Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Klient má úver a kvôli tomu štvrťročne predkladáme do banky výkazy, v apríli aj potvrdené, že rovnaké boli odovzdané na DÚ.

Dnes som mala nemilý telefonát z banky, vraj čo sme porobili s výkazmi, také tržby, ktoré sme vykázali v ročnom, už boli vykázané v 06/08 a v 09/08 boli tržby vyššie, akoza celý rok.
Ja som len

Nakoniec vysvitlo, že milý klient mnou vyplnené výkazy prepísal a takto chcel v banke vyzerať lepšie (!?!?).

No neny to baran?
0 0
Maryanet Maryanet

Maryanet je offline (nepripojený) Maryanet

SZČO
Zdravím všetkých a prajem pekný deň.Chodím na túto stránku už nejakú dobu a snažím sa tu pomaly zorientovať.Je tu kopec zaujímavých ľudí a informácii.Dík za takú stránku.Dnes som sa dostala aj k tejto téme a jedno mi akosi stále vŕta hlavou.Prečo sú najnovšie príspevky až na poslednej strane?Ako napr.tuná som sa musela ,,prepracovať" až na stranu 459.Nebolo by vhodnejšie nájsť stále tie aktuálne príspevky na 1stránke a tie spred rokov na stánkach posledných??Jednoducho zmeniť len poradie.Je to môj názor, ktorý som chcela vyjadriť :-)Všetko dobré.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Maryanet Pozri príspevok
Zdravím všetkých a prajem pekný deň.Chodím na túto stránku už nejakú dobu a snažím sa tu pomaly zorientovať.Je tu kopec zaujímavých ľudí a informácii.Dík za takú stránku.Dnes som sa dostala aj k tejto téme a jedno mi akosi stále vŕta hlavou.Prečo sú najnovšie príspevky až na poslednej strane?Ako napr.tuná som sa musela ,,prepracovať" až na stranu 459.Nebolo by vhodnejšie nájsť stále tie aktuálne príspevky na 1stránke a tie spred rokov na stánkach posledných??Jednoducho zmeniť len poradie.Je to môj názor, ktorý som chcela vyjadriť :-)Všetko dobré.
Existuje možnosť zvoliť si formu zobrazenia témy? Pri prezeraní témy si môžete pomocou menu "Zobrazenie" vybrať formu, ako sa Vám bude daná téma zobrazovať.

  1. Lineárne (Prvé najstaršie) - V tejto forme sa téma vyobrazí chronologicky smerom od najstaršieho príspevku (zakladajúceho tému) až po posledný najnovší príspevok. Naraz môžete vidieť viacero príspevkov zoradených za sebou na jednej strane súčasne (max. 10 na stranu).
  2. Lineárne (Prvé najnovšie) - Toto je to isté ako vyššie popisaná lineárna forma s rozzdielom, že príspevky sú zoradené opačne (prvé sú najnovšie príspevky na danú tému, resp. posledné). Zoradenie príspevkov si môžete predvoliť v nastaveniach. Prednastavené máte ihneď po registrácii "Prvé najstaršie".
  3. Stromové - Táto forma pospája názvy príspevkov do podoby koruny stromu. Je to prehľadná forma ak chcete vedieť kto na ktorý príspevok reagoval. Popri tomto strome je zobrazený vždy jeden príspevok, ktorého názov je práve aktívne vysvietený v strome, pričom sa v rámci stromu môžete pohybovať buť kliknutím na príslušný názov príspevku, alebo šípkami (predchádzajúci a nasledujúci príspevok) a zobrazí sa Vám Vami želaný príspevok. Táto forma je veľmi dobrá ak máte napr. malú obrazovku a nechce sa Vám posúvať stránku hore-dole.
  4. Kombinované - Táto forma je zmiešanina lineárnej a stromovej formy. Stromové zoradenie príspevkov je zobrazené na začiatku a zároveň sú zobrazené viaceré príspevky za sebou tak ako v lineárnom móde. Odporúčame vyskúšať jednotlivé formy zobraznenia, chvíľu s nimi pracovať a potom zistíte, ktorá forma Vám najviac vyhovuje.
Odporúčame Vám vyskúšať jednotlivé formy zobraznenia, chvíľu s nimi pracovať a potom zistíte, ktorá forma Vám najviac vyhovuje.

Toto sa dá nastaviť v Nastavenia - Upraviť možnosti
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

neviem či sa s týmto dokážem niekedy vysporiadať .....

http://ekonomika.sme.sk/c/4387959/pr...ne-z-trhu.html
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Teda fakt!
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Nika Pozri príspevok
neviem či sa s týmto dokážem niekedy vysporiadať .....

http://ekonomika.sme.sk/c/4387959/pr...ne-z-trhu.html
Nebooj... ...omastený chlieb s cibuľou má stále rovnaké čaro... ...(ak si už zabudla ako chutí)...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Ajuška Pozri príspevok
Nebooj... ...omastený chlieb s cibuľou má stále rovnaké čaro... ...(ak si už zabudla ako chutí)...
hmm... k tomu šampanskému sa to moc nehodi.... Asi prejdem na borovičku
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Nika Pozri príspevok
hmm... k tomu šampanskému sa to moc nehodi.... Asi prejdem na borovičku
.....čo tak jahody, a nemusíš prejsť na borovičku
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

mzdarka renca Pozri príspevok
.....čo tak jahody, a nemusíš prejsť na borovičku
na jahody som alergická ...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Hlavne, že nie si na borovičku a cibuľu. Ešte slanina by sa hádam k tej borovičke?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Nika Pozri príspevok
na jahody som alergická ...
...to je veľká škoda, že si alergická.

...tak potom teda tú borovičku s masteným chlebom s cibuľou, alebo cesnakom
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja som raz v Rusku kaviar skusila, ale musim povedat, ze chlieb s mastou mi chuti lepsie. Asi som sa nenarodila v spravnej posteli, ked nemam spravne chute.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Však to je tá správna chuť... na Slovensku, nie? Tradícia sa má udržiavať.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ani mne kaviár nebude chýbať, nechutí mi

Radšej si dám pečenú hus s lokšami a zapijem to dobrým Pezinským vínkom
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mne postačia tie lokše. Mňaaaaam.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ja som mala včera pravú Bielu sobotu. Trochu roboty, sviatku a hlavne duchovna. Taku kresťanskú východniarsku sobotu.

Ráno, skôr ako vstali ostatní členovia rodiny (až manžel a moja mama) uvarila som syrek po našom hrudku. Okolo 9.00 hod som bola v kostole pokloniť sa pri Svätom hrobe, v obchode na chleba a kým som sa vrátila domov, manžel uvaril domácu šunku, klobásky a vajíčka. Potom sme už robili spolu ako každý rok, ale tentoraz sa mu nie veľmi darilo. Nech sa snažil ako vedel, stále mu to nešlo tak ako po iné roky. Nuž čo, aj to sa stáva. Urobila som pečený syrek u nás "pounina" teda mäsovú plnku. Okolo 15.00 hod. nám poriadne popršalo. Pripravila košík s jedlom na posvätenie, doupratovala a o 16.00 hod. sme mali odloženie Sviatosti oltárnej a posvätenie jedál. Celý obrad vydržalo bez dažďa. Doma sme už jedli posvätené jedlo. Vtedy bol znovu poriadný dažď. Po západe slnka o 19.30 sme mali obrady Bielej soboty s obradmi Zmrtvýchvstania Pána. Domov sme už išli bez dážďa okolo 22. hod.

Pre mňa to bol krásny aj keď upršaný deň.

Prajem Vám všetkým krásne požehnané prežitie sviatkov. Ženám veľa vody, aby boli zdravé a svieže ako ona. Mužom vody(ky) nech ich hlavy nebolia(bolia). (Nehodiace sa preškrtnúť)
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Mňa dnes potešilo krásne slnečné počasie, posedenie na záhradke s priateľmi, dobrá nálada a pohoda.
Čo viac si môžeme priať?
0 0
zuzu247 zuzu247

zuzu247 je offline (nepripojený) zuzu247

Musím sa podeliť, lebo by ma asi piclo. Práve ma rozčúlil jeden klient, ale nie tak on ako DU. Teta mi odmietla prevziať nulové výkazy k DPz príjmu, že keď sú nulové, tak netreba, som sa nehádala, hádam si oni rozumejú, a on dnes chudák dobehol s predvolánkou, že ich má doložiť. Tak tu mi už ozaj rozum zostáva stáť. A to mi ich vrátili viacero, že nulové nepotrebujú. To sa teším, keď začnú všetci postupne chodiť celí vyplašení.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

zuzu247 Pozri príspevok
Musím sa podeliť, lebo by ma asi piclo. Práve ma rozčúlil jeden klient, ale nie tak on ako DU. Teta mi odmietla prevziať nulové výkazy k DPz príjmu, že keď sú nulové, tak netreba, som sa nehádala, hádam si oni rozumejú, a on dnes chudák dobehol s predvolánkou, že ich má doložiť. Tak tu mi už ozaj rozum zostáva stáť. A to mi ich vrátili viacero, že nulové nepotrebujú. To sa teším, keď začnú všetci postupne chodiť celí vyplašení.
To je fakt sila, pravá ruka nevie, čo robí ľavá. Z tohoto dôvodu posielam všetko poštou, aj nulové a nech si s nimi na DÚ robia čo chcú. Ale aspoň neotravujú.
0 0
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

Aj mne sa podarilo vyrobiť riadny "priekak" - po slovensky. Prišla mi pokuta 66,39 eur za to, že som výkaz odovzdala 31,10,2006. Za jeden deň omeškania. O tomto dátumovom lapsuse sme tu debatili a teraz mi to zrátali aj s pokutou. Žiadne odvolanie nie je možné, keďže firma normálne funguje, nerobí problémy štátu, riadne a načas si všetko platí. Čo koho zaujíma, že nešlo o úmysel, len stotožnenie termínu "do 30 dní" s koncom mesiaca, ktoré sa stalo jediný raz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať