Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
alla66 Pozri príspevok
V niečom má Katarína pravdu. Položila som jednoduchú otázku http://www.porada.sk/1686003-post19.html,(aspoň som si to myslela, že je jednoduchá) kde sa dá v BA zaparkovať a okrem Zoltána a Juraja z KE mi nikto neporadil. Aspoň som zistila, že sa nemám na nič pýtať

No ak ti dobre poradili, tak ti asi ostatní nechceli zamrníkovať tému
No na východňara celkom dobré.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66
V niečom má Katarína pravdu. Položila som jednoduchú otázkuOnkologický ústav sv. Alžbetyaspoň som si to myslela, že je jednoduchá) kde sa dá v BA zaparkovať a okrem Zoltána a Juraja z KE mi nikto neporadil. Aspoň som zistila, že sa nemám na nič pýtať..

..a možno, keby si zvolila iný názov otázky- napríklad ""ako zaparkovať pri onkologickom ústave" bolo by odpovedí viac..samotný názov tvojej otázky navádza priamo na onkologiu- a to každý nemusí..ľudia sme rôzni...

..a je škoda, že kvoli tomu, že raz , hneď nedostanete rýchlu odpoveď, odsúdite komplet poraďákov...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mne zase nejde šuťák, to znamená, že dnes káva bude neviemkedy..mám preto zabiť Richarda, alebo koho?..
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

alla66 Pozri príspevok
V niečom má Katarína pravdu. Položila som jednoduchú otázku http://www.porada.sk/1686003-post19.html,(aspoň som si to myslela, že je jednoduchá) kde sa dá v BA zaparkovať a okrem Zoltána a Juraja z KE mi nikto neporadil. Aspoň som zistila, že sa nemám na nič pýtať
v BA sa da dobre zaparkovať napr. pred supermarketom BILLA na Bajkalskej ul.

alebo na Pasienkoch za 3-mi vežami, teda myslim priestranstvo za športovou halou, či štadionom, či čo to tam je.

aspoň tak robim ja ked idem do BA , tak raz za rok...
1 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
pepsikova Pozri príspevok
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66
V niečom má Katarína pravdu. Položila som jednoduchú otázkuOnkologický ústav sv. Alžbetyaspoň som si to myslela, že je jednoduchá) kde sa dá v BA zaparkovať a okrem Zoltána a Juraja z KE mi nikto neporadil. Aspoň som zistila, že sa nemám na nič pýtať..

..a možno, keby si zvolila iný názov otázky- napríklad ""ako zaparkovať pri onkologickom ústave" bolo by odpovedí viac..samotný názov tvojej otázky navádza priamo na onkologiu- a to každý nemusí..ľudia sme rôzni...

..a je škoda, že kvoli tomu, že raz , hneď nedostanete rýchlu odpoveď, odsúdite komplet poraďákov...
neviem, či niekto niekoho odsúdil....proste sme čakali asi príliš rýchlu odpoveď....tým nechcem obhajovať Allu ani mňa, len sme akosi v uponáhlanej dobe, tak chceme (ako asi každá žena) stihnúť tisíc veci naraz a vybaviť čo najviac....tak sa nebojte poradaci, nik nie je odsúdený (aspon u mna nie), netreba si to brať príliš k srdcu, mna len trocha vytočilo, že pri niekt. otázkach je odpoved do minúty a pri niektorých to trvá takmer večnosť....preto tá moja reakcia....tak ak som sa niekoho dotkla, tak sa ospravedlňujembol to len môj skromný názor....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54 Pozri príspevok
Fajn nebudú lekári - - nebude zdravotné poistenie. alebo ak áno potom budú mať poisťovne väčší zisk, lebo nebudú mať s kým uzavrieť zmluvy, dúfam že aspoň sp nezruší príspevok na pohrebné. asi mi teraz niekto hodí
Vieš,mne je vždy smiešne ked niekto zabije o kapitáciách,tak ako sa to podarilo Tebe.Okrem toho,že faktury su na nete a môžeš si to skontrolovať,stačí sedliacky rozum a pozri sa okolo seba.Keby to bola taká lukratívna činnosť,tak prečo preboha je vo všetkých obvodných ambulanciách a detských ambulanciách dôchodca alebo skorodôchodca.Schválne,kto z Vás má na ambulancii mladú lekárku,či nebodaj lekára?A nie je to legislatívou,tá je už taká,že ked si mladý lekár otvorí ambulanciu obvodnú alebo detskú a má čo len jedného pacienta danej poisťovne,táto je povinná spraviť s ním zmluvu.Bavíme sa o lekároch s kapitáciou.Takže tam mladý odkupovať ambulanciu nemusí.Len splniť podmienky a otvoriť si ambulanciu.Koľkí to spravili? Takže ako...lukratívne?
Dokonca legislatíva zašla tak daleko,že aj lekár je POVINNY uzavriet zmluvu s poistovnou,taký majú strach,že nás to už uplne prestane baviť.Stále vravíme o prvom kontakte.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pepsikova Pozri príspevok
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66
V niečom má Katarína pravdu. Položila som jednoduchú otázkuOnkologický ústav sv. Alžbetyaspoň som si to myslela, že je jednoduchá) kde sa dá v BA zaparkovať a okrem Zoltána a Juraja z KE mi nikto neporadil. Aspoň som zistila, že sa nemám na nič pýtať..

..a možno, keby si zvolila iný názov otázky- napríklad ""ako zaparkovať pri onkologickom ústave" bolo by odpovedí viac..samotný názov tvojej otázky navádza priamo na onkologiu- a to každý nemusí..ľudia sme rôzni...

..a je škoda, že kvoli tomu, že raz , hneď nedostanete rýchlu odpoveď, odsúdite komplet poraďákov...
keby si čítala otázku v danej téme, vieš o čom píšeš... Otázka znela, či má nemocnica dostatočný počet parkovacích miest...ak budem chcieť parkovať v Petržalke, nebudem hľadať parkovisko pri nemocnici
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Nepotešilo ma - vraj majú byť v lete 40-stupňové horúčavy.
Mne bohato stačí 30 stupňov, pri 35 je mi už nanič.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Stále ma prekvapuje, ako si ľudia myslia, že na porade musia dostať odpoveď. A správnu. Som tu dlho a poradu beriem ako miesto, kde je veľa šikovných a múdrych ľudí, ktorí sú ochotní poradiť aj v tak vyťaženom období, ako je marec. Klobúk dole, lebo ja som rada, že stíham vyriešiť moje pracovné problémy.
Takže teraz po daňovom ošiali ďakujem všetkým, ktorí prispievate v odborných témach, našla som všetko čo som potrebovala.
Maja
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alla66 Pozri príspevok
keby si čítala otázku v danej téme, vieš o čom píšeš... Otázka znela, či má nemocnica dostatočný počet parkovacích miest...ak budem chcieť parkovať v Petržalke, nebudem hľadať parkovisko pri nemocnici
..

...a sorry, že som otvorila hubu..klikla som na link, čo tu bol modro v nádeji, že prečítam, ale bohužiaľ, nič sa mi neobjavilo, ani cez hľadanie...takže -aká otázka- taká odpoveď...
..a len tak, medzi nami, keby hodíš Blavu do Mapy.sk, nájdeš aj parking pri sv. Alžbete..dokonca ti aj cestu popíše...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No nič ľudkovia, nehádajte sa- každý má svoju pravdu a už kľud... a berte si príklad zo mňa- s nikým sa nevadím, s nikým sa nenaťahujem, hotový baranček...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a ja čítam - bonzáčik
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
a ja čítam - bonzáčik
Nikdy som nebol svatý ako Karol Wojtyla- peniaze,čo som mal na školu , som vrazil do vína...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mne sa to stáva dosť často, že prečítam niečo úplne iné, vám nie?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Co si o tomto myslite?

http://lighthead.wordpress.com/2008/...ons-2010-5079/

Ja len ze ci sa mi oplati vobec prerabat byt, alebo si mam radsej uzit tie peniaze
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Llívia Pozri príspevok
Nepotešilo ma - vraj majú byť v lete 40-stupňové horúčavy.
Mne bohato stačí 30 stupňov, pri 35 je mi už nanič.
Ako môžete v takej zime existovať?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Skoro som to nepredýchala - prišlo mi vyúčtovanie plynu na 250 a nie na 22 kubíkov a vysoká záloha....že odpočet odhadom..... Našťastie pani na zákazníckej linke bola ZLATÁ a spísali sme reklamačný protokol a zmenili výšku záloh.
Tak v mojom rebríčku 1. apríl! vedie SPP
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Dav Pozri príspevok
Skoro som to nepredýchala - prišlo mi vyúčtovanie plynu na 250 a nie na 22 kubíkov a vysoká záloha....že odpočet odhadom..... Našťastie pani na zákazníckej linke bola ZLATÁ a spísali sme reklamačný protokol a zmenili výšku záloh.
Tak v mojom rebríčku 1. apríl! vedie SPP

Odpočet odhladom? Skapem.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dav Pozri príspevok
Skoro som to nepredýchala - prišlo mi vyúčtovanie plynu na 250 a nie na 22 kubíkov a vysoká záloha....že odpočet odhadom..... Našťastie pani na zákazníckej linke bola ZLATÁ a spísali sme reklamačný protokol a zmenili výšku záloh.
Tak v mojom rebríčku 1. apríl! vedie SPP
No tak to bol teda super 1.apríl. Veď to môže slabšiu náturu aj poraziť.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

čo ma dnes nas....:
v medzirezortnom pripomienkovom konaní je návrh novelizácie zákona č. 563/2009 - daňový poriadok.
do §10 si loby daňových poradcov a advokátov vsúva opätovne odstavec 3 - Zástupca môže zastupovať súčasne len jeden daňový subjekt, ak nejde o blízke osoby; to neplatí ak je zástupcom daňový poradca alebo advokát alebo ak ide o spoločného zástupcu alebo ak ide o zástupcu na doručovanie písomností.“.

návrh legislatívnych zmien má 33 strán (celý platný zákon 59)
a v dôvodovej správe z mf toto:
K bodu 11:
Navrhuje sa oprávnenie zastupovať viacero daňových subjektov u jedného správcu dane.

vlastný materiál + dôvodová správa je tu:http://www.porada.sk/t127554-zakon-o...ml#post1709367
Naposledy upravil srska : 01.04.11 at 17:11
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať