Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dnes ma potešila správa od syna z Anglicka, že balík s koláčikmi prišiel po týždni celý a neporušený, koláčiky sú super.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

ola Pozri príspevok
Dnes sa vám nič nestalo? Nič vás nepotešilo? niš vás nenas....o? hm?
Potešilo, a veľmi. Chcela som jednu knihu, vedela som, že sa pripravuje. Dnes mi zazvonil mobil, volal mi autor, že kniha už vyšla, a ak si ju chcem kúpiť, tak mi ju donesie, lebo má cestu do LC. Tak sa teším z novej knihy, aj z toho, že mi ju doniesol.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mňa rozčuľujú posledných pár dní naše telekomunikácie.
Vo štvrtok som nahlasovala poruchu. Vraj premerajú, ozvú sa.
V piatok poobede som volala znovu, či niečo namerali. Vraj áno, je tam porucha, že technik má dva pracovné dni na to, aby to riešil. Takže bola sobota nedeľa, telefón nešiel 4 dni.
V pondelok ráno mi prišla SMS, že zaevidovali poruchu na mojom telefóne, a že to bolo posunuté technickému oddeleniu.
Keď som si to všetko spočítala, tak mi vyšli, že ujo technik to do vianoc vonkoncom nestihne, potom bude zasa sobota nedeľa, a my budeme mať telefón možno opravený až 29.12. :-((
Ešteže mám mobil, inak neviem....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Prajem krásny predvianočný deň. Do CCCC sa už nedajú vkladať texty ani obrázky. jožka
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pekný dník. Určite v noci už uvidím založenú novú CCCC. j
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

jozka56 Pozri príspevok
Prajem krásny predvianočný deň. Do CCCC sa už nedajú vkladať texty ani obrázky. jožka
jozka56 Pozri príspevok
Pekný dník. Určite v noci už uvidím založenú novú CCCC. j
Jožka, už je založená... http://www.porada.sk/t97469-cccc-por...tml#post899957
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som myslela, že sa mi sníva. Pozrela som schválené VZN o poplatku za odvoz odpadu a dozvedela som sa, že ZŤP - už také preukazy nie sú, ale ŤZP, majú platiť za jeden deň 0,55 Eur, t.j. 16,50 Sk/deň . Po prerátaní je to 6044 Sk za rok, t.j. 200 Eur za rok. Niekto tam asi zaspal dobu, alebo nevie robiť prepočty. Lebo pre tých " normálnych ľudí" dali 450 Sk/ rok. Aj som mala chuť zavolať najvyššiemu, že mu osladím vianoce, ale pomyslela som si, že ešte stále mám možnosť sa zaradiť medzi normálnych a zaplatiť 450 Sk t.j. 15 Eur. A tí " nenormálni" - teda ZŤP čo neexistujú, nebudú musieť tú sumu platiť. Len čo s tými, čo majú ŤZP? Padnú im teraz všetky úľavy? Budú musieť platiť za všetko v plnej výške. Lebo VZN je platné od 1.1.2009. Ale nám to tí pos(r)lanci v zastupiteľstve dobre posr...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Elenka bola som v robotke j
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Včera večer sme šli pre krpatú ku babke, a zároveň jej zagratulovať k dnešným meninám. Tam ale hotová pohroma- mamina robieva perfektný makovník a orechovník- včera vraj dala do orechov aj viac rumu ako obvykle , pred dopečením išla obrátiť plech a jej dvojdňová robota skončila na podlahe , Brat mi hovoril, že toľko zúfalstva už dávno nevidel, ale z druhej strany orechovo maková mrvanica je aj tak chutná, len akurát nemá formu klasického závinu.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Danka, tak toto sa stalo aj mojej mamke , nepadlo to na podlahu, iba sa nohy zdeformovali a premiešali. To je tak dávno - ešte sme boli decká. Mamka to nechala dopiecť a pamätám sa, že to bolo chuťovo lepšie. Odvtedy sme to každé Vianoce spomínali a mamka musela robiť 1 nohu takú makovo-orechovú .
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Milan, Richard to poslal všetkým bez ohľadu na to ako sa v živote správajú a ako na porade vystupujú, nebudem ťa kopírovať ale prosím ťa ,aby si do roku 2009 vstupil s čistým štítom a s jediným nickom, ktorý tu zostane po celý ďalší rok
0 0
Galius Galius

Galius je offline (nepripojený) Galius

športujem a mám rád život
wagner Pozri príspevok
Dnes som myslela, že sa mi sníva. Pozrela som schválené VZN o poplatku za odvoz odpadu a dozvedela som sa, že ZŤP - už také preukazy nie sú, ale ŤZP, majú platiť za jeden deň 0,55 Eur, t.j. 16,50 Sk/deň . Po prerátaní je to 6044 Sk za rok, t.j. 200 Eur za rok. Niekto tam asi zaspal dobu, alebo nevie robiť prepočty. Lebo pre tých " normálnych ľudí" dali 450 Sk/ rok. Aj som mala chuť zavolať najvyššiemu, že mu osladím vianoce, ale pomyslela som si, že ešte stále mám možnosť sa zaradiť medzi normálnych a zaplatiť 450 Sk t.j. 15 Eur. A tí " nenormálni" - teda ZŤP čo neexistujú, nebudú musieť tú sumu platiť. Len čo s tými, čo majú ŤZP? Padnú im teraz všetky úľavy? Budú musieť platiť za všetko v plnej výške. Lebo VZN je platné od 1.1.2009. Ale nám to tí pos(r)lanci v zastupiteľstve dobre posr...
Wagner to platí len u Vás to VZN-ko?§ alebo vo všetkých mestách na Slovensku?§ No to sa mi sestrenka určite nepoteší, a naviac je po dopravnej nehode mala veľké šťastie ale z auta je šrot to jej rozbil jeden blbec.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

KáeM Pozri príspevok
Slávka.

V roku 2008 som mal : Karas Milan a na toho , keď mi Riško siahol - vidíš sama.
Na rok 2009 plánujem : KáeM / K M / Karas Milan. Inak padni komu padni.

Ďakujem ti za odvahu, ale dávaj pozor.

Ka Mil

P.S.
Pozdrav neposielal Richard, ale automat a kto mal viac živých nickov- dostal viac pozdravov.
To iba mne píše, že ma tu-na Porade nechce vidieť = nech zavrie oči.
Nebudem si davať pozor, ani zavierať oči...jednoducho keď sa bude s tebou dať diskutovať budem a keď nie tak oči otvorím a teba preskočím
/automat ako automat...je to pozdrav od Richarda a je pozdravom pre všetkých ľudí dobrej vôle /
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Galius Pozri príspevok
Wagner to platí len u Vás to VZN-ko?§ alebo vo všetkých mestách na Slovensku?§ No to sa mi sestrenka určite nepoteší, a naviac je po dopravnej nehode mala veľké šťastie ale z auta je šrot to jej rozbil jeden blbec.
VZN tvorí každé mesto vlastné.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Galius, každé mesto a každá obec si tvorí vlastné VZN. Ale uisťujem Ťa, že dlho neostane v platnosti. Zajtra ide na prokuratúru. Zákon umožňuje maximálnu výšku poplatku za deň 3,30 a tú výšku prekročili 5 násobne. Možno sa pýtaš, či sa to nedá inak riešť. Žiaľ, nedá. Už mi bolo vynadané do mudrákov.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

richojeblby12 Pozri príspevok
Ka MIL - PRVÝ NESMRTEĽNÝ

vám želá príjemnú zábavu do Silvestra .
Tak, toto mi pripomína vyhlásenia veľkohubého Muhammada Aliho,alias Cassiusa Claya, z minulosti. Bol tým najväčším, po tom najvyššom. Ale ten, pri jeho siláckych rečiach aspoň niečo v živote dokázal. Nemusel sa potácať od zamestnávateľa k zamestnávateľovi. A ani sláva mu nepomohla. Skončil s parkinsonovou chorobou, ktorá z neho urobila trasľavú a nepohyblivú bytosť.
Bez pokory priznávam, že ozaj nepotrebujem od nejakého nicka - richojeblbého, s umeleckým menom Ka MIL - PRVÝ NESMRTEĽNÝ,( skôr VEĽKOHUBÝ), aby mi želal príjemnú zábavu do Silvestra . A už vôbec nie po ňom. A na čom sa mám zabávať? Na jeho priblblých vtipoch, invektívach na každého, komu nechutia jeho dary? Kto ho rýchlo nezarámuje, aby po ňom zostala nehynúca pamiatka? To je tá príjemná zábava do Silvestra? No, za takú ozaj ďakujem.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja sa už menej hnevám na tie naše telekomunikácie, lebo mi dnes prišli opraviť telefón. Bol tam odlomený nejaký drôtik, pravdepodobne z našej viny a ujo opravár povedali, že za to sa nebude platiť. Tak ma to potešilo.... Kým nepríde faktúra....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Tak, toto mi pripomína vyhlásenia veľkohubého Muhammada Aliho,alias Cassiusa Claya, z minulosti. Bol tým najväčším, po tom najvyššom. Ale ten, pri jeho siláckych rečiach aspoň niečo v živote dokázal. Nemusel sa potácať od zamestnávateľa k zamestnávateľovi. A ani sláva mu nepomohla. Skončil s parkinsonovou chorobou, ktorá z neho urobila trasľavú a nepohyblivú bytosť.
Bez pokory priznávam, že ozaj nepotrebujem od nejakého nicka - richojeblbého, s umeleckým menom Ka MIL - PRVÝ NESMRTEĽNÝ,( skôr VEĽKOHUBÝ), aby mi želal príjemnú zábavu do Silvestra . A už vôbec nie po ňom. A na čom sa mám zabávať? Na jeho priblblých vtipoch, invektívach na každého, komu nechutia jeho dary? Kto ho rýchlo nezarámuje, aby po ňom zostala nehynúca pamiatka? To je tá príjemná zábava do Silvestra? No, za takú ozaj ďakujem.

ŠKODA , že sa tu nenachádza tlieskajúci smajlík , preto len obraciam ctenú pozornosť na môj príspevok v téme http://www.porada.sk/903037-post50.html

Dúfam , že odo mňa prijmete to želanie o príjemnej zábave na toho Silvestra !!!!!

Ešte raz ďakujem , Petra Nová !
Naposledy upravil buchač : 30.12.08 at 15:31
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona


0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

triblbak Pozri príspevok
Peťka.

Už si pochopila , kto ti tlieska - furťák .-už mu to zostalo !


Ka Mil
Triblbák, pochopila som, ani nemusím vedieť, kto je furťák. Nevadí mi to .
Hlavná vec, že mi netlieska psychopat. A nič vo zlom, je to len silvestrovský mrník, bez tých zubatých, vyškierajúcich sa zelených oblúd. Je to zábava podľa Tvojho vkusu, veď si ju všetkým prial. A môžeš mi nadeliť ďalších 25 mínusok, vieš, že som proti nim odolná.
Naposledy upravil Petra Nová : 31.12.08 at 17:23
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať