Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
stefan.m54 Pozri príspevok
Ja mám väčší problém.Neviem čo si mám obliecť.Treba mi ísť odhádzať sneh pred dom a nový digiteplomer na balkóne mi ukazuje + 25,4 st.C.Stačia mi "bermudyšľapky",alebo "vetrovkačapicašál"?
Dobrý teplomer Pošli na lampáreň
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

mirpo Pozri príspevok
Dobrý teplomer Pošli na lampáreň
Teplomer je asi v poriadku, len slniečko viac zasvietilo. Ja to bežne pozorujem na teplomeri a v lete mávam aj 45 stupňov
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

stefan.m54 Pozri príspevok
Ja mám väčší problém.Neviem čo si mám obliecť.Treba mi ísť odhádzať sneh pred dom a nový digiteplomer na balkóne mi ukazuje + 25,4 st.C.Stačia mi "bermudyšľapky",alebo "vetrovkačapicašál"?
Netráp sa s odhadzovaním snehu, pri teplote +25,4 st. C sa roztopí coby dup, a Teba aspoň nebudú bolieť ruky.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
michelle84 Pozri príspevok
Teplomer je asi v poriadku, len slniečko viac zasvietilo. Ja to bežne pozorujem na teplomeri a v lete mávam aj 45 stupňov
Správne umiestnený teplomer nemá byť umiestnený na priamom slnku. My sme tak min. rok kúpili dig. teplomer, ktorý ukazoval vždy o 15 stupňov viac.
Naposledy upravil mirpo : 26.11.08 at 10:17
0 0
stefan.m54 stefan.m54

stefan.m54 je offline (nepripojený) stefan.m54

...nie dnes,ale včera poobede ma potešilo.RPPuZL.B1K.To predsa poteší každého.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Tento týždeň ma potešilo, že som na Porade našla niekoľko skvelých príspevkov, dobrých rád a krásnych obrázkov. Nebudem ich konkretizovať, aby som nejaký, rovnako skvelý, dobrý a pekný, nevynechala. Sú to práve oni, ktoré ma vždy vylákajú na Poradu. A keďže ich je dosť, nie je to s Poradou vôbec také zlé, aj keď dochádza k rôznym stretom názorov, myšlienok a presvedčení. A napriek spôsobu jej fungovania. Takže som potešená.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
stefan.m54 Pozri príspevok
...nie dnes,ale včera poobede ma potešilo.RPPuZL.B1K.To predsa poteší každého.
Možno by ma to potešilo, no vôbec neviem, o čom to je ...

Mňa dnes potešilo, že vnúčence (sme už takí, postarší, ktorých deťúrence odrástli) našich zamestnancov budú mať u nás v práci Mikuláša.
Ale ja môžem len , lebo nemám žiadne vnúčence.
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Rozalka Pozri príspevok
Možno by ma to potešilo, no vôbec neviem, o čom to je ...

Mňa dnes potešilo, že vnúčence (sme už takí, postarší, ktorých deťúrence odrástli) našich zamestnancov budú mať u nás v práci Mikuláša.
Ale ja môžem len , lebo nemám žiadne vnúčence.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rozalka Pozri príspevok
Možno by ma to potešilo, no vôbec neviem, o čom to je ...

Mňa dnes potešilo, že vnúčence (sme už takí, postarší, ktorých deťúrence odrástli) našich zamestnancov budú mať u nás v práci Mikuláša.
Ale ja môžem len , lebo nemám žiadne vnúčence.
A ja ,lebo v práci nemáme žiadneho Mikuláša
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
To je veľkááááááááá chyba. Však si nejakého objednajte.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

arizona Pozri príspevok
A ja ,lebo v práci nemáme žiadneho Mikuláša
A my veru budeme mať Mikuláša, aj čerta, aj anjelikov, tak ako každý rok, a kopec všelijakého programu, a bude veselo.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nó, ja som dnes mala deň!
-Od rána ma vytáčala kolegyňa,ktorá od rána behala jak nervózny tyger.
-Potom sa mi neušiel obed, lebo poslali omylom o jeden menej...
-Tak som zavolala do reštiky, skade nám ho vozia,že si ho po práci vyzdvihnem. "ok"
- Samozrejme, že zabudli...
-Hladná prídem do obchodu(veď som aj tak plánovala doplniť zásoby)
-S kopcovito naloženým vozíkom pri platení zisťujm, že som stratila plat.kartu.
-Trapas a šok!
-Našťastie mám dostatok peňazí na zaplatenie(len jednu štangľu salámy musím trápne vrátiť)
-Za tie peniaze som plánovala natankovať,lebo som na rezerve...
Dúfam, že zajtra nezostanem niekde trčať na ceste z práce domov s práznou nádržou,bez peňazí a bez karty
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Rozalka Pozri príspevok
Možno by ma to potešilo, no vôbec neviem, o čom to je ...

Mňa dnes potešilo, že vnúčence (sme už takí, postarší, ktorých deťúrence odrástli) našich zamestnancov budú mať u nás v práci Mikuláša.
Ale ja môžem len , lebo nemám žiadne vnúčence.
Ja mám vnučku ale nemáme v práci Miluláša. Môžem požičať aj dcéru....
Ja mám taký zážitok s Mikulášom. Dcéra mala necelých 19 keď sa vnučka narodila a stále vyzerá veľmi mlado. Boli sme na takej jednej Mikulášskej akcii a chceli dať balíček aj jej . Že vraj má 15
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

arizona Pozri príspevok
Nó, ja som dnes mala deň!
-Od rána ma vytáčala kolegyňa,ktorá od rána behala jak nervózny tyger.
-Potom sa mi neušiel obed, lebo poslali omylom o jeden menej...
-Tak som zavolala do reštiky, skade nám ho vozia,že si ho po práci vyzdvihnem. "ok"
- Samozrejme, že zabudli...
-Hladná prídem do obchodu(veď som aj tak plánovala doplniť zásoby)
-S kopcovito naloženým vozíkom pri platení zisťujm, že som stratila plat.kartu.
-Trapas a šok!
-Našťastie mám dostatok peňazí na zaplatenie(len jednu štangľu salámy musím trápne vrátiť)
-Za tie peniaze som plánovala natankovať,lebo som na rezerve...
Dúfam, že zajtra nezostanem niekde trčať na ceste z práce domov s práznou nádržou,bez peňazí a bez karty
Tomu sa naozaj hovorí blbý deň.
Len aby si si nenašla aj vybielený účet.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
arizona Pozri príspevok
Nó, ja som dnes mala deň!
-Od rána ma vytáčala kolegyňa,ktorá od rána behala jak nervózny tyger.
-Potom sa mi neušiel obed, lebo poslali omylom o jeden menej...
-Tak som zavolala do reštiky, skade nám ho vozia,že si ho po práci vyzdvihnem. "ok"
- Samozrejme, že zabudli...
-Hladná prídem do obchodu(veď som aj tak plánovala doplniť zásoby)
-S kopcovito naloženým vozíkom pri platení zisťujm, že som stratila plat.kartu.
-Trapas a šok!
-Našťastie mám dostatok peňazí na zaplatenie(len jednu štangľu salámy musím trápne vrátiť)
-Za tie peniaze som plánovala natankovať,lebo som na rezerve...
Dúfam, že zajtra nezostanem niekde trčať na ceste z práce domov s práznou nádržou,bez peňazí a bez karty
a nezabudla si náhodou nahlásiť tiež stratu karty?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mňa začína rozčuľovať, keď za mnou začínajú prichádzať klienti s neotvorenými obálkami zo Sociálnej poisťovne so slovami: toto mi dnes prišlo...
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
abel Pozri príspevok
Mňa začína rozčuľovať, keď za mnou začínajú prichádzať klienti s neotvorenými obálkami zo Sociálnej poisťovne so slovami: toto mi dnes prišlo...
Elenka, a ty ako správny účtovník, cvičený v telepatii určite už vopred vieš, čo sa v nej skrýva ...
Veď tvoji klienti to o tebe vedia tiež a preto sa neunúvajú tú obálku ani otvoriť
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja som tiež asi ako Arizona, mala jeden deň - blbec- ráno som v dobrom išla nie sebe , ale mužovi pomôcť, za neho vložiť peniaze na účet jednej spoločnosti do ich banky. Tam teta odo mňa chcela r.č. a ja že na čo, nech si napíše č.op a moje meno a ona, že aby to spoločnosť vedela identifikovať- čo ma popudilo, že veď ja nie som ten od koho to čakajú a veď je tam v.s. ten je dôležitý, ani to nepomohlo a stále len moje r.č. chcela, že keď sa im vrátia "!!" peniaze- tak aby ma vedeli identifikovať- adresu odo mňa nechcela- tak zase som nepochopila na čo? to r.č. , ale jasné aj tak si napísala len to r.č.!!
Chcem odísť z domu- z garáže- pred garážou (to máme dvojgaráž) si ujko nechal odstavené veľké nákladné auto a vykladá tovar- to som sa riadne ponáhľala a ujko, že mám vydržať, že už len 10 krbov vyloží.....viete si predstaviť ako som sa jedovala.
A to aby nebolo dosť: klientka, ktorej sme bezplatne zapožičali vzorky- pri preberaní vzoriek späť sme zistlil, že ona jednu predala- tvárila sa ako bohyňa- smiala sa nám do tváre- no pri jej prístupe pochybujem aj o uhradení- keď jej faktúru pošlem- ja som tvrdila, že políciu na ňu treba volať. ....
Hádam ma čaká dnes aj niečo lepšie
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

cactus Pozri príspevok
a nezabudla si náhodou nahlásiť tiež stratu karty?
Nie, nezabudla. Našťastie som mala číslo pre takýto prípad v mobile.Ale tetula na telefóne bola zlatá, neblokla mi ju celkom.Iba dočasne,ak by som ju našla ,mám zavolať a odblokuje ju, aby som si nemusela vybavovať novú.Nevedela som, že aj to je možné. Chystám sa cez víkend hľadať,no pochybujem...
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Rozalka Pozri príspevok
Noóóóó, nožno by si mala vymazať, že si sama doma. Čo keď aj zlodej chodí na poradu?
Zlodej vôbec nemusí byť na porade, môže si to zistiť tak iba náhodou cez "google", keď je šikovný a hľadá a hľadá.... potom nájde aj toto......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať