Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Včera mi skoro oči vyšli na vrch hlavy. Robím účto aj mzdy klientovi už od januára, teda pokračujem.Jeho s.r.o funguje už viac ako rok. Zo začiatku mal málo zamestnancov a neviem či si nevšimol alebo mu to bolo jedno, že ma odvody aj do SP, boli to malé čiastky, mal len dohodárov.Ale v máji zamestnal3 ľudí, a potom ďalších, takže teraz je ich 15.Sú TPP.Odvody do poisťovní sa zvýšili a vlastne od mája neplatil,prišli upomienky, ja som však všetko dala ako treba, nemám prístup k účtu.Upozorňovala som ho,že treba uhradiť. A včera prišiel, že prečo on má platiť do SP, keď si to musí každý platiť sám. Vôbec nevedel, že on ako zamestnávateľ má tiež povinnosť, nadával, vôbec to nechápal, stále tvrdíl, že je to platené 2x. Trvalo mi hodnú chvíľu, kým som mu vysvetlila, že je to tak, a že to robí každý zamestnávateľ.Nevedela som či sa mám smiať alebo plakať. Povedal mi, že keby bol vedel, že aj on má platiť, tak by nikoho nezamestnal. Upokojil sa až keď som mu povedala, že si to môže dať do nákladov.
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

Marti.ka Pozri príspevok
Úspech. Dovolala som na ústredne... ale ďalej už nie.
My sme stare auto predali uz vo februari a preplatok z poistneho nam po niekolkych urgenciach (mam pocit, že boli aj zbytočne...) poslali asi zaciatkom augusta... to chce len trpezlivost, este pockaj dalsie 3 mesiace..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Melnick, ani nevieš ako ti závidím . O takom výhľade môžem len snívať. Ale, nesťažujem si veď na Dušičky bude aj tam nádherne
A to bude už čoskoro, tak si to vychutnaj. a nehnevaj sa na mňa
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick Pozri príspevok
A to bude už čoskoro, tak si to vychutnaj. a nehnevaj sa na mňa
Melnick ako by som sa len mohla . Koniec koncov, nie som na tom tak nahoršie. Vždy mám dve možnosti. Ak sa mi nebude páčiť môj výhľad môžem si na okno nalepiť tapetu. A ešte s väčším kopcom ako vidíš ty.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tak a mna dnes potešil koncert Nedvědu naživo na hodoch :-)
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Melnick ako by som sa len mohla . Koniec koncov, nie som na tom tak nahoršie. Vždy mám dve možnosti. Ak sa mi nebude páčiť môj výhľad môžem si na okno nalepiť tapetu. A ešte s väčším kopcom ako vidíš ty.
Len aby si sa pri pohľade na tie kopce, príliš neunavila.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa už dlhší čas zarmucujú niektoré príspevky. Niekto niečo povie, niekto sa nájde, kto sa urazí, príde ďalší, ktorý ho poučí o práve vyjadriť sa, potom zas kontra o práve neodpovedať...

Ale možno len čítam nesprávne témy.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Gabi03 Pozri príspevok
Mňa už dlhší čas zarmucujú niektoré príspevky. Niekto niečo povie, niekto sa nájde, kto sa urazí, príde ďalší, ktorý ho poučí o práve vyjadriť sa, potom zas kontra o práve neodpovedať...

Ale možno len čítam nesprávne témy.
beries mi slova z ust- ci pismena spod prstov, prave o tomto som pisala v inej teme
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

korduľa Pozri príspevok
beries mi slova z ust- ci pismena spod prstov, prave o tomto som pisala v inej teme
No a práve v tej téme som vám písala a naštvalo ma, že ma stařík net vyhodil. Išla som si vás znovu nájť a našla som toto. Ale ja to dopíšem aj v tej druhej téme. Potom si to mrkni. A pamätaj: Ak nejde o život ide o h.... a ľudský exkrement nestojí za to aby si sa rozčuľovala.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick Pozri príspevok
Len aby si sa pri pohľade na tie kopce, príliš neunavila.
Žeby som si tú tapetu nalepila na zem? To sa potom dostanem na kopec aj poležiačky.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Kazu Pozri príspevok
No a práve v tej téme som vám písala a naštvalo ma, že ma stařík net vyhodil. Išla som si vás znovu nájť a našla som toto. Ale ja to dopíšem aj v tej druhej téme. Potom si to mrkni. A pamätaj: Ak nejde o život ide o h.... a ľudský exkrement nestojí za to aby si sa rozčuľovala.
Nedávno som čítala v jednom magazíne, že istý vedec zostrojil stroj, ktorý práve takýto exkrement vie vyrobiť. Na začiatok procesu sa vloží potravina a zo stroja "vypadne" ten spomínaný exkrement, ktorý sa od ľudského ževraj ničím nelíši. No a že sa dá rozčulovať aj nad týmto: vo vákuuvom balení ho predáva (ak sa nemýlim) za niekoľko tisíc dolárov pozrela som si to, je to presne 3000 EUR! A že sa nerozčulovať... Moje h. ... nikto nekúpi.
Naposledy upravil Gabi03 : 04.10.07 at 07:31
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Nedávno som čítala v jednom magazíne, že istý vedec zostrojil stroj, ktorý práve takýto exkrement vie vyrobiť. Na začiatok procesu sa vloží potravina a zo stroja "vypadne" ten spomínaný exkrement, ktorý sa od ľudského ževraj ničím nelíši. No a že sa dá rozčulovať aj nad týmto: vo vákuuvom balení ho predáva (ak sa nemýlim) za niekoľko tisíc dolárov! A že sa nerozčulovať... Moje h. ... nikto nekúpi.
Radšej spláchnuť, a ešte za to aj zaplatiť vo forme vodného a stočného.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ale kúpi, kúpi Len musíš vedieť využiť silu reklamy a do povedomia ľudí sa votrieť tým správnym, uchu lahodiacim sloganom. Niečo v zmysle: vyrobené z prírodných surovín, geneticky nemodifikované, výrazná zľava pre prvých 1000 zákazníkov. a predáš, uvidíš. Alebo choď tomu vedcovi robiť učtovníctvo a niečo odkukaj
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja už uverím aj to, že sa dá predať aj stolička spod zadku! Ľudský výkal!!! Dakedy sme sa smiali nad "srandovným" výtvorom, čo takto vyzeral a dávali sme ho kamarátom na stoličku... ale načo je komu vákuovo balené skutočné h...o, preboha?!?!?! Já žasnem. A to som si myslela, že väčšia kravina, ako balené kamene v Tescu už byť nemôže, zisťujem, že ľudská vynaliezavosť a blbosť nepozná hranice...
0 0
spsp spsp

spsp je offline (nepripojený) spsp

Je úžasné aký sú ľudia "vynaliezaví". Ak Vám príde do práce zamestnanec so zlomenou rukou, dajte si tú námahu a skontrolujte, či ide naozaj o zlomeninu alebo len o napodobeninu. Naozaj sa dá dnes podnikať so všetkým.
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Urobila som čosi,čo je proti mne. Som 28 rokov vydatá, za celý ten čas som poznala iba rodinu a prácu.Ale včera som bola u klienta,dokončili sme nejakú veľmi zložitú prácu a oni ma pozvali na večeru. Aby ste si nemysleli, je to klientka, roky som sa tak nebavila, mobily sme vypli. Domov som síce napísala sms, že prídem neskoro, ale prišla som o 1,30 a dnes sa so mnou nerozpráva ani kredenc.Ale aj napriek tomu, bolo to fajn.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

helas Pozri príspevok
Urobila som čosi,čo je proti mne. Som 28 rokov vydatá, za celý ten čas som poznala iba rodinu a prácu.Ale včera som bola u klienta,dokončili sme nejakú veľmi zložitú prácu a oni ma pozvali na večeru. Aby ste si nemysleli, je to klientka, roky som sa tak nebavila, mobily sme vypli. Domov som síce napísala sms, že prídem neskoro, ale prišla som o 1,30 a dnes sa so mnou nerozpráva ani kredenc.Ale aj napriek tomu, bolo to fajn.
Máš právo aj ty na zábavu. O to viac, že to bola zaslúžená po tvrdej drine. A doma to prehrmí. Oni asi len nie sú zvyknutí.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

helas Pozri príspevok
Urobila som čosi,čo je proti mne. Som 28 rokov vydatá, za celý ten čas som poznala iba rodinu a prácu.Ale včera som bola u klienta,dokončili sme nejakú veľmi zložitú prácu a oni ma pozvali na večeru. Aby ste si nemysleli, je to klientka, roky som sa tak nebavila, mobily sme vypli. Domov som síce napísala sms, že prídem neskoro, ale prišla som o 1,30 a dnes sa so mnou nerozpráva ani kredenc.Ale aj napriek tomu, bolo to fajn.
Tak to je hlavné, že si sa dobre bavila a predsa aj my ženy máme nárok trošku vypnúť a zabaviť sa. A neboj doma sa to urcite upokoji. Držím palce.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Práve som si prečítala na nete, že jedno z oddelených dvojičiek dnes ráno zomrelo - Marek. Je to smutné.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

helas Pozri príspevok
Urobila som čosi,čo je proti mne. Som 28 rokov vydatá, za celý ten čas som poznala iba rodinu a prácu.Ale včera som bola u klienta,dokončili sme nejakú veľmi zložitú prácu a oni ma pozvali na večeru. Aby ste si nemysleli, je to klientka, roky som sa tak nebavila, mobily sme vypli. Domov som síce napísala sms, že prídem neskoro, ale prišla som o 1,30 a dnes sa so mnou nerozpráva ani kredenc.Ale aj napriek tomu, bolo to fajn.
tak nech ti manzel spocita, kolkokrat si si urobila cas pre seba . dufam, ze nemas vycitky svedomia a ze to nelutujes, predsa si svojpravny clovek a dospela osoba.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať