Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Rozalka Pozri príspevok
Kúp si dačo pekné na seba
Nojo, ale norkový kožuch nechcem, diamantový prsteň tiež nie, perlový náhrdelník nepotrebujem, alebo áno?? Nebudem predsa sebecká, za tie peniaze kúpim manželovi papuče
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Papuče sú ideálny darček pre manžela.
Ďakujem za typ. Pekný zvyšok večera prajem.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ja ich už môžem požičiavať keď k nám prídu návštevy. Niektoré sú ešte nepoužité.
Ale u nás sa nosia len šľapky.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Mňa potešil najmladší syn, ktorý mi oznámil so svojou priateľkou, že čakajú prírastok. Pekný Mikulášsky darček. Už štvrté vnúčatko, teším sa
Naposledy upravil ALDA : 06.12.07 at 12:36
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Mňa celý týždeň neteší, že mi ochorel syn. Ale zase sa teším na blížiace sviatky, ktoré s ním prežijem..
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
ALDA Pozri príspevok
Mňa potešil najmladší syn, ktorý mi oznámil so svojou priateľkou, že čakjú prírastok. Pekný Mikulášsky darček. Už štvrté vnúčatko, teším sa
To je naozaj krásny darček Alda, blahoželám!
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj ja blahozelam a prajem, aby bolo vnucatko zdrave.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa dnes teší to, že som. Možno na to vplývajú prichádzajúce sviatky, možno "nezhon" v práci...
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Mňa dnes potešil môj vnúčik, ako pekne spapkal špenátik ktroý som dnes navarila a ešte si vypýtal aj duplu.
Potom rýchlo zhrabol Mikulášsku nádielku a odkráčal domov.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ahojte, síce sa mi to stalo včera, ale je to aktuálne. Tak najskôr som bola šťastná a rozprávala som sa s jednou známou, že už mám kúpené a zabalené darčeky a uprataný celý byt a potom som prišla domov a praskla mi v kuchyni hadica pod drezom....
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

ALDA Pozri príspevok
Mňa potešil najmladší syn, ktorý mi oznámil so svojou priateľkou, že čakajú prírastok. Pekný Mikulášsky darček. Už štvrté vnúčatko, teším sa
Moji "dedičia" sa k ničomu nemajú, tak sa zatiaľ aspoň teším z radosti druhých a ďalej skladujem v pracovni sladkosti pre deti klientov ak ich náhodou zoberú so sebou.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
STRELEC Pozri príspevok
Moji "dedičia" sa k ničomu nemajú, tak sa zatiaľ aspoň teším z radosti druhých a ďalej skladujem v pracovni sladkosti pre deti klientov ak ich náhodou zoberú so sebou.
Peťo ja Ti môžem na niekoľko dní požičať tých mojich.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

ALDA Pozri príspevok
Peťo ja Ti môžem na niekoľko dní požičať tých mojich.
Počkaj - teraz neviem - vravíš o vnúčatách? Beriem !
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
STRELEC Pozri príspevok
Počkaj - teraz neviem - vravíš o vnúčatách? Beriem !
Ano o vnúčatách. Musiš sa pripraviť na veľa vecí":ak sa s tebou rozprávajú- musíš sa porezať na nich /nevytáčať hlavu kade-tade/ a na veľa otázok prečo...ihneď správnu odpoveď a pod.

Napríklad sa stalo, že malému niekto povedal, aby sa nemúdril./chcel ho niekto postískať/ Včera sa mi zdôveril, že nechce byť múdry, na otázku prečo, odpovedal, že preto, lebo sa nechce bozkávať a stískať, pretože to nemá rád. Po pol hodinovom vysvetľovaní sa rozhodol, že teda chce byť múdry.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

[quote=ALDA;585886]Ano o vnúčatách. Musiš sa pripraviť na veľa vecí":ak sa s tebou rozprávajú- musíš sa porezať na nich /nevytáčať hlavu kade-tade/ a na veľa otázok prečo...ihneď správnu odpoveď a pod. Náhodou - v odpovediach typu "preto-lebo..." som borec. A trpezlivý.
Tak teda beriem! ..... žiaľ je to len virtuálne, ale skoro rovnako potešilo.
Ešte teda nejaký ten čas počkám "na vlastnú líniu DNK". Dúfam, že sa dočkám dovtedy, kým ich ešte budem môcť "zviesť na koníkovi", naháňať sa po zemi po štyroch a tak.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Peter, do RBK to máš bližšie, požičiam Ti mojich, .

Aldi, alebo mu dajme obe várky 3x2.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
STRELEC;585891 [I
Ešte teda nejaký ten čas počkám "na vlastnú líniu DNK". Dúfam, že sa dočkám dovtedy, kým ich ešte budem môcť "zviesť na koníkovi", naháňať sa po zemi po štyroch a tak.[/I]
A rodine daj k nahliadnutiu tieto riadky ,aby Ti pod stromček kúpili artrostop, vieš tie kolená už nie sú tie čo boli.
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
Melnick Pozri príspevok
A rodine daj k nahliadnutiu tieto riadky ,aby Ti pod stromček kúpili artrostop, vieš tie kolená už nie sú tie čo boli.
Alebo im kúp nejaké tie knihy o tom, aké sú deti úžasné! Možno na budúce Vianoce bude vnúčik!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
katkapekly Pozri príspevok
Alebo im kúp nejaké tie knihy o tom, aké sú deti úžasné! Možno na budúce Vianoce bude vnúčik!
Keby to bolo také jednoduché. 4 roky skúšame, zatiaľ bez výsledku. Mne už ťahá pomali na 40, a veru rád som si ešte užil s vlastnými detmi.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

katkapekly Pozri príspevok
Alebo im kúp nejaké tie knihy o tom, aké sú deti úžasné! Možno na budúce Vianoce bude vnúčik!
Obávam sa , že vzdelaní (a poučení) sú až príliš ... ?!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať