Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja som od rána tiež "na infarkt". Našim susedom doviezli za tatrovku dreva. Nakoľko oni majú okolo domu kvetinky,skladajú ho asi 1m od našich múrov. Duní, trieska celý dom,občas trafia plyn.potrubie, tak podskacuje nielen nábytok, ale aj hrnce. Teraz ho budú asi 2 mesiace rúbať. Niekedy cez deň, niekedy o 22hod v noci,ale stáva sa , že aj o 01hod alebo o 05 ráno.
O 2 mesiace im asi príde ďaľšie a stále dookola.
Nepamätám si , kedy sme mali celý týždeň bez rámusu.
Nikdy nekupujte dom, ktorý stojí tesne na hranici so susedmi
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

berry Pozri príspevok
Mňa dnes nahnevalo to, že práve teraz prišiel nahnevaný šéf ,že jednému zamestnancovi došla nafta v aute a že akoto , že som mu nedala peniaze na naftu (pritom žiadne nepýtal) . Tak okrem toho , že tu robím od upratovačky, cez vrátničku , účtovníčku , mám na starosti rôzne evidencie a ešte aj robím cenové ponuky , a sekretárku , tak dnes mi pribudla nová funkcia "kontrolór plnosti nádrží v autách" . Dúfam, že sa mi to odrazí aj na plate.
Len čo budeš robiť s toľkými peniazmi (pri Tvojich funkciách - keď to počítam - že za každú máš minimálnu mzdu - tak to Ti je už hej !!
0 0
berry berry

berry je offline (nepripojený) berry

JAJA11 Pozri príspevok
Len čo budeš robiť s toľkými peniazmi (pri Tvojich funkciách - keď to počítam - že za každú máš minimálnu mzdu - tak to Ti je už hej !!
Bodaj by
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
ermon Pozri príspevok
Ajuška, ako ste dopadli? Máš už vnúčika? Ako sa volá? A koľko váži, koľko meria?
Ešte sa spamätávaš??? Už si pestovala?

No .... som zvedavá.
V klube zvedavých som ešte stále aj ja...... vnúčikovi je zatiaľ dobre u maminky......preberá si v dátumoch... ... neboooj pofffaaajim sa......
0 0
Soňurka Soňurka

Soňurka je offline (nepripojený) Soňurka

začiatočník v účtovníctve, amatér, nadšenec PORADY ...viac
JAJA11 Pozri príspevok
Len čo budeš robiť s toľkými peniazmi (pri Tvojich funkciách - keď to počítam - že za každú máš minimálnu mzdu - tak to Ti je už hej !!



Ak by si nevedela, koľko zarábaš http://www.naseplaty.sk/
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Potešilo ma, že môjmu klientovi dopadla na výbornú kontrola z ÚPSVaR.

Priznám sa, že sme na poslednú chvíľu dorábali zmluvy o dielo medzi živnostníkmi, ale všetko prebehlo OK.
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Ja som mala dnes ako sa hovorí " dramatikuš" deň. Z dôvodu že mám po chirurgickom zákroku medzerník na dvoch predných zuboch (to aby som nebola štrbavá ) som navštívila zubnú laborantku, lebo ako sa ´ďasna zoceľujú tak medzerník nedrží. A tu to začalo, aby mi nemuseli robiť odtlačok zubov, tak mi na protézu naniesla tu ružovú hmotu, potom som si medzerník musela dať do úst dobre potlačiť a počkať pokiaľ to trochu stvrdne. povedala do 3 minút. Ja som si to teda dala do úst, poriadne pritlačila (ako kázala), ružova hmota sa v ústnej dutine vyformovala....... a čakala som.
pýta sa ma
- ešte to štípe, keď vás to štípe tak je to mäkké, ešte to nebude
hovorím
- ešte štípe
Trošku ako baby sme sa zarozprávali a bolo to zrazu 5 minút

Hovorí
- dajte to dolu, dám to variť
A ja
- to nejde
Ono sa to v ústach to ružovkasté dostalo medzi moje zuby a tým pádom to nechcelo ísť von. Jeden háčik dole, druhý dola a zuby držali . Začala mi to páčiť, skúšala brúsiť no bála sa aby mi nepoškodila moje zuby.
Hovorí budete to mať asi až do smrti
Rozmýšľala čo ďalej, ja nervózna, začala som mať strach ale ani jej nebolo všetko jedno.
Hovorí
- poďte sadajte so mnou do auta, musíme s tým ísť zubárovi. A tak sme išli, očakávala že zubár bude nadávať keď zisti čo sa stalo. (Mal plnú čakáreň.)
Zubár kukol na to, nič nepovedal a hovorí, keď to išlo do úst, tak to musí ísť aj von. Začal páčiť, háky, pilníky, už som bola zúfalá. Laborantka mu hovorí, zlomte jej to a ja jej to zlepím, no on stále to páčil a brúsil. Po 10 minútach ja mokrý chrbát, zubár tiež, hurá vybral medzerník , celý
Keď mi ho uvarila a vyleštila dala som si to do úst a od šťastia že všetko dobre dopadlo sme sa . Poviem vám že také dramatické 2 hodiny som už dávno nezažila. teraz mi je to smiešne, ale vtedy nebolo.
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

pre berry - tak na to sa veľmi nespoliehaj... u nás je to rovnako a na plate sa neodráža nič...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

tak toto ma dnes pobavilo:
centrum.cz dnes je 8.5. 2008, je Den osvobození od fašismu, svátek má Osvobození od fašismu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..práve hlásili v správach,že ak kŕmime svojich psích miláčikov rôznymi jedlami z reklamy,tak tie vôbec nemusia obsahovať to,čo hlásajú,ba môžu psíkom a mačičkám skôr uškodiť,pretože sú tam namiesto mäsa rôzne iné prísady...presne tak aj v granuliach nemusí byť to,čo psíky potrebujú,a aj farbivo nemusí vždy znamenať zeleninu,mrkvu a podobne..
..a tak vážne môžeme poškodiť zdravie zvieratka a ani nevieme,ako a čím..a celkom dobre to môže byť" kvalitné "krmivo...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

...pepsíková ... a Ty si myslíš, že len to je nezdravé čo ponúkajú pre naších psích miláčikov?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VladoaKatka Pozri príspevok
...pepsíková ... a Ty si myslíš, že len to je nezdravé čo ponúkajú pre naších psích miláčikov?
.

..vieš,nedám moc na reklamy,ale keď kupujem granule,a predavač mi povie ba prečíta z obalu,čo všetko obsahujú a aké sú dobré a potom počujem toto,tak ma ide šlafiťtrak""..pes si totiž,na rozdiel od pána,nemôže vybrať v chladničke,čo mu chutí,ale musí to,čo mu pán dá...asi tak som to myslela..
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

pepsikova Pozri príspevok
.

..vieš,nedám moc na reklamy,ale keď kupujem granule,a predavač mi povie ba prečíta z obalu,čo všetko obsahujú a aké sú dobré a potom počujem toto,tak ma ide šlafiťtrak""..pes si totiž,na rozdiel od pána,nemôže vybrať v chladničke,čo mu chutí,ale musí to,čo mu pán dá...asi tak som to myslela..
no tak mňa ide oveľa skôr šlaktrafiť, ak sa v správach objaví info o tej a tej hračke, ktorá obsahuje toxíny, o jedle určenom deťom, ktoré obsahuje rakovinotvorné látky, o cukríkoch, ktoré sú plné jedov a pod. Pretože dieťa si na rozdiel od rodiča nemôže vybrať čo bude jesť, musí to čo mu rodič dá. S hračkami je to rovnako...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
..práve hlásili v správach,že ak kŕmime svojich psích miláčikov rôznymi jedlami z reklamy,tak tie vôbec nemusia obsahovať to,čo hlásajú,ba môžu psíkom a mačičkám skôr uškodiť,pretože sú tam namiesto mäsa rôzne iné prísady...presne tak aj v granuliach nemusí byť to,čo psíky potrebujú,a aj farbivo nemusí vždy znamenať zeleninu,mrkvu a podobne..
..a tak vážne môžeme poškodiť zdravie zvieratka a ani nevieme,ako a čím..a celkom dobre to môže byť" kvalitné "krmivo...
Zase nejaká "mediálna bomba"...
Viem, že krmivá dovážané zo zahraničia (nechcem menovať firmu-jedna z najv.potrav. na SK) podliehajú prísnej veter.kontrole.Pokým sa všetky vzorky nevrátia z testov, nesmie to zo skladu! Niekedy si myslím, že ani jedlo pre ľudí tak prísne netestujú.
Ale ja tiež kupujem radšej tie nefarbené granule.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ermon Pozri príspevok
no tak mňa ide oveľa skôr šlaktrafiť, ak sa v správach objaví info o tej a tej hračke, ktorá obsahuje toxíny, o jedle určenom deťom, ktoré obsahuje rakovinotvorné látky, o cukríkoch, ktoré sú plné jedov a pod. Pretože dieťa si na rozdiel od rodiča nemôže vybrať čo bude jesť, musí to čo mu rodič dá. S hračkami je to rovnako...
..

..no tak pri takýchto správach sa už vo mne budia vraždiace pudy..a už aby sme ochránili naše detičky,nesmieme im kupovať ružové z Číny,hnedé a modré vyprať aj 10x...kľudne by som vraždila...
Naposledy upravil pepsikova : 08.05.08 at 21:11
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

arizona Pozri príspevok
Ale ja tiež kupujem radšej tie nefarbené granule.
No naši miláčikovia granule majú len na spestrenie, aby videli, že aj také niečo existuje. Už dlhé roky im kupujeme mäso z bitúnku - vnútornosti, uši, paprčky, často je tam aj mäso udreté, teda podliatinou. Je to vždy čerstvé, doma to naporcujeme, miláčikovia majú privátnu mrazničku kde to majú uskladnené a potom už len po balíčkoch im uvaríme, občas zahustíme s ryžou, so šrótom, oblizujú sa ešte aj poobede.
Tá správa zabrala aj na môjho manžela, lebo dnes im doplnil zásoby mäsa.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...dnees... o 14.12 hod. som okrem hlasu svojho syna v telefóne začula aj naaadherný prenikavý hlások, ktorým sa na svet prihlásil v celej svojej kráse (51 cm a 3300 gr) - Radovanko - môj prvorodený vnúčik... a ja som onemela od úžasu...... iba ten, kto zažil - vie ako mi je....................................
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Gratulujééééééééém, babka



Nech vám v zdraví, láske rastie, nech vám dáva iba šťastie. Vo dne, v noci, skrátka stále nech Vás teší chlapča malé.
Najväčšie sú tie zisky, čo život vkladá do kolísky. V jednej z nich už sladko dýcha Vaše šťastie Vaša pýcha. Všetko najlepšie!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ajuška Pozri príspevok
...dnees... o 14.12 hod. som okrem hlasu svojho syna v telefóne začula aj naaadherný prenikavý hlások, ktorým sa na svet prihlásil v celej svojej kráse (51 cm a 3300 gr) - Radovanko - môj prvorodený vnúčik... a ja som onemela od úžasu...... iba ten, kto zažil - vie ako mi je....................................
Vítaj babinka medzi nami .G r a t u l u j e m a želám všetko dobré , drobčekovi hlavne veľa zdravíčka .
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Zita5 Pozri príspevok
Vítaj babinka medzi nami .G r a t u l u j e m a želám všetko dobré , drobčekovi hlavne veľa zdravíčka .
ďakujeeemeee ...som ani netušila čo všetko som Vám doteraz mohla záááávidieť... ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať