Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Keď sa darí tak sa darí po prvýkrát

16.03.
Potrebujem nejakú pôžičku. So synom sme šli po bankách zisťovať podmienky úveru. Moju "rodnú" banku, ČSOB, sme si nechali nakoniec. Všade to šlo takmer rovnako až po VÚB. Tam sme povedali, že by sme si chceli zistiť podmienky úveru na istú sumu a isté roky. Zatiaľ to bola rutina (kde robím, čo, ako dlho bývam na adrese trvalého bydliska, ženatý/rozvedený...). Nakoniec ma požiadala o občiansky a ešte druhý doklad totožnosti. Odišla si ich presvietiť. Pozreli sme sa na seba so synom a vravíme si asi nás nepochopila, ale ja som jej povedal, že iba podmienky úveru. Vrátila sa späť a zopakovali sme jej to. Ona na to: to je štandardný postup. Do štyridsiatych ôsmych sa Vám ozvem a spýtam sa či ste sa rozhodli pre tú pôžičku a či ju beriete. Tak dobre.
18.03.
Rozhodol som sa pre ČSOB. Vybavujem pôžičku a pri záverečnom "kuk" do PC mi klientská pracovníčka ČSOB povie: ale veď vy ste žiadali o pôžičku aj vo VUB. Pozriem sa na seba, pretože už som tam bol sám. Ja som nežiadal, ja som sa bol iba spýtať na podmienky. Pôžičku u nás máte schválenú ale vydať Vám ju nemôžem. Musíte mi priniesť z VÚB potvrdenie že ste ju tam zamietli. OK. Idem do VÚB poviem o čo sa jedná. Regulovčíčka pri tom uvádzacom pulte v banke sa mi začala ospravedlňovať, že bohužial pracovníčka ktorá to spracovávala je na obede a príde o pol hodinu. Ja chcem iba potvrdenie že u Vás nechcem pôžičku, ale ja toľko čakať nemôžem. Vravím prichádzam do Dubnice o 16:00 bude tu ešte? Nie, pracuje do 16:00. Požiadal som spolupracovníčku aby ma zobrala do Dubnice, aby som tam bol o 15:55. Na moje prekvapenie som mal hovor do auta: pán "erzet" máme pre Vás smutnú správu. VÚB Vám pôžičku neschválila. Akoby do mňa hrom uderil a všetci hromíci. Ale veď ja som od Vás ani pôžičku nechcel a ja idem k Vám aby ste mi dali potvrdenie že ju nechcem. Tak víťazoslávne držím v hrsti papier že mi VÚB neschválila úver.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Keď sa darí tak sa darí po druhýkrát
19.03.
Pri prepise bytu (16.03) sme sa dohodli s majstrom údržby OSBD že asi jediný môj byť nemá merač kúrenia (po predchádzajúcej majiteľke). Dohodli sme sa mi ho prídu namontovať 19.03. o 8:00. Vravím si o 7:00 si pôjdem dať lekárke predpísať lieky. Mal so poradové číslo tri. Do ôsmej to v pohode stihnem. Mrknem na ordinačné hodiny. Začiatok o 9:00. Zmena plánu. O 8:00 prídu údržbári, o 9:00 som u lekárky. "Chyba lávky". 8:15 volám na OSBD nikto tu nie je. Ženský hlas na druhej strane: keď ste dohodnutý, tak čakajte, asi im niečo do toho prišlo. 8:30 volám na OSBD: nikto tu nie je okrem mňa. Na druhej strane už bol majster: Na nástenke to mali, nie je to tam tak išli pracovať. Možno Vás tam nenašli. Ja: Veď som tu od pol ôsmej. Majster: tak pane počkajte, prezvoním, zistím čo sa deje. 8:45 volám na OSBD a informujem ich oni asi hľadali moje meno a tam je na zvončeku predchádzajúca majiteľka. Majster: čakajte prezvoním ich. 9:00 zvoní mi mobil, hurá: prepáčte v susednom meste bola havária na byte tak tam museli bežať. Ja: Mne je "prd" platné Vaše ospravedlnenie keď ja som mal byť o 9:00 u lekára a potom v práci. Majster: tak dobre choďte k lekárovi a oni k Vám prídu, ale asi až tak o hodinu. Ja: ale ja musím do práce, ja som si iba odskočil. Majster: dobre tak sa dohodneme na zajtra na 8:00. Dohodli sme sa. O 11:00 mi zasa drnčí telefón: ideme Vám namontovať tie merače. Môžete tam byť o 12:00? Myslím si: už aj na šibenicu, za rebro. A tak meriam i ja teplo v byte.
Ale aby tomu bolo koniec. 9:05 som u lekárky, vydržal som tam čakať do 9:30 lekárky nebolo. Zaklopal som na sestričku: prosím iba o predpísanie liekov, zajtra sa pre ne zastavím. Už mám aj lieky.
Naposledy upravil erzet : 20.03.09 at 12:12
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Včera som si v stánku kupovala cukríky od bolesti v hrdle. Že či chcem fialové, alebo modré. Hovorím, že neviem, aké to sú. Dialóg : Ja, prosebne : "Prosím Vás, ukážte mi ich." Predavačka, nasrdene : "Ale ja mám robotu!" Ja, udivene :Pani, ...ale veď ja som zákazník ...."
Naširoko-naďaleko nikto iný..normálne ma tá baba zmiatla-dovčera som si myslela, že predavačka v stánku má v pracovnej náplni obsluhu zákazníkov...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Dobrý deň, dnes je ozaj pekne. Včera ma niekto vytočil. Konkrétne moje číslo na mobil. Vidím, že mi volá dcérka (9), ale v telefone sa ozval hlas mladej ženy. Najprv som sa zlakla, že sa niečo stalo, ale milá pani mi len oznámila, že našla mobil mojej dcéry u fontánky, kde sa hrala. Že ho zoberie domov a dala mi adresu, kde si ho môžme vyzdvihnúť. Keď sme s dcérkou poň prišli (mimochodom dcérka ani nezbadala, že ho nemá), bola veľmi milá a ešte dcérke venovala ozdobnú šnúrku na mobil, aby ho už nestratila. Ešte dnes mám dobrý pocit z človeka, ktorý je v dnešnej dobe poctivý, ale aj milý a venuje darček neznámemu. Najviac si cením, že tá pani nebola ľahostajná. Petra
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes sa mi podarilo zaperliť na voľbách. Pozerám blbo na volebnú komisiu, čo chce odo mňa a oni mali v rukách moju kartu poistenca, ktorú nemohli uznať. Hanba ako hrom. Našťastie v aute som mala vodičský preukaz. Podarilo sa mi skoro na šupu odvoliť. Ešteže ma tam nikto nepoznal
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ráno muž postriekal- po 10 dňoch proti kučeravosti- veď to vyzeralo celkom slušne- aj slnko mrkalo a teraz sneží????
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

V podvečer mi klient doniesol februárové doklady k DPH (po mojom telefonáte, kedy to chce priniesť). Už som si ich nachystala, predkontovala, len nahodiť do PC - robota asi na 3 hodinky. Pred hodinou som sa dozvedela, že zajtra nám vypnú elektrinu od 9-14 hod! Zas si nezodpovedosť klienta odnesiem ja a urobím mu DPH hoc aj na kolene s kalkulačkou pri svetle sviečky.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Teraz som si spomenula. Včera ma moje dieťatko zaskočilo otázkou, prečo hovoríme "plnoletý", keď to je po česky. Kým som jej stihla niečo rozumné odpovedať, oznámila mi, že ona bude hovoriť "plnoročný".
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Všimli ste si, že vždy, keď odpovedá Katarína, tak na hl. stránke porady je vždy 3X?

Nezaplatene pohladavky
od Katarina
Dnes 09:47 PM
Nezaplatene pohladavky
od Katarina
Dnes 09:47 PM
Nezaplatene pohladavky
od Katarina
Dnes 09:47 PM


a opäť

SU NEJAKE ZMENY OD 01.04.2009?
od Katarina
Dnes 09:49 PM
SU NEJAKE ZMENY OD 01.04.2009?
od Katarina
Dnes 09:49 PM
SU NEJAKE ZMENY OD 01.04.2009?
od Katarina
Dnes 09:49 PM
Naposledy upravil mzdarka renca : 25.03.09 at 20:57 Dôvod: doplnenie
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Všimli ste si, že vždy, keď odpovedá Katarína, tak na hl. stránke porady je vždy 3X?

Nezaplatene pohladavky
od Katarina
Dnes 09:47 PM
Nezaplatene pohladavky
od Katarina
Dnes 09:47 PM
Nezaplatene pohladavky
od Katarina
Dnes 09:47 PM


a opäť

SU NEJAKE ZMENY OD 01.04.2009?
od Katarina
Dnes 09:49 PM
SU NEJAKE ZMENY OD 01.04.2009?
od Katarina
Dnes 09:49 PM
SU NEJAKE ZMENY OD 01.04.2009?
od Katarina
Dnes 09:49 PM

Ale pozri kedy bola naposledy prítomná

Posledná návšteva: 23-06-06 11:31 AM http://www.porada.sk/member.php?u=27413
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
To bude nejaký poraďácky škriatok na vine .Pozriem nick Katarína ,kliknem a otvorí mi nick katarína
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ja to nemám 3 x a návšteva má aktuálny čas....nie ste vy dve na inej Porade?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nebude to tým, že každá pozeráte inú K(k)atarínu:

Katarina Senior Member 11-05-04

katarina Junior Member 23-06-06

katarína Junior Member 06-07-06
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Zita5 Pozri príspevok
Ale pozri kedy bola naposledy prítomná

Posledná návšteva: 23-06-06 11:31 AM http://www.porada.sk/member.php?u=27413

To je fakt sila.....funguje tu niečo medzi nebom a zemou, len neviem, čo to je.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
To je fakt sila.....funguje tu niečo medzi nebom a zemou, len neviem, čo to je.
Ty nevieš čo to spôsobuje ? No predsa blížiaci sa 31.marec
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Zita5 Pozri príspevok
Ty nevieš čo to spôsobuje ? No predsa blížiaci sa 31.marec
B I N G O, to bude ono Zitka
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
To je fakt sila.....funguje tu niečo medzi nebom a zemou, len neviem, čo to je.
Možno to bude tým, že pozeráš INÝ nick, sú tu totiž 3 osoby s podobným menom, pozri tu: http://www.porada.sk/1000224-post4474.html
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dnes ma potešilo, že na daňovom úrade neboli rady ľudí a dokonca sú aj ochotné pracovníčky. Išla som zaniesť mužove DP. Prešla som tri razy po chodbe hore dole a nie a nie nájsť to písmenko. Určite si ľudia mysleli, že hentej šibe, tak som vbehla do CH a že kde je H ? mladá sa zdvihla a pekne ma zaviedla do H-čkových dverí. To znamená, že zase nové okuliare, alebo chodiť s lupou po úradoch.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Možno to bude tým, že pozeráš INÝ nick, sú tu totiž 3 osoby s podobným menom, pozri tu: http://www.porada.sk/1000224-post4474.html
Už som sa vybrala do hajan , ale nedá mi ...

Skúste na hlavnej stránke .......do nicku vojdem cez spodnú /dolný príspevok/ Katarínu s veľkým "K" . kliknem a otvorí sa mi profil nicku katarína s malým "k"
Pozastavenie živnosti
od Katarina
Dnes 10:11 PM
Pozastavenie živnosti
od Katarina
Dnes 10:11 PM
Pozastavenie živnosti
od Katarina
Dnes 10:11 PM
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
No ja som si to vsimol... a keby to tam bolo iba raz tak si to nevsimnem!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať