Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Tanče Pozri príspevok
príspevok ocenili
Tanče ;


ďakujem, Tanče, odvďačím sa tiež
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Nika Pozri príspevok
Mňa dnes zarmútilo, že česká koruna opäť posilnila..........

P.S.dcéra študuje v Čechách...

No vidíš, a mne dnes libra znova klesla, manžel pracuje v UKale čo s tým, len kukám, kukám tie kurzy, vlastne ani ja nie, len môj synáčik, mi mrkne a spieva..... padá, padá, padá, je tlaková níž. nenapadne ma, čo by tebe mohol zanôtiť, žeby horolezci, horolezkyne, horolezčata...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Pobavil ma a hlavne zaskočil ma dnes rozhovor s vnukom - 12 r.
Pýtam sa, si taký chudý a malý krpec, piješ to kakao ráno ako si sľúbil že budeš, aby si nebol posledný v triede ?
a on mi neodpovedal na moju otázku, ale povedal veď ešte ani fúzy nemám
zdalo sa mi, že zle počujem, ale on to bral smrteľne vážne a bol z toho smutný - a ja som sa musela tváriť vážne a vysvetlovať prečo ? i keď mi to bolo strašne smiešne
takže puberta začala máme sa na čo tešiť
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Najprv som chcela napísať tento príspevok v inej téme, ale v odbornej téme nechcem robiť "mrník".
...čo ma rozčúlilo... nevdačnosť ľudí,
...čo ma potešilo ...
Veľmi ma potešilo, že Johanka verejne vystúpila, akej vďaky sa jej ušlo prostredníctvom ss-ky. Johanka je jedna z tých, ktorej odpovede sú výstižné, jednoduché a mne vždy pomohli, otvorili oči - "aha to som nevedela", alebo mi potvrdili, že uvažujem a robím to účto správne. Je tu VÁS ozajstných poraďákov veľa, nebudem menovať, aby som nezabudla na niekoho, ktorí venujete svôj voľný čas úplne cudzím ľuďom, radíte im, trápite sa s ich problémami a vďačnosti sa nedočkáte. Málokto si uvedomuje, že oberáte svoje rodiny o čas strávený s ními. Ja keď vidím čas príspevku niektorých z Vás som v nemom úžase, mňa by už vysťahovali aj z baraku za to, že ráno, cez deň, večer ba aj v noci tu rozoberáte problémy druhých a radíte, odpovedáte na otázky úplne banálne, logicky nepochopitelné, ale predsa to robíte.

Potešilo ma to, Johanka že si napísala svoje ospravedlnenie a hneď si dala uzamknúť tému, vlastne s tým si ukázala svoju múdrosť, veľkosť a ozajstné poraďácke srdce.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Zarmútilo ma, že človek nemôže žiť podľa vlastných citov a pocitov, ale sa musí neustále niečomu prispôsobovať. A ide o to, že nie v maličkostiach ale v dosť podstatných veciach.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

bol mi čert dlžen ísť včera na poštu. prevzala som si rozhodnutie o neprijatí dítka do prvej triedy základnej školy pre nedostatok miesta.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

willma Pozri príspevok
bol mi čert dlžen ísť včera na poštu. prevzala som si rozhodnutie o neprijatí dítka do prvej triedy základnej školy pre nedostatok miesta.
To už ani do prvej triedy základnej školy neprijímajú, a to prečo, je veľa prvákov .
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

je to škola mimo obvodu, kde sú povinní nás prijať a otvárajú už viac rokov len jednu prvú triedu. Do spádovej školy ju nechcem dať ani za nič
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Neviem,či sa oplatí dnes rozčuľovať sa nad myslením našich spoluobčanov,ale denne si uvedomujem,že tie dávne soboty pracovnej cti a brigády na sídliskách,ktoré sme tak nemali radi,boli na niečo dobré.Prečo?..bola som včera na schôdzi firmy,ktorá jediná zabezpečuje v našej dedine obchod,malý supermarket /neviem,či môžem menovať/,no a jasné,hneď na úvod kopec sťažností na neporiadok okolo predajne.Že si ho robia sami zákazníci,to nikoho nenapadlo,ale kritizovali ostošesť. Tak som navrhla brigádu,v tom zmysle,že je to náš obchod a tak by sme mali trochu pomôcť aspoň pri úprave okolia.No a reakcia?..no len kto by to dnes robil?..to bolo asi najjemnejšie vyjadrenie..tak sa pýtam,kde vlastne žijeme?A ako žijeme? Nezaujíma nás nič okolo nás,ale vyžadujeme perfektné služby,milé a ochotné predavačky,všade cenovky a služby nadštandardné...ale pomôcť dobrovoľne,tak to nech nikoho nenapadne ani vo sne..To predsa nebudeme a nemusíme.
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Myslela som, ze do tejto rubriky nebudem mat moznost pisat, ze ma nevytoci nic. No dnes sa to "podarilo" T-com-u. Prestal mi predpoludnim fungovat internet,tak som predpokladal, ze je asi silna prevadzka, popoludni som zavolala na ich zname cislo a dozvedela som sa, ze uz mi prepojili internet na formu 4G, s viazanostou na .... mesiacov. Vraj som o to poziadala, sice ja o tom nic neviem, ziadnu zmluvu som nepodpisovala. A teraz, ked chcem , aby mi vratili naspat predchadzajuci internet, musim si pisomne podat Reklamaciu.
Oznamia mi vysledok setrenia.
Mam sa nad tym zasmiat alebo rovno ich poslat niekam ...
Na to, aby mi zaradili 4G internet nepotrebovali odo mna nic, ale teraz mam
reklamovat nieco, o co som neziadala.

Este ze aspon vonku je prijemne.
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Emwa Pozri príspevok
Myslela som, ze do tejto rubriky nebudem mat moznost pisat, ze ma nevytoci nic. No dnes sa to "podarilo" T-com-u. Prestal mi predpoludnim fungovat internet,tak som predpokladal, ze je asi silna prevadzka, popoludni som zavolala na ich zname cislo a dozvedela som sa, ze uz mi prepojili internet na formu 4G, s viazanostou na .... mesiacov. Vraj som o to poziadala, sice ja o tom nic neviem, ziadnu zmluvu som nepodpisovala. A teraz, ked chcem , aby mi vratili naspat predchadzajuci internet, musim si pisomne podat Reklamaciu.
Oznamia mi vysledok setrenia.
Mam sa nad tym zasmiat alebo rovno ich poslat niekam ...
Na to, aby mi zaradili 4G internet nepotrebovali odo mna nic, ale teraz mam
reklamovat nieco, o co som neziadala.

Este ze aspon vonku je prijemne.
... vitaj v klube ... ja si s nimi "reklamujem" od 12/2007 non-stop. A to sme už v štádiu že: reklamácia reklamácie ... viď. môj príspevok niekde vyššie .... no ale nazabavíme sa?
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Myslela som, ze Kocurkovo existuje len v knihe. Vidim, ze v T-...... je to jedno velke Kocurkovo. Ziskavaju zakaznikov sposobm zdravotnych poistovni. Dobre si to odkukali. Este doplnim otazku ktoru som v centre dostala: A co ked to prihlasil vas syn? Odpovedam: urcite nie. Otazka ich: A odkial to viete?
Moja odpoved : Ja ziadneho syna nemam.
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Emwa Pozri príspevok
...ze v T-...... je to jedno velke Kocurkovo.
Presne tak, len dodám, že to staré známe Kocúrkovo by sa ešte kade-čomu v tejto firme aj priučilo .
Na a ešte ma tak napadlo, veď vždy na začiatku upozorňujú, že tlf. hovory sú nahrávané ... tak nech si dajú tú námahu a nájdu ten hovor, kde si si tú údajnú zmenu objednávala ... to by som teda bola veľmi zvedavá, čo by našli ... a ak si to vraj objednávala písomne, tak nech vytasia Tebou podpísanú zmluvu, nie ???
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

No, tak som straaasne zvedava, s cim sa vytasia. Prave pisem Reklamaciu a
pockam si na ich pisomne vyjadrenie. A ked ma nastvu, tak zrusim internet a zoberiem z inej firmy. A bude pokoj /teda aspon si myslim/
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Emwa Pozri príspevok
Myslela som, ze Kocurkovo existuje len v knihe. Vidim, ze v T-...... je to jedno velke Kocurkovo. Ziskavaju zakaznikov sposobm zdravotnych poistovni. Dobre si to odkukali. Este doplnim otazku ktoru som v centre dostala: A co ked to prihlasil vas syn? Odpovedam: urcite nie. Otazka ich: A odkial to viete?
Moja odpoved : Ja ziadneho syna nemam.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Včera ma pobavila jedna hláška o dnešnom dni: že pôrodníci sa budú tešiť, že dnešný deň im vylepší počet novonarodených detí. Však tých detí sa narodí len toľko, koľko je počatých... vyznelo to, ako keď za mladých čias hlásili -dnešným dňom sa nám podarilo splniť plán na 110% za február alebo v päťročnici?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Emwa Pozri príspevok
No, tak som straaasne zvedava, s cim sa vytasia. Prave pisem Reklamaciu a
pockam si na ich pisomne vyjadrenie. A ked ma nastvu, tak zrusim internet a zoberiem z inej firmy. A bude pokoj /teda aspon si myslim/
Neviem, či sa netešíš predčasne. Ja mám net cez mobilného operátora, vyhovovalo mi, že aj v prípade sťahovania sa nič nemení. Ale tá rýchlosť a keď chcem byť súčasne na nete aj na skype, mám smolu, musím si vybrať len jedno. Obidve naraz nefungujú, slabý signál nepustí.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Viem, že sme len na začiatku, ale takéto prekážky som vážne neočakávala. Po takmer mesiaci sa nám ozvali zo stavebného úradu, že nám chýbajú nejaké potvrdenia. Pritom som si úplne istá, že jedno tam je. Druhé nie, ale to doteraz ani nežiadali. Nebolo to medzi zoznamami, čo máme vybaviť a nemali to ani iní stavebníci z našej dediny a už im stoja domy. Ako keby ten človek nám chcel robiť napriek.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Gabi03 Pozri príspevok
Viem, že sme len na začiatku, ale takéto prekážky som vážne neočakávala. Po takmer mesiaci sa nám ozvali zo stavebného úradu, že nám chýbajú nejaké potvrdenia. Pritom som si úplne istá, že jedno tam je. Druhé nie, ale to doteraz ani nežiadali. Nebolo to medzi zoznamami, čo máme vybaviť a nemali to ani iní stavebníci z našej dediny a už im stoja domy. Ako keby ten človek nám chcel robiť napriek.
Gabi presne viem ako sa cítiš, tiež mám túto fázu vybavovania "úspešne" za sebou a stálo ma to niekoľko rokov života. Radšej budem každý deň vybavovať tehly, betón,strechu,okná a podobné veci ako ešte raz vybavovať byrokratické papierovanie k stavebnému povoleniu

...a perlička na záver. Máme síce kladné stanovisko k stavebnému povoleniu od elektrárni ale nemôžeme si pripojiť ani stavebný prúd lebo je malá kapacita a treba rekonštruovať to vedenie, čo urobia ale až niekedy ku koncu roka. Nemať rodičovský dom 50metrov odtiaľ tak nespravím ani základy

Na slovensku je to tak
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

katkaj Pozri príspevok
Gabi presne viem ako sa cítiš, tiež mám túto fázu vybavovania "úspešne" za sebou a stálo ma to niekoľko rokov života. Radšej budem každý deň vybavovať tehly, betón,strechu,okná a podobné veci ako ešte raz vybavovať byrokratické papierovanie k stavebnému povoleniu

...a perlička na záver. Máme síce kladné stanovisko k stavebnému povoleniu od elektrárni ale nemôžeme si pripojiť ani stavebný prúd lebo je malá kapacita a treba rekonštruovať to vedenie, čo urobia ale až niekedy ku koncu roka. Nemať rodičovský dom 50metrov odtiaľ tak nespravím ani základy

Na slovensku je to tak
Asi nie sme jediné, čo takto dopadli. No ja mám hnev o to väčší, lebo ten, kto má na starosti naše stavebné povolenie je známy môjho manžela. A zdá sa mi, že len napriek nám hádže tieto polená pod nohy. Ja neviem, dúfam, že sa mýlim. A keď toto budú najväčšie problémy, tak budem rada.
V kútiku duše som dúfala, že nám pomôže, no to ma ani vo sne nenapadlo, že nám bude robiť napriek.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať