Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Oznám kedy, ja pôjdem vykopať tú slivovičku.

ale vážne: kľudne príď ,budem rada.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick Pozri príspevok
Oznám kedy, ja pôjdem vykopať tú slivovičku.

ale vážne: kľudne príď ,budem rada.
K nám????

A fotku tej vašej ulice si odložím do archívu aby som ju nestratila a ku vám trafila. V R...... na námestí ju budem ukazovať a na teba sa pýtať. Však dobrí ľudia sa nájdu a zradia.
Naposledy upravil Kazu : 14.09.07 at 20:12 Dôvod: Chybička se vloudila.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
K nám????

A fotku tej vašej ulice si odložím do archívu aby som ju nestratila a ku vám trafila. V R...... na námestí ju budem ukazovať a na teba sa pýtať. Však dobrí ľudia sa nájdu a zradia.
Veru k vám.


betkáááá, čítaš to? Že na námestí. Je v R... nejaké???????
Ak ho nájdeš ,potom mi ho prosím Ťa ukáž.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
Veru k vám.


betkáááá, čítaš to? Že na námestí. Je v R... nejaké???????
Ak ho nájdeš ,potom mi ho prosím Ťa ukáž.
No keď v Liptovskom Michale je námestie, prečo by nebolo v R.........
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nebojte sa, karétka nepustí. A určite tam niečo máte, aspoň nejaký rínek. A ak nie, tak krčma je tam určite. A v šenku sa dozvieš všetko. Keď to platí u nás, tak veru aj u vás.
A to som vám ešte nehovorila, ako som na /ne/stratila v Starej Ľubovni. A predsa som sa našla.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Melnick Pozri príspevok
Veru k vám.


betkáááá, čítaš to? Že na námestí. Je v R... nejaké???????
Ak ho nájdeš ,potom mi ho prosím Ťa ukáž.
Maji, a koľko veľa........ Len sa tam pokope zmestí zopár ľudí..... Ak sa tam zhromaždí tisícka, tak budú záchranky behať ako najaté, že došlo k udupaniu davu.

O jednej vačšej plôške by som však vedela. Letný štadion. ale toto nie je námestie..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Kazu Pozri príspevok
Nebojte sa, karétka nepustí. A určite tam niečo máte, aspoň nejaký rínek. A ak nie, tak krčma je tam určite. A v šenku sa dozvieš všetko. Keď to platí u nás, tak veru aj u vás.
A to som vám ešte nehovorila, ako som na /ne/stratila v Starej Ľubovni. A predsa som sa našla.
a to sa dá? píš, uvidíme, idem aj po DanieluSĽ!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

No zase som sa až tak veľa nestratila. Len som nevedela trafiť a potom som už ani nevedela čo hľadám. Z hlavnej /od Prešova/ som odbočila na námestie. Jedným rohom som vošla a v druhom rohu vyšla a hľadala som fabriku. Prešla som celé mesto a po Okružnej som sa zase dostala naspäť. Obišla som námestie a znovu ešte raz, možno že som sa zle dívala a druhýkrát budem pozornejšia. No keď som po tej Okružnej išla už 3 krát tak som zastavila staršie panie a pýtala sa na fabriku. Fabriku vraj v SĽ nemáte. Vrátila som sa na námestie /tam bolo viacej ľudí/ a pýtala sa kde je Šroubáreň. Ani Šroubáreň nemáte. Začala som ich presviedčať, že čosi mať musíte, že veď oni mi posielavajú šrouby.Potom som im vysvetľovala, čo to ten šroub vlastne je. Snažila som sa pekne slovensky hovoriť, ale z nervozity som na nich nechtiac vybehla so spisovnou záhoráčtinou a boli viac domagorený ako ja. Okolo auta sa zhrčila pekná kôpka ľudí, všetci chceli pomáhať, len nevedeli čo chcem. Úplne zúfalá hovorím: Preboha ľudia, ako sa po slovensky povie šroub? A kdesi zozadu sa ozval hlas: Myslíte skrutka? A ľud na to: Áno, skrutky sa tu vyrábajú. No a takto som v SĽ hľadala a trafila do Skrutkárne.
Nech sa Melnick neteší. Keď sa začnem na ňu vypytovať a obrázčok ukazovať aj sama mi vybehne naproti, aby som jej ostudu nerobila.
Naposledy upravil Kazu : 15.09.07 at 00:46 Dôvod: A zabudla som pochváliť: Máte pekné námestie a Okružnú
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

slavica Pozri príspevok
Aj ja by som si rada niečo "ochočila".... a nemusí to mať ani 4 labky
Slávka pre inšpiráciu http://www.gif.webzdarma.cz/pes/pes.htm
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Jéééééj, tí sú nádherní, aj ja chcéééém....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia Pozri príspevok
Jéééééj, tí sú nádherní, aj ja chcéééém....
Jéééééj tí sú nadherní, aj ja mááááááááááám.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Kazu Pozri príspevok
No zase som sa až tak veľa nestratila. Len som nevedela trafiť a potom som už ani nevedela čo hľadám. Z hlavnej /od Prešova/ som odbočila na námestie. Jedným rohom som vošla a v druhom rohu vyšla a hľadala som fabriku. Prešla som celé mesto a po Okružnej som sa zase dostala naspäť. Obišla som námestie a znovu ešte raz, možno že som sa zle dívala a druhýkrát budem pozornejšia. No keď som po tej Okružnej išla už 3 krát tak som zastavila staršie panie a pýtala sa na fabriku. Fabriku vraj v SĽ nemáte. Vrátila som sa na námestie /tam bolo viacej ľudí/ a pýtala sa kde je Šroubáreň. Ani Šroubáreň nemáte. Začala som ich presviedčať, že čosi mať musíte, že veď oni mi posielavajú šrouby.Potom som im vysvetľovala, čo to ten šroub vlastne je. Snažila som sa pekne slovensky hovoriť, ale z nervozity som na nich nechtiac vybehla so spisovnou záhoráčtinou a boli viac domagorený ako ja. Okolo auta sa zhrčila pekná kôpka ľudí, všetci chceli pomáhať, len nevedeli čo chcem. Úplne zúfalá hovorím: Preboha ľudia, ako sa po slovensky povie šroub? A kdesi zozadu sa ozval hlas: Myslíte skrutka? A ľud na to: Áno, skrutky sa tu vyrábajú. No a takto som v SĽ hľadala a trafila do Skrutkárne.
Nech sa Melnick neteší. Keď sa začnem na ňu vypytovať a obrázčok ukazovať aj sama mi vybehne naproti, aby som jej ostudu nerobila.
Pchááá..to si tééda myslím, že máme krásne námestie.... . Kazu a ty nevieš, že ja som z SĽ? Mala si sa ozvať a mohla som ti eštik aj exkurziu po krásnych miestach urobiť.... A viem aj čo sú skrutky, aj šrouby...aj kde je Skrutkáreň....či čo to je teraz. A mohla si aj prenocovať u mňa a videla by si vysvietený hrad, čo už je uzaj krásny zážitok. Veď postelí mám voľných doma dosť.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

To sa mi pritrafilo už dávnejšie, ešte v dobách keď tá vaša Šroubáreň fachčila na plné obrátky. Potom som sa v tomto biznise prestala realizovať. Raz sme spali za SĽ v nejakom veľkom hotely a vtedy som videla aj ten váš vysvietený hrad a máš pravdu, je to naozaj veľmi pekné. Počúvaj Daniela SĽ tak ty vieš čo je šroub a kde si sa vtedy zašívala keď som ja Šroubáreň hľadala? Vieš aká som bola vtedy vyguličkovaná? Alebo, že by to bol tvoj hlas čo mi poradil?
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dnes som bola so zákazníčkou na daňovom úrade preberať protokol po kontrole na DPH. Kontrolorka ma pochválila za perfektné spracovanie a od účtovníčky som dostala kvalitný parfém ako prezent. Konečne niečo iné ako nekvalitné kávy a bonboniery. A deň je hneď krajší.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Mňa dnes veľmi potešilo pozvanie mojej priateľky na krst jej knihy. A zároveň som tú knižku už dostal aj s venovaním od autorky, čo ma potešilo ešte viac, pretože obsah tej útlej knižočky je niečo nesmierne silné..........
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Maruška54 Pozri príspevok
Dnes som bola so zákazníčkou na daňovom úrade preberať protokol po kontrole na DPH. Kontrolorka ma pochválila za perfektné spracovanie a od účtovníčky som dostala kvalitný parfém ako prezent. Konečne niečo iné ako nekvalitné kávy a bonboniery. A deň je hneď krajší.
Blahoželám Maruška,len neviem prečo Ti ten parfém dávala účtovníčka. Veď ak dobre rozumiem, Ty si účtovala, nie?
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Melnick Pozri príspevok
Blahoželám Maruška,len neviem prečo Ti ten parfém dávala účtovníčka. Veď ak dobre rozumiem, Ty si účtovala, nie?
Opravujem- "od zákazníčky". Bola to totiž jej prvá kontrola tak bola veľmi šťastná.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dnes som sa vybrala na ranné okysličenie organizmu podľa rady lekárov dlhšou prechádzkou. A doplniť si vitamíny v zelovoci. Nezvyknem čítať cenovky, lebo aj tak by mi to nebolo nič platné. Keďže sa mi ovocie kvalitou nepozdávalo, predsa som musela siahnúť pre okuliare. Najskôr som čítala takto . Keď som skutočne prešla celý regál cenoviek a konečne pri mandarinkách to už bolo 93.-Sk/kg, tak takto som sa nezmohla ani na slovo ani na naplnenie košíka. Nie, že by som mala celkom sucho v peňaženke, len prekvapenie, že zo sľubovaného skoku ďalekého sa pravdepodobne stane skok hlboký ma dosť vážne vytočilo a na protest som kúpila megacéčko. Už by len zaujímalo, čo na to Mojsejovci...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Čo na to Mojsejovci????? Asi toto:Ta načo ste išli do zelovoca, to ste nevedeli zajsť do Milána? Na Versajčeho???
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Danila Pozri príspevok
Dnes som sa vybrala na ranné okysličenie organizmu podľa rady lekárov dlhšou prechádzkou. A doplniť si vitamíny v zelovoci. Nezvyknem čítať cenovky, lebo aj tak by mi to nebolo nič platné. Keďže sa mi ovocie kvalitou nepozdávalo, predsa som musela siahnúť pre okuliare. Najskôr som čítala takto . Keď som skutočne prešla celý regál cenoviek a konečne pri mandarinkách to už bolo 93.-Sk/kg, tak takto som sa nezmohla ani na slovo ani na naplnenie košíka. Nie, že by som mala celkom sucho v peňaženke, len prekvapenie, že zo sľubovaného skoku ďalekého sa pravdepodobne stane skok hlboký ma dosť vážne vytočilo a na protest som kúpila megacéčko. Už by len zaujímalo, čo na to Mojsejovci...

Danila, tiež veľmi nevenujem pozornosť cenovkám, ale keď som pred týždňom kupovala 3 l mlieka a predavačka pýtala odo mňa necelých 60 korún, normálne ma to zobralo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať