Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Bionda Pozri príspevok
Nika, ja nie som si vôbec istá, že tebou uvádzané opatrenia boli až takéto precízne- teda v globále. (možno niekde áno, ale určite nie všade).
Je to možné....ruku do ohňa za poštu nedám......
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

čo sa týka sestričiek, tak som mala zaujímavosť pred deviatimi rokmi, keď som šla rodiť . Bola nedeľa, zaklopala som na okienko pôrodnice a povedala som, že idem rodiť. Šla som bez bolesti, lebo som azda jedna z mála, čo nemám vtedy bolesti , lekári tomu vravia bezbolestný pôrod. Sestrička mi povedala, aby som sa šla prezliecť. A ja že kde, lebo je nedeľa a šatne boli zavreté. Ona no na záchod. Len som takto oči vyočila , že či to myslí vážne a opýtala som od nej osušku. Ona načo mi treba osušku. A ja jej na to, aby som mala do čoho dieťa zabaliť, veď keď sa tam môžem prezliecť, tak ho hneď tam aj okúpem . Hneď ma brala na izbu. A ani o pätnásť minút bol chlapec na svete.
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
Judita, výborne si to vyriešila!!!Som sa pobavila
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Judita, z teba by si mala vziat priklad nasa kamaratka Vlasticka a tiez by sa mala spravat takto asertivne. Velmi som spokojna, ze sa najdu aj taki ludia ako si ty.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

abel Pozri príspevok
Mňa rozčuľuje veta, ktorá už mesiac svieti na stránke socpoist pri overení saldokonta: Na tejto časti aplikácie sa pracuje. Funkcionalita bude sprístupnená do 02.12.2008
Najprv tam bolo do 25. 11. 2008, potom termín predĺžili, teraz sa nesnažia ani o to.
Nielenže ešte aj večer 3. 12. 2008 tam svieti tá istá veta, ale pribudla aj ďalšia:
Dôležité oznamy: ·Z dôvodu technickej údržby bude systém elektronického zberu údajov (EZU) nedostupný dňa 4.11.2008 v čase od 16:30 hod. do 18:30 hod.
Takže pozor, pred mesiacom tam nechoďte. A možno príde aj Mikuláš
0 0
stefan.m54 stefan.m54

stefan.m54 je offline (nepripojený) stefan.m54

Včera večer,keď som sa vrátil z "ajpivečka" a vydoloval diľkové ovládanie TV spod spiacej manželky prepol som na STV 1.V priamom prenose "celebrity"odpočítavali nabehnuté peniažky a dávali si akésy "stávky".Na tom všetkom ma zarazilo,že hodnota príspevkov od darcov bola uvedená len v SK.Nevidel som začiatok,možno to tam bolo vysvetlené,ale ak nie tak pre nich neplatí zákon o duálnom zobrazovaní cien?Nemala byť hodnota uvedená aj v eurách?
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

stefan.m54 Pozri príspevok
Včera večer,keď som sa vrátil z "ajpivečka" a vydoloval diľkové ovládanie TV spod spiacej manželky prepol som na STV 1.V priamom prenose "celebrity"odpočítavali nabehnuté peniažky a dávali si akésy "stávky".Na tom všetkom ma zarazilo,že hodnota príspevkov od darcov bola uvedená len v SK.Nevidel som začiatok,možno to tam bolo vysvetlené,ale ak nie tak pre nich neplatí zákon o duálnom zobrazovaní cien?Nemala byť hodnota uvedená aj v eurách?
..no to teda je problém:-))
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
bobino38 Pozri príspevok
..no to teda je problém:-))
Sme v téme: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo. Tak ho to potešilo alebo rozčúlilo.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mňa potešilo, koľko sa včera na tej estévéčke pre detičky vyzbieralo...
Keď som videla tú sumu, tak pre slzy v očiach som si ani nestihla všimnúť, že to duálne nezobrazili...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mňa dnes potešilo stretko :
http://www.porada.sk/886792-post1709.html
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Mňa dens potešilo stretko :
http://www.porada.sk/886792-post1709.html
Malo by dostať meno SUPERSTRETKO.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Mňa dnes smutne potešil jeden príbeh odvysielaný v TV Narkóza. V Santiagu de Chile na diaľnici sa ocitol pes a nevedel sa dostať na druhú stranu. Pri jednom pokuse ho zachytilo auto, no nezabilo ho,iba zranilo. Za malú chvíľu prišiel ku zranenému psíkovi iný psík a celou silou sa ho snažil dotiahnuť na krajnicu dialnice, aj sa mu to podarilo. NEUVERITEĽNÉ . Všetko to snímala kamera a neskôr záchranári odviezli zraneného psíka.
Niekedy sa ani človek nezachová tak ako ten psík. Chcela by som poznať pokračovanie tohto príbehu. Možno oslovím môjho známeho z chilskej TV či niečo o tom nebude vedieť.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Betlehem v Ilave. Ježiš, Mária, Jozef a partizán.
IMG_2399.jpg  
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Sklamalo ma že ideme od 1.1.2009 na 60% platu
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Betlehem v Ilave
IMG_2394.jpg  
IMG_2396.jpg  
IMG_2395.jpg  
1/1
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

erzet Pozri príspevok
Sklamalo ma že ideme od 1.1.2009 na 60% platu
Nebuď sklamaný, možno budeš raz ešte vďačný za tých "aspoň" 60 %. Po tom, ako každý deň sledujem v TV ako prichádzajú ľudia o prácu sa to môže veľmi ľahko stať.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
janomila Pozri príspevok
Nebuď sklamaný, možno budeš raz ešte vďačný za tých "aspoň" 60 %. Po tom, ako každý deň sledujem v TV ako prichádzajú ľudia o prácu sa to môže veľmi ľahko stať.
Ďakujem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
erzet Pozri príspevok
Sklamalo ma že ideme od 1.1.2009 na 60% platu
Nemyslím si, že takto by mala vyzerať vianočná odmena.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
tonaznik Pozri príspevok
Pozri :

Nitra
šak ja viem, že je to môj výrok
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

erzet Pozri príspevok
Betlehem v Ilave. Ježiš, Mária, Jozef a partizán.

To potvrdzuje, že dobrých ľudí sa všade veľa zmestí .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať