Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tanče Pozri príspevok
Túto dnešnú prestrelku som zmeškala a zasa som prd urobila kým sa tým všetkým preklikala. Už aj MIšo sa vypol ale MUSÍM reagovať:

MIchal !
Priznávam tu verejne, že som z tvojich príspevkov, minulých, dávnejších mala tiež pocit ako tvoje dajmetomu "protivníčky" dnes tu na tomto fóre. Veľmi som preto ani neragovala na tvoje príspevky aj keď som z nich pocity mala silné a vytvorila som si na teba názor. Aké to boli pocity?
Bola som podráždená z toho
- aký si nástojčivý vo svojich názoroch, nekompromisný, neschopný uznať názor a pocit druhého,
- ako si vedel zotreť druhého za to že sa jeho názor nestotožňoval s tvojim,
- dokonca si v niektorých chvílach útočil na v š e t k ýc h a to v negatívnom zmysle...
skrátka, pomyslela som si: jeden premúdrelý, úspešný, najsamlepší, egoistický, zcestovaný pán podnikateľ, ... a ešte kratšie: TRUHLÍK.

Tak toto sú slová, na ktoré máš už určite prsty naštartované,už len vyraziť na klávesnicu .... tak poď do mňa!)

KeĎ som si však prečítala tvoj dlhočizný príspevok č. 960, tak som ostala v nemom úžase a pochopila som čo si za duša. NEbudem ti posielať SSku, chcem to povedať nahlas, že ak to skutočne cítiš tak ako píšeš, tak vitaj medzi nami, (alebo ja medzi vami?). Je to skutočne životná kvalita.
Tak ako som sa skláňala (a stále sa skláňam) pred účtovníckou profesiou, tak sa tu skloním aj pred tebou.
Už chápem o či ti išlo, čo si chcel dosiahnuť svojimi diskusiami, ale vidíš, pár ľudí si tu vydráždil a nezískal na svoju stranu. Tí, ktorí ťa už mali možnosť spoznať viac, možno aj osobne, tým je to jasné. Nechcem tu byť zasa ja za múdru, píšem to čo cítim, nie čo mi káže rozum, a chcem týmto povedať, .... ale veď ty chápeš čo.
... a prajem si aby to pochopili aj všetci ostatní...
dakujem za podporu. Tieto slova su predovsetkym pre mne ne hlboke zamyslenie, pretoze asi som nepisal dostatocne jasne, ked ti trvalo tak dlho, kym si pochopila, co chem povedat .

Myslim, ze by som za toho Truhlika nestartoval klavesnicu. Uz som si vypocul aj ine. Ja patrim k ludom, ktorym (ani neviem preco) velmi nezalezi na tom, co si o nom ludia myslia. mam s tym obcas aj problemy. No - teda nerobim take extremy, ze by som sa napr. nevhodne obliekal. Snazim sa prisposobit mainstreamu a na eventy, na ktorych sa pohybuje spolocnost zvycajne v Boss, si obliekam tiez rovnaku znacku, alebo nieco podobne. Ale ak napr. doma malujeme (ako minuly tyzden ) alebo v sobotu kosim travu a treba mi nieco kupit, v Baumaxe, tak nasadnem do auta v roztrhanej spinavej flanelke a rifliach, ktore uz 10 rokov pouzivam iba do garaze. Manzelku ide vtedy uchytit. "Ako mozes takto, ved v meste ta moze hocikto stretnut !!". Ano, moze. Uz sa mi stalo, ze som takto stretol v Baumaxe kamosa, ktory teraz robi v USA a svojim sposobom je aj nas partner. Ale pre mna to nazozaj nie je problem. Ak niekomu vadi, stretavat ludi v monterkach, tak nech nechodi do Baumaxu. To ze si o mne nieco pomysli? Ale ved on si bude zatazovat mysel zbytocnostami, nie ja.

Este raz chcem napisat, pokojne si piste co chcete, je to vas cas, vasa klavesnica vas priestor na webe. Iba chcem vopred upozornit, ze mi to nijako nezabrani vyjadrit svoj nazor k niektorym temem, pokial to budem povazovat za vhodne.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Prepáčte ak zareagujem, ale aj z tejto témy ste urobili mrník. A to poriadny. Vaše príspevky sú plné invektív, narážok, obviňovania..... a ešte neviem čoho. Táto téma bola založená na iný druh diskusie. Škoda, doteraz som rád čítal príspevky v tejto téme, ale to čo sa tu deje teraz....
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

ayya Pozri príspevok
hehe... raz - ked budes fakt dospely, tak by si rad zmazal dokazy niektorych tvojich nazorov, ale internet ma dlhu pamat, kamarat

to ostatne nestoji ani za citovanie, nie to este odpovedanie

možno urobím v živote veci, ktoré by som potom radšej zmazal, ale tu na porade som neurobil nič za čo by som sa mal hanbiť - a mazať už vôbec nie. Zato ty áno.

Nevyzval som sa ťa aby si niečo citovala, ale aby si podčiarkla čo si tam podľa teba protirečí a ešte aby si vysvetlila prečo je to blbovina. Ak si povedala A povedz aj B. Alebo vieš len zosmiešňovať?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

ayya Pozri príspevok
miso miso ...nic si nepochopil a ani to nebolo pre teba urcene ... a vies, ze po tomto tvojom prispevku je mi uplne jedno, co si ty myslis? tusim uz iba necham pozdravovat tvoju pani, ale len v pripade, ze s nou si si poriadok uz urobil ... prikladam smajlika:
So svojou pani som si nikdy v zivote poriadok nemusel robit. Jedno z mojich najvacsich zivotnych stasti bolo to, ze som sa dobre ozenil. To mi prinieslo uzasne sance prezit zivot v podstate velmi stastne.

Ale celkom vynimocne boli situacie, kedy som musel svojej manzelke nieco celkom jasne povedat, rovnako ako obcas musela nieco "natvrdo" povedat mne. Ja som sa nou nechal z velkej casti formovat a dnes som rad, ze som mal nad sebou aj takuto ruku. Ak by ste sa opytali jej, povia vam v podstate to iste, ze je rada, ze som jej niektore veci vcas a zretelne vysvetlil. Napriklad dnes chape, ake zbytocne by bolo podlahnut takemu hlupemu zlozvyku, ako je fajcenie a je mi velmi vdacna. Ja som sa napr. nenarodil s nejakym vrodenym zmyslom pre rodinu a vychovu deti, a som rad, ze som sa nechal v mnohom viest.

Ja osobne nemam problem akceptovat nazor zeny rovnako ako nazor muza, alebo svoj. Ale s nejakou nazorovou imunitou pre zeny (alebo pre moju zenu) - tak s tym by ste u mna neuspeli a ako vidim, Bastian s tym tiez nema problem .
Naposledy upravil misomiso : 13.12.07 at 20:01
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Mňa dnes a vlastne už asi týždeň rozčuľuje skutočnosť, keď otvorím mailovú schránku napíše mi: Počet prijatých správ 2 , no mne sa zobrazí iba jeden mail. Myslíte, že šarapatí nejaký škriatok??
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mňa dnes najviac potešilo, keď som dospela k názoru, že už sa nikým nedám rozčúliť. Som na seba patrične hrdá.
Pre prípadných pátračov a vrtákov - dospela som k tomu až po príspevku, či sa mladej žabke oplatí maródovať - dovtedy som ešte takúto imunitu nemala
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

babenky ... a vsetci slusni muzi a spravni chlapi

co sa mna tyka, tak dva nicky z porady odteraz budem uplne ignorovat - nevravim, ze tak mate urobit vsetky a vsetci, ale v ziadnom pripade nechcem byt pricinou ani najmensieho rizika, ze Richard zamkne aj tuto temu... bolo by jej podla mna skoda ...
ja viem, ze tie dva nicky bez mojej pozornosti v pohode preziju, ale robim tak preto, lebo obycajne nemam naladu dat sa znechucovat nazormi, ktore su ako "haraburdy"

p.s.: a to NEznechucovanie (cimkolvek a kymkolvek) to uz mozete robit vsetky, budem len rada iba premyslam, ako sa zachovam, ked budem citit potrebu zastat sa niekoho, komu je podla mna ublizene ...to neviem este, to musim premysliet .... zatial zdravim vsetkych spravnych a spravodlivych
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ayya Pozri príspevok


p.s.: a to NEznechucovanie (cimkolvek a kymkolvek) to uz mozete robit vsetky, budem len rada iba premyslam, ako sa zachovam, ked budem citit potrebu zastat sa niekoho, komu je podla mna ublizene ...to neviem este, to musim premysliet .... zatial zdravim vsetkych spravnych a spravodlivych
Ayyka, presne si to vystihla ako vždy. Potešila si ma dnes a veľmi, že si sa konečne medzi nami ukázala... potešila si ma dnes, úprimne. Ďalšia dobrá udalosť dnešného dňa. Pre mňa určite.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Elena Navrátilová Pozri príspevok
... Ďalšia dobrá udalosť dnešného dňa. Pre mňa určite.
dakujem ti Elenka, prisla som len tak akoze mrknut a vidis, ako pekne som sa pocvicila v retorike aj ty si mna potesila tvojou reakciou, vdaka a pekny zvysok vecera ti prajem
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ayya Pozri príspevok
dakujem ti Elenka, prisla som len tak akoze mrknut a vidis, ako pekne som sa pocvicila v retorike aj ty si mna potesila tvojou reakciou, vdaka a pekny zvysok vecera ti prajem
Ayyka, musíš zavítať častejšie...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dobré ránko ľudkovia...
zažila som ranný šok, keď som zistila, že som zaspala a so mnou celá rodina. Určite už každý vie, ako také ranné zistenie otrasie človekom ba až celým barákom. Prebehla som po dome ako víchor, vyhlásila som poplach, pes zaliezol radšej pod stôl a predstavte si, teraz už sedím v práci. V kancli mi už rozvoniava kávička a ja sa vytešujem, že vonku poletuje sniežik...a teším sa z toho, že dnes je piatok a už sa nám zvíkendnieva. Tak Vám prajem všetkým, aby ste sa tešili aspoň tak ako ja a vydržali ten piatok nejako v práci... (tým nechcem povedať, že ma práca nebaví a nenapĺňa)
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ja som sa dnes zobudila do "bieleho" rána, lebo za oknom poletuje sniežik, čo je predzvesť toho, že možno Vianoce predsa len budú "na ľade" - čo mňa nesmierne potešilo, lebo Vianoce a zasnežená krajina patria k sebe.
Na stole mi rozvoniava kávička a ja čítam čo sa tu odohralo včera: pribulo cca 200 príspevkov , čo ma zase zarmútilo.
Rada som sem chodievala v rámci relaxu medzi prácou prečítať si príbehy iných a bola by som veľmi rada, a určite by to potešilo aj mnohých iných, keby to tak pokračovalo ďalej....
PROSIM včerajších diskutujúcich, nevracajte sa k tomu, čo tu bolo včera, nerobte nám v tejto téme mrník , bola to veľmi príjemná téma a ja si želám, aby takou aj zostala..... za čo všetkým vopred ďakujem .
0 0
Mirka123 Mirka123

Mirka123 je offline (nepripojený) Mirka123

Mňa dnes potešil bodík od "benky", ale aj tie predchádzajúce od "janka2306" a "Džudi". Veeeeľmi pekne za ne ďakujem. A tiež ma potešilo, že som tu zhruba 1,5 mesiaca a už som sa zaradila medzi "member". Komu alebo čomu za to vďačím?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

A mňa dnes potešilo, že mi Majka - Melnick priniesla v krabici od topánok napečené vianočné koláčiky a prišla ma navštíviť. Síce som sa potom zobudila a nestihla som ich ochutnať, ale usmievam sa ešte teraz, keď si na ten sen spomeniem
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Mirka123 Pozri príspevok
Mňa dnes potešil bodík od "benky", ale aj tie predchádzajúce od "janka2306" a "Džudi". Veeeeľmi pekne za ne ďakujem. A tiež ma potešilo, že som tu zhruba 1,5 mesiaca a už som sa zaradila medzi "member". Komu alebo čomu za to vďačím?
Mirka, prekročila si hranicu 30-tich príspevkov na porade ..
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

abel Pozri príspevok
A mňa dnes potešilo, že mi Majka - Melnick priniesla v krabici od topánok napečené vianočné koláčiky a prišla ma navštíviť. Síce som sa potom zobudila a nestihla som ich ochutnať, ale usmievam sa ešte teraz, keď si na ten sen spomeniem
To už pečiete koláčiky? Som si myslela, že tento rok ich budem aj ja piecť (doteraz som z časovej tiesni kupovala). A stresujete ma, že to nestihnem ani tento rok...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Gabi03 Pozri príspevok
To už pečiete koláčiky? Som si myslela, že tento rok ich budem aj ja piecť (doteraz som z časovej tiesni kupovala). A stresujete ma, že to nestihnem ani tento rok...
Veď si ich vysnívaj a Melnick prinesie. A namiesto stresov máš pekný deň . Ale podľa receptov LEGA sú niekedy aj také dobré.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mňa potešilo , že som včera večer už nejaké tie koláčiky upiekla .Už to malo svoje čaro . Len som to musela rýchlo schovať .....
0 0
Januška Januška

Januška je offline (nepripojený) Januška

Včera večer som dorobila mimoriadnu ÚZ a DP firmy, ktorá vstúpila do likvidácie. Takže teraz začína pre mňa advent. Strašne sa teším, že mám konečne trošku voľno.
A čo ma zarmútilo? : konateľ firmy nemá dnes čas si prísť pre DP a odovzdať to na DU. To znamená, že v pondelok ho budem čakať a nemôžem behať po obchodoch a kupovať dáke darčeky.
P.S: pretože som sa natrápila s likvidáciou, skúsim dať dokopy pár bodov, ako som postupovala a s Vašou pomocou by sme mohli spracovať dáky "manuálik" , ktorý pomôže účtovníkom. Sama som asi týždeň zháňala info, zákony, materiály ohľadom likvidácie kým som začala uzatvárať účtovníctvo.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Januška Pozri príspevok
Včera večer som dorobila mimoriadnu ÚZ a DP firmy, ktorá vstúpila do likvidácie. Takže teraz začína pre mňa advent. Strašne sa teším, že mám konečne trošku voľno.
A čo ma zarmútilo? : konateľ firmy nemá dnes čas si prísť pre DP a odovzdať to na DU. To znamená, že v pondelok ho budem čakať a nemôžem behať po obchodoch a kupovať dáke darčeky.
P.S: pretože som sa natrápila s likvidáciou, skúsim dať dokopy pár bodov, ako som postupovala a s Vašou pomocou by sme mohli spracovať dáky "manuálik" , ktorý pomôže účtovníkom. Sama som asi týždeň zháňala info, zákony, materiály ohľadom likvidácie kým som začala uzatvárať účtovníctvo.
môj obdiv, po takom výkone ako hovoríš, že si sa narobila a myslíš pri tom aj na to, ako to uľahčiť v budúcnosti iným - aj takéto poteší
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať