Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

A mňa dnes ale poriadne, vytočila Piešťanská pošta. Alebo naša doručovateľka? Objednala som si knihy cez internet a už viac ako tri týždne netrpezlivo čakám na dobierku. Dnes som dostala mail od odosielateľa, že sa im balíček vrátil a mám vysvetliť dôvod neprevzatia dobierky Ako mám vysvetliť, že som neprevzala niečo, o čom mi pošta ani nedala vedieť? Nebola som odcestovaná, pravidelne si kontrolujem poštovú schránku, žiadny oznam som nedostala
A naštvaná som skutočne veľmi, pretože sa na tie knihy už dlho teším
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Eulalia Pozri príspevok
A mňa dnes ale poriadne, vytočila Piešťanská pošta. Alebo naša doručovateľka? Objednala som si knihy cez internet a už viac ako tri týždne netrpezlivo čakám na dobierku. Dnes som dostala mail od odosielateľa, že sa im balíček vrátil a mám vysvetliť dôvod neprevzatia dobierky Ako mám vysvetliť, že som neprevzala niečo, o čom mi pošta ani nedala vedieť? Nebola som odcestovaná, pravidelne si kontrolujem poštovú schránku, žiadny oznam som nedostala
A naštvaná som skutočne veľmi, pretože sa na tie knihy už dlho teším
Začnem uvažovať nad tým, či nás obe vytočili naše doručovateľky/pošty... alebo tá istá zásielková firma... Mne sa presne toto stalo predčasom - smsku o odslaní zásielky som dostala na tretí deň... dlho - dlho nič... a potom detto mail - že prečo som zásielku neprevzala......
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Zita5 Pozri príspevok
Mňa včera zasa rozčúlil "Paušál pre blízkeho "...marketingový ťah , ale SONY sme dostali .
...popíš bližšie o čo tam, ide, mal by som záujem o ten paušál, je tam naozaj zľava 75 percent na 2 roky?..mne sa to zdá výhodné.
0 0
renatan renatan

renatan je offline (nepripojený) renatan

Ja som tak vlani čakala na knihy určené pod stromček a nakoniec som ich doslala až v januári, tiež boli akože neprevzaté. Ale nedoručovala to pošta, ale nejaká iná spoločnosť a jej zamestnanci sa zrejme neunúvali ani zazvoniť pri dverách. Lebo pri opakovanom doručení som knihy našla v noci pred dverami položené a určite sme boli celé poobede doma. Keby si ich niekto "vypožičal", neviem ako by sa domáhali zaplatenia. Rada by som videla tie sfalšované podpisy o doručení. Takže Slovenská pošta v tomto prípade býva nevinná, ale bohužiaľ kritika padne na ňu.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ajuška Pozri príspevok
Začnem uvažovať nad tým, či nás obe vytočili naše doručovateľky/pošty... alebo tá istá zásielková firma... Mne sa presne toto stalo predčasom - smsku o odslaní zásielky som dostala na tretí deň... dlho - dlho nič... a potom detto mail - že prečo som zásielku neprevzala......
renatan Pozri príspevok
Ja som tak vlani čakala na knihy určené pod stromček a nakoniec som ich doslala až v januári, tiež boli akože neprevzaté. Ale nedoručovala to pošta, ale nejaká iná spoločnosť a jej zamestnanci sa zrejme neunúvali ani zazvoniť pri dverách. Lebo pri opakovanom doručení som knihy našla v noci pred dverami položené a určite sme boli celé poobede doma. Keby si ich niekto "vypožičal", neviem ako by sa domáhali zaplatenia. Rada by som videla tie sfalšované podpisy o doručení. Takže Slovenská pošta v tomto prípade býva nevinná, ale bohužiaľ kritika padne na ňu.
Nie je to prvý raz, čo som si objednala knihy u tejto spoločnosti a doteraz neboli problémy, takže mi to vychádza na tú poštu Ale každým dňom čakám aj zásielku kníh z Martinusu, tak uvidím, či dostanem včas aspoň tieto, alebo pochodia rovnako ako prvé
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
mno čo sa týka toho bordelu menom Slovenská pošta tak radšej sa zdržím komentára...bývam tretí rok na Trnávke a za ten čas mi miestna pošta nedoručila ani jeden(!!!) balík či doporučený list A4...v lepšom prípade si nájdem avízo a v horšom veľké nič...pomer avízo/nič je cca 1:1...robím doma, takže aurgument že balíkári ma nikdy nenájdu doma, nemôžem stráviť...ale panstvo to nezaujíma...hlavne že platíme výpalnícke poštovné
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
brm Pozri príspevok
mno čo sa týka toho bordelu menom Slovenská pošta tak radšej sa zdržím komentára...bývam tretí rok na Trnávke a za ten čas mi miestna pošta nedoručila ani jeden(!!!) balík či doporučený list A4...v lepšom prípade si nájdem avízo a v horšom veľké nič...pomer avízo/nič je cca 1:1...robím doma, takže aurgument že balíkári ma nikdy nenájdu doma, nemôžem stráviť...ale panstvo to nezaujíma...hlavne že platíme výpalnícke poštovné
Čo sa týka pošty, je to na
Pokiaľ som bývala u rodičov, spolu s našimi zásielkami poštárka pravidelne vhodila i cca 5 cudzích a to nie len z našej ulice, alebo našu poštu vhodila pre zmenu niekomu inému. Po sťažnostiach vymenili poštárku.
Ako som sa presťahovala, nemávam veľmi s poštou problémy až na pár výnimiek.
0 0
evka-janekova evka-janekova

evka-janekova je offline (nepripojený) evka-janekova

maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac
Ráno som zapla telku a opakovali tel. noviny, neviem či na JOJ alebo na Markíze. Odznela tam správa: v Bánovciach nad Bebravou idú stavať Romom bytovku, lebo tu čo mali, už zničili tak im idú stavať novú za neviem koľko miliónov v centre mesta... A že ludia protestujú... A kto by neprotestoval? Nie som rasista, ale do nepíčetnosti ma vytáča, že oni majú všetko takmer zadarmo - či už učebnice, obedy pre deti za korunu, elektrinu na čierno, vodu neplatia, ale odstaviť ich nemôžu, lebo by sa zasa rozniesla žltačka. Ja ked nemám na obedy, nech dieťa neje, neplatím, odpoja ma a nestara sa nikto ci sa mam kde okúpať. Chceš bývať? Kúp si, zober si hypotéku a pracuj! Oni sú tak naučení, že stále majú všetko, keby si tie byty aspoň vážili, 20% si odpracujú..som zvedavá. Za 5 rokov sa bude bytovka búrať a stavať nová, lebo uz ju ráčili rozbiť a rozkradnúť čo sa dalo.

Ešte že mi tu slniečko svieti.......
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

mirpo Pozri príspevok
Čo sa týka pošty, je to na
Pokiaľ som bývala u rodičov, spolu s našimi zásielkami poštárka pravidelne vhodila i cca 5 cudzích a to nie len z našej ulice, alebo našu poštu vhodila pre zmenu niekomu inému. Po sťažnostiach vymenili poštárku.
Ako som sa presťahovala, nemávam veľmi s poštou problémy až na pár výnimiek.
A kde si sa v Malackách presťahovala? Mám zlé skúsenosti s malackou poštou, že by som to urobila aj ja?
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
A kde si sa v Malackách presťahovala? Mám zlé skúsenosti s malackou poštou, že by som to urobila aj ja?
Z "Rádku", kde som bývala, som teraz blízko štátneho gymnázia. Už nedostávam cudziu poštu, teda ak nerátam jeden raz - bolo to oznámenie o doručení zásielky niekomu cudziemu s mojimi 2 oznámeniami. Ale balík si vždy musím vyzdvihnúť na pošte či som doma alebo nie.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

No ja bývam pošte pod "hubou" naproti hotelu ATRIUM, takže ak je nejaký problém mám to kúsok. Neviem si predstaviť že by som behala z Rádku alebo z Dolného konca.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Čo ma dnes pobavilo?
Dnes to bola tlačová správa v denníku Pravda...bol to údaj sledovanosti oblúbených serialov, pobavilo ma to, že seriál Kutyil, s.r.o má o 100 000 dívakov väčšiu sledovanosť ako seriál Panelák...a dokonca väčšiu ako serial Priateľky na Markíze...ja už vôbec neviem čo si mám myslieť o slovenskom divákovi:-)))..nie že by som fandil seriálu Panelák, ale seriál Kutyil je asi najtrápnejšia vec akú som kedy videl v telke.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bobino38 Pozri príspevok
Čo ma dnes pobavilo?
Dnes to bola tlačová správa v denníku Pravda...bol to údaj sledovanosti oblúbených serialov, pobavilo ma to, že seriál Kutyil, s.r.o má o 100 000 dívakov väčšiu sledovanosť ako seriál Panelák...a dokonca väčšiu ako serial Priateľky na Markíze...ja už vôbec neviem čo si mám myslieť o slovenskom divákovi:-)))..nie že by som fandil seriálu Panelák, ale seriál Kutyil je asi najtrápnejšia vec akú som kedy videl v telke.
Ten sa teda Andymu ozaj nepodaril. To sa nedá pozerať ani so zavretými očami a zapchatými ušiami. Ešte že je možnosť výberu.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mne sa dnes podarilo zaspať do práce, budík mam nastavený na mobile a zisťujem, že nefunguje. Sa mi zdalo, že je akési svetlo vonku, kuknem na hodiny a bolo skoro 6 hodín. Som sa rýchlo umyla, obliekla a vyletela z paneláku ako strela. Chcela som ísť pôvodne pešo na zastávku do mesta, ale na sídliskovej zástavke stáli ľudia, tak som počkala, lebo fúkalo a pršalo. Tomu autobusu sa ešte pokazil inteligentný systém na dopravné karty a stáli sme vyše 7 minút, čím som zmeškala ďalší spoj. Prišla som do práce na 7 (inak chodím na 6.30), ale všetko je fajn a slniečko svieti.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dnes ma totálne neštvalo ako min. zdravotníctva ide zredukovať povinné očkovanie detí!! Povinné preočkovanie, ktoré bolo v 3r. života idú zrušiť, nakoľko hádam nebudú deťom- ešte nie sú voliči- toto očkovanie uhrádzať, radšej ho zrušia ! No nemám väčšieho jedu, ako keď čosi, čo roky je osvedčené a prináša výsledky v zmysle prevencie, ideme rušiť, lebo ide sa šetriť na vek. kategórii, ktorá sa neozve!!!
Čo nás ešte v tomto štáte pri tejto vláde čaká!!!!??????
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Bionda Pozri príspevok
Dnes ma totálne neštvalo ako min. zdravotníctva ide zredukovať povinné očkovanie detí!! Povinné preočkovanie, ktoré bolo v 3r. života idú zrušiť, nakoľko hádam nebudú deťom- ešte nie sú voliči- toto očkovanie uhrádzať, radšej ho zrušia ! No nemám väčšieho jedu, ako keď čosi, čo roky je osvedčené a prináša výsledky v zmysle prevencie, ideme rušiť, lebo ide sa šetriť na vek. kategórii, ktorá sa neozve!!!
Čo nás ešte v tomto štáte pri tejto vláde čaká!!!!??????
že postupne bude všetko očkovanie dobrovoľné a hradiť si ho budeme musieť sami, a zas katastrofické scenáre, koľkí na to budú mať a žeby hrozilo opätovné vypuknutie už pomaly zabudnutých chorôb?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
No takže smer rozvojové štáty? Veď podľa štatistík sme mali očkovanie na úrovni vyspelých krajín, ja teda nechápem prečo to meniť! V konečnom dôsledku predsa liečba je oveľa nákladnejšia! O mortilite sa hádam vyjadrovať ani netreba! tobôž u tak zraniteľnej skupiny ako sú deti.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Viem, že mnohí neradi počujú, čo dobré bolo v minulosti, ale my, skôr narodení, sa dobre pamätáme, ako sme v škôlke a aj na ZDŠ-ke "stáli v rade" pri povinnom očkovaní proti tým najzákladnejším nebezpečným ochoreniam. Naša lekárska starostlivosť bola v tomto prípade skutočne na svetovej úrovni. Nemyslím si, že očkovanie bolo preto, že bola "bezplatná dostupnosť". Nič nebolo zadarmo. Veď sme odvádzali príspevky do rôznych fondov, platili sme dosť vysoké dane a v tom sme si zaplatitli aj lekársku starostlivosť. Súhlasím s názorom, že následky na liečenie závažných ochorení, ktorým sa dá predísť očkovaním, budú pre rodičov ďaleko nákladnejšie ako očkovacie vakcíny. Považujem za tragédiu, že ľudské zdravie je dnes rukojemníkom zdravotných poisťovní.
0 0
Miminabb Miminabb

Miminabb je offline (nepripojený) Miminabb

Prepáčte, ja si musím tiež uľaviť, trošku iným smerom, ale dnes mi volal klient a pýta sa ma: "Bol som zaniesť do poisťovne to RZZP, čo ste mi robili? A neviete, či som im už uhradil tú dlžnú čiastku?" To je jeden najťažší, klient, všetky doklady stráca, zlatí "igelitkári", ktorí aspoň tie doklady strčia do tej igelitky...




Tak mi vzkypela žlč, a musela som sa niekde vykričať, ďakujem
Miriam
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Miminabb Pozri príspevok
Prepáčte, ja si musím tiež uľaviť, trošku iným smerom, ale dnes mi volal klient a pýta sa ma: "Bol som zaniesť do poisťovne to RZZP, čo ste mi robili? A neviete, či som im už uhradil tú dlžnú čiastku?" To je jeden najťažší, klient, všetky doklady stráca, zlatí "igelitkári", ktorí aspoň tie doklady strčia do tej igelitky...




Tak mi vzkypela žlč, a musela som sa niekde vykričať, ďakujem
Miriam

Niet za čo, rado sa stalo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať