Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Dav Pozri príspevok
Akoby to bolo pred pár dňami, čo som si také doniesla domov, a dnes to má 190cm/92 kg a 19 rokov. A jeho o rok staršia sestra sa dnes zasnubuje. Máme dvojitú oslavu, a ja si tu utieram slzičky a spomínam, aké to bolo, keď bábätká rástli, štebotali, tmolili sa...Kde sa dá zohnať prihláška za starkú?
...prihlášku na starkú nám deti vypisujú (ani netušíme kedy a ako často)... len tá čakacia lehota je neovplyvniteľná (nami??)...... mám deti o desať (a viac) rokov staršie od Tvojích - leeen Ty buď ešte trpezlivá...... máme (bohužiaľ) aj skúsenosti, že chcieť a môcť nie je vždy "totéž"... bezmocnosť z pozície rodiča sa vtedy znásobuje xxxx-krát...
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Moja mamina bola nešťastná, že je stále len babka-čakateľka.
A potom to prišlo. Sestra mala za 15 mesiacov 3 deti
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Vedeli ste, od kedy máme 5-dňový pracovný týždeň?

http://spravy.pravda.sk/dubcekova-vo..._sk_domace_P04
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Vedeli ste, od kedy máme 5-dňový pracovný týždeň?

http://spravy.pravda.sk/dubcekova-vo..._sk_domace_P04
áno, pamätám. Veď my sme chodili do školy ešte aj v sobotu a to celý môj školský vek.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Veru ma dnes potešila jedna moja virtuálna kamarátka. Človek nemá vždy tie najlepšie a najpríjemnejšie chvíle v živote. Ona to zrejme vycítila a stačí jeden telefonát, aby som takpovediac ožila. Naozaj ma to veľmi potešilo, pohladilo a už je ten pohľad na veci ružovší. Ďakujem .
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Už som to raz písala, ale zopakovalo sa to. Tak dobre som si pokecala so "svojím" kvetinárom.... Len škoda, že som sa musela ponáhľať. Vidíte ten úsmev od ucha k uchu? Ako to tu niekto už písal: keby nemám uši, tak sa mi smeje celá hlava.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

cactus Pozri príspevok
áno, pamätám. Veď my sme chodili do školy ešte aj v sobotu a to celý môj školský vek.
Môj celý školský vek už nie, ale zato sme si nadrábali všetky sviatky a všeličo možné, dobre že nie aj 30-ročnú vojnu, a mali sme soboty pracovnej cti, a jarné upratovanie, jesenné upratovanie. Ale prežili sme, lebo sme boli mladí .
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Kazu Pozri príspevok
No veď treba, čo myslíš že chcem počúvať tie búchanice? Ja už som predsa len postaršia osoba a keď budem musieť podľa iného zákona doprevádzať vnučku na diskotéku nechcem prísť o uši aj o rozum Ja som za, aby hrali na "dýdžine" hity nášho mládí.
...Zuzka, tak Ťa to neobišlo...na "dýdžine" budeš musieť...ale asi aj my ostatné babičky... už aby sme začali s tréningom...

... a viete, že pani poslankyňa Katarína T., to navrhla z vlastnej skúsenosti, stále písali, že ju sprevádzala 16-ročná vnúčka, figu borovú, ona sprevádzala vnúčku... teraz aby tá vnúčka nevyzerala medzi ostatnými mladými ako, nejaká chudera, tak na to aj zákon spravili

...tak 17-ky ideme do toho, predsa nenecháme Kazu samú, samučičkú ...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

VladoaKatka Pozri príspevok
...Zuzka, tak Ťa to neobišlo...na "dýdžine" budeš musieť...ale asi aj my ostatné babičky... už aby sme začali s tréningom...


...tak 17-ky ideme do toho, predsa nenecháme Kazu samú, samučičkú ...
A keď budeme hovoriť dve, že :"Nemám si čo obliecť!", to bude pohroma. Alebo "V tomto chceš ísť!??"
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mňa včera cestou z práce potešil rozkvitnutý agát. Milujem tú vôňu........
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Nika Pozri príspevok
Mňa včera cestou z práce potešil rozkvitnutý agát. Milujem tú vôňu........
Aj ja.......
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Čo ma dnes potešilo?

Neznášam na svojej osobe ležiacu zlú nálada, depku, pesimistické pocity. Dnes ránom mi tak bolo - čo mi bolo vytknuté už doma /citujem moju polovičku: "Hundreš už od rána"/.
Zle naladená som bola aj v práci. Ale!!!
Cestou do banky som stála na červenú a niekto mi opodiaľ "detským mávaním" kýva z auta - a to môj šéf! Usmiala som sa, hneď sa mi zdvihla nálada, kúpila som si niečo pekné na seba.... a je to fajn. Veď pracovný piatok ujde ako voda.

/Musela som sa zdôveriť aspoň Porade/.

Prajem Vám všetkým krásny deň!
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Hansa Pozri príspevok
Čo ma dnes potešilo?

Cestou do banky som stála na červenú a niekto mi opodiaľ "detským mávaním" kýva z auta - a to môj šéf! Usmiala som sa, hneď sa mi zdvihla nálada, kúpila som si niečo pekné na seba.... a je to fajn. Veď pracovný piatok ujde ako voda.
Hansa, podľa nového sa to môže považovať za sexuálne obťažovanie
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Celý týždeň ako je takto krásne, chodíme s manželom na večernú prechádzku po správach a samozrejme, že berieme so sebou aj našich dvoch chlpáčov-miláčikov...

My sa trochu prejdeme, psy sa vybehajú ... je to taká májová prechádzka, kvitol orgován, teraz už začína baza...je to balzám na dušu... skúste aj Vy
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Celý týždeň ako je takto krásne, chodíme s manželom na večernú prechádzku po správach a samozrejme, že berieme so sebou aj našich dvoch chlpáčov-miláčikov...

My sa trochu prejdeme, psy sa vybehajú ... je to taká májová prechádzka, kvitol orgován, teraz už začína baza...je to balzám na dušu... skúste aj Vy
Pre mňa je to najlepší relax po celom dni. Tiež mám dvoch chlpáčikov. Len niekedy neviem, či potrebujem vyvenčiť seba alebo ich

Dnes ma nepotešila kamarátka, odriekla stretko v BA. Mali sme ísť cez víkend na výstavu psov. Tak som sa tešila, že pokecáme a nakoniec tam pôjdem sama
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dav Pozri príspevok
A keď budeme hovoriť dve, že :"Nemám si čo obliecť!", to bude pohroma. Alebo "V tomto chceš ísť!??"
Babičky, skutočne si musíte obnoviť šatník, ak chcete s vnúčatami chodiť na dydžinu Predsa nebudete strapňovať svojich potomkov Môže sa Vám stať, že "v takom oblečení" s vami nikam nepôjdu Skrátka, musíte byť "in"
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Rozčúlilo a každý deň ma aj rozčuluje, že len čo sa pozriem na web hociktorých našich denníkov, prvý titulok je buď Fico alebo ako sa má všetko zdražiť o 9,13 alebo 15 %. Však už teraz sa potichúčky všetko zdražuje...
Ceny budú také, koľko bude tento národ ochotný zaplatiť, predsa je to ponuka-dopyt... načo ten hon na čerodejnice ..., vyhrážanie sa pokutami, súdmi atď.
Na druhej strane zase sa píše, že Slovensko má obrovský ekonomický rast, vzýšujú sa platy, ekonomika rastie ...kde, komu? veľkým kolosom, ale drobný živnostník - remeselník len živorí a to vo všetkých odvetviach hospodárstva a bez rozdielu ...

Dôkaz: http://tvojepeniaze.pravda.sk/potrav...k-psporteb_p01
http://www.pravda.sk/
http://ekonomika.sme.sk/

Alebo toto tvrdenie pani ministerky ... tomu zamestnávateľovi je úplne ale úplne jedno, ako naloží SP s jeho odvodmi, bol by radšej keby boli nižšie...

http://ekonomika.sme.sk/c/3881033/To...raju-ludi.html
Naposledy upravil VladoaKatka : 17.05.08 at 08:22
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

To čo píšu SMEťári treba brať s dosť veľkou rezervou, minule o normálnej vojenskej lodi napísali že je ponorka ktorá sa môže potopiť do 40 m hĺbky, tí mariňáci by sa nepotešili keby sa potopila hoci len o 2m
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

bepo Pozri príspevok
To čo píšu SMEťári treba brať s dosť veľkou rezervou, minule o normálnej vojenskej lodi napísali že je ponorka ktorá sa môže potopiť do 40 m hĺbky, tí mariňáci by sa nepotešili keby sa potopila hoci len o 2m
To chápe len niekoľko % ľudí, že niekedy napíšu bludy, ale čo ten zvýšok národa, čo nič iné nevie len nariekať...so svojími dvomi ľavými rukami, ten tomu aj uverí, že ten zamestnávateľ je s..ňa, že im chce škodiť.
0 0
valunka00 valunka00

valunka00 je offline (nepripojený) valunka00

Dnes bola pre mňa naozaj pekný deň pretože sa na nás celučičký deň usmievalo slniečko a nič ma dnes nerozhodilo.
Naposledy upravil valunka00 : 18.05.08 at 07:33
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať