Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

misomiso Pozri príspevok
budem mat asi iba duchovne vianoce.
miso ale ved to už máme vyjasnené, že také duchovné vianoce môžu byť 100 krát silnejšie a krajšie ako nejaké "notbukové"
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

misomiso Pozri príspevok
Ale teraz ma trapi uplne nieco ine. Nasi boli v Metre a vraj tam nemaju pavucinomet !!!. Ten notebook, co mam uz 3 tyzdne objednany tiez meska, takze budem mat asi iba duchovne vianoce.
Misomiso, a čo, potešilo ťa to, alebo zarmútilo?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

abel Pozri príspevok
Misomiso, a čo, potešilo ťa to, alebo zarmútilo?
Michal čakám jedinú správnu odpoveď
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok
prosím vás, uvádzajte svoje príspevky s tým, že vás to potešilo alebo zarmútilo, lebo nás začnú upodozrievať, že tu nebodaj robíme mrník a sme mimo témy. Napr. mňa dnes zarmútilo, že Melnick pridusila ďalšieho hrca a potešilo ma, že aj keď tu všetky vzdycháme, ako ešte nemáme napečené, upratané a nakúpené darčeky, aj tak si vždy nájdeme chvíľku na nákuk do Porady a my, šikovnice šikovné (mladé, pekné, múdre atď) aj tak všetko stihneme a Vianoce budúúúú
Elenka, lenže od čísmeniek sa sem dá veľmi rýchlo kuknúť a neviem si predstaviť, že by som sem odbiehala od vanilkových rožkov a nedajbože od kysnutého. To by som potom sem písala: Mňa dnes rozčúlilo, že namiesto makovníka, mi kysne klávesnica.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ešte ma potešilo, že ten zázrak sa dá použiť aj na upečené hrnce, panvice a podobné produkty poraďáckej závislosti
http://www.porada.sk/588558-post11.html
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

misomiso Pozri príspevok
Aha Bastian - az teraz som si vsimol. teda Ty si mal byt akoze mo dvojnik? No evidentne poniektori nemaju vystudovanu policajnu akademiu. Inak by hladali moj druhy nick medzi tymi, co sa zaregistrovali vtedy, ked som odisiel, alebo neskor, a nie pol roka pred tym...

Ale teraz ma trapi uplne nieco ine. Nasi boli v Metre a vraj tam nemaju pavucinomet !!!. Ten notebook, co mam uz 3 tyzdne objednany tiez meska, takze budem mat asi iba duchovne vianoce.
Rada vyvediem podozrievavých z omylu...Misomiso nemôže byť Bastian, lebo Misomiso stále hľadá pavučinomet po hypetrmarketoch aj s muníciou a Bastian tu kedysi ponúkal muníciu do pavučinometu na svojej povale...Tak sedliacka logika mi hovorí, že Bastian a Misomiso nemôže byť 2 in 1

A aby som nebola mimo témy, tak dnes ma nezarmútilo nič našťastie...od rána sa teším a smejem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A ešte ma včera veľmi potešilo, že sme s vnučkou hrali schovávačku skoro hodinu. Poviete si -no je tam toho, ale ona je odo mňa vzdialená 260 km
a naša schovávačka na diaľku spočíva v tom, že hádame,v ktorej časti domu sa ktorá z nás nachádza.
Čo už ,keď hrať sa nemôžeme spolu vtedy, keď po tom zrovna zatúžime.
Okrem nás má radosť aj mobilný operátor.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
Rada vyvediem podozrievavých z omylu...Misomiso nemôže byť Bastian, lebo Misomiso stále hľadá pavučinomet po hypetrmarketoch aj s muníciou a Bastian tu kedysi ponúkal muníciu do pavučinometu na svojej povale...Tak sedliacka logika mi hovorí, že Bastian a Misomiso nemôže byť 2 in 1
a čo keď je to len zastierací manever? Alebo sú to obchodní partneri s pavučinami...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Melnick Pozri príspevok
A ešte ma včera veľmi potešilo, že sme s vnučkou hrali schovávačku skoro hodinu. Poviete si -no je tam toho, ale ona je odo mňa vzdialená 260 km
Majka, ty taká mladučká 17-stka a hráš sa so susedovou vnučkou a ešte k tomu na diaľku? No to je šľachetný čin. To ma teda potešilo.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ale čo má robiť, keď susedov vnuk má už nad 30, čo už s takým starcom, s tým sa ani nezahráš, ani nepotešíš...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tanče Pozri príspevok
a čo keď je to len zastierací manever? Alebo sú to obchodní partneri s pavučinami...
Teda Bastian a Misomiso, ste odhalení!!!...robíte si tu reklamu na nejaký neznámy druh hračky a Tanče Vám teraz vytrela kocúra, máme Vás!
Chlapci, takto nás tu zavádzať-toto ma mierne rozčúlilo.
Ale čo už, však 17-ky pekné, šikovné a skromné, ale v tomto veku si môžme dovoliť byť aj trošku naivné, no nie?
Naposledy upravil danushka : 14.12.07 at 16:14
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

abel Pozri príspevok
Misomiso, a čo, potešilo ťa to, alebo zarmútilo?
No - budem sa z toho musiet chtiac - nechtiac tesit Dufam, ze aspon ten pavucinomet sa zozenie...
Naposledy upravil misomiso : 14.12.07 at 16:21
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Melnick Pozri príspevok
A ešte ma včera veľmi potešilo, že sme s vnučkou hrali schovávačku skoro hodinu. Poviete si -no je tam toho, ale ona je odo mňa vzdialená 260 km
a naša schovávačka na diaľku spočíva v tom, že hádame,v ktorej časti domu sa ktorá z nás nachádza.
Čo už ,keď hrať sa nemôžeme spolu vtedy, keď po tom zrovna zatúžime.
Okrem nás má radosť aj mobilný operátor.
Majka,
no ja nemám problém so zrakom si myslím a keď pozriem na tvoje foto, to nám chceš povedať, že máš už vnučku? Moja, veď na tej fotke si ešte pod zákonom...ja tu dnes nerozumiem mnohým veciam asi...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misomiso Pozri príspevok
No - budem sa z toho musiet chtiac - nechtiac tesit Dufam, ze aspon ten pavucinomet sa zozenie...
Videla som ho! Majú ho v Dráčiku aj s 2 náhradnými baleniami pavučinovej hmoty. Neboj sa, určite ho dostaneš.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu si fakt bosorka? Máš zlietané Slovensko ,či čo?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
danushka Pozri príspevok
Majka,
no ja nemám problém so zrakom si myslím a keď pozriem na tvoje foto, to nám chceš povedať, že máš už vnučku? Moja, veď na tej fotke si ešte pod zákonom...ja tu dnes nerozumiem mnohým veciam asi...
Danushka , na tej fotke som hodinu po vydarenej plastickej operácii. Lekára máme s M. Jacksonom spoločného.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Kazu Pozri príspevok
Videla som ho! Majú ho v Dráčiku aj s 2 náhradnými baleniami pavučinovej hmoty. Neboj sa, určite ho dostaneš.
Len dufam, ze mi manzelka nezakaze s tym strielat. Lebo prave pred tyzdnom sme vymalovali. Este stale nemame uplne upratane.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
Majka,
no ja nemám problém so zrakom si myslím a keď pozriem na tvoje foto, to nám chceš povedať, že máš už vnučku? Moja, veď na tej fotke si ešte pod zákonom...ja tu dnes nerozumiem mnohým veciam asi...
Aj to je zastierací manéver! Nechápeš, všetci sa tu spykli! vymieňajú si fotky s vnučkami, nicky s partnermi, dobre hrce za opálené, niektorí si vymieňajú pavučiny na povale a tak ... a kto sa v tom má vyznať? .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tanče Pozri príspevok
Aj to je zastierací manéver! Nechápeš, všetci sa tu spykli! vymieňajú si fotky s vnučkami, nicky s partnermi, dobre hrce za opálené, niektorí si vymieňajú pavučiny na povale a tak ... a kto sa v tom má vyznať? .
Supeeeeeeeeeeeer....
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Melnick Pozri príspevok
Danushka , na tej fotke som hodinu po vydarenej plastickej operácii. Lekára máme s M. Jacksonom spoločného.
no tak to je tiež dobrý blud, to by si moja ale úúúúplne inak vyzierala. To by ta ani tvoj nero nespoznal. Tak nas tu nešal, doble?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať