Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

slavica Pozri príspevok
Aj ja som tu jednu práve vymazala a napísala som to niekomu, kto na to reagoval...
Mal som reagovať na tvoje hlúpe slová? Aký by to malo zmysel, keby som ti napísal, že je to moja vec, kde budem písať? Inak o tom "vyhadzovaní" z tém by sa dalo viac písať (však Kukučka).

slavica Pozri príspevok
Veľakrát si človek uvedomí, že niekedy je ťažké na niečo nereagovať a potom....radšej vymažem, ako by sa tu mal niekto celý deň na tom odbavovať a máš pravdu príroda je vďačnejší objekt na pozorovanie, tak Ti prajem krásny deň Alžbetka
Vidíš, prečítal som si to a neodbavoval som sa na tom .

Skôr mám pocit, že sa tu odbavuješ ty. Najprv na tom, že mi hrdinsky napíšeš, že sa mám pratať do svojej témy a teraz na tom, aká si úžasná, že si to vymazala.

slavica Pozri príspevok
Čo keby si sa tak odpratal láskavo do svojej témy a nerealizoval sa všade?
Naposledy upravil Bastian : 07.04.09 at 13:07
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Chytilo ma to poriadne za srdce. Veľmi aktuálna téma nielen na toto obdobbie pred najväčšim sviatkom kresťanov, ale aj každého jedného dňa nášho života. Škoda len, že mi ľudia máme takú slabú pamäť.

ĎAKUJEM ZITULDA.


Poslúchla som radu a tento príspevok preposlala ďalej.
Naposledy upravil tutiola : 07.04.09 at 14:03 Dôvod: DOPLNENIE.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

0 0
great great

great je offline (nepripojený) great

Od jesene sa syn trápi s kašľom. Dva týždne v škôlke - mesiac doma. A tak stále dokola. Včera som s ním bola u doktorky. Zobrala mu krv a dnes prišli výsledky. Vďakabohu sú OK, takže ideme na krčné a následne na alergológiu. Úprimne sa radujem z tých výsledkov...a dúfam, že nás už z toho kašla niekto konečne dostane.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Susedovcom 2 poschodia podo mnou vykradli včera byt...pred týždňom vykradli kamarátke auto...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dav Pozri príspevok
Susedovcom 2 poschodia podo mnou vykradli včera byt...pred týždňom vykradli kamarátke auto...
Len nevieme, či potešilo alebo rozčúlilo.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tweety Pozri príspevok
Len nevieme, či potešilo alebo rozčúlilo.
Rozčúlilo, rozladilo a zarmútilo.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dav Pozri príspevok
Rozčúlilo, rozladilo a zarmútilo.
V poslednej dobe je to doslova des a hrôza, čoho všetkého sú niektorí schopní.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

great Pozri príspevok
Od jesene sa syn trápi s kašľom. Dva týždne v škôlke - mesiac doma. A tak stále dokola. Včera som s ním bola u doktorky. Zobrala mu krv a dnes prišli výsledky. Vďakabohu sú OK, takže ideme na krčné a následne na alergológiu. Úprimne sa radujem z tých výsledkov...a dúfam, že nás už z toho kašla niekto konečne dostane.
Čítala som veľmi rýchlo a v rýchlosti som prečítala ..... takže ideme do krčmy.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Dav Pozri príspevok
Susedovcom 2 poschodia podo mnou vykradli včera byt...pred týždňom vykradli kamarátke auto...
Tiež včera ....

Rozčúlilo:
Kým študenti hrali futbal, zo šatne im ukradli mobily, peniaze ....
Synovi - peniaze.

Potešilo:
Ešte dobréže nie celú peňaženku, v ktorej mal doklady, karty, električenku, preukázy, lístky na vlak (domov aj späť) atď .....
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja už druhý deň sledujem čo sa deje v Taliansku, od pondelka rána 3,30 kedy mali prvé zemetrasenie- ľudia opisovali ako sa v noci zobudili a utekali z domovov..... Aj dnes v noci to tak bolo, keď človek vidí, že tak blízko sú takéto nešťastia, ľudia bez domova, mŕtvy- dokonca tam vraj zahynuli český študenti, čo tam boli..... je to hrozné, neviem si predstaviť, ak by sa takéto nešťastie stalo u nás.... je to veľmi tragické....a keď vidíte ich tváre a všetci hovoria o obrovskom strachu..... zábery, ktoré vidím na Canale5 a vlastne dajú sa vidieť aj na RAI1- je to naozaj hrozné.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Moje trápenie je oproti Taliansku banalita, ale:
včera som bola v banke D...a kupovať jednu zo zahraničných mien v celkom slušnej sume.
V tejto banke nemáme účet, orientovala som a podľa najvýhodnejšieho kurzu..
Prišla som do banky a pohadzovali si ma jak krumpľu. Od okienka k okienku. Nakoniec pokladníčka zahlásila, že ona tam už ani nemala byť, že ide na obed, obliekla sa a odišla.
Keby nebola medzitým pribehla iná, že ide zobrať tie peniaze do trezoru, tak sa otočím a idem kade ľahšie...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
a ešte k tomu Taliansku, vraj sa ozval nejaký vedec, ktorý to predpovedal. Prečo mu nikto neveril??? Veď tí ľudia nebudú len tak niečo trieskať do vetra, keby neboli o tom presvedčení, nie?!
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
K tom u vedcovi co predpovedal to zemetrasenie. On uradom oznamil ze zo svojho vyskumu ( tusim zo svysenej hladiny volnych radonov)prisiel na to ze bude zemetrasenie.. Ale kazdy seizmolog potvrdi ze neexistuej metoda ktora exaktne moze potvrdit predpoved zemetrasenia...
Moznoze jeho výskum bude prelomovym objavom v seizmologii ale zatiat su k jeho objavom vsetci skeptici...

Alza: mozno to bol slusny zlodej a nechcel pridavat okradnutym dalsie starosti...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

.... mám to ja smolu, aách .... nemôžem si znížiť odvody ...
http://www.porada.sk/1014297-post46.html
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
AlaNR Pozri príspevok
a ešte k tomu Taliansku, vraj sa ozval nejaký vedec, ktorý to predpovedal. Prečo mu nikto neveril??? Veď tí ľudia nebudú len tak niečo trieskať do vetra, keby neboli o tom presvedčení, nie?!
Ja som to včera videla, ešte som manžela upozornila, že ten vedec tvrí, že upozorňoval na možnosť zemetrasenia- a dnes som zachytila info, že vraj ho vtedy stopli za šírenie poplašnej správy, on to tvrdil na základe množstva vylúčeného radónu.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

buď veľkorysá a nechaj jej ich všetky..
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nemôžem, mám pocit že sa viac kotúľajú odo mňa ako minulý rok Sk
0 0
jababina jababina

jababina je offline (nepripojený) jababina

Darilo sa mi takmer celý deň, až kým som neposlala štatistiku do NBS. Menila som ju kvôli ukončeniu roka a auditu. Celá spokkojná som všetky mesiace poslala a čuduj sa svet zase som sa kopla. Tie ich zaokruhlovania na milióny presuny medzi záväzkami, kurzové a iné rozdiely
a potom sadnúť na štvrťrok, kto to robí vie o čom hovorím. Ušlo sa mi hubovej ako malému decku, že oni nemajú toľko času aby takej nechápavej osobe vysvetlovali také jednoduché veci. Že to oni robia denne a my lenraz do mesiaca a samo o mesiac zase tápame je im fuk. Predtým tam boli také milé osôbky a bez problémov sme sa vždy dohodli, teraz je to stres na celý víkend.
0 0
simonek simonek

simonek je offline (nepripojený) simonek

pekný večer!dnes sa mi stalo čo sa nemuselo,ale stalo sa to prečo nie?dnes išiel manžel dať zošrotovať auto,a stratil papiere originál od šrotovania,nevieme ani dať odhlásiť auto,ani si uplatniť 2000euro na šrotovné,/čo odrátajú/vystavia nám duplikát?na polícii len originál príjmú,neviem čo si počaťVeľmi pekne prosím o radu!!!!POMOC!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať