Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
great great

great je offline (nepripojený) great

Tak vcera som sa bola hlasit na urade prace. Patrim k pani XY, samozrejme...k tej horsej...Psychicky som sa na nu pripravovala cely minuly tyzden a ze...budem si hryzt do jazyka. AAAle, hura...nebola tam. Prijemne sme si pokecali s pani c.2, ktora je mila, chapava a ustretova. Bez akychkolvek problemov mi dala novy termin na hlasenie sa, pretoze mam choreho syna a som s nim doma, a stavila som sa tam cestou od lekara. Ta druha mi zvysenym hlasom pred casom oznamila, ked som prisla s tym istym problemom, ze to ma neospravedlnuje, mam prist najskor den pred terminom a i tak ma ospravedlnuje len moja choroba, o ktorej musim doniest doklad od lekara, ale to, ze je chore dieta sa "nerata". To mam akoze nechat 4rocne dieta doma same? Tento krat mi to teda preslo ... vdakabohu za milu tetu
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Dnes som odovzdala daňové príznanie a zistila som, že je to ten najkrajší pocit v práci za celý rok! Škoda, že ho nemám aj pri DPH, mohla by som ten krásny, ukľudňujúci pocit prežívať 12 x do roka
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Čo sa mi dnes stalo?

Po siedmych jazdách v autoškole, zväčša odjazdených so strachom, som dnes začala celkom pekne /psychicky som sa pripravovala/. A nakoniec kolaps: na svetelnej križovatke po červenej nasledovala rýchlosť s veľkými otáčkami, spojka, ručná zatiahnutá, no skoro som zapiekla nejaké piesty. Inštruktor sa skoro zbláznil. Nezávidím mu túto prácu. Dúfam, že má dobrý zdravotný stav.
V tej chvíli mi až teplo zostalo.
Od tej chvíle to šoférovanie stálo za prd, s prepáčením.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja som sa veľmi potešila, už dva roky zháňam čemerice do mojej predzáhradky .... už som zohnala a už vonku v malých črepníčkoch čakajú kedy odkvitnú a vysadím ich do voľnej pôdy.
Vykukávam pravidelne z okna , aby som sa uistila, že som ich vážne zohnala ....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Daňové odovzdané (bez výkazov!), hlásenie odovzdané, a nemôžem si oddýchnuť, bo práce až vyše hlavy. Nehovoriac o tých výkazoch. Človek by si myslel, že ak má audit, tak bude mať všetko v poriadku.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

rozveselil ma inzerát...hlavne teda názov profesie
Pracovná ponuka: Manažérka nočného klubu
Náplň práce:Starostlivosť o klientov v nočnom klube, prvotný kontakt s klientom, uvítanie klienta, zorientovanie klienta v prostredí klubu.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A kde bol ten inzerát? Ja by som sa tam určite prihlásila - a zmanažovala by som aj vlastníka nočného klubu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Otvorím záložky, kliknem na Poradu a.....šuťák....kliknem ešte raz... a znova..no čo som zablúdila?...
...až potom som sa prerolovala trošku nižšie a bola som doma..teda na Porade..fuha, skoro som mala srdcatras...
..ale aj tak prajem fajn zbytok upršanej nedele...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
Otvorím záložky, kliknem na Poradu a.....šuťák....kliknem ešte raz... a znova..no čo som zablúdila?...
...až potom som sa prerolovala trošku nižšie a bola som doma..teda na Porade..fuha, skoro som mala srdcatras...
..ale aj tak prajem fajn zbytok upršanej nedele...
Ty až dnes? my poniektorí sme to zažili už včera.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Vidno ako často chodíš na poradu. Mala by si si vstúpiť do svedomia. Potom nemáš prehľad ani o tom, že sa sem vrátil KM. Už som ho spoznala v dvoch menách. Ktovie koľko tých mien má. Keď zrevidujeme počet členov porady, tak porada ich má pernamentne aspoň o desať členov menej. Alebo že by viac?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

duduko Pozri príspevok
Trochu podobné ako :

referentka podlahových krytín
noo ani by som nepovedala...nemôžeš, predsa porovnávať referentku podlahových krytín a manažérku nočného klubu....

wagner Pozri príspevok
A kde bol ten inzerát? Ja by som sa tam určite prihlásila - a zmanažovala by som aj vlastníka nočného klubu.
neuveríš, ale na profesii
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nika Pozri príspevok
noo ani by som nepovedala...nemôžeš, predsa porovnávať referentku podlahových krytín a manažérku nočného klubu....



neuveríš, ale na profesii
A čo sa čudujete? veď to tam musí niekto menežovať, či nie? Ináč by sa dočista zvlčili.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Tweety Pozri príspevok
Ty až dnes? my poniektorí sme to zažili už včera.
Šuťák už bol na hlavnej stránke, tuším bola anketa a presunul sa.
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Mňa potešilo, že synovi konečne klesla teplota a po dvoch prebdených "zábalových" nociach sa snáď už aj vyspím.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Hansa Pozri príspevok
Čo sa mi dnes stalo?

Po siedmych jazdách v autoškole, zväčša odjazdených so strachom, som dnes začala celkom pekne /psychicky som sa pripravovala/. A nakoniec kolaps: na svetelnej križovatke po červenej nasledovala rýchlosť s veľkými otáčkami, spojka, ručná zatiahnutá, no skoro som zapiekla nejaké piesty. Inštruktor sa skoro zbláznil. Nezávidím mu túto prácu. Dúfam, že má dobrý zdravotný stav.
V tej chvíli mi až teplo zostalo.
Od tej chvíle to šoférovanie stálo za prd, s prepáčením.
A čo? je lepšejší ako ten predošlý?
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

willma Pozri príspevok
A čo? je lepšejší ako ten predošlý?
Je to starší pán, zrejme dôchodca. Všetko lopatisticky vysvetlí, snaží sa naučiť šoférovať každého, potrpí si na svoje dobré meno. Zrejme je známy tým, že je prísny, ale naučí.
Ale už mi to niekedy ide hore krkom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Vidno ako často chodíš na poradu. Mala by si si vstúpiť do svedomia. Potom nemáš prehľad ani o tom, že sa sem vrátil KM. Už som ho spoznala v dvoch menách. Ktovie koľko tých mien má. Keď zrevidujeme počet členov porady, tak porada ich má pernamentne aspoň o desať členov menej. Alebo že by viac?
...


..joj,mojka, svedomie je to, čo mi permanentne chýba..(keby som ho mala furt, denne by mi nadávalo, že robím (píšem) to, čo nemám a nepíšem to, čo mám..
.. a čo sa týka KM, som minule rozmýšlala, že veru aj v kaviarni si treba občas dať po hube a tak by sa zišla rubrika ""Ring voľný"", ale myslím, že tá "Športová rubrika ho dokonale nahradí..asi tak..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Hansa Pozri príspevok
Je to starší pán, zrejme dôchodca. Všetko lopatisticky vysvetlí, snaží sa naučiť šoférovať každého, potrpí si na svoje dobré meno. Zrejme je známy tým, že je prísny, ale naučí.
Ale už mi to niekedy ide hore krkom.
..


...len sa ho drž a počúvaj, čo ti hovorí..taký rozdáva aj svoje dlhoročné skúsenosti, a zadarmo, a veru si ešte veľakrát spomenieš, keď sadneš do auta, čo ti hovoril a čo chcel, aby si vedela...poznám to z vlastnej skúsenosti a to veru vtedy, keď som ja robila vodičák, boli cesty poloprázdne a kruhový objazd bol od PD vzdialený 40km,no a môj učiteľ neváhal hnať nás do Bánoviec, aby sme sa naučili, ako sa v ňom jazdí.. (a aké som mala nervy, pamätám dodnes)
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

Dobre som sa pobavila na inzerate:
Predam slivovicu, kalvados - jablckovicu so snizenym obsahom cukru, vhodnu pre diabetikov.

No nie sme my vynaliezavy narod?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mňa strááášne potešilo , že som sa práve vrátila z DU . Všetko odovzdané .

Nepotešilo ma to , že tento rok na našom DU sme DP odovzdávali každý svojej správkyni .Takže som obehla štvoro dverí ,pracovníci v pohode až na jednu nervóznu daňovú pracovníčku , ale ja som bola mimoriadne kľudná ........ môjmu klientovi sa stratil v evidencii na DU preplatok vo výške 21 000 SK , ktorý mu vznikol zaplatením preddavkov v roku 2008 a z preplatku 21000 Sk DU Eviduje nedoplatok vo výške 30 000 Sk . Takže bola trošku debata , avšak som daňovej pracovníčke nemohla dať za pravdu , tak bola ako delobuch .
Nakoniec debatu ukončila s tým, že však uvidí , keď sa nahrá nove DP , možno to bude aj tak . To bola jej odpoveď .

Ďalej ma nepotešilo , že pečiatku došlej pošty dávali len na Daňové priznania a výkazy ...na prílohy nie .... takže kľudne sa môže príloha aj stratiť , tak ako dokáže stratiť platba preddavkov .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať