Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Sprav si radosť: kúp si to tofiféééé sama.
A môžeš byť so sebou spokojná, niet nad pokojný spánok.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

pepsikova Pozri príspevok
Tak mám byť nasr..na vlastnú blbosť alebo nie?...neviem sa rozhodnúť...lebo to Tofiféé som aj tak nedostala...
Kašli na Tofifee, si slušný človek, akých je dnes veľmi málo a ten dobrý pocit, že si čestná je sladší ako nejaké Tofifee
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
dnes sa mi nestalo nič a to ma potešilo ..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ale teraz som veru nasr..poriadne...kukla som na Kazu- Zuzkine narodeniny a vôbec tam nie sú zobrazené obrázky, čo som jej pripojila k veršíku,,ani na predchádzajúcich mojich príspevkoch nie sú vidno...čo sa deje?...nezaspím, lebo som jej poslala taaaakéééééé krááááásnééééééé...

...fajn predpolnočný čas...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

mňa dnes potešilo: stretla som sa s osobou, ktorú som nevidela asi pol roka. Bola vytešená a povedala mi, že vždy keď si na mňa spomenie vidí úsmev od ucha k uchu.... A potešilo ma to hlavne preto, lebo keď sme sa zoznámili bola stále zachmúrená - takmer vôbec sa neusmievala
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

piggos Pozri príspevok
dnes sa mi nestalo nič a to ma potešilo ..
nie je to fajn?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ešte som do tejto témy nepísala, ale už sa mi toho nakopilo akosi moc, tak aspoň niečo Pred dvomi mesiacmi sme mali kontrolu z Hygieny a pýtali Zdravotné preukazy zamestnancov. S hrôzou som zistila, že u jedného zamestnanca mi tento preukaz chýba. Našťastie som mala všetkých ostatných, tak tohto jedného si "akosi" nevšimli. A tak som po kontrole neváhala a hneď som od totho dotyčného zamestnanca preukaz pýtala. Už uplynuli dva mesiace a preukaz nikde. Dnes mi povedal, že čo sa bojím, on preukaz donesie (nosí ho už od samého začiatku) a to musím povedať, že vždy, keď bol v práci, som preukaz "vypytovala". Takže som dneškom rezignovala, a keď príde opäť kontrola, tak nech dajú majiteľke pokutu a ona nech si to s dotyčným zamestnancom vysporiada. V podstate mi je to už jedno (ako keby som nemala dosť iných starostí).
Dnes tu bol človek, ktorý nám vykonáva technika BOZP a PO. Štvrťročne mu za túto službu platíme. Aby si zjednodušil prácu a nemusel sem chodiť, keď máme nejakého nového zamestnanca, tak mi "zavesil" na krk, aby som každému novému zamestnancovi dala podpísať prezenčnú listinu, že bol oboznámený s BOZP a PO. Tak ja, ako taký "blbec" som to robila. Mala som to odložené v spisoch, kde mám personalistiku. Teraz, aby som to dávala do šanónu, kde je všetko o BOZP a PO. Tak som si povedala, že už ma to nebaví, aby som stále robila, čo nie je moja povinnosť. On za to dostáva peniaze a ešte ma bude "jazdiť". Ešte je toho viac, ale už sa s tým nejako vysporiadam sama.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Teraz to poviem podľa seba, lebo je to akoby som to písala ja. Je dobre, že si tu nespravodlivosť dostala zo seba a viem že to dalo dosť námahy podať to slušnou formou. Čo sa zmení? Myslím, že nič. Akurát si urobila voľné miestečko na ukladanie ďalších nepravosti, ale predovšetkým sa ti uľavilo. Aj naďalej budeš robiť (či už to máš vo svojej náplní alebo nie) všetko čo sa ti povie.
Máš to v sebe. K mojej práci mi niečo prihodili z iných oddeleni potom, ako z vlastnej blbosti som im navrhla pomoc, keď mali najväčší frmol. Teraz im to pripáda, že by to mala byť moja povinnosť. Bolo mi ľúto ľudí, ktorí k nám prichádzali a dnes si to u nás nikto neváži a stránky ani netušia, že robím prácu naviac. Takže ten pocit veľmi dobré poznám.
Prajem ti, aby si bola silnejšia ako ja a vydupala si svoje, aby každý robil to čo má vo svojej náplni.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

tutiola Pozri príspevok
Teraz to poviem podľa seba, lebo je to akoby som to písala ja. Je dobre, že si tu nespravodlivosť dostala zo seba a viem že to dalo dosť námahy podať to slušnou formou. Čo sa zmení? Myslím, že nič. Akurát si urobila voľné miestečko na ukladanie ďalších nepravosti, ale predovšetkým sa ti uľavilo. Aj naďalej budeš robiť (či už to máš vo svojej náplní alebo nie) všetko čo sa ti povie.
Máš to v sebe. K mojej práci mi niečo prihodili z iných oddeleni potom, ako z vlastnej blbosti som im navrhla pomoc, keď mali najväčší frmol. Teraz im to pripáda, že by to mala byť moja povinnosť. Bolo mi ľúto ľudí, ktorí k nám prichádzali a dnes si to u nás nikto neváži a stránky ani netušia, že robím prácu naviac. Takže ten pocit veľmi dobré poznám.
Prajem ti, aby si bola silnejšia ako ja a vydupala si svoje, aby každý robil to čo má vo svojej náplni.

Dnes ma niečo podobné rozčúlilo. Nechápem ako väčšina vie, čo má robiť druhý, ale to čo má robiť sám akosi nevie. Naozaj ja nežiadam, aby niekto robil za mňa, ale nech robí každý čo má. Keď položím otázku prečo to je na mojom stole, tak sa mi dostane odpovede, či je to taký problém urobiť to.
Ale ja som sa už naučila povedať to neakceptovať: Potom beriem svoju prácu, čo je termín domov, a niekto sa v práci len presúša a tvári sa dôležito a keď raz za čas čosi zrobí tak jojčí a každý o tom vie. Platím za to daň , tichá domácnosť v práci. Ale stojí to za to .
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Všetko zlé čo ma dnes stretlo práve stratilo svoj význam. Teraz mi telefonoval manžel, že je už doma aj s mamou, ktorej predsa oko zatiaľ len zmrazili a nevyoperovali. Čo bude ďalej ukáže čas, ale v tejto chvíli ma to veľmi potešilo.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
Ale teraz som veru nasr..poriadne...kukla som na Kazu- Zuzkine narodeniny a vôbec tam nie sú zobrazené obrázky, čo som jej pripojila k veršíku,,ani na predchádzajúcich mojich príspevkoch nie sú vidno...čo sa deje?...nezaspím, lebo som jej poslala taaaakéééééé krááááásnééééééé...

...fajn predpolnočný čas...
To nevadí Ja si ich budem predstavovať
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mne dnes ráno o 5:50 zvoní telefón, že či som ofotila daňové priznanie jednej známej, lebo si vybavuje papiere do banky a na daňovom by musela platiť za každú stranu. Dobre ma naštvala, lebo keď bolo treba podávať daňové, tak bolo - "Zanesieš mi?". A už asi 5 x som jej vysvetlila, že banka má svoje tlačivo, a že jej kópia by jej bola na daňovom aj tak nanič, lebo fotia a zároveň overujú zásadne to tlačivo, ktoré im bolo podané,a nie to, ktoré donesie klient. Prvýkrát ma to naštvalo, že som jej to už vysvetľovala. Druhýkrát ma to naštvalo ako nočnú sovu, ktorá neznáša ranné vstávanie, špeciálne v posunutom čase. Tretíkrát, že som mohla hodinu spať, lebo som šla na školenie až o 8:30. Štvrtýkrát, že aj keby som bola vyhrabaná z postele, potrebujem do seba dostať kávu, na seba oblečenie, zo psa exkrementy a seba do autobusu, tak mám čas vymeraný na mikrosekundy a nie na vysvetľovanie . (Samozrejme, za daňové priznanie aj za účtovníctvo som nedostala nič zaplatené.) Jediné pozitívne bolo zistenie, že Zákon schválnosti platí , a je taký dokonalý, že ho netreba novelizovať.
Asi začnem mať fóbiu zo slovného spojenia "stretnutie poraďákov". Vo februári v deň stretnutia prepustili dcéru z práce, v marci som mala auditorov, v apríli vykradli susedovcom byt a dnes bolo mikrostretko a ranný budíček...
Uf.
Uľavilo sa mi.
A na vyváženie ma potešilo: školenie, mikrostretko, poznám Lotarku.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Iba neviem, prečo si na noc nevypínaš telefón. Mne sa to nemôže stať. Pevnú linku nemám a mobil je vypnutý. Tiež sa mi raz stalo, že sa mi dcéra pokúšala dovolať ráno o ôsmej a mobil vypnutý. Zbuntošili známich, aby išli pozrieť, či ešte žijem (bývajú v BA). Odvtedy mi pred ôsmou nevolajú, nemajú šancu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nič sa mi nestalo, ani ma nejak nič extrovné nepotešilo..len by mi mohol niekto vysvetliť,ako sa ""okotia"""bodíky. Lebo naposledy, keď som sa "všimla", mala som ich 11, tuším predvčerom som si bola istá, že ich bolo 16 a dnes som asi presvedčená o čísle 41-myslím..nebola som tu dlhšie, párkrát som len nakukla a odrazu !!!Nechcem ich, nepatria mi a ani po nich netúžim.Tak čo s nimi?Ako ich dostať het?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

wagner Pozri príspevok
Iba neviem, prečo si na noc nevypínaš telefón. Mne sa to nemôže stať. Pevnú linku nemám a mobil je vypnutý. Tiež sa mi raz stalo, že sa mi dcéra pokúšala dovolať ráno o ôsmej a mobil vypnutý. Zbuntošili známich, aby išli pozrieť, či ešte žijem (bývajú v BA). Odvtedy mi pred ôsmou nevolajú, nemajú šancu.
Nevypínam...noóó, aby sa mi dovolal ten, čo ma potrebuje.
Ale vážne : Aby sa mi vedeli dovolať deti, keby sa niečo stalo. Syn pracuje v bare,dcéra máva zdravotné problémy... Alebo aby som nemusela vyťukávať PIN, keby som ja potrebovala kohosi na pomoc... (Neviem si nastaviť zapnutie bez PINu). Minule volal syn okolo 23 v noci, či nespím , že potrebuje peniaze na roentgen, lebo má vykĺbený palec na ruke a potrebuje si to dať ošetriť ....Inokedy dcéra o cca 24, mali predĺženú zmenu v prácu, a že sa nezosynchronizovala s priateľom a on nemá mobil so sebou a ona nemá kľúče, tak príde ku mne spať...
Nevadí mi, že mi volajú aj v noci, nielen deti. Vadí mi, keď mi volajú kvôli blbosti, kvôli takému niečomu, čo kľudne počká na normálnu ľudskú hodinu. A absolútne neznášam, keď si podnikatelia myslia, že ekonóm je im k dispozícii 24 hodín denne, od pondelka do nedele a potom zas. Zadarmo, samozrejme. Navyše, keď všetky jeho rady ignorujú, 100 krát sa pýtajú na to isté, či si náhodou nerozmyslím, že zákon platí tak, ako si vymysleli oni. A potom si aj tak spravia po svojom, a somár ekonóm (že sa s takými klientami baví), hľadaj spôsob, ako to dať do poriadku. Pripravujem poriadne dlhý a dôkladný "Odovzdávací protokol" a pošlem jej to všetko doporučene poštou. Nech si nájde ekonómku, ktorej bude musieť platiť za účtovníctvo, doklady nosiť presne a každú konzultáciu bude mať fakturovanú. Lebo "Urob mi, veď sa dohodneme, veď sa vyrovnáme..." a h...o, h...o, zlatá rybka, akvárium nebude...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
Nič sa mi nestalo, ani ma nejak nič extrovné nepotešilo..len by mi mohol niekto vysvetliť,ako sa ""okotia"""bodíky. Lebo naposledy, keď som sa "všimla", mala som ich 11, tuším predvčerom som si bola istá, že ich bolo 16 a dnes som asi presvedčená o čísle 41-myslím..nebola som tu dlhšie, párkrát som len nakukla a odrazu !!!Nechcem ich, nepatria mi a ani po nich netúžim.Tak čo s nimi?Ako ich dostať het?
Tak ber bodíky namiesto Tofifé. Pozri si v "Moje nastavenia", kto Ťa ocenil.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
Nič sa mi nestalo, ani ma nejak nič extrovné nepotešilo..len by mi mohol niekto vysvetliť,ako sa ""okotia"""bodíky. Lebo naposledy, keď som sa "všimla", mala som ich 11, tuším predvčerom som si bola istá, že ich bolo 16 a dnes som asi presvedčená o čísle 41-myslím..nebola som tu dlhšie, párkrát som len nakukla a odrazu !!!Nechcem ich, nepatria mi a ani po nich netúžim.Tak čo s nimi?Ako ich dostať het?
Klikni na hore na lište na "Moje nastavenia" a potom na "+Ďalšie nastavenia" a uvidíš kto ti koľko a za čo nadelil.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Dav vyhráva súťaž "Rýchle prsty". Za odmenu môžeš kúpiť Pepsíkovej to Tofifé
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
V Novinách TV JOJ uviedli včera informáciu o každoročnom dni vyšetrenia materských alebo iných kožných znamienok v dermatologických ambulanciách, ktorý má byť tento rok 7.mája.Bola priložená aj emailová adresa, na ktorej by sa mali dať zistiť ambulancie, kde sa tieto vyšetrenia dajú urobiť, resp. ktorí lekári ich budú robiť.
Smola veľká, že adresa:www.sds-sk, je síce venovaná dermatológom, ale o takomto niečom nepíše, neinformuje, dokonca má síce uvedené linky pre lekárov, ale napríklad na linku:www.DOKTOR.sk je komplet predvedený antivírusový program , čo teda s medicínou a kožným lekárstvom nemá ani okolo nič spoločné.Že na tejto stránke nič o 7.máji nie je , mi potvrdila aj pani "Olvedyová, spravodajská redaktorka Novín TV JOJ s tým, že každým rokom toto vyšetrenie robí menej a menej lekárov, tak nikto presne nevie, kde a ktorí lekári budú tieto vyšetrenia robiť...a bezplatne...
Čo je však isté a stopercentné je, že 7.mája sa bude táto akcia konať...kde, to nikto nevie..ale hlásili to...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Kazu Pozri príspevok
Klikni na hore na lište na "Moje nastavenia" a potom na "+Ďalšie nastavenia" a uvidíš kto ti koľko a za čo nadelil.
bohužiaľ uvidíš len posledných 10 ...aspoň u mňa je to tak.
a pozri si či ti neprišla náhodou aj SS-ka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať