Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Nič mimoriadne sa nestalo, iba ma štvú drôty okolo internetu/aspoň 2 týždne/, stále mi vypína internet.
Naposledy upravil jozka56 : 14.07.08 at 15:17
0 0
Ľudka75 Ľudka75

Ľudka75 je offline (nepripojený) Ľudka75

Rozčúlila ma kamoška (bývalá spolužiačka)!!! Najskôr mi sľúbila isté pracovné miesto, no a dnes, takmer s dvojtýždňovým odmlčaním mi oznámila (samozrejme až po mojom dotazovaní), že pracovné miesto obsadila inou uchádzačkou! No pekne! Teraz ma zožiera duševná nervozita!!!!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Potrebujeme zaregistrovať novú euro pokladňu a na našom DÚ majú stránkové dni len pondelok a stredu. Ale skúsili sme s kolegynkou tam aj dnes zájsť, pani sa na nás pozrela, že akože prečo by mala dnes a nie zajtra. No mohla mať o robotu menej...Úžasné...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Mám neopísateľnú radosť, vrátila sa mi dcéra po roku z Nového Zélandu domov, sme opäť kompletná rodina . No a ešte aby urobila skúšky v škole, keďže mala individuálne štúdium.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Ja som mala dnes veľmi pozitívny zážitok - stretla som slušného človeka. Možno sa vám to nezdá nejako mimoriadne, ale slušnosť a korektnosť už je pomaly výmierajúci druh. A tak keď stretnem takéhoto človeka, som veľmi šťastná.
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Ahojte všetci,

chcem sa s Vami podeliť o jednu smutnú udalosť, ale zároveň prosím aj o radu.
Pred dvomi týždňami mi zomrela mladá, zdravá kolegyňa. Dodnes sa neviem z toho spamätať. Nebolo by to nič nezvyčajné veď taký je život, ale........

Musím povedať čo tomu predchádzalo:

Pred štyrmi rokmi nastúpil do našej firmy mladý riaditeľ - tridsiatnik. Po čase ukázal svoju pravú tvár, tvár neľudskú, despotickú, tyranskú. Jeho prvou obeťou bola kolegyňa pred dôchodkom, ktorá sa pod jeho tlakom zrútila a bola liekoch. Do dôchodku to so zatnutými zubami vydržala. Jeho druhou obeťou bola ďalšia, ktorá to taktiež psychicky nezvládala a dala radšej výpoveď. Presne rok na to tretia jeho obeť umiera... Darmo sa sťažovala u svojej vedúcej nik ju nepočúval. Nebola silná, tak ...
Ja si teraz kladiem otázku kto bude ďalší !!! Nik sa mu nepostaví na odpor, každý sa obáva o svoju prácu. Stále ma zviera pocit že musím niečo urobiť, ale nieviem čo a ako. Skúste poradiť, budem vďačná za akúkoľvek pomoc, radu...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

diabol4 Pozri príspevok
Ahojte všetci,

chcem sa s Vami podeliť o jednu smutnú udalosť, ale zároveň prosím aj o radu.
Pred dvomi týždňami mi zomrela mladá, zdravá kolegyňa. Dodnes sa neviem z toho spamätať. Nebolo by to nič nezvyčajné veď taký je život, ale........

Musím povedať čo tomu predchádzalo:

Pred štyrmi rokmi nastúpil do našej firmy mladý riaditeľ - tridsiatnik. Po čase ukázal svoju pravú tvár, tvár neľudskú, despotickú, tyranskú. Jeho prvou obeťou bola kolegyňa pred dôchodkom, ktorá sa pod jeho tlakom zrútila a bola liekoch. Do dôchodku to so zatnutými zubami vydržala. Jeho druhou obeťou bola ďalšia, ktorá to taktiež psychicky nezvládala a dala radšej výpoveď. Presne rok na to tretia jeho obeť umiera... Darmo sa sťažovala u svojej vedúcej nik ju nepočúval. Nebola silná, tak ...
Ja si teraz kladiem otázku kto bude ďalší !!! Nik sa mu nepostaví na odpor, každý sa obáva o svoju prácu. Stále ma zviera pocit že musím niečo urobiť, ale nieviem čo a ako. Skúste poradiť, budem vďačná za akúkoľvek pomoc, radu...
Toto, čo si napísala je smutné, hrozné a neviem ešte aké. To sa nenájde nikto, kto by ho v jeho neprípustnom správaní usmernil?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
diabol4 Pozri príspevok
Ahojte všetci,

chcem sa s Vami podeliť o jednu smutnú udalosť, ale zároveň prosím aj o radu.
Pred dvomi týždňami mi zomrela mladá, zdravá kolegyňa. Dodnes sa neviem z toho spamätať. Nebolo by to nič nezvyčajné veď taký je život, ale........

Musím povedať čo tomu predchádzalo:

Pred štyrmi rokmi nastúpil do našej firmy mladý riaditeľ - tridsiatnik. Po čase ukázal svoju pravú tvár, tvár neľudskú, despotickú, tyranskú. Jeho prvou obeťou bola kolegyňa pred dôchodkom, ktorá sa pod jeho tlakom zrútila a bola liekoch. Do dôchodku to so zatnutými zubami vydržala. Jeho druhou obeťou bola ďalšia, ktorá to taktiež psychicky nezvládala a dala radšej výpoveď. Presne rok na to tretia jeho obeť umiera... Darmo sa sťažovala u svojej vedúcej nik ju nepočúval. Nebola silná, tak ...
Ja si teraz kladiem otázku kto bude ďalší !!! Nik sa mu nepostaví na odpor, každý sa obáva o svoju prácu. Stále ma zviera pocit že musím niečo urobiť, ale nieviem čo a ako. Skúste poradiť, budem vďačná za akúkoľvek pomoc, radu...
Smutné, čo dnes ľudia dokážu...
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

V tom je to celé, že nikto nemá odvahu sa mu postaviť na odpor. Každého zmietne ako špinavú handru, pravdu má len on a nikto iný.
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

Včera som bola v lekárni, do ktorej chodím pravidelne, pretože doteraz som bola vždy spokojná. Pýtala som si sirup STODAL, ktorý mi poradili viacerí na nete.Chcela som ho pre dcéru pretože už dlhšie má kašeľ a už som nevedela čo jej dať. Predavačka v lekárni ma presviedčala,že sirup je len na vykašliavanie, tak mi dala nejaké granule STODAl.Ešte som sa pýtala, čo to znamená homeopatikum, a vysvetlenie bolo, že sa ten kašeľ najskôr zhorší a až neskôr utlmí. Dnes som zistila, že ani jedno nie je pravda. Sirup by sa mi jej dával lepšie ako tie granule (5 granúl každú hodinu) - ten mal dvojaký účinok - aj suchý aj vlhký kašeľ.Som naštvaná, pretože som zbytočne vyhodila peniaze, to aby som už študovala aj účinky všetkých liekov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zvykne sa to robiť tak, ako doporučujú distribútori - teda za čo má väčší rabat. Niekedy si aj ja pripadám ako pokusný králik. Keď poviem lekárovi, že tie lieky nemôžem brať lebo mám...., tak mi povie, že to predsa vyskúšame a keď to bude pravda, tak zmeníme liečbu. Nepomôže ani dôkaz - výsledok z odberu krvi. Jasné že tie lieky neberiem, ale také je naše zdravotníctvo. Už nabehli na tento vlak aj niektorí lekárnici, žiaľ
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Po štyroch rokoch manželstva, chodenia po lekároch a márneho snaženia sa otehotnieť sa to konečne podarilo.
No po piatich týždňoch mi ten malý drobec odišiel ... prišli sme o to bábo, čo sa dalo merať ešte len v centimetroch, no pre nás bol tým najväčším zázrakom na svete a hlavne sme ho už vtedy moc ľúbili ...
Je to už mesiac, ani neviem, prečo ma to teraz napadlo...
.................................................. .................................

Zrejme si len nahováram, že to už prebolelo ...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ZDENIELA Pozri príspevok
Po štyroch rokoch manželstva, chodenia po lekároch a márneho snaženia sa otehotnieť sa to konečne podarilo.
No po piatich týždňoch mi ten malý drobec odišiel ... prišli sme o to bábo, čo sa dalo merať ešte len v centimetroch, no pre nás bol tým najväčším zázrakom na svete a hlavne sme ho už vtedy moc ľúbili ...
Je to už mesiac, ani neviem, prečo ma to teraz napadlo...
.................................................. .................................

Zrejme si len nahováram, že to už prebolelo ...
www.anjeliky.sk neviem, možno ti to pomôže
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Musíš byť silná, aj keď viem že to nie je vôbec jednoduché. Stále stretávaš niekoho s kočíkom, dieťatkom. Poznám ten pocit, keď som nemohla otehotnieť. Tá bolesť pri srdiečku...
Musíš veriť a raz sa aj ty budeš pozerať do maličkých očičiek svojho dieťatka.
DRŽÍM PALCE. Nádej nikdy nezomiera
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

ZDENIELA Pozri príspevok
Po štyroch rokoch manželstva, chodenia po lekároch a márneho snaženia sa otehotnieť sa to konečne podarilo.
No po piatich týždňoch mi ten malý drobec odišiel ... prišli sme o to bábo, čo sa dalo merať ešte len v centimetroch, no pre nás bol tým najväčším zázrakom na svete a hlavne sme ho už vtedy moc ľúbili ...
Je to už mesiac, ani neviem, prečo ma to teraz napadlo...
.................................................. .................................

Zrejme si len nahováram, že to už prebolelo ...
Napadlo ťa to preto pretože sa jednoducho potrebuješ podeliť so svojím smútkom a to je prirodzené. Je potrebné si otvoriť srdiečko a nedržať tú bolesť v sebe.
Najradšej by som ťa objala a poslala balík plný síl, dúfam, že máš okolo seba veľa dobrých milujúcich ľudí, ktorí Ti dokážu byť oporou.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dnes som sa rozčúlila trikrát:
1. našla som si v schránke oznámenie o doporučenej pošte - adresát nezastihnutý - ani som sa z domu nepohla
2. išla som si na poštu zásielku vyzdvihnúť podľa pokynu po 16-tej hodine - tam mi oznámili že zásielka bola prebraná 13,18 ale nevedia kým - zistia zajtra a zavolajú mi
3. obvolalala som zákazníkov, jeden mi posielal doklady do účtovníctva na ktoré čakám
P.S pokračovanie zajtra
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
Dnes som sa rozčúlila trikrát:
1. našla som si v schránke oznámenie o doporučenej pošte - adresát nezastihnutý - ani som sa z domu nepohla
2. išla som si na poštu zásielku vyzdvihnúť podľa pokynu po 16-tej hodine - tam mi oznámili že zásielka bola prebraná 13,18 ale nevedia kým - zistia zajtra a zavolajú mi
3. obvolalala som zákazníkov, jeden mi posielal doklady do účtovníctva na ktoré čakám
P.S pokračovanie zajtra
To je tá naša slávna monopolná SLOVENSKÁ POŠTA
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Modroocko Pozri príspevok
To je tá naša slávna monopolná SLOVENSKÁ POŠTA
Tak taká špecialita, ako na NAŠEJ pošte asi inde nemáte, máme tu totiž na sídlisku dve. Ak nájdem ten žltý iritujúci lístok, tak to mi dala poštárka z jednej, ale zásielku si mám ísť vyzdvihnúť na druhej.
Pred dvoma rokmi sa mi stalo, že hneď v prvý deň po odchode na dovolenku, mi nemohla byť doručená zásielka.
Po príchode domov som zamierala na poštu uvedenú na lístku, pracovníčka mi oznámila, že práve dnes je 18. deň, tak moja zásielka bola vrátená na pôvodnú poštu.
Šla som tam na druhý deň ihneď ráno, a tam zas sprcha: uplynul čas úschovy, práve dnes to bolo vrátené odosielateľovi.
(Kocúrkovo je nič oproti monopolu)

Ak z práce ide niekto na poštu a na chodbe padnú slová:
"Máte dačo na poštu?"
Mne to nedá, aby som neodpovedala: "Len ťažké srdce"
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
Dnes som sa rozčúlila trikrát:
1. našla som si v schránke oznámenie o doporučenej pošte - adresát nezastihnutý - ani som sa z domu nepohla
2. išla som si na poštu zásielku vyzdvihnúť podľa pokynu po 16-tej hodine - tam mi oznámili že zásielka bola prebraná 13,18 ale nevedia kým - zistia zajtra a zavolajú mi
3. obvolalala som zákazníkov, jeden mi posielal doklady do účtovníctva na ktoré čakám
P.S pokračovanie zajtra
A nie si ty náhodou z Malaciek? Mne sa stalo podobné... vyčkávala som zásielku /bola som na PN, tak som ani nemohla von/... poštárka bez zazvonenia vhodila oznámenie do schránky. Ani nezisťovala, či som doma
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Nebude to zo sociálky nové údaje na elektronické podávanie? Mne tiež niečo prišlo, ale nebola som doma.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať