Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
abel Pozri príspevok
No ja si myslím, že ho pomenovala hneď, ako zabuchla dvere .
Pekne som ho pomenovala, ale zo slušnosti až za tými dverami. Medzi časom som si tie doklady pekne poskladala naspäť a odovzdala klientovi. Čo už, aj takto sa dá pracovať.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

mysimis Pozri príspevok
Pekne som ho pomenovala, ale zo slušnosti až za tými dverami. Medzi časom som si tie doklady pekne poskladala naspäť a odovzdala klientovi. Čo už, aj takto sa dá pracovať.
omyl, takto sa nedá veľmi dobre pracovať, len poniektorí si mýlia ekonómky a účtovníčky s administratívnymi pracovnými silami. Mňa to, prepáčte za výraz, riadne serie. A vysvetlite potom pánovi podnikateľovi, že má zaplatiť "len za poukladanie tých papierikov", lebo "vy sa aj tak len hrajkáte". Toto ma vie riadne vytočiť, v neposlednom rade viem, čo si zažila - ja som pred 5 rokmi prebrala účtovníctvo po pani auditorke, ktorá "z láskavosti" ešte aj ako auditorka účtovala pre danú firmu. Keď som konečne po pol roku (to som už toľko účtovala bez počiatočných stavov...) dostala doklady, tiež mi to vyrazilo dych - rovnaké šalatové vydanie, žiaden účtovací predpis, doklady ani len po dátume nesedeli - týždeň som sa len "hrajkala", kým som to ako-tak dala dokopy. Do dnešného dňa dúfam, že na to nepríde kontrola
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

Dnes mám za sebou super deň. Vytiahla som 3 kamošky aj s rodinkami na Chopok. Bolo náááááááádherné počasie, nepotrebovali sme ani teplé bundy, s ktorými sme sa vyzbrojili. Bol náááááááááádherný výhľad od Liptovskej Mary, cez Kriváň, Ďumbier až po Slovenské Rudohorie. Deti síce hore "kopcom" frflali, ale ten výhľad stál za to. Ako mapa na dlani. Dole to išlo horšie - kĺbom sme dali zabrať, ale tá únava je naozaj príjemná .
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Máš pravdu, Marianna, nedá sa tak pracovať. Lenže mysimis si mala nemiestnu poznámku vyprosiť hneď na mieste a nie hromžiť za dverami. Nechať mu tam celý ten bordel s poznámkou, že jej čas je rovnako vzácny ako jeho a doklady žiada vrátiť usporiadané tak, ako mu ich odovzdala.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dievčatá, nestrašte Mne nastupujú audítori už zajtra
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Žiadne strašenie, iba malý minikurz asertívneho správania. Tebe držíme samozrejme palčeky. Ale nedaj sa, sme proste dooobbrréééé a keď to nechápu, treba im to z času na čas pripomenúť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

fimka Pozri príspevok
Žiadne strašenie, iba malý minikurz asertívneho správania. Tebe držíme samozrejme palčeky. Ale nedaj sa, sme proste dooobbrréééé a keď to nechápu, treba im to z času na čas pripomenúť.
Vďaka za podporu Ak to dobre dopadne, možno aj majiteľ konečne pochopí, že som dobrá
0 0
misolga misolga

misolga je offline (nepripojený) misolga

Erika-ežka Pozri príspevok
Dnes mám za sebou super deň. Vytiahla som 3 kamošky aj s rodinkami na Chopok. Bolo náááááááádherné počasie, nepotrebovali sme ani teplé bundy, s ktorými sme sa vyzbrojili. Bol náááááááááádherný výhľad od Liptovskej Mary, cez Kriváň, Ďumbier až po Slovenské Rudohorie. Deti síce hore "kopcom" frflali, ale ten výhľad stál za to. Ako mapa na dlani. Dole to išlo horšie - kĺbom sme dali zabrať, ale tá únava je naozaj príjemná .
Erika- veď pomaly tam budeš mať prechodné bydlisko..A priateľov medveďov ste nestretli?-veľmi radi sa tadiaľ potulujú a tvrdenie že medvede sa vyhýbajú turistickým chodníkom tam neplatí.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pridaj foto a poteš aj nás, ja sa vytešujem z fotiek čo mi práve posiela dcéra
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

kukučka Pozri príspevok
pridaj foto a poteš aj nás, ja sa vytešujem z fotiek čo mi práve posiela dcéra
Noo, tak to sme dnes dve vytešujúce sa maminy, aj mne dnes prišli 2 CD od dcéry s fotkami a dve som vybrala, ktoré priložím aj do porady, nech sa aj vaše očká potešia.
Taranaki.jpg  
farma v Taranaki.jpg  
1/1
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ludmilla Pozri príspevok
Noo, tak to sme dnes dve vytešujúce sa maminy, aj mne dnes prišli 2 CD od dcéry s fotkami a dve som vybrala, ktoré priložím aj do porady, nech sa aj vaše očká potešia.
nádhera
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

misolga Pozri príspevok
Erika- veď pomaly tam budeš mať prechodné bydlisko..A priateľov medveďov ste nestretli?-veľmi radi sa tadiaľ potulujú a tvrdenie že medvede sa vyhýbajú turistickým chodníkom tam neplatí.
Stanka, keby sme ich aj stretli, tak by nám to náladu asi nepokazilo . Večer prilepím fotky z mobilu - ak sa mi to podarí (ešte som to nerobila). A ako si radila na budúci rok sa tam chystáme aj prespať, to musí byť super - vidieť východ slnka. Len musíme mať zistené počasie, lebo tam sa to rýchlo zmení. A na budúci týždeň ak vydá počasie chceme ísť na Vajskovské vodopády. Dúfam, že nám to nič neprekazí
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Po dlhom čase som sa dnes rozčertila po prečítaní článku - zvyčajne to už nerobím.
http://www.bleskovky.sk/cl/10/174037...ozili-do-travy
Naposledy upravil fimka : 24.09.07 at 16:55
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ludmilla Pozri príspevok
Noo, tak to sme dnes dve vytešujúce sa maminy, aj mne dnes prišli 2 CD od dcéry s fotkami a dve som vybrala, ktoré priložím aj do porady, nech sa aj vaše očká potešia.

Čo dodať ludmilla - nádhera a ja na takú/síce trocha menšiu - Slovenskú/ nádheru pozerám z okna svojej pracovne. No môžem sa ja sťažovať?
Naposledy upravil Melnick : 24.09.07 at 17:57
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

Pokúsim sa prilepiť sľúbené fotky z mobilu, ale neviem či sa mi to podarí, ešte som to nerobila
Fakt to bola náááádhera, len škoda že pri tom nebol lepší foťák.
DSC00008.JPG  
DSC00022.JPG  
DSC00032.JPG  
DSC00044.JPG  
DSC00047.JPG  

DSC00053.JPG  
1/1
0 0
Marti.ka Marti.ka

Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

No, mňa dnes rozčúlila poisťovňa KOOPERATÍVA. Ešte 25.07.2007 sme predali auto a požiadali poisťovňu o vrátenie nespotrebovaného poistného. A hoci už prešli dva mesiace, peniažky ešte nedošli. Hlavne, že my musíme všetko poplatiť promtne. Keďže nemám veľa času, skúšala som sa na to spýtať minulého týždňa mailom. Žiadna odpoveď.
Dnes som to skúšala telefonicky, cez ich bezplatnú linku, cez pobočky Prešov, Košice, Žilina i Bratislava. No nikde som sa nedovolala. Čo sú na nejakom školení alebo čo?
Apropo, neviete niekto dokedy by mala poisťovňa vrátiť nespotrebované poistné?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak po obávanej ceste som bola milo prekvapená čo sa týka práce aj oddychu. Tú časť oddychu si pozrite aj vy
DSC01688.jpg  
DSC01687.jpg  
DSC01685.jpg  
DSC01683.jpg  
1/1
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Ja som sa dnes úplne super bavila na preklepoch v téme o VPD. Čítala som aj staršie príspevky, tam najprv namiesto nejaká sa podarilo "nekaká" no a potom ten preklep nominovaný na preklep roka 2007, to som sa už naozaj rehotala ako kôň. Na porade je fakt zábava.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick Pozri príspevok
Čo dodať ludmilla - nádhera a ja na takú/síce trocha menšiu - Slovenskú/ nádheru pozerám z okna svojej pracovne. No môžem sa ja sťažovať?
Melnick, ani nevieš ako ti závidím . O takom výhľade môžem len snívať. Ale, nesťažujem si veď na Dušičky bude aj tam nádherne
0 0
Marti.ka Marti.ka

Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

Marti.ka Pozri príspevok
No, mňa dnes rozčúlila poisťovňa KOOPERATÍVA. Ešte 25.07.2007 sme predali auto a požiadali poisťovňu o vrátenie nespotrebovaného poistného. A hoci už prešli dva mesiace, peniažky ešte nedošli. Hlavne, že my musíme všetko poplatiť promtne. Keďže nemám veľa času, skúšala som sa na to spýtať minulého týždňa mailom. Žiadna odpoveď.
Dnes som to skúšala telefonicky, cez ich bezplatnú linku, cez pobočky Prešov, Košice, Žilina i Bratislava. No nikde som sa nedovolala. Čo sú na nejakom školení alebo čo?
Apropo, neviete niekto dokedy by mala poisťovňa vrátiť nespotrebované poistné?
Úspech. Dovolala som na ústredne... ale ďalej už nie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať