Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

valunka00 Pozri príspevok
Dnes bola pre mňa naozaj pekný deň pretože sa na nás celučyčký deň usmievalo slniečko a nič ma dnes nerozhodilo.
celučyčky - asi nerozhodilo, si v pohode

Ale mňa zato rozhodilo už som tu písala, že susedové mačky mi žerú nervy. No dnes to aj okorenili, hneď ráno ako som otvorila okno na spálni ...
... čo som uvidela , už sa im ani neráčilo medzi kvety, ale rovno na prostriedku dvora nechali kôpku na pozdrav
0 0
valunka00 valunka00

valunka00 je offline (nepripojený) valunka00

VladoaKatka Pozri príspevok
celučyčky - asi nerozhodilo, si v pohode

Ale mňa zato rozhodilo už som tu písala, že susedové mačky mi žerú nervy. No dnes to aj okorenili, hneď ráno ako som otvorila okno na spálni ...
... čo som uvidela , už sa im ani neráčilo medzi kvety, ale rovno na prostriedku dvora nechali kôpku na pozdrav
Áno viem bohužiaľ som si to všimla až teraz. .... pardón.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

valunka00 Pozri príspevok
Áno viem bohužiaľ som si to všimla až teraz. .... pardón.
Nič sa nedeje, veď je tu aj téma Preklepy
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

valunka00 Pozri príspevok
Áno viem bohužiaľ som si to všimla až teraz. .... pardón.
Valunka, nič si z toho nerob. Ty si včera naozaj bola v pohode, mala si fajn deň... ale ja som bola od rána nasr..., nasrdená a to sa so mno vlieklo až do večera, bola som ako ježko. Trochu som Ti aj závidela , keď som to čítala, reku mne sa to teraz stane od jedu, takýto preklep. Mávam aj ja prekplepy, aj ma na to kolegyne upozrňujú rovnakým spôsobom ale ja sa tiež nehnevám, no čo však sme ľudia a mýliť sa je ľudské.

Ja si pamätám, ešte to bolo za socíku, jeden náš Ing.XY -vedúci oddelenia napísal referát a chodil z kancelárie do kancelárie kto mu to prepíše na
stroji až nakoniec riaditeľová sekretárka to dostala príkazom - prečo to nikto nechcel - on poznal len "i" pre neho "y" neexistovalo.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Mňa ide poraziť , je 18. mája a môj super soft Oberon ešte nedisponuje v mzdovom programe novými tlačivami : Doklad o výške príjmu a o preddavkoch na poistné za rok 2007.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Majka, je to ozaj smutné, ale rozčuľovať sa za blbosť iných znamená ničiť si vlastné zdravie, tak si sadni a "mel palcami rúk". Nepomôže, ale ukľudní.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Rozálko moudrá , milá , ale já už ty doklady vytlačila.......
Až neskôr som zistila pri vlastnom RZZP ,že je to paškvil.

mne sa totiž stále pri Tvojom nicku vybaví rozprávková Rozálka .preto ten český text.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A ešte niečo,keď sa pýtam: Rozálko kde jsi - cítim sa ako princezná , alebo ,žeby ušmudlaná Popoluša???
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Len doplním: Rozarka je sova z rozprávky Tři oříšky ...
Vieš aj o inej Rozálke?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Myslím presne na istú čo Ty , ten Tvoj nick mi ju stále pripomína. No nechcela som Ťa premenovať .
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
To neva, Rozárka/Rozálka, je to úplne jedno, zvyknutá som na obe.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pre pár minútami mi dala vnučka požiadavku, čo chce za dobré vysvedčenie. Moja tvár zbledla, a ona "nové dosky na zošity", teraz je 4-čka.. Ja, že neblbni, v 5-tej triede sa to nenosí, ale keby si chcela, mám jedny odložené, nepoužité. Ukázala som jej ich a ona na to" baby ty si štýlová, veď sú grafiťácke!!!" j
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
Pre pár minútami mi dala vnučka požiadavku, čo chce za dobré vysvedčenie. Moja tvár zbledla, a ona "nové dosky na zošity", teraz je 4-čka.. Ja, že neblbni, v 5-tej triede sa to nenosí, ale keby si chcela, mám jedny odložené, nepoužité. Ukázala som jej ich a ona na to" baby ty si štýlová, veď sú grafiťácke!!!" j
.


...Jožka,Jožka a ty si to nevedela,že si "štýlová" ???...som sa zasmiala,keď som si predstavila,ako ti toto malá hovorí...veď si možno ani nevedela,aké sú to "grafiťácke"""...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nevie mi niekto vysvetliť,prečo ma po 20 minútach systém sám od seba odhlási z Porady?..toto sa mi stáva už 2 týždne..je možné,že mu idem na nervy?..alebo prečo?...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

pepsikova Pozri príspevok
..nevie mi niekto vysvetliť,prečo ma po 20 minútach systém sám od seba odhlási z Porady?..toto sa mi stáva už 2 týždne..je možné,že mu idem na nervy?..alebo prečo?...
všetko je možné, ale inak neviem
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ale Pepsi, to si mi dalaja sa , mala som si kúpiť detské, veď som už asi veľká /stará/ j nemvadí.
Naposledy upravil jozka56 : 19.05.08 at 20:28
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Pre pár minútami mi dala vnučka požiadavku, čo chce za dobré vysvedčenie. Moja tvár zbledla, a ona "nové dosky na zošity", teraz je 4-čka.. Ja, že neblbni, v 5-tej triede sa to nenosí, ale keby si chcela, mám jedny odložené, nepoužité. Ukázala som jej ich a ona na to" baby ty si štýlová, veď sú grafiťácke!!!" j
Jožka, keď sa budete chystať s vnučkou na diskotéku, máš o problém menej, aký štýl nahodiť, aby Ťa mladá nesfúkla, že vyzeráš predpotopne.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Joooj na diskotéku, iba tak do baru j
Naposledy upravil jozka56 : 20.05.08 at 08:34
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ja už mám rzzp z krku samozrejme aj vďaka porade
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Tento týždeň je celý na h...o V pondelok nám odišla jazvečíčka do psieho nebíčka, včera mi volala sestra, že ju vylúčili z braneckého (na školách OČAP) kvôli spolužiačke, ktorá ju napadla a aj to priznala, ale žiaľ sestra má 18, tak išla pekne krásne na vlastné náklady domov. A to je ešte len stred týždňa, dúfam, že dnes už žiadne zlé správy....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať