Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
buchač Pozri príspevok
Či mám , alebo nie ...hm , tak na to sa vyondime ...hlavne , že obe zúčastnené strany nehody bez iných následkov z toho vyviazli ...

Ja len , že poniektorí dopredu už Teba za obetného baránka mali , biť by chceli nevinného ...
Že ako sa to vraví ...????

Nech prvý ten hodí kameňom ....

A tí , čo aj kamene hádzali , ešte aj ich príspevky za užitočné boli ...hm , teda , poviem si ... http://www.porada.sk/1485948-post14417.html
Juraj, predpokladám, že to užitočné každý dal za túto jedinú vetu:
citujem:" Kašlite na blbosti,doležitejšie sú iné veci.... a používajte bezp.pásy- má to vela do seba..."

ináč Stano i Katka, som nesmierne rada, že ste z toho vyviazli všetci relatívne zdraví.Viem si predstaviť stresy, ktoré ste prežili /zvlášť Katka/,ale aj oprotiidúci účastníci.
Ja osobne som pásy nevedela používať, stále mi prekážali, ale odkedy cestujem denne ďalej, zapínam ich automaticky...najprv kvôli polícii, teraz už zo zvyku.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
Juraj, predpokladám, že to užitočné každý dal za túto jedinú vetu:
citujem:" Kašlite na blbosti,doležitejšie sú iné veci.... a používajte bezp.pásy- má to vela do seba..."

ináč Stano i Katka, som nesmierne rada, že ste z toho vyviazli všetci relatívne zdraví.Viem si predstaviť stresy, ktoré ste prežili /zvlášť Katka/,ale aj oprotiidúci účastníci.
Ja osobne som pásy nevedela používať, stále mi prekážali, ale odkedy cestujem denne ďalej, zapínam ich automaticky...najprv kvôli polícii, teraz už zo zvyku.
Ale šak hej , ja nič ...
Už aj ja som sa vysekal do šancu , vlastnou vinou k tomu ...
I na mňa platí tá " veta Ježišova "...
Len dúfam , že nikoho a ani seba do špitáľa nedostanem...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Laco-monter Pozri príspevok
manželke nespravia nič, iba ak by si suhlasil s jej trestným stíhaním.

lebo určite budeš maródiť viacej ako 41 dni a to je na §224 odst.1,2 Tr.Zákona
Ubliženie na zdraví z nedbanlivosti
Viem to dobre,lebo takým sposobom som bol stíhany aj ja pred mnohými rokmi.
inak najväčšia chyba by bola ak by manželka celkom prestala jazdiť.

MUSÍ JAZDIŤ ĎALEJ !

Štatisticky to vychádza tak,že najbližšiu podobnú nehodu može zažiť až tak za 20-30 rokov.
Už sa nemá čoho báť.
a ver tomu ,že Boh existuje!
Po podobných skúsenostiach si to aj ja myslím.
Ak sa to dá,nedajte sa vypísať na PN,právnici by k tomu mohli viac napísať,a zdravotka neviem či nebude chcieť od vinníka peniaze.Tuším ťa to nasosanie bude dosť stáť.Hlavné,že nikoho to nestálo život.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa dnes vytočilo to, že Orange zase láka od svojich zákazníkov peniažky. Idem na dovolenku, faktúra mi neprišla, hoci o takomto čase už bývala splatná, informácia o faktúre cez pevnú linku (spoplatnená)- oznámili mi, že údaje nie sú k dispozícii, informácia o faktúre cez mobil, spoplatnená, tiež rovnaká odpoveď, telefonát osobnej asistentke spoplatnený, pani mi vysvetlila, že faktúra bude s oneskorením, že bude mať splatnosť 14 dní od vystavenia, takže, vy, čo ste poctivci a chcete mať účty zaplatené včas, za svoju snahu priplaťte Orangu. Možno to majú na webe, nebola som sa tam pozrieť, ale nie každý má internet.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka Pozri príspevok
Mňa dnes vytočilo to, že Orange zase láka od svojich zákazníkov peniažky. Idem na dovolenku, faktúra mi neprišla, hoci o takomto čase už bývala splatná, informácia o faktúre cez pevnú linku (spoplatnená)- oznámili mi, že údaje nie sú k dispozícii, informácia o faktúre cez mobil, spoplatnená, tiež rovnaká odpoveď, telefonát osobnej asistentke spoplatnený, pani mi vysvetlila, že faktúra bude s oneskorením, že bude mať splatnosť 14 dní od vystavenia, takže, vy, čo ste poctivci a chcete mať účty zaplatené včas, za svoju snahu priplaťte Orangu. Možno to majú na webe, nebola som sa tam pozrieť, ale nie každý má internet.
Mne prišla SMS o tejto zmene a následne som na webe pozrel...

Orange mení fakturačný systém

Orange Slovensko začal od 10. júla implementovať nový fakturačný systém, ktorý zohľadňuje vaše rastúce nároky na trhu telekomunikačných služieb. Nový systém fakturácie prinesie niekoľko pozitívnych zmien spočívajúcich nielen v efektívnejšej komunikácii Orangeu s vami – našimi zákazníkmi ohľadom fakturovaných služieb, ale predovšetkým nám umožní prinášať vám nové a modernejšie telekomunikačné služby.
technické obmedzenia pri poskytovaní vybraných služieb
V období implementácie nového fakturačného systému (od 10. júla do 30. septembra 2010) môže dôjsť k dočasným obmedzeniam v poskytovaní vybraných služieb, či ich nefunkčnosti. V prípade nefunkčnosti služby Kontrola spotreby nebude účtovaná spätná SMS správa v rámci tejto služby.

v období od 5. augusta do 19. augusta 2010
v tomto období nebudú vystavované faktúry za poskytnuté telekomunikačné služby. Vaše faktúry obdržíte v neskoršom obdobi, s oneskoreným dátumom vystavenia, čo však nebude mať žiadny vplyv na obvyklú lehotu ich splatnosti, ktorá sa odvíja od dátumu vystavenia faktúry
nebude dostupná služba Teleplatba
nebudú zasielané SMS notifikácie o výške faktúr
nebude možné zrealizovať podrobný rozpis hovorov
informácie o faktúrach v rámci služby Moja spotreba a Správa firemnej komunikácie budú v tomto období dostupné bez aktualizovaných dát a nebudú spoplatňované

V prípade, že si v období od 10. júla 2010 do 30. septembra 2010 aktivujete alebo deaktivujete niektoré služby, spracovanie požiadavky na aktiváciu či deaktiváciu môže trvať dlhšie ako 24 hodín.

Vzhľadom na to, že počas implementácie nového fakturačného systému negarantujeme 24 hodinovú aktiváciu služieb, odporúčame vám aktivovať si vybrané služby s dostatočným časovým predstihom. Týka sa to najmä aktivácie roamingových balíkov, ktoré by ste si mali aktivovať niekoľko dní pred plánovanou cestou do zahraničia. Zároveň vás prosíme, aby ste uhrádzali vaše faktúry včas, čím sa vyhnete zbytočným komplikáciám.
úhrada faktúr cez inkaso
Dôležité rady a odporúčania pre všetkých zákazníkov, ktorí uhrádzajú faktúry prostredníctvom inkasa, z dôvodu modernizácie účtovného systému.
viac
kde získate viac informácií
Viac informácií o technických obmedzeniach získate na Zákazníckej linke 905, v prípade že patríte medzi biznis zákazníkov, odporúčame vám kontaktovať vášho priameho predajcu, alebo biznis linku 908.
http://www.orange.sk/web/pomoc/novy-...ny-system.html
3 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

BXLmiami Pozri príspevok
Ak sa to dá,nedajte sa vypísať na PN,právnici by k tomu mohli viac napísať,a zdravotka neviem či nebude chcieť od vinníka peniaze.Tuším ťa to nasosanie bude dosť stáť.Hlavné,že nikoho to nestálo život.
Prečo by Stanka to malo stáť niečo ?

Ešte raz :

Vyšetrovanie dopr.nehody síce prebehne, no Stankovú manželku budú súdne stíhať len vtedy ak okrem Stanka,bola zranená ešte ďalšia osoba a naplní sa skutková podstata §224, odst 1, 2,
lebo ja si myslím, že Stanko nedá súhlas na stíhanie vlastnej manželky.

Inak bude poriešená len poriadkovou pokutou , a následne náhradou škody sposobenou na inom vozidle cez PZP.
Od nej osobne nijakú nahradu nikto nebude chcieť, keďže vypité nemala počas nehody.

Všetko bude riešené len cez PZP.

Však pre také prípady je PZP určené.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

buchač Pozri príspevok
Mne prišla SMS o tejto zmene a následne som na webe pozrel...

http://www.orange.sk/web/pomoc/novy-...ny-system.html
Máš pravdu, teraz som pozerala, aj mne prišla sms, že bude faktúra doručená s oneskorením, ale ešte 4.8., takže som na to zabudla.

Hm, prečo neinformujú nás zábudlivých aj tesne pred obvyklým dátumom splatnosti?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko predpokladám, že vie čo robí, vie čo sa stalo, ako dopadol druhý šofér, myslím si, že ináč by sa pýtal...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Dnes ma vôbec nepotešil môj malý mikrospánok.

Tiež ma neteší, že synček stále zle spáva

Čo ma poteší, je že dokončujem posledné dph, a konečne sa hádam do postele dostanem skôr ako o jednej v noci.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...lení, však mi ho pošli, aj ja zle spávam..budeme spolu mastiť karty, alebo robiť neporiadok..no..
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ja sa teším,že od zajtra sľubujú dážď a búrky.Toto je "moje" počasie.Vlani som hromy takmer nepočul a bolo to poznať na mojej nálade.Ale minulú nedeľu som žil doobeda život naplno.Stále som bol v otvorenom okne.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pepsi asi by si mala po kartách, buď pokrčené alebo roztrhané.
Pepsikoláč ak nešteká, tak by sa Martinko nebál. A nového ufónika schovať do skrini, ináč už by kukal z čoho sa skladá, alebo ako vysáva, ale s tým, že Martinko sa kukať nebude, on by pomáhal, ufónik by mal iný zaberák Neporiadok robiť, to áno, s tým by si zabodovala.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jaj, mojuš, pepsa by som musela niekde zavrieť, lebo on malé detičky vôbec nemusí..myslí si, že každé malé dieťa nám hneď dajú domov a jemu by sa tým pádom ušlo menej lásky...akonáhle sa vonku prihovorím deťom, šteká na dotrhanie, ešteže si detičky v mojom okolí už na neho zvykli...
...tak neboj, nejako by sme to vyriešili, aby bola spokojnosť na všetkých frontoch!!..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pepsi,
len aby si skorej nezavrela niekam Martinka .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Stanko predpokladám, že vie čo robí, vie čo sa stalo, ako dopadol druhý šofér, myslím si, že ináč by sa pýtal...
Ujo tiež žije...,ale auto tiež má do šrotu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ale už sa to všetko lepší a pomaly sa dostávam do starej formy... a navyše zlá zelina nevyhynie( tak sa vraví)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko ty si nezmar, predpokladám, že už nejakú rozrobenú zmluvečku máš v ruke.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Stanko ty si nezmar, predpokladám, že už nejakú rozrobenú zmluvečku máš v ruke.
samozrejme, mám 3 rozrobené, ako by to vyzeralo nedorobiť rozrobené...,to nezvyknem...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozri sa Stanko, ak máš len tri zmluvy rozrobené, to si na tom veľmi dobre , čo keby si mal niečo iné rozrobené a nedokončené, a ty tu na Porade, to by nevyzeralo dobre.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
pozri sa Stanko, ak máš len tri zmluvy rozrobené, to si na tom veľmi dobre , čo keby si mal niečo iné rozrobené a nedokončené, a ty tu na Porade, to by nevyzeralo dobre.
vieš čo ja možem tak mat rozrobené, keď sa ani otočiť nevládzem, ja som momentálne dorozrábal...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať