Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Aby som nezabudla... v sobotu ma potešila správa - sesternici sa narodila dcérka - malinká, no zdravá. Prišla na svet o 4 týždne skôr, ale teší sa životu.
PS: A ja stále nič Musím počkať po svadbe
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nemusíš počkať po svatbe. Dnes sa deti zvyknú rodiť pred svatbou, aspoň máš istotu, že ich budeš mať.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

mirpo Pozri príspevok
sesternici sa narodila dcérka - malinká, no zdravá
PS: A ja stále nič Musím počkať po svadbe

Ahoj Mirka.

Vraj pomáha nečakať tak zhruba 9 mesiacov pred narodením a že je lepšie pri tom nemyslieť.

Ahoj
Ka Mil
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mňa potešila človečina v téme:
http://www.porada.sk/t85623-plastick...enie-ruky.html
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

lenkak Pozri príspevok
mňa potešila človečina v téme:
http://www.porada.sk/t85623-plastick...enie-ruky.html
Lenka, Ty mi čítaš myšlienky?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Elenka ja som to už včera chcela napísať, ale Martinko dovolil tému si len prečítať.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...potešilo ma, že som tu dnes zazrela Danilu...... tak vitaj späť......
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Teší ma, že už o 6 hodín odlietam na dovolenku, teším sa na nič nerobenie, na relax, na more, na slnko... Dúfam, že prídem oddýchnutá a plná síl, však ešte ma zastíhne DPH, a to ma veru neteší.
Tak ahojte za 11 dní.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Šťastnú cestu Katka!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Teší ma, že už o 6 hodín odlietam na dovolenku, teším sa na nič nerobenie, na relax, na more, na slnko... Dúfam, že prídem oddýchnutá a plná síl, však ešte ma zastíhne DPH, a to ma veru neteší.
Tak ahojte za 11 dní.
Tíško závidím (samozrejme v dobrom). Uži si to.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Teší ma, že už o 6 hodín odlietam na dovolenku, teším sa na nič nerobenie, na relax, na more, na slnko... Dúfam, že prídem oddýchnutá a plná síl, však ešte ma zastíhne DPH, a to ma veru neteší.
Tak ahojte za 11 dní.
Príjemný pobyt a šťastný návrat
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Jaj, tak som sa dobre naobedovala. Boli sme sa s kolegynkou napapať v jednom hoteli a bolo to famózne. Dobre som si pochutila, teraz už len vydržať hodinku v práci a môžem ísť spokojne domov.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
mirpo Pozri príspevok
Toto mi dnes zdvihlo náladu /hádajte či k lepšiemu/: pred obedom mi "zamrzol" PC, po všetkých pokusoch som ho reštartovala... nabehlo políčko pre heslo a po 5 sekundách sa reštartoval opäť a takto sa to stále opakovalo. Vypla som ho a zase zapla... opakovalo sa to... Odpojila som ho z elekt. siete, po pár minútach zapla a zase... Volala som IT-čkara, niečo skúšal, nedarilo sa... zobral mi PC a zatiaľ nevrátil.
Som zvedavá, či mi do rána vráti PC, lebo neviem ako budem pracovať, práca si ma počká... len termíny mi horia
Hurráááááááá už mám zese v práci počítač Síce ešte nefunguje tlač, ale to nie je taký problém Konečne môžem plnohodnotne pracovať....... zajtra
PS: Dnes už mám fajront.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Tak dnes ma potešilo, že sme šťastlivo prileteli domov z dovolenky.
Nemala chyby a cítim sa jak znovuzrodená. Ešte som ani nevybalila a prať budem asi 3 dni ale to je všetko v pohode. Som ako vo sne a ani tá nahromadená práca, čo ma čaká, ma nestraší. Energie som načerpala na rozdávanie, len sa musím ešte trošku vyspať
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
cloe Pozri príspevok
.. Ešte som ani nevybalila a prať budem asi 3 dni ale to je všetko v pohode...
...ale na poradu si si odskočiť muselaa...... nepostrádateľný "detail" k pohode... tak si to vychutnaj......
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
A ja som len tak kuk na moje meno naľavo a zisťujem, že mám práve 1 (poraďácky) rôčik.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Rozalka Pozri príspevok
A ja som len tak kuk na moje meno naľavo a zisťujem, že mám práve 1 (poraďácky) rôčik.
Rozalka, gratulujem . Si "najmladšia" z najaktívnejších..

Dúfam, že sa s nami podelíš s narodeninovou tortou.
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Rozalka Pozri príspevok
A ja som len tak kuk na moje meno naľavo a zisťujem, že mám práve 1 (poraďácky) rôčik.

Rozalka všetko najlepšie k 1 poraďáckemu rôčiku :Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  kvety vo váze.jpg
Zobrazení: 9
Veľkosť:  91.0 KB
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Dnes ma potešilo slniečko. Po studených upršaných dňoch som dnes konečne mohla ísť chytať bronz. Zisťujem, že aj tak málo, ako utešený letný deň dokáže človeku zlepšiť náladu. A ešte teraz vyrážame na disko, no proste super. Pre mňa je to proste happy day.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
ja som sa po dlhom, dlhom čase stretla so svojim "brachom", je to kamarat, ktorého mám veľmi rada.
na druhej strane to stretnutie bola len nahoda, aj napriek tomu, že mi sľúbil, že keď bude doma, ozve sa mi.
na jednej strane som bola šťastná, že som ho videla, pokecali sme, ale teraz uvažujem prečo mi nedal vedieť, že bude v meste.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať