Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
judita1971 Pozri príspevok
tentoraz mi pomohlo vyliať si dušu na porade...... lekárka mi v minulosti doporučila, aby som si na pracovný stôl dala fotku svojich detí, to preto, aby som nezabudla pre koho sa mi oplatí žiť, a zachovať si zdravie...... asi dnes po dlhšom čase pretiekol džbán, v práci sa snažím mať všetko OK, ale zvládnuť naraz byť personalista, mzdár, rozpočtár, účtovník niekedy dá poriadne zabrať, a hlavne teraz. A tí naši páni hore len schvaľujú novelizácie zákonov, je ich toľko, že mám čo robiť aby som to všetko stíhala registrovať, ešte že tu máme poradu... a na mzdy DRAKA.

V minulosti som už z práce mala zdravotné problémy - skolaboval mi imunitný systém nechcem sa tam dostať znova. Pomohla mi zmena práce. Teraz by mi pomohla - samostatná miestnosť.. Viete si predstaviť, že horeuvedené práce robím na sekretariáte ?
Judita, to je takmer ako by si hovorila o mne. Momentálne som tiež v štádiu, kedy viem, že musím so sebou niečo urobiť, lebo môže byť neskoro.
Impulzom k zamysleniu bolo moje stretnutie so svokrou, ktorá ma dlhšiu dobu nevidela a sa zhrozila sa ako vyzerám. Chudá, bledá, chorobný výzor,..., škoda hovoriť. Tak mi tiež povedala, že ak sa chcem dožiť vnúčat, mala by som sa vážne zamyslieť a nebrať to na ľahkú váhu.
Celkom ma vykoľajila, ale samozrejme má pravdu. Tak som začala chodiť spať pred polnocou, riadne papám, začnem chodiť na dlhé prechádzky a do plavárne... No ale ktovie dokedy mi to vydrží. Počítam tak do budúceho týždňa
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

cloe Pozri príspevok
Judita, to je takmer ako by si hovorila o mne. Momentálne som tiež v štádiu, kedy viem, že musím so sebou niečo urobiť, lebo môže byť neskoro.
Impulzom k zamysleniu bolo moje stretnutie so svokrou, ktorá ma dlhšiu dobu nevidela a sa zhrozila sa ako vyzerám. Chudá, bledá, chorobný výzor,..., škoda hovoriť. Tak mi tiež povedala, že ak sa chcem dožiť vnúčat, mala by som sa vážne zamyslieť a nebrať to na ľahkú váhu.
Celkom ma vykoľajila, ale samozrejme má pravdu. Tak som začala chodiť spať pred polnocou, riadne papám, začnem chodiť na dlhé prechádzky a do plavárne... No ale ktovie dokedy mi to vydrží. Počítam tak do budúceho týždňa

ja až tak nevyzerám ....... nie som až v takom štádiu....len si dávaj pozor, mne sa to začalo tým, že sa mi začali vyhadzovať fľaky, potom som začala puchnúť.... výsledky krvi behali hore, dole, raz dobre, raz zle..... ja taký čas beriem aj antioxidanty a pijem s prestávkami žihľavový čaj na prečistenie krvi, aby sa mi nezanášal organizmus. Stačilo mi raz mať také zdravotné problémy. Teraz, keď som nervózna, ale veľmi, tak sa mi vyhádžu fľaky a vtedy si poviem prrrrrrrrrr. stop . zhlboka dýchaj.... idem na srandičky na poradu....
ale dnes som ešte fľaky nemala.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

trocha mimo témy, späť ma vráti aj to, že mám 2 spolužiačky z triedy, ktoré v tridsiatke mali mozgovú porážku.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

karybak Pozri príspevok
Tak choď iba cez svetelné križovatky.
Hehe, tak toto ma zrána pobavilo. A hor sa do práce.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Richard Pozri príspevok
Prosím prestaňte sa tu hádať, lebo všetky oddychovky zatvorím aj registrácie aby tu nemal kto chodiť provokovať.
Prosím Vás. Čo sú "oddychovky"? Odkiaľ a kam siahajú? Čo sú odborné témy? Čo by ste zatvorili? Aj Poraďácku kaviareň?
Naposledy upravil erzet : 09.12.08 at 09:45
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Dnes som sa poriadne nie rozčúlila, ale poriadne nasr....a. Dcéra mi v škole sedí vedľa spolužiačky, ktorá už dvakrát mala vši. Doteraz sme sa tomu vždy vyhli, no dnes som jej vyčesala dve krásne životaschopné zvieratká. Zajtra ráno si pôjdem "pokecať" s učiteľkou. Buď to bude riešiť, alebo to budem riešiť ja. Aby niekto sústavne nosil vši, tak to už treba riešiť. A keď si mamička nedá povedať, budeme to riešiť inak.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

mirybak
Junior Member


Členom od: 09-12-08
Príspevky: 27
Súhlasil: 15x
Získal 0 súhlasov
v 0 príspevkoch
PoradaBody: 0
Pozri naňho zozadu,
kde sa nohy spájajú.

Uvidíš tam kapsu malú,
čo kobyly rady majú.

No ty hľadaj niekde inde,
nápadník keď k tebe príde.

Či nemá aj pod čapicou,
čo ? zakrýva dlhou šticou ?????
.
-1

Tak čo, dievčatá, ako sa Vám pozdáva táto štrúdľa? Ešte Vám ten mak nezhorkol?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka, nechápem skutočne o čo Ti ide...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Švagrinke končila viazanosť u mobilného operátora, tak si šla vybrať do predajne nový telefón. Na jej veľké prekvapenie, nový telefón na jej meno už niekto prebral. Ako je to možné? Čo sa stalo? Kde je chyba?

Spísali sťažnosť a dnes majú čakať na vyjadrenie. To som teda zvedavá.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dnes ma nepotešila, ale ani neprekvapila táto báseň

Perla môjho ducha

Autor : Karas Milan , umelecké meno ka-mil

Pozri naňho zozadu,
kde sa nohy spájajú.

Uvidíš tam kapsu malú,
čo kobyly rady majú.

No ty hľadaj niekde inde,
nápadník keď k tebe príde.

Či nemá aj pod čapicou,
čo ? zakrýva dlhou šticou
?????
-------------------------------------------------------------------------
Geniálna, nezameniteľná, kultivovaná, slušná, príjemná a hlavne od srdca.
-------------------------------------------------------------------------
Doplnok:
Milan, keď moja mailová prosba nezabrala, skúsim Ťa požiadať cez tento príspevok. Prestaň ma oceňovať Tvojimi rybacími, blblými a neviem ešte akými nickami. Za to sľubujem dve veci . Napíšem Ti, že si môj kamarát a že Ťa mám rada. Tak ako nicky - RudyhoB, ..., atď. A koláčik dobre ocukrujem, aby bol pekne šťavnatý. Neboj sa, to vyznanie bude vo všetkej počestnosti, aby sa Tvoja pani neurazila. Len ma prestaň vyznamenávať Tvojimi parabodmi, pretože tie ostatné sa cítia popri tých Tvojich nekonformne.
Naposledy upravil Petra Nová : 15.12.08 at 01:47 Dôvod: Doplnenie
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

... že Vás toto stále ešte baví. Horšie ako malé deti, ktoré sa hádžu o zem keď im niekto nevyhovie.

O čom to tu celé je?
To fakt nemáte iné na robote len stále dúchať do rozpálenej vyhne?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Spravidla do toho, čomu nerozumiem, sa nemiešam. A o to, čo mám alebo nemám na robote nemusí mať nikto starosť.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Eulalia Pozri príspevok
Dostala som zopár mailov, zopár SS-iek, mala som zopár telefonátov a ešte k tomu sa mi niekto zrejme nabúral do mailovej schránky.
Ani veriť sa mi nechce, že by si niekto urobil výlet do Tvojej mailovej schránky. Bolo by to porušením listového tajomstva. Kto to bol, by nebolo problém zistiť. Ale Tebe je to asi jasné.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Určite ma nepotešilo dnešné zistenie, že na človeku urobí podvod jeho vlastný súrodenec. Nestalo sa to priamo mne, ale môjmu manželovi a tým pádom sa ma to aj dotýka. Pri dnešnom pozostalostnom konaní vyšlo na svetlo sveta, že jeden zo súrodencov predal niekoľko tisíc metrov štvorcových pôdy, ktorá malo byť predmetom pozostalosti. Môžem povedať, že toto zistenie nás ani nerozčúlilo, len sme z toho nesmierne smutní, pretože takýto ťah pod pás sme nečakali ani vo sne. Komu má už človek veriť, keď nie vlastnej rodine.....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Olice Pozri príspevok
Určite ma nepotešilo dnešné zistenie, že na človeku urobí podvod jeho vlastný súrodenec. Nestalo sa to priamo mne, ale môjmu manželovi a tým pádom sa ma to aj dotýka. Pri dnešnom pozostalostnom konaní vyšlo na svetlo sveta, že jeden zo súrodencov predal niekoľko tisíc metrov štvorcových pôdy, ktorá malo byť predmetom pozostalosti. Môžem povedať, že toto zistenie nás ani nerozčúlilo, len sme z toho nesmierne smutní, pretože takýto ťah pod pás sme nečakali ani vo sne. Komu má už človek veriť, keď nie vlastnej rodine.....
Oli, k tomuto nemám slov... to je jednoducho nepochopiteľné.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Oli, k tomuto nemám slov... to je jednoducho nepochopiteľné.
Elenka, to máš pravdu, ale ešte nie je povedané posledné slovo, zrejme bude mať naše súdnictvo o jeden prípad viac, aj keď sa mi takéto handrkovanie v rodine z duše protiví.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Olice Pozri príspevok
Elenka, to máš pravdu, ale ešte nie je povedané posledné slovo, zrejme bude mať naše súdnictvo o jeden prípad viac, aj keď sa mi takéto handrkovanie v rodine z duše protiví.
Vieš, práve v takýchto prípadoch zistíš kto je rodina, kto priateľ... aj keď na druhej strane žiadne peniaze sveta nestoja za zlé vzťahy v rodine ale prečo by ste sa mali vzdať niečoho keď sami potrebujete. Ako všetci. On sa ani nemieni dorovnať?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

MILAN a čo takto večer "pohoda, klídek a tabáček", nedokážeš? j
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Sú ľudia, ktorým robí dobre dobre a sú ľudia, ktorým robí dobre zle. Uf.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Olice Pozri príspevok
Určite ma nepotešilo dnešné zistenie, že na človeku urobí podvod jeho vlastný súrodenec. Nestalo sa to priamo mne, ale môjmu manželovi a tým pádom sa ma to aj dotýka. Pri dnešnom pozostalostnom konaní vyšlo na svetlo sveta, že jeden zo súrodencov predal niekoľko tisíc metrov štvorcových pôdy, ktorá malo byť predmetom pozostalosti. Môžem povedať, že toto zistenie nás ani nerozčúlilo, len sme z toho nesmierne smutní, pretože takýto ťah pod pás sme nečakali ani vo sne. Komu má už človek veriť, keď nie vlastnej rodine.....
Nám sa stalo niečo podobné, tiež z vlastnej rodiny. Po starých rodičoch dedili moja mama a môj jediný bratranec z maminej strany. Pozemok aj dom mali vo vlastníctve on 3/4 a mamina 1/4. Rozhodol sa, že to teda predá, nakoľko býva asi 100 km od toho domu, takže ho nemohol využívať tak ako keby býval trošku bližšie, a prevdupovediac, ani nemal záujem. Tak prišiel, s maminou podpísali splnomocnenie, že môže všetky úkony robiť on, nakoľko moja mama má 70 rokov, a aby sa nemusela terigať po notároch.
Dom "sa" predal, už je aj opravený, nový majiteľ z neho spravil palác a moja mamina od bratranca ešte stále nedostala vyplatený svoj 1/4 podiel. To máme za to, že v rámci dobrých rodinných vzťahov sme dôverovali jednému slušne povedané naničhodníkovi, ktorý neváha odžubať vlastnú rodinu....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať