Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Pošta je jeden veľký neporiadok, ja som im písala viackrát, vždy mi slušne odpovedali, ale takým spôsobom, že si ani neuvedomovali, čo píšu, lebo si protirečili.

U nás poštárka zazvoní a ani nečaká, či sa jej niekto ozve, lebo vie, že nie sme doma. Ale raz som bola a ten "udivený hlas" ste mali počuť. Keď sa trošku "opamatala", tak mi oznámila, že mi hodila do schránky lístok na doporučenú poštu.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

mirpo Pozri príspevok
A nie si ty náhodou z Malaciek? Mne sa stalo podobné... vyčkávala som zásielku /bola som na PN, tak som ani nemohla von/... poštárka bez zazvonenia vhodila oznámenie do schránky. Ani nezisťovala, či som doma
Ale som veru z Malaciek, toto sa nestalo prvýkrát. Potom sú nervozne lebo pri priehradkách majú veľa ľudí.
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

V Topoľčanoch je to s poštou úplne rovnako.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Martasch Pozri príspevok
V Topoľčanoch je to s poštou úplne rovnako.
Predpokladám, že na celom území Slovenska je to rovnaké. Neochotné poštárky a pracovníčky za priehradkou. Vystojíme aj jamu v dlhokánskom rade a aj tak nič nevybavíme.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

michelle84 Pozri príspevok
Predpokladám, že na celom území Slovenska je to rovnaké. Neochotné poštárky a pracovníčky za priehradkou. Vystojíme aj jamu v dlhokánskom rade a aj tak nič nevybavíme.
Niekedy mám pocit, že tie pani poštárky (aj pánov poštárov sem-tam) posielajú na školenia, ako sa nesprávať k zákazníkom.
Ale uvidím, keď si pôjdem pre doporučenú, či sa to zmenilo alebo nie.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dostala som vysvetlenie od pani za prepážkou že doručovateľka to urobila omylom, ale nevedela mi povedať čo vlastne, lebo pri tom koktala. Doručovateľka sa mi ospravedlňovala so slovami, no čo už stalo sa a že ona tu zastupuje atď. A tiež niečo koktavo vysvetľovala že pani za prepážkou sa pomýlila. Nejako veľa omylov na jeden deň. No a boli to tie dokumenty na ktoré čakám. Zajtra mi majú prísť ďaľšie, uvidíme či sa poučila, ale pre istotu budem mať hlavu strčenú v okne.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Práve ma potešílo, že som získala 100 súhlasov. Veľa sa nevyjadrujem na porade, vždy dám súhlas niekomu, s koho názorom súhlasím. Ale som rada, že sa mi podarilo získať takéto pekné číslo :-)
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Včera som si našla žltý lístok od poštárky, že mám doporučenú zásielku, tak som si dnes ráno zašla na poštu, že si to vyberiem. Vždy tak robím, lebo ráno tam nikto nie je a poobede je tam plno ľudí, čo sa vracajú z práce. Ale som sa strašne kopla - dnes je 18-eho a naši počernejší spoluobčania dostávajú sociálne dávky. Už od vstupných dverí som sa na päte otočila. A teraz premýšľam, či tam vôbec mám ísť poobede, lebo tam dnes bude celodenný smrad.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ja som poštou poslala balík z PK do BB v stredu a do BB prišiel v stredu budúci týždeň a to by mal prísť do 3 prac. dní. Najhoršie bolo, že ten balík čakala priateľka už v piatok, akože prvou triedou, lenže na pošte asik dobre nepočuli.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dnes som mala zase doporučenú zásielku, pani poštárka zazvonila, prišla až ku dverám zaklopala a hovorí mi. Máte doporučenú zásielku, tuto mi to podpíšte a príjemnú nedeľu.
Naposledy upravil Maruška54 : 18.07.08 at 11:10
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

Dnes som sa konečne dostala po takmer roku k môjmu "novému" kuchynskému robotu. Keď som si ho kúpila, hneď pri prvom mletí mi vyletel nôž a samozrejme poškodil aj iné náhradné diely. Išla som do obchodu kde som ho kúpila a tam mi odporučili isť na servis, že to bude vybavené rýchlejšie. "To už nikdy nespravím!" Reklamáciu mi neuznali, a ešte aj namiesto týždňa opravy som čakala vyše mesiaca na náhradné diely, ktoré som si musela zaplatiť. Keď som prišla domov, hneď som ho vyskúšila a išlo ma roztrhnúť od jedu, spravilo to znova. Volala som do hlavného servisného strediskav BA, odkiaľ mi znova poslali náhradné diely s tým, že keď mi predtým v servise v TN povedali, že je to moja chyba, tak asi to tak bude. Jasné že problém sa opakoval. Obvovala som všetko možné a nakoniec som sa dostala na zástupcu západoslovenského kraja a ten bol ochotný mi robot zobrať do BA a pozrieť sa naň. Dnes mi volali, že chybu odstránili a môžem si prísť preň. Som strašne rada, ale aj hrozne naštvaná a rozmýšľam ako to poriešim so servisom, ktorý ma neustále presviedčal, že chyba je vo mne. Nejde mi o tie zaplatené náhradné diely, ale o ten prístup servisu.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Monika V. Pozri príspevok
Dnes som sa konečne dostala po takmer roku k môjmu "novému" kuchynskému robotu. Keď som si ho kúpila, hneď pri prvom mletí mi vyletel nôž a samozrejme poškodil aj iné náhradné diely. Išla som do obchodu kde som ho kúpila a tam mi odporučili isť na servis, že to bude vybavené rýchlejšie. "To už nikdy nespravím!" Reklamáciu mi neuznali, a ešte aj namiesto týždňa opravy som čakala vyše mesiaca na náhradné diely, ktoré som si musela zaplatiť. Keď som prišla domov, hneď som ho vyskúšila a išlo ma roztrhnúť od jedu, spravilo to znova. Volala som do hlavného servisného strediskav BA, odkiaľ mi znova poslali náhradné diely s tým, že keď mi predtým v servise v TN povedali, že je to moja chyba, tak asi to tak bude. Jasné že problém sa opakoval. Obvovala som všetko možné a nakoniec som sa dostala na zástupcu západoslovenského kraja a ten bol ochotný mi robot zobrať do BA a pozrieť sa naň. Dnes mi volali, že chybu odstránili a môžem si prísť preň. Som strašne rada, ale aj hrozne naštvaná a rozmýšľam ako to poriešim so servisom, ktorý ma neustále presviedčal, že chyba je vo mne. Nejde mi o tie zaplatené náhradné diely, ale o ten prístup servisu.
Určite o tom upovedom výrobcku robota alebo výhradného zástupcu na Slovensku.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Dnes ráno mi moja "havinka" rozhrýzla 5 plastových kochlíkov, ktoré našla v šope. Tá druhá len ležala pri dverách a prizerala sa.
Nahnevalo ma to, ale keď na mňa pozrela s takým nevinným pohľadom a výrazom "stalo sa niečo?" odpustila som jej... neviem sa na ne dlho hnevať
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ahojte, tak už som späť,prileteli sme poobede z Turecka, práve som si vybalila kufre a a utekala som Vás pozdraviť. Dovolenka bola výborná, oddýchla som si naozaj, užila si more, slnka a čo ma teší - nepribrala som!!! a kam pôjdem najbližšie, však sa to dozviete včas
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Katka, ty si už doma? Ten čas ale neskutočne letí. Tak teda vitaj
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Vladoakatka. dúfam, že neodlietate do týždňa, veď by sme mohli závidieť. j Treba aj pracovať.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Katka, vitaj doma - teda na Porade Dúfam, že si si oddýchla a máš kopu pekných zážitkov.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Bóóóže, ten čas ale letí, veď len teraz si odlietala ... tak vitaj doma.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

jozka56 Pozri príspevok
Vladoakatka. dúfam, že neodlietate do týždňa, veď by sme mohli závidieť. j Treba aj pracovať.
Po jej tajuplnej predpovedi by som tipovala, že poletí už v pondelok Do práce
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Kazu Pozri príspevok
Po jej tajuplnej predpovedi by som tipovala, že poletí už v pondelok Do práce
Zuzka tak trochu máš pravdu, treba ešte do piatku DPH a potom už prvý augustový týždeň máme kontrakty, nové modely pripraviť atď. roboty až-až... len aby bol aj biznis.

jozka56 Pozri príspevok
Vladoakatka. dúfam, že neodlietate do týždňa, veď by sme mohli závidieť. j Treba aj pracovať.
Jožka nič sa neboj, skôr ako v zime to nebude, ak vôbec , veď v septembri budeme mať vnúčatko, aj to si treba vychutnať.

Eulalia Pozri príspevok
Katka, vitaj doma - teda na Porade Dúfam, že si si oddýchla a máš kopu pekných zážitkov.
Ďakujem za privítanie, zážitkov máme ale hlavné je, že sme si oddýchli a načerpali síl, energie, bronzu.
S tým, že robíme doma inak sa nedá oddýchnúť, len odísť preč a nepracovať, vypnúť mobil, resp. prijímať len SMS alebo aspoň zriadiť si roaming bez prijímania hovorov alebo všetky hovory presmerovať na tých, čo zostali doma. Tento osvedčený spôsob praktizujeme počas dovoleniek a verte je to super.
Naposledy upravil VladoaKatka : 19.07.08 at 12:07
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať