Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

fiha, neviem sa vynadivat na tie nove fotecky Majka, komu sa dnes budes snivat? je na to nejaky poradovnik? lebo ak ano, hned sa hlasim
0 0
Natalyk Natalyk

Natalyk je offline (nepripojený) Natalyk

misomiso Pozri príspevok
Len dufam, ze mi manzelka nezakaze s tym strielat. Lebo prave pred tyzdnom sme vymalovali. Este stale nemame uplne upratane.
Na manželkinom mieste by som ti s tým zakázala strielať po stenách, lebo ešte dnes mám pavučiny na plafóne spred roka, čo mi to nejde dole. Je to taká nevinná modrá mastná pavučinka. Ale z normálnej steny to ide dole, len zanechá mastný fľak.
PS: Ja som ten pavučinomet už potajme zlikvidovala.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Natalyk Pozri príspevok
Na manželkinom mieste by som ti s tým zakázala strielať po stenách, lebo ešte dnes mám pavučiny na plafóne spred roka, čo mi to nejde dole. Je to taká nevinná modrá mastná pavučinka. Ale z normálnej steny to ide dole, len zanechá mastný fľak.
PS: Ja som ten pavučinomet už potajme zlikvidovala.
Ja vidim najvacsi prinos tohto zariadenia v tom, ze si mozem strielat pavuciny tam, kde ich chcem mat ja, namiesto toho, aby mi ich robili pavuci tam, kde ich mat nechcem.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Majka !!! kde si bola? ku mne si tentoraz neprisla, ved som ti vravela, ze kludne mozes prist aj bez plnej krabice... alebo opacne - mohla si prist s prazdnou, bola by som ti do nej nieco nalozila ... este su sice tie medovnicky take "tvrdkave", ale za par dni zmaknu isto-iste
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

ayya Pozri príspevok
Majka !!! kde si bola? ku mne si tentoraz neprisla, ved som ti vravela, ze kludne mozes prist aj bez plnej krabice... alebo opacne - mohla si prist s prazdnou, bola by som ti do nej nieco nalozila ... este su sice tie medovnicky take "tvrdkave", ale za par dni zmaknu isto-iste
My sme tu včera s Majkou menili svoj výzor...mne sa podarilo dostať do pôvodného stavu, ale Majka má s tým asi problém...bože, dúfam, že je v poriadku a nestalo sa jej nič pri tej naspäť-premene

MAJKA, OZVI SA
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
danushka Pozri príspevok
My sme tu včera s Majkou menili svoj výzor...mne sa podarilo dostať do pôvodného stavu, ale Majka má s tým asi problém...bože, dúfam, že je v poriadku a nestalo sa jej nič pri tej naspäť-premene

MAJKA, OZVI SA
Už to bude, len som mala málo žabieho slizu a myších chvostikov - rastliniek , lebo ja som ochranca zvierat. Možno preto tá premena trvala tak dlho. Som tu na 7 minút.
Povinnosti mladej mamy. Prišli susedovie vnúčatá.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Majka a to chto ti pokazil tu tristovku?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tanče Pozri príspevok
Majka a to chto ti pokazil tu tristovku?
Si predstav,že prvá podozrivá si bola Ty!!!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ayya Pozri príspevok
Majka !!! kde si bola? ku mne si tentoraz neprisla, ved som ti vravela, ze kludne mozes prist aj bez plnej krabice... alebo opacne - mohla si prist s prazdnou, bola by som ti do nej nieco nalozila ... este su sice tie medovnicky take "tvrdkave", ale za par dni zmaknu isto-iste
Však doletím a aj perníčky budú akurát na zožratie, len keď tak rozmýšľam, nebolo to v tej rozprávke naopak?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Melnick Pozri príspevok
Si predstav,že prvá podozrivá si bola Ty!!!
no veď som hľadala , ale keď ty si mala celú stranu len tejto témy...
0 0
Denisa Višňáková Denisa Višňáková
Mamička na materskej
Dnes som sa učila na pondelok na skúšky na živnoúrad ale všetky informácie išli viac okolo mojej hlavy ako do nej. Čo myslíte potešilo ma to alebo rozčúlilo?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Denisa Višňáková Pozri príspevok
Dnes som sa učila na pondelok na skúšky na živnoúrad ale všetky informácie išli viac okolo mojej hlavy ako do nej. Čo myslíte potešilo ma to alebo rozčúlilo?
To presne neviem, ale minimálne je dobré, že nie si mimo témy, lebo sa ti to stalo dnes.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick Pozri príspevok
Už to bude, len som mala málo žabieho slizu a myších chvostikov - rastliniek , lebo ja som ochranca zvierat. Možno preto tá premena trvala tak dlho. Som tu na 7 minút.
Povinnosti mladej mamy. Prišli susedovie vnúčatá.
Že si Ty bola Majka u Denisky Višňákovej na rekonštrukcii? Vyzeráš excelentne.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No práve, Deniska ma ošpatila - predtým som vyzerala oveľa,oveľa.......
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Snáď ťa poteším, že aj teraz vyzeráš veľmi, veľmi ...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

sama seba som teraz pred chvilkou potesila, ze som mohla napisat jeden prispevok na poradu do starej temy a potesi ma, ak sa aj vy niektori tomu prispevku potesite
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
ayya Pozri príspevok
sama seba som teraz pred chvilkou potesila, ze som mohla napisat jeden prispevok na poradu do starej temy a potesi ma, ak sa aj vy niektori tomu prispevku potesite
Nemám síce psíka, ale ma tvoj príspevok potešil v mene všetkých psíčkarov.
Rozpošlem po rodine.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ajka ,uvažujem o injekcii, aby Nero Nový rok prespal bez stresov, však šampus mu nevypijem. Dúfam, že sa preto na mňa nebude hnevať, že som si s ním nepripila presne o polnoci .
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Pred chvílou bežala reklama: ak si objednáte teraz dovolenku na leto, dostanete 2 deti zadarmo. Asi na dovolenku radšej už nepôjdem.
0 0
Denisa Višňáková Denisa Višňáková
Mamička na materskej
Melnick Pozri príspevok
No práve, Deniska ma ošpatila - predtým som vyzerala oveľa,oveľa.......
No ale prepáč.Ja špatím výhradne len seba.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať