Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

....zaujalo....tento článok a hlavne krásne slovo "kobŕľalo". To som nepočula ani nepamätám....
http://www.topky.sk/cl/10/349160/Poz...bci-Stare-Hory.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
čo sa mi stalo:
čosi som hľadala v dokladoch klienta za 9/08 a padol mi zrak na jeden doklad - šlo o intrakomunitárne dodanie s povinnosťou oznámenia prostredníctvom súhrnného výkazu, čo sa aj stalo za III. Q. No lenže teraz bol na doklade škrtnutý zdôrazňujem škrtnutý odberateľ a dopísané perom: zmena odberateľa a napísané úúúúúúplne iný - teda nenahlásený. Tak som napísala taký malý "liebesbrief" šéfovi firmy s upozornením a popritom som mu doplnila zoznam neuhradených faktúr - ODB aj DOD - len tak pre zaujímavosť.
Čo ma rozčúlilo:
menovaný šéfinko sa vôbec nezačal zaoberať tým, na čo som si ho dovolila upozorniť, ale začal vyhľadávať ... ani neviem, ako by som to nazvala ... chyby???
Poslal asistentku firmy s jednou ODB faktúrou, ktorá bola uvedená na zozname neuhradených faktúr, aby sa išla môjmu šéfovi na mňa sťažovať, že som si dovolila zaúčtovať faktúru, na ktorej chýba pečiatka vystavovateľa faktúry (teda môjho klienta) a odberateľ nemá uvedenú adresu, len meno (podotýkam, že šlo o hotelového hosťa a najpravdepodobnejšie je, že zaplatil svoj účet ihneď v hotovosti, len si niekto zanedbal svoju povinnosť: vystaviť PPD)
Čo ma pobavilo:
môj šéf mu odkázal, že pre zaúčtovanie odberateľskej faktúry nám stačí aj meno, hlavne že je účastníkom účtovného prípadu a my pri svojej práci potrebujeme jedinú jednu pečiatku - a to predkontačnú
Naposledy upravil Rozalka : 08.11.08 at 15:12
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Dnes som to našla v pošte.

Citát:
Ked aj vy si myslite, ze niet koho volit, precitajte si prosim aktualny newsletter: http://richardsulik.blog.sme.sk/c/171436/Zakladam-stranu.html

Chcem vas poprosit tento mail preposlat vasim znamym a budem rad, ked nas podporite.

Richard Sulik
0 0
drobcek99 drobcek99

drobcek99 je offline (nepripojený) drobcek99

katkapekly Pozri príspevok
Nie som vegetariánka, ale mäso nemusím. Hoci podľa krvnej skupiny som vraj mäsožravec.

Ja som podla krvnej skupiny bylinozravec ale pre mna je najlepsi dezert rezen
0 0
milagros208 milagros208

milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

Už ste dostali eurokalkulačky? My už áno. Veľmi ma pobavilo, že tá eurokalkulačka ešte ráno fungovala a večer prekvapko. Ani neviem ako som zbohatla. Konverzný kurz 1,0. Takže koľko korún, toľko eur. Len škoda, že to nie je naozaj tak.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

VladoaKatka Pozri príspevok
Dnes som to našla v pošte.

Citát:
Ked aj vy si myslite, ze niet koho volit, precitajte si prosim aktualny newsletter: http://richardsulik.blog.sme.sk/c/171436/Zakladam-stranu.html

Chcem vas poprosit tento mail preposlat vasim znamym a budem rad, ked nas podporite.

Richard Sulik
To je teda ... nemám slov.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A nechceli by ste radšej voliť mňaaa?? Viete ako aj ja veľmi túžim dostať sa do parlamentu? A prisahám, že k vám budem úprimná, nebudem nič sľubovať a na rovinu poviem, že vás potrebujem len na to, aby ste ma dotlačili na to teplučné, dobre platené miestečko. Ale jednu vec vám predsa len sľúbiť môžem, budem na vás s vďakou myslieť, keď v sklenom paláci nad Dunajom budem za poslanecký plat pozerať 10 hodín denne Poradu. Tak to prosím povedzte všetkým svojim známym, mamičkám, babičkám, deťom a každému koho stretnete. A ešte niečo: nepijem, nefajčím, nemilujem, netančím takže mňa v televízii ani nikde inde v škandalóznej polohe neuvidíte, budem ako sivá myška. Čušať a starať sa o svoje blaho. Môžem vám odprisahať, že o vaše určite nie. Tak čo, dohodneme sa? Ale rozhodujte sa rýchle, lebo ak nie, koniec krásnym predstavám, budem musieť zložiť nohy zo stola a začať lepiť doklady. A na vašu škodu a zármutok na celé dopoludnie sa odhlásiť z Porady
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Tak toto nemá chybu. Pretože je to dlohodobo jediný kandidát o vysoký post, ktorý neklame, nezavádza, nesľubujú nemožné, rozhodla som sa pridať mu svoj hlas vo voľbách. Pridáte sa? A ozaj, napadla ma ešte jedna vec. Veď takýchto je nás tu viac. Čo keď sa o posty začneme zaujímať aj my? Budeme sa voliť navzájom a ak sa to podarí, vláda bude ako sa patrí - samí odborníci.
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Musím uznať, si ideálna adeptka do parlamentu. Len si ešte zabudla poznamenať, že Ti včera vyoperovali chrbtovú kosť takže v prípade potreby sa zohneš tak hlboko ako len bude potrebné . Veľmi dôležitá vlastnosť súčasného politika.
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

Ja som sa dnes poriadne vyľakala, keď som ráno odomkla vchodové dvere, tak kľučka bola z vonkajšej strany odšrobovaná. Zlodejovi sa nepodarilo prekonať bezpečnostné dvere, ale vlastne ani netuším, či je možné takto sa dostať do domu. Báť sa budem až do soboty, lebo dovtedy je manžel v zahraničí, snáď ho to odradilo a nepríde znova. A určite si idem pohľadať niečo na obranu
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Noóóóó, nožno by si mala vymazať, že si sama doma. Čo keď aj zlodej chodí na poradu?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
no tiež si myslím, že by mala tvrdiť, že je doma stále...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Tento týždeň sa toho nakopilo. Zakladali sme s. r. o., zapísali nám nesprávnu výšku splateného imania, na Inšpektoráte práce nám na potvrdenie dali IČO inej firmy a na doklade z Metra máme tiež iné IČO, ale DIČ súhlasí. Asi nejakí kancelárski škriatkovia. Ešteže už ide predĺžený víkend.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Tento týždeň sa toho nakopilo. Zakladali sme s. r. o., zapísali nám nesprávnu výšku splateného imania, na Inšpektoráte práce nám na potvrdenie dali IČO inej firmy a na doklade z Metra máme tiež iné IČO, ale DIČ súhlasí. Asi nejakí kancelárski škriatkovia. Ešteže už ide predĺžený víkend.
Moorphyho zákony fungujú...
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

Rozalka Pozri príspevok
Noóóóó, nožno by si mala vymazať, že si sama doma. Čo keď aj zlodej chodí na poradu?

Bionda Pozri príspevok
no tiež si myslím, že by mala tvrdiť, že je doma stále...
Snáď na poradu nechodia . Aj keď pri toľkých cenných radách by som sa nečudovala . A už nie som sama.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Kathryn Pozri príspevok
Snáď na poradu nechodia . Aj keď pri toľkých cenných radách by som sa nečudovala . A už nie som sama.
A manžel o tom vie, že už nie si sama?
0 0
jonatanmika jonatanmika

jonatanmika je offline (nepripojený) jonatanmika

Eulalia Pozri príspevok
A manžel o tom vie, že už nie si sama?
Však aspon za neho niekto porobí jeho /zanedbané/ domáce povinnosti.
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

Eulalia Pozri príspevok
A manžel o tom vie, že už nie si sama?
Dúfam že áno, veď je tu so mnou . Krásny predlžený víkend.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Včera som dostala opäť do schránky poštu niekoho cudzieho. Keby to bolo aspoň z našej ulice, ale poštárka netrafila meno, ulicu ani číslo domu
Už som si myslela, že s tou našou poštou je už všetko v poriadku, ale ako vidím, nie je.
Poštu som príjemcovi doručila sama, lebo po mojich skúsenostiach neviem, či by mu ju doručili.


__________________
Človek by mal byť dnes múdrejší ako včera
0 0
rohff11 rohff11

rohff11 je offline (nepripojený) rohff11

ja som bol dnes na poliklinike ohľadom vstup. prehliadky ( som zdravý) a sestrička mi pov. že tu dnes lekár neni, a že mám ísť k 2.hej, tam som čakal milión nervóznych slovákov, tak som išiel za riaditeľom, ten tam nebol, a tak som jeho asistentke pov. že ani po 19 r. po revolúcii tu nič nefunguje, ako celé SK
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať