Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
slavica Pozri príspevok
Majka, horšie že nás si ľahko najdu , ale ak voláš do nejakej spoločnosti, tak všade sedia na linke chuďatká operatori, ktorí za nič nemôžu a všetko treba písomne do nemoty urgovať...ak sa vobec dovaláš ...u mna stačí zaklopať a dvere sú otvorené a ja prvá na rane
často aj v pyžame.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mňa dnes veľmi potešila svojou návštevou Lenka1979.
Ale teraz , lebo už odišla.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Mňa dnes veľmi potešila svojou návštevou Lenka1979.
Ale teraz , lebo už odišla.
tak to vám bolo hej...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Predstavte si. V utorok 11.11.2008 som posielal taký balíček ako list z Dubnice do Horných Orešian (19 km od Trnavy). A viete koľko cestoval? Mama dostala oznámenie o uložení zásielky 18.11.2008. To ešte nie sú Vianoce.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Mňa dnes veľmi potešila svojou návštevou Lenka1979.
Ale teraz , lebo už odišla.

Mňa dnes veľmi potešili svojou návštevou Rozalka a Lenka 1979, som veľmi rada , že som mala možnosť Lenku1979 stretnúť osobne .
Ešte viac moja duša bude potešená , ak Lenka1979 napíše , že už je doma a všetko bolo v poriadku .Tým mám na mysli , že cesta späť prebiehala v poriadku , lebo je veľmi škaredé počasie a ona vlastne musí prejsť skoro celé Slovensko .
Naposledy upravil Zita5 : 20.11.08 at 17:34 Dôvod: prejť-prejsť
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ZuzanaP Pozri príspevok
Prečo sa ja musím rozčulovať hneď takto zrána. Objednala som si cez jeden zásielkový obchod kabelku, po ktorej som dlho túžila. Každý deň som netrpezlivo otvárala schránku a stále nič, žiadne oznámenie o uložení zásielky. Tak som písala do obchodu a dnes mi prišla odpoveď, že sa im zásielka vrátila ako neprevzatá. Teraz kde je chyba? V zásielkovom obchode, na pošte alebo v tom, že nám susedia kradnú letáky a mohli spolu s nimi vytiahnúť aj lístok o uložení zásielky!!!
Mne sa také niečo dávnejšie tiež stalo...
Odvtedy si žiadam zaslať avízo a potom telefonicky "otravujem" poštu, či mi to ešte nedošlo. Určite nie sú nadšení,ale ešte nikdy ma neodmietli s tým,že sa nepozrú
Alebo, ak je to možné,dávam si zaslať kuriérom,s tými nemávam problémy...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Zita5 Pozri príspevok
Mňa dnes veľmi potešili svojou návštevou Rozalka a Lenka 1979, som veľmi rada , že som mala možnosť Lenku1979 stretnúť osobne .
Ešte viac moja duša bude potešená , ak Lenka1979 napíše , že už je doma a všetko bolo v poriadku .Tým mám na mysli , že cesta späť prebiehala v poriadku , lebo je veľmi škaredé počasie a ona vlastne musí prejť skoro celé Slovensko .
Zitka tak to nás mohla pozbierať predtým po ceste všetky...aj my by sme ťa radi videli
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Rozalka Pozri príspevok
Mňa dnes veľmi potešila svojou návštevou Lenka1979.
Ale teraz , lebo už odišla.

To muselo byť príjemné stretnutie. Mám pocit, že Lenke sa splnil sen.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
slavica Pozri príspevok
Zitka tak to nás mohla pozbierať predtým po ceste všetky...aj my by sme ťa radi videli
Bolo by to veľmi dobré, ale v tom aute aj Lenka mala problémy sa zmestiť, hoci je super štíhla, bola medzi kolegami len tak utisnutá, no kde by ešte vás popchala?
Ale čo nie je môže byť, dojdite niekedy, dobre?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Rozalka Pozri príspevok
Bolo by to veľmi dobré, ale v tom aute aj Lenka mala problémy sa zmestiť, hoci je super štíhla, bola medzi kolegami len tak utisnutá, no kde by ešte vás popchala?
Ale čo nie je môže byť, dojdite niekedy, dobre?
Rozálka ďakujem za pozvanie, možno raz zalarmujem Elen a prekvapkáme Vás
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
slavica Pozri príspevok
Rozálka ďakujem za pozvanie, možno raz zalarmujem Elen a prekvapkáme Vás
Jéééj to by bolo báječnééééééééé ......
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Zita5 Pozri príspevok
Jéééj to by bolo bájačnééééééééé ......
No Zitka, tak aj ty si ma potešila týmto výkrikom, tak musím hneď napísať Elen na Skypko, čo tu riešime a vymyslieť čosik
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
slavica Pozri príspevok
No Zitka, tak aj ty si ma potešila týmto výkrikom, tak musím hneď napísať Elen na Skypko, čo tu riešime a vymyslieť čosik
A Elen to vie skôr, ako jej "skypneš".
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Majka, pridaj sa aj Ty, tu na dolniakoch ešte nesneží .... ale vraj v nedeľu začne.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Melnick Pozri príspevok
A Elen to vie skôr, ako jej "skypneš".
Elen je stíhačka , papa vypínam bednu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Rozalka Pozri príspevok
Majka, pridaj sa aj Ty, tu na dolniakoch ešte nesneží .... ale vraj v nedeľu začne.
Ja som dievča z hôr - ja sa snehu nebojííííím.







0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Požičal som chlapom auto aby doviezli cement. Kedže sa im trochu vysypalo, tak zobrali vysavač a povysávali kufor. Ten vysavač si poožičali od zákazníka. Dnes ma volal aby som sa išiel pozrieť čo moji chlapi vyviedli. Hrôza!! On to bol vysávač s vodným filtrom / vodník/ a oni ho nevyliali. Ostatné si domyslíte.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
kabatik Pozri príspevok
Požičal som chlapom auto aby doviezli cement. Kedže sa im trochu vysypalo, tak zobrali vysavač a povysávali kufor. Ten vysavač si poožičali od zákazníka. Dnes ma volal aby som sa išiel pozrieť čo moji chlapi vyviedli. Hrôza!! On to bol vysávač s vodným filtrom / vodník/ a oni ho nevyliali. Ostatné si domyslíte.
Pozri kabatik, hoď do inzercie, že predáš kvalitnú dlaždicu
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Ahojte dievčence,
hlásim šťastný návrat domov aj do práce.
Cesta bola dobrá, až na Donovaly a sem-tam prekročenú rýchlosť..., ale dalo sa. Ďakujem Rozalke a Zitke5 za príjemnú spoločnosť a teším sa veľmi na ďalšie spoločné stretnutia.... tentokrát možno v BJ
Lenka
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

kabatik Pozri príspevok
Požičal som chlapom auto aby doviezli cement. Kedže sa im trochu vysypalo, tak zobrali vysavač a povysávali kufor. Ten vysavač si poožičali od zákazníka. Dnes ma volal aby som sa išiel pozrieť čo moji chlapi vyviedli. Hrôza!! On to bol vysávač s vodným filtrom / vodník/ a oni ho nevyliali. Ostatné si domyslíte.
Škoda, že sa to nedá ohodnotiť, lebo toto je príspevok presne do tejto témy. Teda predpokladám, že teba to rozčúlilo, ale - čo budem tajiť - väčšina z nás sa na tom dobre zasmiala.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať