Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Liptáčik Pozri príspevok
Zitka, hovoríš mi z duše. V lete som niečo podobné hovorila "mladým" aj ja. Zdalo sa, že snáď to padlo na úrodnú pôdu. Neprešlo veľa času a rozchod je tu. V kútiku duše dúfam, že snáď nie trvalý. Obaja nie sú zlí, len sa s nimi niečo stalo. Moja vnučka však ľúbi i potrebuje oboch rovnako.
Liptáčik, cítim s tebou, aj keď moje deti sú ešte slobodné. Viem, že ťa to ako mamu bolí ale neurobíš s tým nič. Pamätám si, keď sme my s manželom kedysi prežívali krízu a svokra prišla k mojim rodičom, akože čo s tým budú robiť. Čo by s tým mohli urobiť. Nič. Len my dvaja. Tie krízy prídu v každom manželstve, buď ju ustoja alebo nie. Ty si môžeš len povedať, že si urobila, čo bolo v tvojich silách a neurobila si nič, čo by prispelo k ich rozchodu. Netráp sa, držím palce...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Poznam velmi doverne ex-manzelov tzv. stastne rozvedenych. Po rozvode sa k sebe spravaju velmi korektne a priatelsky a aj dieta je spokojnejsie, ked sa mu dostava obapolnej lasky a nevidi nezhody, ktore pocas manzelstva boli skoro na dennom poriadku. Mozno aj ti tvoji si to vyriesia tak, ze budu vsetci spokojni. Netreba sa trapit ale ak sa da, pomoct im uskutocnit to, co si predsavzali.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Odpoviem postupne k tym včerajším rezňom:
- večerala som už pred tým a toto boli rezne na dnes, ale priznam sa že som si ešte aj tak neskoro hryzla do rezňa....ale s čertami sa mi nesnívalo
- Našťastie mám "špičkový" hrniec titanový za 5,5 tis. z predvádzacej akcie (teraz sú v obchodoch za 2 tis....) takže hrncu nič nie je
- keď som si na ne spomenula, a potom ich pripečené videla na dne panvice ako tam čušia, tak som sa im zo smiechom prihovorila, prečo sa nehlásia, keď už majú dosť. Ale boli pod pokrievkou, tak mohli vykrikovať a vypúšťať vône, ďalej ako po pokrievku sa ich varovanie nedostalo...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tanče Pozri príspevok
Odpoviem postupne k tym včerajším rezňom:
- večerala som už pred tým a toto boli rezne na dnes, ale priznam sa že som si ešte aj tak neskoro hryzla do rezňa....ale s čertami sa mi nesnívalo
- Našťastie mám "špičkový" hrniec titanový za 5,5 tis. z predvádzacej akcie (teraz sú v obchodoch za 2 tis....) takže hrncu nič nie je
- keď som si na ne spomenula, a potom ich pripečené videla na dne panvice ako tam čušia, tak som sa im zo smiechom prihovorila, prečo sa nehlásia, keď už majú dosť. Ale boli pod pokrievkou, tak mohli vykrikovať a vypúšťať vône, ďalej ako po pokrievku sa ich varovanie nedostalo...
No vidíš... darmo sa nehovorí, že nemému dieťaťu ani vlastná mamka nerozumie. Odkazujem tým rezníkom... z jednej strany pripečeným.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

HURÁ dostala som prvy bodík!!! Od Márii27. Verejne Ď a k u j e e e m.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tanče Pozri príspevok
HURÁ dostala som prvy bodík!!! Od Márii27. Verejne Ď a k u j e e e m.
Maličkosť, ale poteší... Gratulujem.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Tanče Pozri príspevok
HURÁ dostala som prvy bodík!!! Od Márii27. Verejne Ď a k u j e e e m.
Ja som dostala prvý od Maríny. Bol to tiež podobný pocit. Dodnes mi utkvel v pamäti. Bodík aj Marína. Dnes ma veľmi potešil Tvoj príspevok. Pôsobí z neho na mňa pozitívne úcta a slušnosť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Mňa dnes potešilo, že napriek sneženiu pred pár dňami, boli dnes cesty suché a vrátila som sa z vandrovky v pohode.
Čo ma zarazilo, rozčúlilo a priam nasr..... , boli bratislavskí policajti. Nie, nedostala som pokutu. Ale takí dvaja frajeri v policajnom bavoráku na ceste pred PKO smerom do centra tak "myšičkovali", že bol div, že do niekoho nenarazili. Keby oni videli nejakého šoféra takto jazdiť, tak mu okamžite berú vodičák. Ale oni, milostiví, môžu..... Vyslovene ohrozovali ostatných vodičov. Maják zapnutý nemali.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Pod svetlom býva najväčšia tma.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

VladoaKatka Pozri príspevok
Pod svetlom býva najväčšia tma.
Asi to tak bude. Ale skutočne, keď som to včera videla, tak mi priam mráz behal po chrbte, brzdila som a čakala, kedy budem počuť buchot nárazu. Na frajerov na diaľnici si človek môže ponadávať, vie, že je lepšie im uhnúť z cesty, ale toto ma včera skutočne dožralo. Bolo to nebezpečné a tí dvaja to museli vedieť, len asi boli presvedčení, že im sa nič nemôže stať. To, že môžu ublížiť nevinnému, asi pre nich nie je dôležité.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Mňa totálne dorazilo - ešte v piatok, až dnes som sa trocha spamätala jednanie Notárky pri dedičskom konaní, neskutočná arogantnosť, bordel v agende a nekonanie ...
bohužiaľ bežný človek v tejto republike nemá šancu dovolať sa spravodlivosti, ani normálneho jednania (len na nás dedičov jačala...) od takýchto orgánov, pričom jej budeme musieť zaplatiť nemalé poplatky....

ozaj nevie niekto "s fleku" aké sú poplatky pri dedičskom, viem že sú z hodnoty dedičstva, ale neviem narýchlo to % - to.

takže záverom neželám nikomu riešiť dedičské, hoci sa časom k tomu dostávame asi všetci
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
sway Pozri príspevok
ozaj nevie niekto "s fleku" aké sú poplatky pri dedičskom, viem že sú z hodnoty dedičstva, ale neviem narýchlo to % - to.

takže záverom neželám nikomu riešiť dedičské, hoci sa časom k tomu dostávame asi všetci

Vyhladaj si nasledovné:

Výška notárskych poplatkov je vyčíslená vo vyhláške č. 31/1993 Z.z. o odmenách a náhradách notárov v platnom znení.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

sway Pozri príspevok
Mňa totálne dorazilo - ešte v piatok, až dnes som sa trocha spamätala jednanie Notárky pri dedičskom konaní, neskutočná arogantnosť, bordel v agende a nekonanie ...
bohužiaľ bežný človek v tejto republike nemá šancu dovolať sa spravodlivosti, ani normálneho jednania (len na nás dedičov jačala...) od takýchto orgánov, pričom jej budeme musieť zaplatiť nemalé poplatky....

ozaj nevie niekto "s fleku" aké sú poplatky pri dedičskom, viem že sú z hodnoty dedičstva, ale neviem narýchlo to % - to.

takže záverom neželám nikomu riešiť dedičské, hoci sa časom k tomu dostávame asi všetci
Len tak s fleku pred 7 rokmi mama platila 1 % z hodnoty dedičstva.
0 0
sylva sylva

sylva je offline (nepripojený) sylva

Ide ma poraziť.Písala som asi hodinu príspevok do Porady a keď som chcela odpoveď odoslať,VYHODILO MA,že nie som prihlásená!!!!!!!!!!!!!Pri tom som si prekontrolovala nastavenie cookies,mám to správne a 2x zabezpečené!!!! Neviem si predstaviť,že to mám robiť odznova a to ešte netuším,či ma to zase nevyhodí!!!!!!!!!!!!!! To mám miesto nedeľného obeda.Aspoň schudnem. Neviete poradiť ako sa ešte zabezpečiť,aby ma to nevyhadzovalo ???? Všetkým želám pekný deň.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

sylva Pozri príspevok
Ide ma poraziť.Písala som asi hodinu príspevok do Porady a keď som chcela odpoveď odoslať,VYHODILO MA,že nie som prihlásená!!!!!!!!!!!!!Pri tom som si prekontrolovala nastavenie cookies,mám to správne a 2x zabezpečené!!!! Neviem si predstaviť,že to mám robiť odznova a to ešte netuším,či ma to zase nevyhodí!!!!!!!!!!!!!! To mám miesto nedeľného obeda.Aspoň schudnem. Neviete poradiť ako sa ešte zabezpečiť,aby ma to nevyhadzovalo ???? Všetkým želám pekný deň.
Neviem, kde sa to dá zabezpečiť, ale dám ti radu: ja keď idem písať niečo dlhšie , napíšem si to najskôr vo worde a potom skopírujem do príspevku - práve kvôli tomu čo sa ti dnes prihodilo....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Alebo ešte poradím , ak napíšete text , tak pred odoslaním si to poistite pravým tlačítkom na myške napísaný text osvietiť a dať CTRL C . V prípade daného problému ,potom už len do príspevku kliknem CTRL V a priložím tam okopírovaný text .
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
sylva Pozri príspevok
Ide ma poraziť.Písala som asi hodinu príspevok do Porady a keď som chcela odpoveď odoslať,VYHODILO MA,že nie som prihlásená!!!!!!!!!!!!!Pri tom som si prekontrolovala nastavenie cookies,mám to správne a 2x zabezpečené!!!! Neviem si predstaviť,že to mám robiť odznova a to ešte netuším,či ma to zase nevyhodí!!!!!!!!!!!!!! To mám miesto nedeľného obeda.Aspoň schudnem. Neviete poradiť ako sa ešte zabezpečiť,aby ma to nevyhadzovalo ???? Všetkým želám pekný deň.
...keď sa šípkou vrátiš späť, nájdeš ho napísaný a skopíruješ do nového... ...teda ak si neporobila medzitým všeličo iné...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
sylva Pozri príspevok
Ide ma poraziť.Písala som asi hodinu príspevok do Porady a keď som chcela odpoveď odoslať,VYHODILO MA,že nie som prihlásená!!!!!!!!!!!!!Pri tom som si prekontrolovala nastavenie cookies,mám to správne a 2x zabezpečené!!!! Neviem si predstaviť,že to mám robiť odznova a to ešte netuším,či ma to zase nevyhodí!!!!!!!!!!!!!! To mám miesto nedeľného obeda.Aspoň schudnem. Neviete poradiť ako sa ešte zabezpečiť,aby ma to nevyhadzovalo ???? Všetkým želám pekný deň.
Veď ho náááápíííííííš - hodinový príspevok a my si ho ani neprečítame?????
Prisahám,že budem čítať pomaly - tiež chcem schudnúť, ale už som sa najedla -škoda, ale ak to stihneš namiesto večere?????
Alebo aspoň pošuškaj o čom bol.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
adi11 Pozri príspevok
Len tak s fleku pred 7 rokmi mama platila 1 % z hodnoty dedičstva.
dík, vyhlášku kuknem potom..., ak to bude aj to 1% tak jej zaplatíme do 40 litrov a chová sa k nám ako k spodine.... fakt hrozné....

dík za odpovede
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
sway kukni sem :
http://www.numalikova.sk/odmena_sadzobnik.htm
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať