Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Galius Galius

Galius je offline (nepripojený) Galius

športujem a mám rád život
Ahojky
0 0
Galius Galius

Galius je offline (nepripojený) Galius

športujem a mám rád život
aktuálne
Naposledy upravil Galius : 24.03.09 at 16:53
0 0
Galius Galius

Galius je offline (nepripojený) Galius

športujem a mám rád život
pre zasmiatie v tom hlúpom čase -zimy bez plynu
Naposledy upravil Galius : 24.03.09 at 16:53
0 0
Galius Galius

Galius je offline (nepripojený) Galius

športujem a mám rád život
a ešte jednen
Naposledy upravil Galius : 24.03.09 at 16:53
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Hotové kocúrkovo, alebo...
Pošta už neberie" podacie lístky", kde je hodnota Sk, kopu som ich vyhodila a musíme používať nové s hodnotou €, ale ešte dnes som dostala "Oznámenie o uložení zásielky" v Sk a prečiarknuté na €. Asi by som to nemala prijať.

Dnes mali banky brať Sk ako poslednú tržbu z piatka, áno zobrala, ale s poplatkom ako výmenu za €.

A Ty SZČO a PO nemôžeš ušetriť aj keby si chcel a musíš dodržiavať zákony, ale čo ostatní?
Ak by som v piatok nezobrala Sk od zákazníka, tak by mi SOI uložila pokutu.

Teším sa, hurá máme náklady OZD
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja som odovzdávala dnes posledné eskáčky v OTP. Nič za to nechceli a ešte sa na mňa aj usmievali. Nemalo by mi to byť vlastne podozrivé?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A ja už to mám za sebou.....
Účtovníctvo prekontrolované, vypočítaná a zaúčtovaná daň. Už len vyplniť výkazy a čakať na audit.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Gabi03 Pozri príspevok
A ja už to mám za sebou.....
Účtovníctvo prekontrolované, vypočítaná a zaúčtovaná daň. Už len vyplniť výkazy a čakať na audit.
Čožéééé ??? Tak toto je čistá provokácia
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
A ja už to mám za sebou.....
Účtovníctvo prekontrolované, vypočítaná a zaúčtovaná daň. Už len vyplniť výkazy a čakať na audit.
Gabi to už mám aj ja, s tým rozdielom, že nemusím čakať na audit, ale na to kým našetrím na dane.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
smith Pozri príspevok
Gabi to už mám aj ja, s tým rozdielom, že nemusím čakať na audit, ale na to kým našetrím na dane.
Nemal si náhodou šetriť už počas roka?
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
smith Pozri príspevok
Gabi to už mám aj ja, s tým rozdielom, že nemusím čakať na audit, ale na to kým našetrím na dane.
No, smith, nie je každý deň sviatok. Ak si dobre pamätám, tak minulý rok ti nejaké bubáčky daňový úrad vrátil
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
cloe Pozri príspevok
No, smith, nie je každý deň sviatok. Ak si dobre pamätám, tak minulý rok ti nejaké bubáčky daňový úrad vrátil
Aj vrátil aj som platil. To druhe bolo väčšie.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
smith Pozri príspevok
Aj vrátil aj som platil. To druhe bolo väčšie.
Čo už, aj nás ostatných to čaká, len ja na rozdiel od teba ešte ani neviem koľko to bude
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
cloe Pozri príspevok
Čo už, aj nás ostatných to čaká, len ja na rozdiel od teba ešte ani neviem koľko to bude
Možnože to je lepší prípad. Väčšou chuťou pracuješ, keď ešte nepoznáš výšku vlastnej daňovej povinnosti. Lebo mňa veru prešla chuť.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
smith Pozri príspevok
Možnože to je lepší prípad. Väčšou chuťou pracuješ, keď ešte nepoznáš výšku vlastnej daňovej povinnosti. Lebo mňa veru prešla chuť.
Ja by som to radšej vedela, nemám rada nepríjemné prekvapenia. Snáď sa k tomu začiatkom februára dostanem.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ALDA Pozri príspevok
Nemal si náhodou šetriť už počas roka?
Aldička, veď dokončujem baráčik... Niet priestoru na šetrenie
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Kazu Pozri príspevok
Čožéééé ??? Tak toto je čistá provokácia
Kazu, bez mučenia priznávam, že je.
Ale veď nevidela si tie zúfalé otázky od začiatku roka?! Už som si to vytrpela....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

smith Pozri príspevok
Gabi to už mám aj ja, s tým rozdielom, že nemusím čakať na audit, ale na to kým našetrím na dane.
Hmmmm, čo je lepšie?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja som včera skoro vyletela z kože, pri zratávaní príjmu môjho drahého som zistila, že povinnú registráciu na DPH lizol len tak tak. Ale keď som mu počas roka hovorila, aby si jeho brat faktúroval svoje práce zvlášť, tak nie, on všetko vyfakturoval a potom si to rozúčtovali. Keby že ho mám po ruke, tak ho roztrhnem ako žabu, prečo tí chlapi nepočúvajú, keď im čosi dobre radíme.

Brrrr, ale dnes som to už predýchala....
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Vcera rano mi manzel splachol hnetaci noz z domacej pekarne na chlieb. Isiel vyliat vodu z misky na WC a ja som si v tej miske odmacala noz od kuskov chlebika Na porazenie.
Dnes rano ma potesilo ked som zavolala do servisnej predajne, ze mi nahradny noz poslu dobierkou a bude aj s postovnym stat cca 15€. No co dodat?........
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať