Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Mne sa tiež včera zadarilo.

Čistila som si telefon od SMS.
A jednu som omylom poslala:
" Sme už v Gradaci, nestihneme Vás pozrieť. Režeme na kompu. Zdraví posádka"

Dnes známa hovorí mamine: "Preboha, čo tí robia v Chorvácku, a ešte k tomu idú na kompu, veď je zima, a koľkí tam išli"

Stáva sa.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Zita5 Pozri príspevok
Ono to veru nie je sranda vyrobiť taký trapas .

Mne sa dostal do rúk vytlačený email , kde si pracovníčky nemenovaných
" Stavebnín "písali v rámci firmy email ohľadom dodávky stavebného materiálu , ktorý nám mali dodať .
A mladé neskúsené dievčatá" blondínky" ....veru pricvakli to písaníčko k objednávke/zároveň slúžila aj ako DL/ a tá putovala ku nám a dostala sa mne do rúk na podpis o prevzatí tovaru .......no poviem Vám úprimne , ešte stále som sa z toho nespamätala a zvažujem ako s tým naložím .

Sú to dievčatá vo veku mojej dcéry a teraz rozmýšľam , poslať to k nadriadenému , alebo neposlať ........prídu dievčatá o miesto ? ublížim im ? majú vôbec toľko inteligencie v sebe a aspoň sa ospravedlnia ? Čo ostatní zákazníci , z ktorých firma žije , zaslúžia si také správanie ?
No nenachádzam na to slov a ani riešenie ..........zatiaľ si to stále nechávam prejsť hlavou .
Ja síce nie som blondíka a asi nemám ani vek tvojej dcéry,ale taký trapas sa môže v skutku stať skôr ako neskôr.Ja som tam našťasite mala v pláne informovať kolegu,o ponuke ktorú nám vypracovali, čoho som sa dočkala až po neviem koľkom telefonáte.Nič nevhodné tam nebolo, dodávateľovi som sa samozrejme hneď ako som na to prišla ospravedlnila... no a ty skús mlade na to upozorniť,ak im to nedošlo
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
dnes ma skutočne potešila pošta z írska - uff, prišlo potvrdenie o daňovej rezidencii
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

betka Pozri príspevok
Mne sa tiež včera zadarilo.

Čistila som si telefon od SMS.
A jednu som omylom poslala:
" Sme už v Gradaci, nestihneme Vás pozrieť. Režeme na kompu. Zdraví posádka"

Dnes známa hovorí mamine: "Preboha, čo tí robia v Chorvácku, a ešte k tomu idú na kompu, veď je zima, a koľkí tam išli"

Stáva sa.

Vždy je to menší trapas, ako ked zamilovanú SMS pošleš namiesto svojmu mužovi,svojej nadriadenej...Možno by som na to ani neprišla, keby mi vzápätí nezavolala a upozornila na to
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

arizona Pozri príspevok

Vždy je to menší trapas, ako ked zamilovanú SMS pošleš namiesto svojmu mužovi,svojej nadriadenej...Možno by som na to ani neprišla, keby mi vzápätí nezavolala a upozornila na to
Podarené ...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ahojte. Potrebovala by som dnes poslať blahoželanie e-mailom k promociam. Nemáte nejaký link, kde by som našla vhodné blahoželanie aj obrázok, teda pohľadnicu k tejto udalosti?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

VladoaKatka Pozri príspevok
Ahojte. Potrebovala by som dnes poslať blahoželanie e-mailom k promociam. Nemáte nejaký link, kde by som našla vhodné blahoželanie aj obrázok, teda pohľadnicu k tejto udalosti?

skús www.albi.cz
0 0
HankaH HankaH

HankaH je offline (nepripojený) HankaH

VladoaKatka Pozri príspevok
Ahojte. Potrebovala by som dnes poslať blahoželanie e-mailom k promociam. Nemáte nejaký link, kde by som našla vhodné blahoželanie aj obrázok, teda pohľadnicu k tejto udalosti?
Napríklad:
www.pohladnice.post.sk
www.pohladnice.sk
www.pohladnice.zoznam.sk
www.e-cards.sk
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

www.ecards.cz
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Dnes ma potešila moja štvorročná dcérka. Hnala som sa s ňou z autobusu do škôlky, rýchlo vyzuť, rýchlo prezliecť, len aby som načas stihla do práce. Keď sa tu pri dverách otočí a vraví: Ešte pusu mami. Nie Ty mne, ja Tebe.
Tak som si teda čupla a čakala.Päť minút hľadala miesto, kde mi tú pusu dá, päť minút si nastavovala moju tvár a minútu trvala pusa. Jasné, že som neprišla načas do práce, chýbalo mi tých desať minút, ale mám to na háku. Veď je to len robota.Prajem príjemný deň.
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Stalo sa mi to včera : Dostala som od SP pozvánku - dostavte sa na preregistrovanie SZČO. Aké preregistrovanie veď som sa zaregistrovala?
V SP mi povedali : Platili ste dobrovoľné poistenie ale od 1.7. treba platiť povinné, musíte zaplatiť za 7.,8. a 9. mesiac.
Veď ja som to zaplatila a poistné /povinné aj dobrovoľné / ide na ten istý účet SP. Ale je tam iný VS.
Poraďte čo mám robiť, mám zaplatiť ešte raz?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
sojciakova Pozri príspevok
Dnes ma potešila moja štvorročná dcérka. Hnala som sa s ňou z autobusu do škôlky, rýchlo vyzuť, rýchlo prezliecť, len aby som načas stihla do práce. Keď sa tu pri dverách otočí a vraví: Ešte pusu mami. Nie Ty mne, ja Tebe.
Tak som si teda čupla a čakala.Päť minút hľadala miesto, kde mi tú pusu dá, päť minút si nastavovala moju tvár a minútu trvala pusa. Jasné, že som neprišla načas do práce, chýbalo mi tých desať minút, ale mám to na háku. Veď je to len robota.Prajem príjemný deň.

Krásne, želám veľa takých chvíľ...
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Včera som dostala pokutu za oneskorené hlásenie za rok 2004 !! Hlásenie som, pravdaže, podala včas, ibaže sa na daňovom kdesi zapotrošilo. V roku 2005 ma prosila naša správkyňa, či by sme jej ho neposlali ešte raz, pretože si ho nemá ako nahrať. Čo už potom bolo jednoduhšie, ako dať naň došlovačku a po 4 rokoch vybrať pokutku !!!
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Zuzka10 Pozri príspevok
Stalo sa mi to včera : Dostala som od SP pozvánku - dostavte sa na preregistrovanie SZČO. Aké preregistrovanie veď som sa zaregistrovala?
V SP mi povedali : Platili ste dobrovoľné poistenie ale od 1.7. treba platiť povinné, musíte zaplatiť za 7.,8. a 9. mesiac.
Veď ja som to zaplatila a poistné /povinné aj dobrovoľné / ide na ten istý účet SP. Ale je tam iný VS.
Poraďte čo mám robiť, mám zaplatiť ešte raz?
Treba sa u nich zastaviť, doniesť fotokopie všetkých platieb a zároveň Ti doporučujem k tomu napísať aj list.
Ďalej požiadaj o registráciu - teda GRID kartu pre individuálny vstup do Tvôjho vlastného účtu a tam potom uvidíš ako sú u nich zaregistrované platby. Ja to už mám, ak chceš viac zavolaj alebo skús sa pozrieť aj na
www.socpoist.sk
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Treba sa u nich zastaviť, doniesť fotokopie všetkých platieb a zároveň Ti doporučujem k tomu napísať aj list.
Ďalej požiadaj o registráciu - teda GRID kartu pre individuálny vstup do Tvôjho vlastného účtu a tam potom uvidíš ako sú u nich zaregistrované platby. Ja to už mám, ak chceš viac zavolaj alebo skús sa pozrieť aj na
www.socpoist.sk

Katka, ďakujem!
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zuzka10 Pozri príspevok
Stalo sa mi to včera : Dostala som od SP pozvánku - dostavte sa na preregistrovanie SZČO. Aké preregistrovanie veď som sa zaregistrovala?
V SP mi povedali : Platili ste dobrovoľné poistenie ale od 1.7. treba platiť povinné, musíte zaplatiť za 7.,8. a 9. mesiac.
Veď ja som to zaplatila a poistné /povinné aj dobrovoľné / ide na ten istý účet SP. Ale je tam iný VS.
Poraďte čo mám robiť, mám zaplatiť ešte raz?
Predpokladám, že si všetko platila pod VS vystaveným na dobrovoľné poistenie, tak požiadaj o preúčtovanie výšky povinného poistenia pod nový variabilný symbol .
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

... stalo sa to ešte v sobotu...
Umývala som okná na poschodí a práve išla vnúčka s otcom z nákupu. Ja som sa jej ozvala, samozrejme úsmev až po uši, v ruke držala nejakú krabicu a maslo ... v tom jej otec hovorí: Aďa poď už, musíme zaniesť nákup domov!

Pohla sa za ním ... zachvíľu sa otočila ku mne, ručičkou mi poslala pusu a zamávala ...s dodatkom Ahóój.
... bolo to príjemné ...
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Zuzka10 Pozri príspevok
Stalo sa mi to včera : Dostala som od SP pozvánku - dostavte sa na preregistrovanie SZČO. Aké preregistrovanie veď som sa zaregistrovala?
V SP mi povedali : Platili ste dobrovoľné poistenie ale od 1.7. treba platiť povinné, musíte zaplatiť za 7.,8. a 9. mesiac.
Veď ja som to zaplatila a poistné /povinné aj dobrovoľné / ide na ten istý účet SP. Ale je tam iný VS.
Poraďte čo mám robiť, mám zaplatiť ešte raz?
Zuzka veru zaplatiť ešte raz...... Dobrovoľné a povinné poistenie sú dve rôzne poistenia predsa, ktoré môžeš mať aj súbežne. Pokiaľ si sa neodhlásila z dobrovoľného do 30.06. veru im povinné dlhuješ za tie 3 mesiace naozaj. Ak si nehodláš platiť aj - aj, tak buď rada, že sa Ti z SP ozvali už teraz a nie až po roku trebárs (veľa ľudí sa ocitlo nechápavo aj v tejto situácii)......
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ajuška Pozri príspevok
Zuzka veru zaplatiť ešte raz...... Dobrovoľné a povinné poistenie sú dve rôzne poistenia predsa, ktoré môžeš mať aj súbežne. Pokiaľ si sa neodhlásila z dobrovoľného do 30.06. veru im povinné dlhuješ za tie 3 mesiace naozaj. Ak si nehodláš platiť aj - aj, tak buď rada, že sa Ti z SP ozvali už teraz a nie až po roku trebárs (veľa ľudí sa ocitlo nechápavo aj v tejto situácii)......
... keby len po roku, niekedy sa prihlásia aj neskôr, hlavne zdravotné poisťovne a hneď aj s výmerom na penále...

Presne tak, ako to píše Ajuška, buď rada
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

VladoaKatka Pozri príspevok
... stalo sa to ešte v sobotu...
Umývala som okná na poschodí a práve išla vnúčka s otcom z nákupu. Ja som sa jej ozvala, samozrejme úsmev až po uši, v ruke držala nejakú krabicu a maslo ... v tom jej otec hovorí: Aďa poď už, musíme zaniesť nákup domov!

Pohla sa za ním ... zachvíľu sa otočila ku mne, ručičkou mi poslala pusu a zamávala ...s dodatkom Ahóój.
... bolo to príjemné ...
To znamená , že si super stará mama. Moje deti majú tiež dve superbabky na ktoré sa môžem vždy spoľahnúť. Deti ich majú strašne radi, ale bodaj by nie keď ich zásobujú sladkosťami...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať