Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bol by som veľmi rád , keby ste tento príspevok brali s určitou rezervou .

1. Potešilo ?

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/...dvrhli-ho.html

K tomuto článku sa je škoda vyjadrovať , veľa porekadiel a citátov sa na tohoto človeka hodí .....:
http://www.porada.sk/934518-post223.html


2.Ani nie tak rozčúlilo ako skôr sklamalo , život ide ďalej a smrť si nevyberá ... Slovensko príde o jedného z mála politikov , ktorí vlastnia určitý kredit .

http://www.pluska.sk/politika/2009/0...-nerataju.html

Pána Vetešku akceptujem pre jeho názory , prístup k debate .....a je vonkoncom jedno , v akej strane pôsobí . Tak isto mi "reže" aj p.Bugár

http://www.pluska.sk/aktuality/nemec...tov-usiel.html
http://www.pluska.sk/aktuality/usa-z...tane-seba.html

Tieto dve udalosti sú , myslím si , trochu závažnejšie ako nehoda v Polomke .
Jedná sa o to , že nehoda bola proste nehoda , ale pri tých streľbách išlo o surový úmysel zabiť .

Juraj
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mňa dnes potešila hygiena v nových kanc. priestoroch - prišli na obhliadku, a všetko šlo ako po masle. Pani bola veľmi milá, ústretová, chápajúca, len upozornila na nejaké "moje zákonné povinnosti", napísala zápisnicu a s úsmevom na perách bola preč. Zostal po nej príjemný pocit, za čo má u mňa obrovské plus, pretože v štátnej správe v dnešnej dobe to nemá ľahké, napriek tomu ju jej práca baví a je to na nej vidieť. Nech nám pán boh (zamestnávatelia, vyšší úradníci či hocijakí iní šéfovia) dajú len takéto príjemné panie na úradoch. Hneď bude život krajší.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Marianna01 Pozri príspevok
mňa dnes potešila hygiena v nových kanc. priestoroch - prišli na obhliadku, a všetko šlo ako po masle. Pani bola veľmi milá, ústretová, chápajúca, len upozornila na nejaké "moje zákonné povinnosti", napísala zápisnicu a s úsmevom na perách bola preč. Zostal po nej príjemný pocit, za čo má u mňa obrovské plus, pretože v štátnej správe v dnešnej dobe to nemá ľahké, napriek tomu ju jej práca baví a je to na nej vidieť. Nech nám pán boh (zamestnávatelia, vyšší úradníci či hocijakí iní šéfovia) dajú len takéto príjemné panie na úradoch. Hneď bude život krajší.
Marianka máš úplnú pravdu, najmä ak porovnám paničky z NR, LV, ZM. Tie v ZM tiež ako z iného svet- milé- až sa človeku ani veriť nechce, že niekto z úradníkov ( patria sem DU, SP) dokáže byť tak ochotný a milý. Tie z LV , NR , to asi ako všade - vo väčšine... strach a hrôza.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tak dnes ma šokovala informácia z katastra. Už som to tu spomínala, že moja kamarátka si zobrala úver z nebankovky. Nevládala splácať a už je to predané. Najprv tam bola vlastníkom nebankovka a teraz je tam už fyzická osoba. No neviem, kde sa podejú . Nemám z toho dobrý pocit. V dome bývala ona, jej deti a bývalý manžel, ktorý jej vlastne polovicu domu daroval, aby mala celý dom a mohla si zobrať úver. Dúfam, že sa z toho poučia tí, čo si chcú zobrať úver v nebankovke
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Do celého sveta sa vykričať nedá, tak to napíšem sem: strááááá...šne ma dnes potešilo, že môj syn urobil skúšku z účtovníctva. Juchááá... . Želám všetkým krásny víkend.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

wagner Pozri príspevok
Tak dnes ma šokovala informácia z katastra. Už som to tu spomínala, že moja kamarátka si zobrala úver z nebankovky. Nevládala splácať a už je to predané. Najprv tam bola vlastníkom nebankovka a teraz je tam už fyzická osoba. No neviem, kde sa podejú . Nemám z toho dobrý pocit. V dome bývala ona, jej deti a bývalý manžel, ktorý jej vlastne polovicu domu daroval, aby mala celý dom a mohla si zobrať úver. Dúfam, že sa z toho poučia tí, čo si chcú zobrať úver v nebankovke
mám obavu, že nepoučia, sama som už viackrát varovala pred nebankovkami a pokaždé sa objaví niekto aj tu na porade, kto sa snaží uvažovať týmto smerom.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Dnes bol skvelý deň, aj keď je piatok 13. Urobila som 2 daňové priznania a dozvedela som sa dnes výsledky CT, ktoré mi robili v stredu. Moje metastázy ustúpili, čo znamená, že liečba CHT zaberá a ešte tu nejaký ten čas s Vami strávim. A celý deň ma sprevádzajú myšlienky na otca so synom z príspevku 4440, dáva mi to veľa odhodlania a sily bojovať. Všetkých pozdravujem a želám, aby ste boli ZDRAVÍ.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Urcite nepisem len za seba, ze ti vsetci prajeme skore a uplne vyzdravenie.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
JarkaL Pozri príspevok
Dnes bol skvelý deň, aj keď je piatok 13. Urobila som 2 daňové priznania a dozvedela som sa dnes výsledky CT, ktoré mi robili v stredu. Moje metastázy ustúpili, čo znamená, že liečba CHT zaberá a ešte tu nejaký ten čas s Vami strávim. A celý deň ma sprevádzajú myšlienky na otca so synom z príspevku 4440, dáva mi to veľa odhodlania a sily bojovať. Všetkých pozdravujem a želám, aby ste boli ZDRAVÍ.
Neboj moja, je nás viac, ktorí bojujeme proti výsledkom svojich lekárov a pevnou vôľou si presadíme pozitívne myslenie, aby sme sa vylízali z rán, ktoré nám na tele zasadil osud. Vždy sa večer teš na nové ráno, na to, že ho máš komu povedať, na posedenie pri káve, alebo čaji s ľuďmi, ktorým na tebe záleží a ty ich máš rada. Bež si rýchlo niečo kúpiť pre potešenie, niečo také, čo dlhšie vydrží s tým, že kým sa to neobráti na prach, tak Ty tu budeš! A vieš koľko trvá napríklad šatám, topánkam, kabátu, prsteňu...- kým sa to obráti na prach?! Tak maj na pamäti, si tu nielen pre seba, ale aj pre druhých, nech by boli výsledky akékoľvek, svojou chuťou k životu dokážeš všetko zvrátiť, aj negatívne myšlienky, aj strach...
Objímam Ťa, posielam modlitby a pozitívnu energiu.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Dakujem, ste zlatí, mám Vás veľmi rada.
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

JarkaL Pozri príspevok
Dakujem, ste zlatí, mám Vás veľmi rada.
Jarka, čítaj si príspevok od Ondrejvly každý deň, je v ňom veľa pravdy. Je plný optimizmu a to potrebujeme. A už prosím ťa nepíš vety ako túto: "ešte tu nejaký čas s vami strávim". Želám Ti, aby si mala dosť síl to zvládnuť. Niekedy sa človeku zdá, že už nevládze, ale potom sa zmobilizuje a ide ďalej.
Ver mi, viem, o čom hovorím, želám Ti veľa šťastia v zdraví, nech anjel strážny stojí pri Tebe.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som sa zas dozvedela nepríjemnú vec o mojej kamarátke. s ktorou som sa stretla naposledy pred viac ako siedmimi rokmi. Spolu sme päť rokov pracovali na jednom pracovisku, spolu chodili na športové súťaže, na zábavy.Odvtedy som ju nevidela, ani som o nej nepočula. A dnes som sa stretla s jedným známym z ich mesta, ktorý mi nej porozprával. Všetko to boli také jóbové zvesti, že som stratila reč. Zo slušnej, rozumnej ženy, ktorá sa venovala výchove jediného syna,sa stala nezamestnaná a bezdomovkyňa. Najprv to bol alkohol, ktorý ju pripravil o zamestnania a potom prepadla hráčskej vášni a prišla aj o byt. Byt predal exekútor, lebo neplatila nájom a mala dlhy.Kde teraz žije, nevie, ale zavrhla ju aj rodina. Neviem čím to je, čo sa to s ňou deje. A ako tak pozerám, veľa ľudí, ktorí ešte nedávno žili normálnym životom, sú dnes na pokraji spoločnosti. Neviem čím to je. Je to tým, že sa zmenil režim a každý si chce robiť čo chce? ALebo je to tým, že pri menšom prešlapnutí, spoločnosť človeka odsúdi a neviem mu podať pomocnú ruku? Alebo je to len prejav toho, čo v človeku celý čas driemalo? Neviem a priznám sa, som z toho smutná. Neni dávno som písala o spolužiačke, ktorá prišla o dom pre úver v nebankovke. Tá tiež neviem na čo čaká, hoci je vlastník už napísaný v KN, ona stále vykrikuje, že dom je jej. Alebo si nevie alebo si nechce uvedomiť skutočnosť. Lebo súd vyniesol rozsudok o vlastníctve pre toho, čo je teraz na LV napísaný.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

wagner Pozri príspevok
Dnes som sa zas dozvedela nepríjemnú vec o mojej kamarátke. s ktorou som sa stretla naposledy pred viac ako siedmimi rokmi. Spolu sme päť rokov pracovali na jednom pracovisku, spolu chodili na športové súťaže, na zábavy.Odvtedy som ju nevidela, ani som o nej nepočula. A dnes som sa stretla s jedným známym z ich mesta, ktorý mi nej porozprával. Všetko to boli také jóbové zvesti, že som stratila reč. Zo slušnej, rozumnej ženy, ktorá sa venovala výchove jediného syna,sa stala nezamestnaná a bezdomovkyňa. Najprv to bol alkohol, ktorý ju pripravil o zamestnania a potom prepadla hráčskej vášni a prišla aj o byt. Byt predal exekútor, lebo neplatila nájom a mala dlhy.Kde teraz žije, nevie, ale zavrhla ju aj rodina. Neviem čím to je, čo sa to s ňou deje. A ako tak pozerám, veľa ľudí, ktorí ešte nedávno žili normálnym životom, sú dnes na pokraji spoločnosti. Neviem čím to je. Je to tým, že sa zmenil režim a každý si chce robiť čo chce? ALebo je to tým, že pri menšom prešlapnutí, spoločnosť človeka odsúdi a neviem mu podať pomocnú ruku? Alebo je to len prejav toho, čo v človeku celý čas driemalo? Neviem a priznám sa, som z toho smutná. Neni dávno som písala o spolužiačke, ktorá prišla o dom pre úver v nebankovke. Tá tiež neviem na čo čaká, hoci je vlastník už napísaný v KN, ona stále vykrikuje, že dom je jej. Alebo si nevie alebo si nechce uvedomiť skutočnosť. Lebo súd vyniesol rozsudok o vlastníctve pre toho, čo je teraz na LV napísaný.
To je hrozná správa. Až sa mi derú slzy do očí. Podľa môjho názoru by sa malo takým ľuďom pomôcť, aspoň sa snažiť pre nich urobiť niečo , čo je v našich silách. Je dosť možné, že by sa im podarilo opäť začať žiť život hodný človeka.
Nikto nikdy nevieme ako nám prepne a čo sa s nami stane a v dnešnej dobe o to viac.
Ľudia robia chyby, niekto menšie a niekto väčšie a z hroznými následkami, ktoré si v danom momente možno ani neuvedomujú.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Teda, dnes ma naštvala pani Radičová, ktorá sa mi votrela do odkazovej schránky na Azete..neviem, čo mi chcela, lebo som ju zrušila neprečítanú, ale myslím si, že sa nepatrí písať cudzím ľuďom súkromné správy, pokiaľ s nimi nekomunikujeme bežne. Ani to, že je kandidátka na prezidenta, ju na to neoprávňuje. Je nevychovaná.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A bola to určite Radičová? Podľa mňa to bol len automat, ktorý prostredníctvom jej volebného tímu posiela predvolebné sms, emaily a iné predvolebné materiály. Povznes sa nad to, však potom budeš mať chvíľu pokoj od predvolebnej kampane.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

--------------
sorry, som omylom napisala do tejto temy... mazempovodny prispevok
Naposledy upravil andreaS : 18.03.09 at 18:09
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
A bola to určite Radičová? Podľa mňa to bol len automat, ktorý prostredníctvom jej volebného tímu posiela predvolebné sms, emaily a iné predvolebné materiály. Povznes sa nad to, však potom budeš mať chvíľu pokoj od predvolebnej kampane.
..

...jasné, že sama by sa neobťažovala, ale musela dať na to súhlas...a ten stroj musel niekto naprogramovať..
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

V pondelok som bol v Senci a pobavila táto značka na Daňovom úrade.
Senec.jpg  
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Vieš, trochu tieto systémy predvolebnej kampane poznám. Nebudem tu poučovať, jedine Ti môžem povedať, že ona ani nemusí vedieť, aké spôsoby doručovania letákov predvolebný tím zvolil. Ju to v podstate ani nezaujíma, pretože jej úlohou je venovať sa voličom v priamom kontakte. Podstatné je, že oslovia čo najviac potencionálnych voličov. A mimo témy - mne teda najviac prekáža že .......... pozná voličov len pred voľbami a celé volebné obdobie sa na nás kašľal. Meno som vybodkovala schválne, aby mi tu nikto nevyčítal antikampaň.
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

neviem či sa toto presne hodí do tejto témy...ale dnes som dostala zaujímavý mail. Nerozčúlil ma, ale nemôžem ani povedať, že by ma to potešilo, každopádne myslím že stojí za to si ho prečítať...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať