Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ludmilla Pozri príspevok
Danila, tiež veľmi nevenujem pozornosť cenovkám, ale keď som pred týždňom kupovala 3 l mlieka a predavačka pýtala odo mňa necelých 60 korún, normálne ma to zobralo.
Chuďato, ďalšie manko na obzore.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Danila Pozri príspevok
Keď som skutočne prešla celý regál cenoviek a konečne pri mandarinkách to už bolo 93.-Sk/kg, tak takto som sa nezmohla ani na slovo ani na naplnenie košíka. ...

Tak nejako som aj ja pozerala, keď za liter mandarinkového džúsu chceli toľko, koľko v zelevoci za kg mandarinek. Ináč mandarinky som v zelevoci nevidela, preto som bola ochotná pristúpiť aj na džús, ale pri tej cene aj chuť prešla.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila Pozri príspevok
Dnes som sa vybrala na ranné okysličenie organizmu podľa rady lekárov dlhšou prechádzkou. A doplniť si vitamíny v zelovoci. Nezvyknem čítať cenovky, lebo aj tak by mi to nebolo nič platné. Keďže sa mi ovocie kvalitou nepozdávalo, predsa som musela siahnúť pre okuliare. Najskôr som čítala takto . Keď som skutočne prešla celý regál cenoviek a konečne pri mandarinkách to už bolo 93.-Sk/kg, tak takto som sa nezmohla ani na slovo ani na naplnenie košíka. Nie, že by som mala celkom sucho v peňaženke, len prekvapenie, že zo sľubovaného skoku ďalekého sa pravdepodobne stane skok hlboký ma dosť vážne vytočilo a na protest som kúpila megacéčko. Už by len zaujímalo, čo na to Mojsejovci...
To sme dve , tiež nepozerám po cenovkách , prišla som včera do potravín , okrem iného som chcela kúpiť paradajky ....nemala som nasadené okuliare ....a ako tak som sa mrvila pri danom tovare s prižmúrením očí som sa snažila prečítať cenu ...moje oči videli cenu 33 Sk...som si vravela .....éj už ide pomaličky jeseň už aj paradajky nám stúpajú na cene .....a stále som žmúrila žmúrila až som si nakoniec nasadila ďalšie oči ...a čo nevidím .....cena 53,- Sk .....jasné že som u nich nekúpila , lebo sú k dostaniu aj lacnejšie paradajky .
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

ludmilla Pozri príspevok
Danila, tiež veľmi nevenujem pozornosť cenovkám, ale keď som pred týždňom kupovala 3 l mlieka a predavačka pýtala odo mňa necelých 60 korún, normálne ma to zobralo.

...teraz som sa z chuti zasmiala, čo som to tu napísala - čiže oparava - kupovala som 2 l mlieka za 57 Sk, takto im znižujem ceny, ešte sa budú na mňa hnevať
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ludmilla Pozri príspevok
...teraz som sa z chuti zasmiala, čo som to tu napísala - čiže oparava - kupovala som 2 l mlieka za 57 Sk, takto im znižujem ceny, ešte sa budú na mňa hnevať
Ja som si potichúčku aj veru povedala , však za 3 litre to ani nie je veľa
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ludmilla Pozri príspevok
...teraz som sa z chuti zasmiala, čo som to tu napísala - čiže oparava - kupovala som 2 l mlieka za 57 Sk, takto im znižujem ceny, ešte sa budú na mňa hnevať
Ludmilka , opravuj,veru opravuj, lebo už som tu ticho závidela aké dobré ceny. Keby ste neboli tak ďaleko,už som chcela ísť kúpiť rovných 12 litrov.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ludmilla Pozri príspevok
Danila, tiež veľmi nevenujem pozornosť cenovkám, ale keď som pred týždňom kupovala 3 l mlieka a predavačka pýtala odo mňa necelých 60 korún, normálne ma to zobralo.
No ja som dnes v SE kupovala 1 liter mlieka za 17,- SK /slovom sedemnásť korún slovenských/ a teraz som vážne na pochybách: "Nepredali mi oni náhodou pančované"? Keď sa naše Mury dozvedia, nebudú ho chcieť
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Však Ty im len mliečka nalej ! Nerob im vyúčtovanie.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
No ja som dnes v SE kupovala 1 liter mlieka za 17,- SK /slovom sedemnásť korún slovenských/ a teraz som vážne na pochybách: "Nepredali mi oni náhodou pančované"? Keď sa naše Mury dozvedia, nebudú ho chcieť
Mury = cicušky?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Však Ty im len mliečka nalej ! Nerob im vyúčtovanie.
Veru, bločky daj preplatiť inde a nie murkám. A vôbec ich nevoď do obchodu. Mury
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Kazu Pozri príspevok
No ja som dnes v SE kupovala 1 liter mlieka za 17,- SK /slovom sedemnásť korún slovenských/ a teraz som vážne na pochybách: "Nepredali mi oni náhodou pančované"? Keď sa naše Mury dozvedia, nebudú ho chcieť

Kazu a to kde ti predali? Pozdrav Mury a že im prajem dobrú chuť, také za 17,- musí chutiť lepšie.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

V Jednote, bolo v akcii a ešte nebolo ani kyslé
-
-
Mne by už mohli dať aj zľavu. A ozaj, zabudla som, naša Mura balkónová bude mať zase mladé. Tuším už dám podnet na Ministerstvo poľnohopodárstva /možno tam je aj oddelenie mačacích vecí/ aby začali vyplácať nejaké kotné príspevky
Naposledy upravil Kazu : 18.09.07 at 16:12
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Mury = cicušky?
Elenka nečítala si menoslov našich Múr? Tých myšobijcov máme 6 ks . A bude viac. Dám sa na mäso biznis. Ľudia nekúpite zajačikov???
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Elenka nečítala si menoslov našich Múr? Tých myšobijcov máme 6 ks . A bude viac. Dám sa na mäso biznis. Ľudia nekúpite zajačikov???
střešní zajíce???????,
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Elenka nečítala si menoslov našich Múr? Tých myšobijcov máme 6 ks . A bude viac. Dám sa na mäso biznis. Ľudia nekúpite zajačikov???
Myšobijci=kocúriky? Statoční myšobijci a Ty im kupuješ také lacné mliečko? Veď to aspoň 12° by sa patrilo a nie nízkotučné.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Dnes ráno ma rozčúlila správa, že môj synko, ktorý začal tento rok cestovať do školy vzdialenej cca 4 km busom, išiel včera peši zo školy spolu s ďalším dobrákom.
Ráno som ho skôr zobudila, pokričala, capla dva-krát po chrbte, asi som zobudila celý dom. Vysvetlila som mu! Som z toho hotová, mám o neho strach, lebo je to dieťa tiché, dobré.
Nemyslela som, že prispejem, ale stalo sa!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No mne dnes pokazila deň pracovníčka živnostenského úradu v našom meste .
Išla som zrušiť prevádzku pre jednu s.r.o. a zároveň a ohlásiť zmenu trvalého bydliska konateľov . Okrem toho , že pracovníčka pôsobila nepríjemným dojmom som jej podložla kópie ,aby mi ich potvrdila , že som tam Zrušenie prevádzky a ohlásenie zmeny TB ododvzdala . Ona na mňa otrasne pozrela , premerala si ma a povedala , prosím Vás na čo Vám to je , však to budete mať zrušené a na zmenu dostane úradný záznam .......ja som jej na to , potrebujem mať doklad o tom že som to tu odovzdala aj s kolkami .....tak potom mi potvrdila len zrušenie prevádzky ostatné nie ......tak som bola nasratá , že by som jej tú pečiatka narazila na čelo .....zhodou okolnosti tú dotyčnú veľa podnikateľov považuje za postrach ŽÚ ........ je mi ľúto , že platíme také dane a toľko daní a z nich štát platí takýchto ľudí ....ak by bolo na mne , tak si tam stoličku nezohreje ani na minútu v momente by letela .........


P.S. Bola so mnou aj dcéra a pri otvorení dverí keď som zbadala , komu pôjdem , tak si vravím , no bože to je ale raketa ...... potom dcéra mi vraví , mala si pravdu ... ešte dobre že si ma tam neposlala, lebo ja by som nič nebola vybavila .
Naposledy upravil Zita5 : 19.09.07 at 10:07
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Bola som u auditora. Klientovi robili na firmu audit, nebolo tam veľa dokladov, ale predsa. Bola som poverená spolupracovať. Všetko som pekne pripravila, odovzdala, audit prebehol bez problémov, bola som vyzvaná, aby som si prevzala zase doklady späť a samozrejme som aj zaplatila za uvedený výkon. Podotýkam, že nie málo. Keď mi odovzdávali doklady nevedela som sa k slovu dostať. Pán auditor mi odovzdal doklady v tzv. šalátovom vydaní s tým, že však Vy si ich poskladáte. Ešte stále sa s toho neviem spamätať.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tak čo, už je lepšie? Papieriky poskladané? Alebo ešte stále nemôžeš pánu auditorovi trafiť na meno?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Kazu Pozri príspevok
Tak čo, už je lepšie? Papieriky poskladané? Alebo ešte stále nemôžeš pánu auditorovi trafiť na meno?
No ja si myslím, že ho pomenovala hneď, ako zabuchla dvere .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať