Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
MGiti MGiti

MGiti je offline (nepripojený) MGiti

Mám 55 rokov.
Nie som typ človeka, ktorý sa so svojimi pocitmi zveruje iným, veľa vecí si nechávam pre seba, ale dnes do mňa vošiel taký hnev a zároveň bezmocnosť nad tým čo som videla, že som sa rozhodla sem napísať. Keď budete mať niekto čas alebo záujem pozrieť si stránku www.čas.sk a kliknete na video: Letí, letí všetko letí....vrátane detí som zvedavá aké pocity vo Vás vyvolá. Ja som z toho bola hotová a priznám sa nevedela som to pozrieť do konca, ako mi prišlo zle. Takýchto ľudí by nemali nechať ani len priblížiť sa k deťom alebo ich nejako za to potrestať. Tam som nevedela napísať svoj názor,lebo som nevedela nájsť priestor pre vyjadrenie - preto si chcem uľaviť aspoň takto....
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Veď na to sa nedá pozerať!!!!
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Aj ja musím napísať, čo sa mi dnes stalo...
Potrebovala som hotovosť, tak som išla do bankomatu. Zadala som 7000, a bankomat na to, že zadajte menšiu sumu. Myslela som, že som sa pomýlila a dala 70 000, tak som znovu zadala 7000 a zase vypísalo - zadajte nižšiu sumu. Dala som 6000, napísalo, zadajte nižšiu sumu. Dala som nakoniec 5000 , ale už riadne naštvaná, lenže to nebolo všetko!!! Bankomat akceptoval tú sumu 5000, ale aké bolo moje prekvapenie....!!!! vypľul, doslova vypľul !!!! celú sumu v stovkách!!!! , predstavte si!!!

P.S. Toľko výkričnikov, pretože som fakt naštvaná...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja som nič nenašla, aspoň sa nemusím rozčuľovať
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Aj mne bežne vypľuje 10 tisíc v stovkách. Vraj tam iné peniaze ani nedávajú, len stovky. Som zvedavá ako to bude v eurách. Budem chcieť 5 eur a čo mi vypľuje? Napíše mi, že najmenšia suma je 100 Eur? Lebo asi mince vydávať nebude
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Gabi, verím, že to bolo "na poriadnééé naštvanie", ale keď som si Ťa takú rozčertenú predstavila pred tým pľuvajúcim bankomatom tak som sa rozosmiala. Veď takú vec nezažiješ každý deň...len škoda, že sa nezmýlil a nepľul 5000-covky ...a je piatok ... takže véééľky úsmev.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Dnes som sa ráno vrcholne dožrala v škole. Ako ďalšie nové pravidlo zaviedli, že deti môžme odprevadiť len po vchod, ale do družiny nie. Mám tam dve prváčence. Neviem si predstaviť, že v dobe plnej úchylov a pedofilov ja ráno o pol siedmej vysadím dievčence pred vchodom a spokojne odfrčím preč. Ráno tam okrem vrátničky(tá nevie povedať ani dobrý deň) a školníka (jeho bežné vyjadrenie na adresu detí je "zasrani mizerní") nie je žiaden pedagogický dozor. Všade okolo nás je kopec prípadov šikany a deti koľkokrát idú do školy s kopou peňazí. No, dnes to pôjdem prediskutovať s pani riaditeľkou, ale ak jej vadí veľa rodičov ráno na chodbách, asi jej pripomeniem, že bez tých rodičov by nebolo ani tých detí a ona by nemala tú prácu, ktorú má.
0 0
4326 4326

4326 je offline (nepripojený) 4326

Mňa nadovšetko rozčúlila pracovníčka SLSP, ktorá s nami vybavovala hypotéku. Najprv hovorila o 100% úvere, postupne uberala, nakoniec sme to uzavreli na 1,7 milióna - ešte som kvôli tomu bola v piatok v banke a včera pani zahlásila, že je to len 1,4 milióna. Neviem aká je profesionalita pracovníčok na pobočkách, či sú vôbec informovaní aké informácie môžu poskytovať, alebo len omieľajú naučené frázy, bez toho aby študovali čo sa zmenilo. Pokladám to za hrubú neprofesionalitu.........................
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

4326,
aj Ti pridám čerstvú informáciu od mojej priateľky:
Stavajú dom, zobrali si hypotéku na byt s tým, že keď bude hrubá stavba domu, tak sa prehodí hypotéka na dom , uvoľní sa byt, predajú ho a budú mať peniaze na dostavbu domu.

Absolútne sa v tom nevyznajú, tak po porade s pracovníčkou banky si zobrali Americkú hypotéku......no a nastal deň D. Pracovníčka povedala, že v pohode, nech prinesú výpis z katastra, ohodnotenie domu /stálo ich to asi 15tis./.....no a keď to všetko priniesli, tak zistila, že Americká hypotéka sa vlastne nedá prehodiť , tak im to prišiel oznámiť šéf pobočky.

Myslím, že iba vďaka tomu, že tam bol manžel tej mojej priateľky /a musel ju dosť krotiť/, lebo ináč by bola asi manželka šéfa pobočky vdova
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

4326 Pozri príspevok
Mňa nadovšetko rozčúlila pracovníčka SLSP, ktorá s nami vybavovala hypotéku. Najprv hovorila o 100% úvere, postupne uberala, nakoniec sme to uzavreli na 1,7 milióna - ešte som kvôli tomu bola v piatok v banke a včera pani zahlásila, že je to len 1,4 milióna. Neviem aká je profesionalita pracovníčok na pobočkách, či sú vôbec informovaní aké informácie môžu poskytovať, alebo len omieľajú naučené frázy, bez toho aby študovali čo sa zmenilo. Pokladám to za hrubú neprofesionalitu.........................
zastav sa priamo tam, kde sa venujú vybavovaniu hypoúverov a nie na hociktorej pobočke. Tam sa naozaj nedozvieš to čo potrebuješa stále ti prezentujú informácie inak.
0 0
4326 4326

4326 je offline (nepripojený) 4326

Tiež som myslela, že tú pani prerazím............... a ešte k tomu tuším je tá pani hypotekárny poradca - už naozaj neviem, načo banky zamestnávajú takýchto ľudí, keď poskytujú úplne nepravdivé informácie.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
My keď sme brali hypotéku, zakladali sme rodičovský dom na kúpu bytu, nám pani povedala poplatok za poskytnutie úveru 0,6 % z poskyt. úveru, čo bolo Sk 5700,--, pri podpise zmluvy to však bolo 0,8 %, t.j. Sk 7600,--, podľa nej rozdiel len dve desatinky, pre nás však Sk 1900,--.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

4326 Pozri príspevok
Tiež som myslela, že tú pani prerazím............... a ešte k tomu tuším je tá pani hypotekárny poradca - už naozaj neviem, načo banky zamestnávajú takýchto ľudí, keď poskytujú úplne nepravdivé informácie.
Čím väčšia inštitúcia tým väčší bordel. Tiež mám skúsenosti že pokiaľ niečo chce banka tak klient musí reagovať promptne ale pokiaľ chcem niečo ja ako klient tak majú kopec času
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Včera ma sklamala jedna veľmi blízka osoba, neviem, čím si človek zaslúži takéto správanie, ale asi to tak musí byť. Trošku sa mi ulavilo, keď som to napísala, lebo mi je stále do revu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mňa dnes zarmútila táto téma
http://www.porada.sk/t94148-zanedban...nemocnici.html

a rozčúlil tento príspevok ....nie pisateľka príspevku , ale naše zdravotníctvo

http://www.porada.sk/862069-post2.html

http://www.porada.sk/863060-post4.html
.....ľudia do kedy to ešte budeme trpieť , aby s človekom takto zaobchádzali ? A ešte si musíme za to aj platiť .
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

katkaj Pozri príspevok
Čím väčšia inštitúcia tým väčší bordel. Tiež mám skúsenosti že pokiaľ niečo chce banka tak klient musí reagovať promptne ale pokiaľ chcem niečo ja ako klient tak majú kopec času
presne tak,mňa dnes rozčúlili v tatra banke.Pred 9 dnami nám skončila platnosť security karty k internetbankingu.Je to firemny ucet a prevody robim denne.Až dnes som si mala ísť prebrať novú,ale niečo poplietli a tak máme čakať ďalší tyždeň.Šéf sa zdržiava prevažne mimo Slovenska,ja nie som spoludisponent.Teda 2 týždne nám ich chybou blokujú platby,no a budem len rada ak to ostane bez iných problémov,pretože daňový úrad,sociálku ale aj dodávateľov takáto skutočnosť nezaujíma,neskorú úhradu si vyúčtuju po svojom.Viem,prevody sa dajú robiť aj v banke,ale to by tu musel pricestovat sef,ktory je velmi zaneprazdneny.jedno je iste,v blizkej dobe menime banku,pretoze toto nieje jediny problem...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

betyna8 Pozri príspevok
presne tak,mňa dnes rozčúlili v tatra banke.Pred 9 dnami nám skončila platnosť security karty k internetbankingu.Je to firemny ucet a prevody robim denne.Až dnes som si mala ísť prebrať novú,ale niečo poplietli a tak máme čakať ďalší tyždeň.Šéf sa zdržiava prevažne mimo Slovenska,ja nie som spoludisponent.Teda 2 týždne nám ich chybou blokujú platby,no a budem len rada ak to ostane bez iných problémov,pretože daňový úrad,sociálku ale aj dodávateľov takáto skutočnosť nezaujíma,neskorú úhradu si vyúčtuju po svojom.Viem,prevody sa dajú robiť aj v banke,ale to by tu musel pricestovat sef,ktory je velmi zaneprazdneny.jedno je iste,v blizkej dobe menime banku,pretoze toto nieje jediny problem...
Hm hm, mňa informovali tri týždne smskou dopredu že mi končí platnosť secur id karty aby som mal čas s tým niečo robiť.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

bepo Pozri príspevok
Hm hm, mňa informovali tri týždne smskou dopredu že mi končí platnosť secur id karty aby som mal čas s tým niečo robiť.
....sa Ťa boja ....keď im tam furt chodíš nadávať.

Ja mám supr skúsenosť s bankomatovou kartou.
Minulý rok sme boli mimo SR na dovolenke.....a nevšimla som si, že mi končí karta.....to bolo radosti.
A až po príchode som si ju našla v "bankovej schránke". Tiež som sa im šla poďakovať, že mi "poslali" oznámenie
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... tu som mala dať tú tému "ako vložiť obrázok"... dnes ma to tak vytočilo
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

bepo Pozri príspevok
Hm hm, mňa informovali tri týždne smskou dopredu že mi končí platnosť secur id karty aby som mal čas s tým niečo robiť.
Mne volali z dialogu 2 dni pred skoncenim platnosti, najneskor dnes mala byt na 100% pripravena a mala som ju prevziat.Ale tetuska v banke sa pomylila a zadala zly tip karty na poziadavku ,smola....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať