Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

ZuzanaP Pozri príspevok
Jedného nášho zamestnanca uznali spätne "plne" invalidného od 01.08.2006 , úplná nádhera...
No nezávidim to prepočítavanie odvodov, snáď by pomohol excel.
0 0
Viera Klimentová Viera Klimentová

Viera Klimentová je offline (nepripojený) Viera Klimentová

Ďakujem.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Už zase ma maximálne nas...hnevali naši "zákonodarcovia". V novele zákona o službách zamestnanosti nemysleli na niektoré prechodné a záverečné ustanovenia - jednoducho na ne zabudli. A my sa tu na úradoch môžeme aj roztrhnúť, aby sme niečo zistili. A zase ľudia budú nám nadávať. Zákon je od zajtra v platnosti, vyhlášky skoro žiadne. Ako máme postupovať ich vôbec nezaujíma
Snažím sa ako viem, ale si nepomôžem...
0 0
Hanka28 Hanka28

Hanka28 je offline (nepripojený) Hanka28

žena
Kazdy sa uci. Dôlezita je cesta...... to, ze sa chce ucit. Je uplne jedno ci to je bank.karta, alebo suhvezdie Orion...... , či nie ?
0 0
Hanka28 Hanka28

Hanka28 je offline (nepripojený) Hanka28

žena
mirpo Pozri príspevok
Už zase ma maximálne nas...hnevali naši "zákonodarcovia". V novele zákona o službách zamestnanosti nemysleli na niektoré prechodné a záverečné ustanovenia - jednoducho na ne zabudli. A my sa tu na úradoch môžeme aj roztrhnúť, aby sme niečo zistili. A zase ľudia budú nám nadávať. Zákon je od zajtra v platnosti, vyhlášky skoro žiadne. Ako máme postupovať ich vôbec nezaujíma
Snažím sa ako viem, ale si nepomôžem...
Preco sa zlostis pre veci ktore nemozes zmenit? Zakonodarcovia vedia preco to tak robia. Ved paragraf je preto pokruteny, ci nie?
Radsej si chod uzit zivot.............. .
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
......potešilo ma, že som práve dnes dospela na "poraďáka"......
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ajuška Pozri príspevok
......potešilo ma, že som práve dnes dospela na "poraďáka"......
Tešíme sa s Tebou a gratulujeme hmmm.........3.poraďácke narodeniny a k tomu Poraďák .....ojoj ....to bude
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Zita5 Pozri príspevok
Tešíme sa s Tebou a gratulujeme hmmm.........3.poraďácke narodeniny a k tomu Poraďák .....ojoj ....to bude
To teda bude...... ja dúúúfam že dnes stihnem dospieť aj na "babku"......ak túžobne očakávaný prvý vnúčik dnes zvládne príchod na svet......
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Ajuška Pozri príspevok
To teda bude...... ja dúúúfam že dnes stihnem dospieť aj na "babku"......ak túžobne očakávaný prvý vnúčik dnes zvládne príchod na svet......
A prečo by to nezvládol? Len ho nezabudnite poriadne "preočkovať" a dúfam že očkovacie látky už máte dobre vychladené...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ajuška Pozri príspevok
To teda bude...... ja dúúúfam že dnes stihnem dospieť aj na "babku"......ak túžobne očakávaný prvý vnúčik dnes zvládne príchod na svet......
tak to budú pekné narodeniny - 1. mája... potom sa pochváľ

0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Ajuška Pozri príspevok
To teda bude...... ja dúúúfam že dnes stihnem dospieť aj na "babku"......ak túžobne očakávaný prvý vnúčik dnes zvládne príchod na svet......
jééééj Ajuška, to budeme oslavovať spolu !!!!



Držím mu palce. Aj mamine. Aj tebe. Nie je ľahké byť babkou, budeš sa to musieť učiť...
Ale prvý máj je nádherný deň. Želám vám všetkým očakávajúcim, aby vám to dobre dopadlo... a tešili ste sa takto každý rok.
126.gif  
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Naša Viktorka to "stihla" včera - posledný deň aprílový - bláznivý apríl bláznivá celá rodina Vlasaté bábenko 3340 g 48 cm - tak som oficiálne teta, neoficiálne "polobabka" šak brat vyrastal s mojim synom.
Veľmi sa tešíme - už nech sú doma a môžem si ju aspoň na chvíľu pritulkať - voňavučký, maličký uzlíček.
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

Pepa Pozri príspevok
Naša Viktorka to "stihla" včera - posledný deň aprílový - bláznivý apríl bláznivá celá rodina Vlasaté bábenko 3340 g 48 cm - tak som oficiálne teta, neoficiálne "polobabka" šak brat vyrastal s mojim synom.
Veľmi sa tešíme - už nech sú doma a môžem si ju aspoň na chvíľu pritulkať - voňavučký, maličký uzlíček.

- gratulujem, hlavne nech sú zdravé a šťastné..............
a aké bude nech ti napovie - deň narodenia.........ale určite vesélá.........
Naposledy upravil Peterika : 20.07.09 at 14:02
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav


Pre balíčky veľa lásky, zdravia a šťastia
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Ná a prečo ja revem?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Pepa Pozri príspevok
Ná a prečo ja revem?
Od šťastia, radosti a dojatia
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Pepa Pozri príspevok
Ná a prečo ja revem?
pre takúto nádheru...
pre tú lásku a šťastie, ktoré Vás obklopuje...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Pepa Pozri príspevok
Naša Viktorka to "stihla" včera - posledný deň aprílový - bláznivý apríl bláznivá celá rodina Vlasaté bábenko 3340 g 48 cm - tak som oficiálne teta, neoficiálne "polobabka" šak brat vyrastal s mojim synom.
Veľmi sa tešíme - už nech sú doma a môžem si ju aspoň na chvíľu pritulkať - voňavučký, maličký uzlíček.
Erika - toto je pre Teba "polobabka" ...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ajuška Pozri príspevok
To teda bude...... ja dúúúfam že dnes stihnem dospieť aj na "babku"......ak túžobne očakávaný prvý vnúčik dnes zvládne príchod na svet......
Ajuška - aby sa Ti príjemnejšie čakalo na nový titul - BABKA

0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

VladoaKatka Pozri príspevok
Erika - toto je pre Teba "polobabka" ...
Cmuk Katka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať