané na 2 mesiace a jeden mesiac som už odrobila a dnes mi prišli oznámiť, že ďalší mesiac nemusím už chodiť, lebo to už neplatí /pre mňa/, lebo som neni dlhodobo nezamestnaná. Takže som sa prezliekla a išla so slzičkou v očiach domov. To zas naša vláda múdro rozhodla na poslednú chvíľu, lebo ešte tento týždeň mi prišla zmluva o aktivačných prácach a na konci týždňa to už neplatí...
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
kukurička Pozri príspevok
Mňa dnes rozčúlilo, že som mala aktivačné práce podpísané na 2 mesiace a jeden mesiac som už odrobila a dnes mi prišli oznámiť, že ďalší mesiac nemusím už chodiť, lebo to už neplatí /pre mňa/, lebo som neni dlhodobo nezamestnaná. Takže som sa prezliekla a išla so slzičkou v očiach domov. To zas naša vláda múdro rozhodla na poslednú chvíľu, lebo ešte tento týždeň mi prišla zmluva o aktivačných prácach a na konci týždňa to už neplatí...
Aj to sú tie veci čo ma nahnevali v rámci novely zákona, čo som už písala.
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

mirpo Pozri príspevok
Aj to sú tie veci čo ma nahnevali v rámci novely zákona, čo som už písala.
...no a neuveriteľné, pred chvíľou mi oznámili, že sa stala chyba, že ja tam už nespadám a že mi aktivačné práce naďalej platia. Ja som z toho de..l. Tak sa idem dohodnúť ako ďalej, no nie?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Melnick Pozri príspevok
Dav , myslím,že krajší darček k narodeninám /samozrejme okrem našich gratulácií / si si ani nemohla želať. Blahoželám Ti, nech sa Ti na novom pracovisku darí minimálne tak dobre, ako na Porade.
Trafila si - tiež som si povedala, že mám darček k narodeninám. A nad gratuláciami som si poctivo utierala slzičky, tak ste ma potešili. Keby dali hlasovať, komu udeliť Nobelovu cenu za spolupatričnosť a tímovosť, navrhnem Richarda, že vymyslel Poradu.Spája ľudí pri odborných problémoch, aj pri súkromnom svetabôli či naopak, šťastí.
Naposledy upravil Dav : 02.05.08 at 16:48 Dôvod: oprava
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes ma rozčúlilo, keď mi na ozname zo SIPO prišlo, že mám zaplatiť 140 Sk koncesionársky poplatok, hoci som 4.apríla písomne na pošte u nás podpísala doklad že som ŤZP. Tak som volala na SIPO do Prievidze a informovala som sa, prečo to mám platiť. Odpoveď bola, že oni ( rozumej tá výpalnícka firma) to ešte asi nemajú a aby som zaplatila a že keď mi to príde zaplatiť ešte aj v júni, aby som ich písomne informovala a žiadala vrátiť peniaze. Tak som sa poďakovala za radu a milú pani som informovala, že já zruším platenie SIPO cez účet a kto chce odo mňa peniaze, nech si pýta. Výpalnícka firma sa nebude priživovať na mojich peniazoch. Cez SIPO platím už len vodu a to si cez StVak vybavím v pondelok telefonicky. Tak som hneď cez internet zrušila platbu na inkaso a výpalníci ma môžu mať radi. Len ako vidím, doplatí na to veľa ľudí, ktorí sa budú rozčuľovať a domáhať sa vrátenia svojich peňazí naspäť. A zase sa s prispením vlády niekto na nás poriadne vyvŕši.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
a ja som potešená tým, že mám nový PC a zvykám si na nové nastavenia a snažím sa ponastavovať si to tak, ako som bola zvyknutá. Len monitor sa mi nepozdáva. Budem ho musieť vrátiť.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

A ja dnes pozerám v banke a čo tam nevidím...preplatok na dani a daňový bonus za rok 2007 z DÚ. Ja sa v obchode s tými peniazmi asi rozbijem...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Ajuška Pozri príspevok
To teda bude...... ja dúúúfam že dnes stihnem dospieť aj na "babku"......ak túžobne očakávaný prvý vnúčik dnes zvládne príchod na svet......
Ajuška, ako ste dopadli? Máš už vnúčika? Ako sa volá? A koľko váži, koľko meria?
Ešte sa spamätávaš??? Už si pestovala?

No .... som zvedavá.
0 0
berry berry

berry je offline (nepripojený) berry

Mňa dnes nahnevalo to, že práve teraz prišiel nahnevaný šéf ,že jednému zamestnancovi došla nafta v aute a že akoto , že som mu nedala peniaze na naftu (pritom žiadne nepýtal) . Tak okrem toho , že tu robím od upratovačky, cez vrátničku , účtovníčku , mám na starosti rôzne evidencie a ešte aj robím cenové ponuky , a sekretárku , tak dnes mi pribudla nová funkcia "kontrolór plnosti nádrží v autách" . Dúfam, že sa mi to odrazí aj na plate.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať